Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Скачати 123.56 Kb.
НазваШок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дата конвертації07.04.2013
Розмір123.56 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы

шгруппа 2
шок
кільнийПлосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівТиждень здорового способу

життя та безпеки

життєдіяльності
Відомо, що охорона життя і здоров’я молоді є одним із найважливіших завдань нашої держави. Ось чому в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, що тривав у Плосківській ЗОШ з 26 по 30 листопада, були проведені різноманітні заходи, заняття тощо.

Цікаво й змістовно пройшла вікторина «Безпечне навчальне середовище», під час якої учні молодших класів обирали єдиний правильний шлях дії у небезпечній ситуації, а також розгадували загадки, кросворди.

Також класні керівники, вчителі з основ здоров’я Топіха Ж. В., Бігун О. М. організували та провели виховні години, конференції, конкурси, брей-ринги для учнів середніх та старших класів: «Правила протипожежної безпеки», «Основи пожежної безпеки», «Профілактика побутового травматизму» і, навіть, практичне відпрацювання планів евакуацій на випадок стихійного лиха. Завдяки їм школярі здобули та вдосконалили знання, вміння і навички щодо попередження надзвичайних подій (пожеж), пригадали правила поведінки в побуті, зокрема користування різноманітними приладами. Особливо вправно, швидко й організовано учні школи виконали план евакуації з приміщення на випадок стихійного лиха.^ Анонси
Тиждень здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

Стор. 1
Новорічне казкове свято у школі

Стор. 2
Бій під Крутами: трагічний урок

історії

Стор. 2
Сторінками права

Стор.3
Спроби пера молодих авторів

Стор.4
Шкільне дозвілля

Стор. 5
Зорі віщують

Стор.5
Слід відзначити і конференцію «СНІД – небезпечне вірусне захворювання». Відповідальні за її проведення були вчитель біології Шпіньковська Н. А. , медична сестра школи Коротенко С. М. Учасниками заходу стали учні 9-11 класів. Школярі вдосконалили свої знання щодо шляхів поширення ВІЛ/СНІДу в України та способи уникнення цієї невиліковної хвороби.

Наші школярі здобули нові знання та навички безпеки життєдіяльності. А найголовніше – розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до фізичного та психічного здоров’я свого та оточуючих.

^ Автори: члени гуртка «Юний журналіст»

Новорічне казкове свято у школі

« Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Усі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в новорічну ніч загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш  свято Нового Року так його і  проведеш.

      Зазвичай, мені не подобається зима, але Новий рік - це чудове свято. Я вже доросла, але все одно в свої шістнадцять  глибоко в душі  мрію побачити доброго чарівника - Діда Мороза. А ти хотів би його побачити?»

       Так написала в шкільну газету  Деркач Т.  учениця 10 класу.

      

^ Сторінками історії

Бій під Крутами: трагічний урок

історії

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 р. відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати, фронтивики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій

під Крутами, який на декілька днів віддалив
Курінь, що налічував 300 душ, складався із

студентів Українського народного університету, Університету Св. Володимира та учнів старших класів Української Кирило-Мефодіївської гімназії. Захисники, пройшовши лише семиденну військову підготовку, без сумнівів і вагань вирушили в похід проти російської армії на станцію Крути, що розташована на залізничній лінії Москва – Бахмач – Київ.

П’ять годин безперестанку студентський курінь стримував наступ «червоних», втрачаючи молоді життя, під доще куль і гранат. «Московські солдати без жалю багнетами проколювали юначі груди, прикладами рушниць розбивали голови, добивали поранених», – розповідали очевидці тих трагічних подій.

28 студентів потрапили в полон. Муравйовці цілу ніч по-звірячому мордували їх, а на світанку повели на розстріл. У зимове холодне небо злетіли звуки гімну „Ще не вмерла Україна”, що його першим заспівав гімназист Григорій Пипський. Пролунала недовга кулеметна черга… У загальному бій під Крутами тривав 3 дні. 29 січня було вбито останнього з трьохсот крутівських героїв. Більшовицькі кати заборонили місцевим селянам поховати за християнським обрядом тіла захисників Києва,

^ Сторінками права

Кримінальна відповідальність неповнолітніх
1. З якого віку настає відповідальність дітей за злочини?

Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло 16 років.

Також до кримінальної відповідальності притягуються неповнолітні особи у віці від 14 до 16 років лише за умисне вбивство, посягання на життя державного чи громадського діяча, працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або

кошти або майно, на яке може бути звернене

стягнення. Розмір штрафу встановлюється судом залежно від тяжкості вчиненого злочину та з урахуванням майнового стану неповнолітнього в межах від 500 встановлених законодавством неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
^ 2. Громадські роботи
Громадські роботи можуть бути призначені неповнолітньому у віці від 16 до 18 років на строк від 30 до 120 годин і полягають у виконанні неповнолітнім робіт у вільний від навчання чи основній роботи час. Тривалість виконання даного виду покарання не може перевищувати 2 годин на день.
^ 3. Виправні роботи 
Виправні роботи можуть бути призначені неповнолітньому у віці від 16 до 18 років за місцем роботи на строк від 2 місяців до 1 року. Із заробітку неповнолітнього, засудженого до виправних робіт, здійснюється відрахування в дохід держави у розмірі, встановленому судом, в межах від 5 до 10 %.
Спроби пера молодих авторів
Нагороди від Миколая

Прийди до нас, Миколаю,

З далекого краю.

Подарунки принеси,

Бо ми чемними були:

В школі вчилися гарненько,

Слухалися батька й неньку,

Рідним всім допомагали,

Щедрі врожаї збирали,

Адже осінь золота

Їх багато принесла.

А тепер зима й сніжок

Стелиться немов пушок.

Ми зі школи – і на гірку,

А там сніг, і радість дзвінко

Навкруги розносяться,

На санчата просяться.

Миколайко, не барися,

Дітям весело всміхнися,

За труди нагороди,

А за гріхи накажи.

Різочку під подушку,

Щоб встидались навіть вушка,

В тих дітей, що не працюють,

А лиш скачуть та дармують.

^ Автор: Мазур Руслана - 6 клас


Шкільне дозвілля

У світі цікавого

Довгий новорічний відпочинок у черговий раз пролетів зовсім непомітно. Головне завдання зараз - повернутися до нашого шкільного життя і знову наполегливо працювати, щоб на кінець навчального року отримати чудові результати.

За період канікул і протягом минулого тижня у світі відбулися найрізноманітніші події та цікаві відкриття.

  • Китайці збудували найбільший у світі палац із льоду. Новорічні свята у Китаї традиційно вражали крижаними парками.

  • У Мексиці спекли велетенський пиріг. Випічку готували 2,2 тис людей, і важить такий шедевр майже 9,4 тони.

  • У парку Нью-Йорка виявили гармату, яка два століття була заряджена і готова до бою. Порох і ядро в гарматі були придатними для використання.

  • Швейцарці відчувають брак сміття. Швеція – одна з небагатьох країн, де для опалення житлових будинків використовується спалення відходів. Шведські звалища повністю спорожніли, а сміттєві ресурси вичерпались. Тепер ця північна скандинавська країна просить у свої сусідів допомоги, імпортуючи сміття, переважно з Норвегії. Країна опинилася у настільки неприємній ситуації, що владі щорічно доводиться закуповувати близько 800000 тон відходів.


^ Зорі віщують

Гороскоп на лютий місяцьОвен

Не варто віддавати роботі останні сили. Знайдіть час для відпочинку, побудьте наодинці із собою.
Тілець

Ви, як завжди, викликаєте захват у оточуючих і користуєтесь класичними методами досягнення мети. Незабаром – здійснення однієї з ваших мрій.
Близнюки

Якщо ваші поривання не матимуть бажаних результатів, спробуйте піти іншим шляхом. Але до всього потрібно ставитися з обережністю.Терези

Спокійний період, коли нічого важливого не відбудеться. Винятком є лише те, до чого ви готуєтесь, чого давно чекаєте і прагнете.Скорпіон

Скорпіони щось шукатимуть, і, швидше за все, пошуки успішно закінчаться. Щоправда, від чогось доведеться відмовитись.

Стрілець

Навчіться раціонально розподіляти ресурси. Прислухайтесь до вашої інтуїції. Це час, щоб подумати про своє місце в житті, оцінити досягнення і попрацювати над розвитком власних творчих можливостей.


У Плосківській ЗОШ І – ІІІ ступенів були організовані новорічні святкові заходи для учнів, батьків та гостей школи.

           27 грудня була проведена новорічна програма для початкових класів, яка складалася з хороводів, незвичайних конкурсів, веселих пісень та інсценізованої казки, підготовленої старшокласниками. Неповторні новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство схоже на незабутню феєрію. А що ж за свято Нового року без подарунків? Їх вручив нашим дітлахам сам Дід Мороз зі Снігуронькою.

Цього ж дня відбулися виступи 5-7 класних колективів. Вони проходили у формі КВК. Глядачів вразили команди «Серпантин» та «Made Ukraine» яскравими новорічними костюмами, артистизмом, кулінарними здібностями. Учні 7 класу дивували всіх змістовними міні-виставами.
      29 грудня відбувся новорічний вечір для старшокласників з привітаннями Діда Мороза та Снігуроньки, а також новорічними програмами від 10 класу. Було приємно дивитись на виступи учнів та їх артистизм, вокалізм. Приємно здивувала гостей свята новорічна дискотека, яка розкрила таланти наших дітей до танців.

^ Автор: Деркач Т. – 10 кл.
захоплення Києва. Втрати сягали до 250 юнаків, одна рота (до 30 людей) студентів і 10 старшин. Бойовий наказ наша молодь виконала.
Січень 1918 року. На столицю України насуваються озброєні до зубів більшовицькі орди під командуванням колишнього царського генерала Муравйова. Київські студенти та гімназисти, прагнучи захистити молоду Українську державу, організували Курінь січових стрільців, щоб дати гідну відсіч загарбникам.

залишивши їх на засніженому полі. Київ було захоплено у лютому, а вже у березні столицю УНР залишили загарбники.

Тільки тоді почали розшукувати тіла молодих людей, які загинули під Крутами. Вдалося знайти лише 30 скалічених тіл юнаків, більшість з яких урочисто поховали у братській могилі у Києві на Аскольдовому цвинтарі.

„Стримайте ж ваші сльози, які котяться: ці юнаки поклали свої голови за визволення Вітчизни, і Вітчизна збереже про них вдячну пам’ять на віки вічні”, — сказав Президент УНР Михайло Грушевський під час поховання героїв.

Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. „Понад усе вони любили свій коханий край”, — писав Павло Тичина. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства.

Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава!

^ З Вікіпедії
військовослужбовця, судді, народного засідателя чи присяжного у зв’язку з їх діяльністю, пов’язаною із здійсненням правосуддя, захисника чи представника особи у зв’язку з діяльністю, пов’язаною з наданням правової допомоги, представника іноземної держави, умисне тяжке тілесне ушкодження, умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, диверсію, бандитизм, терористичний акт, захоплення заручників, зґвалтування, насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, крадіжку, грабіж, розбій, умисне знищення або пошкодження майна, пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів, захоплення залізничного рухомого складу, повітряного, морського чи річкового судна, незаконне заволодіння транспортним засобом, хуліганство тощо.
^ 2. Яке покарання може бути визначено дитині

Згідно зі ст.98 КК України до неповнолітніх, визнаних винними у вчиненні злочину, судом можуть бути застосовані такі основні види покарань:

1. Штраф.
Штраф застосовується лише до неповнолітніх, що мають самостійний дохід, власні

4. Арешт
Арешт полягає в утримуванні неповнолітнього, який на момент постановлення вироку досяг 16 років в умовах ізоляції у спеціально пристосованих установах на строк від 15 до 45 діб.
^ 5. Позбавлення волі на певний строк 
Покарання у вигляді позбавлення волі особам, які не досягли до вчинення злочину 18 віку, не може бути призначене на строк більше 10 років, за особливо тяжкий злочин, поєднаний з умисним позбавленням життя людини – не більше 15 років. Неповнолітні, засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі, відбувають його у спеціальних виховних установах.
Позбавлення волі не може бути призначено неповнолітньому, який вперше вчинив злочин невеликої тяжкості. 
Виголошуючи покарання, суд враховує умови життя дитини та виховання, вплив дорослих, рівень розвідку та інші особливості особи неповнолітнього. 

^ Продовження у наступному номері

Мамі
Мати, матінко єдина,

Ти для мене вся родина.

Кожний день – це гарна казка,

Кожна ніч – барвиста ласка.
Ти мене завжди навчаєш

Пісень гарних та дзвінких

І до школи відряджаєш

Щоб навчалась залюбки.
Ти, матусенько, одна.

Ти весела й чарівна.

Горя й лиха я не знаю

Ти мені допомагаєш.

У житті мене навчаєш

Ти – матуся чарівна,

Ти – одна, лише одна.

^ Автор: Мазур Руслана - 6 клас
  • Епідемія грипу накриє Україну наприкінці січня – на початку лютого. Такі прогнози лікарів та епідеміологів. Лікарі радять вчасно робити щеплення і бути уважними. Але на кожну дію є протидія! Морозне повітря здатне замінити вакцину. Для профілактики застуди допоможуть активні прогулянки на морозі. Головне – тепло одягатися та не переохолоджуватися.

  • Наука не стоїть на місці. Нові винаходи вражають. Вчені створили упаковку, яка не дає продуктам псуватися. Винахід не дозволить додавати до їжі консерванти.

  • Вчені виявили, що брехня викликає головний біль і шкодить здоров’ю. Люди, які здебільшого говорять правду, більш розслаблені і майже не страждають на головний біль.

  • «Найгучніший кіт» у світі перещеголяв по децибелах потяг метро і дриль.

Гучність муркотіння кота сягає 100 децибел.

  • Папуга породи Кореллі став зіркою електронної музики, повторивши ламаний dub-step bit без будь-якого музичного приладдя.

І пам’ятайте - найбільша прикраса життя – гарний настрій. Тож частіше посміхайтесь і даруйте тепло тим, хто вас оточує.
Підготували учні 11 класу

Рак

Зірки віщують вам приємні зустрічі з друзями, гарний настрій та успіхи у справах. Не зважайте на тимчасові труднощі.

Лев

Вам доведеться повірити, що дива існують. І здивують вас найближчі люди.Діва

Контролюйте свої емоції, бо вони можуть вам нашкодити. Спрямуйте їх на користь, будьте розсудливими – і на вас чекає успіх.

Козеріг

Подолання перешкод займе у вас чимало енергії та часу. Не варто чекати від долі багато – використайте цей період для узгодження своїх бажань з можливостями.

Водолій

Вам доведеться повернутися до минулих справ, а також зустрітися із старими знайомими, щоб налагодити з ними дружні стосунки. Можливо, ці люди знову з’явилися у вашому житті не випадково.

Риби

Намагайтеся бути більш обачними. Незначний вчинок із вашого боку може мати серйозні наслідки.


Редколегія: члени гуртка «Юний журналіст», Хандуріна Ю.В.


Схожі:

Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconШок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Дитинство Скільки незабутніх років ми проводимо у школі! Вона наша друга домівка: завжди виглядає ясними віконечками своїх дочок...
Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconПоложення про офіційний сайт Маловільшанської загальноосвітньої школи...
Маловільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Білоцерківського району
Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconПлан роботи кленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богодухівської...
Кленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області
Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconПастирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної...
Керівник: Степаненко Олена Іванівна, вчитель початкових класів Пастирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconНауковий керівник: Якимчук Людмила Володимирівна – вчитель математики...
Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогірської районної ради Хмельницької області
Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconПедагогічних працівників Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ...
Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, які атестуються в 2013 році
Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconПланробот и маловодянської загальноосвітньої школи І ііі ступенів...
Маловодянської загальноосвітньої школи І ііі ступенів (2006 – 2007 навчальний рік)
Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconЛюботинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6

Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconЧорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Шок кільний Плосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів iconТ. В. Тітенко, заступник директора школи з виховної роботи
Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенського району Черкаської області
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка