Наказ
НазваНаказ
Дата конвертації04.04.2013
Розмір28.2 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы


С

КВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Адреса: 09000 м.Сквира, Богачевського, 55. Тел. 268-5-25-75. e-mail:skvіravo@ukr.net

НАКАЗ

18.08.2011 року № 241
Про здійснення соціально-педагогічної роботи та

соціально-правового захисту дітей, які опинились

у складних життєвих обставинах

На виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 24.12.2010 №1508 «Про затвердження Порядку міжвідомчої взаємодії щодо здійснення соціальної роботи та соціально-правового захисту дітей та сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах», наказу «Про Порядок виявлення та здійснення заходів щодо підтримки дітей, які опинились у складних життєвих обставинах» головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 14.02.2011 року № 53, наказу по відділу освіти від 04.03.2011 року «Про Порядок виявлення та здійснення заходів щодо підтримки дітей, які опинились у складних життєвих обставинах 88, методичних рекомендацій КОІПОПК щодо здійснення соціально-педагогічної роботи та соціально-правового захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах

НАКАЗУЮ:
1. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району:

1.1. Забезпечити належне дотримання нормативно-правової бази з питань соціально-правового захисту дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

1.2. Провести психолого-педагогічні семінари, на яких опрацювати з педагогічними працівниками ознаки виявлення та вилучення дітей із ситуацій жорстокого поводження з ними.

1.3. Забезпечити ефективну взаємодію працівників закладу, спрямовану на раннє виявлення дітей, що мають ознаки перебування у складних життєвих обставинах.

2.1. Призначити координатора з протидії насильства над дітьми для здійснення загальної координації діяльності закладу щодо роботи з дитиною, яка має ознаки складних життєвих обставин.

2.2. Сформувати тимчасову команду індивідуальної підтримки дитини, визначивши повноваження кожного з членів команди.

2.3. Вивчити ситуацію стосовно дитини, яка потребує захисту, спланувати та забезпечити виконання заходів з попередження, усунення загрози життю та здоров’ю дитини.

2.4. Забезпечити проведення моніторингу ефективності проведених заходів щодо усунення складних життєвих обставин.

2.5. Підготувати повідомлення про дитину, яка опинилася у складних життєвих обставинах, до відповідного підрозділу районної державної адміністрації.

3.1. Забезпечити здійснення індивідуального комплексного супроводу дитини за умови згоди членів родини дитини.

3.2. Оформити індивідуальну картку дитини, включивши до неї визначені потреби дитини та її сім’ї (працівники психологічної служби).

3.3.Залучити до співпраці з дитиною спеціалістів служб, установ та закладів, що здійснюють соціальну роботу та соціально-правовий захист дітей, які потрапили у складні життєві обставини. 4.1. Розробити внутрішній механізм взаємодії учасників навчально-виховного процесу щодо попередження та виявлення випадків жорстокого поводження з дітьми.

4.2. Затвердити план проведення профілактичних заходів з питань попередження ризику виникнення складних життєвих обставин.

4.3. Створити у закладі об’єднання батьків, педагогічних працівників, громадськості, яке забезпечуватиме педагогічний вплив на дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

4.4. Забезпечити проведення просвітницької роботи серед батьків та осіб, які їх замінюють, з питань родинного виховання, формування толерантних відносин, неприпустимості жорстокого поводження з дітьми.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста Мазур Л.М.

Начальник відділу освіти О.В.Заболотний

З наказом ознайомлена:

Схожі:

Наказ iconНаказ
Наказ 01. 09. 2011 n 170 Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу
Наказ iconНаказ
Наказ 16. 11. 2011 n 290 Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації
Наказ iconНаказ
Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства праці та соціальної політики n 1 від 09. 01. 2007
Наказ iconНаказ
...
Наказ iconУманська районна державна адміністрація відділ освіти наказ
У відділі освіти забезпечено проведення особистого прийому громадян та видано наказ від 28. 01. 2011 №15
Наказ iconНаказ про затвердження положень про охорону праці 3
Наказ про призначення комісії по періодичному огляду технічного стану будівлі закладу
Наказ iconНаказ
Наказ Міністра оборони України від 17 березня 2003 року №65 «Про затвердження Положення про Збори офіцерів у Збройних Силах України»...
Наказ icon«погоджено» «затверджено»
Типового положення про атестацію педагогічних працівників України (наказ мо україни від 20. 08. 1993 р. №310), зі змінами та доповненнями...
Наказ iconАптеки, завдання, функції, класифікація, вимоги до діяльності
Стандарти акредитації аптечних установ” Наказ моз україни №2 від 12 січня 98 р., що передбачають належну аптечну практику; планується...
Наказ iconДнз «Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліцей» наказ №2
України від 14. 12. 2000р. №588, положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка