Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства
Скачати 84.65 Kb.
НазваРегламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства
Дата конвертації01.05.2013
Розмір84.65 Kb.
ТипРегламент
uchni.com.ua > Право > Регламент
Додаток

до наказу Українського

центру оцінювання якості освіти

від 27 жовтня 2009 р. № 102

Регламент

проведення реєстрації осіб, які виявили бажання

пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році


 1. Загальні положення
  1. Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі – Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 жовтня 2009 року № 937 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти у 2010 році».

  2. Регламент визначає процедуру та умови проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання.


2. Умови проведення реєстрації та перелік необхідних документів


  1. Зовнішнє незалежне оцінювання може пройти будь-яка особа, яка має повну загальну середню освіту або є випускником закладу системи загальної середньої освіти поточного навчального року та планує у 2010 році вступати до вищого навчального закладу України.

  2. Вступники до вищих навчальних закладів мають право на складання тестів не більше як із п’яти навчальних предметів відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2009 року № 570 « Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2010 році» .

  3. Інформування громадян про терміни, правила реєстрації, розташування пунктів реєстрації та організацію їхньої роботи здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти у співпраці з Міністерством освіти і науки Автономної Республіки Крим, управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

  4. Реєстрація осіб, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання, розпочинається о 9.00 15 грудня 2009 року та закінчується о 18.00 31 березня 2010 року.

  5. Для реєстрації з метою участі в зовнішньому незалежному оцінюванні особа повинна подати:

паспорт (особам, яким станом на 15 грудня 2009року не виповнилося 16 років, у разі відсутності паспорта, – свідоцтво про народження);

документ про повну загальну середню освіту та його копію (для осіб, які отримають документ про повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, – довідку з навчального закладу за зразком Українського центру оцінювання якості освіти);

дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

два пластикових файли формату А4 для зберігання документів.

2.6. Для кожної зареєстрованої особи на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та ріn-кодом, указаним у ньому. 1. ^ Вимоги до пунктів реєстрації та осіб, які її проводять
 1. Для реєстрації осіб, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання, регіональними центрами оцінювання якості освіти в кожній із областей, Автономній Республіці Крим, містах Київ і Севастополь на засадах співпраці з органами управління освітою, навчальними закладами створюються пункти реєстрації.

 2. З метою реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з числа громадян України, які проживають за кордоном, іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, пункти реєстрації створюються на базі регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 3. Кожен пункт реєстрації повинен мати:

інформаційні матеріали з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

комп’ютер, підключений до мережі Інтернет, принтер;

робочі місця для осіб, які бажають зареєструватися;

сейф (металеву шафу) для зберігання реєстраційних документів і спеціальних номерних голографічних наліпок Українського центру оцінювання якості освіти;

телефон.

 1. Реєстрацію здійснюють спеціально уповноважені особи – відповідальні за пункти реєстрації. Навчання цих осіб організовують регіональні центри оцінювання якості освіти.

 2. Залучення осіб до процесу проведення реєстрації здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти шляхом укладення з ними цивільно-правових угод. Цим особам надається право на оформлення сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

 3. Формування бази даних осіб, які проводитимуть реєстрацію абітурієнтів, здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти. До цієї бази заносяться такі відомості:

назва пункту реєстрації;

прізвище, ім’я, по батькові відповідального за пункт реєстрації.

^ 4. Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання


 1. Кожна особа, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, повинна ознайомитися зі своїми правами, обов’язками, а також з умовами проходження зовнішнього оцінювання.

 2. До реєстраційної бази заносяться такі дані про осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання:

прізвище, ім’я, по батькові;

дата народження;

дані паспорта (свідоцтва про народження);

фактичне місце проживання на період проходження зовнішнього оцінювання;

номер контактного телефону (за наявності);

електронна адреса (за наявності);

перелік навчальних предметів, із яких особа бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання;

мова, якою абітурієнт бажає отримати словник основних термінів із предмета тестування (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська);

назва навчального закладу системи загальної середньої освіти, у якому навчається (для осіб, які є випускниками загальноосвітніх навчальних закладів);

відомості про необхідність створення особливих умов проходження тестування (для осіб з обмеженими фізичними можливостями).

 1. Під час реєстрації відповідальний за пункт реєстрації повинен:

   1. Перевірити наявність в особи документів, необхідних для реєстрації. Ідентифікувати особу за наданими документами.

   2. Надати для ознайомлення особі інформаційно-реєстраційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2010 рік».

   3. Увести персональні дані заявника до реєстраційної бази.

   4. Роздрукувати, надати особі заяву-реєстраційну картку для перевірки правильності введення до неї інформації та заповнення.

   5. Наклеїти на заяву-реєстраційну картку фотокартку особи.

   6. Роздрукувати сертифікат і наклеїти фотокартку, надану особою, скріпивши її з бланком сертифіката спеціальною номерною голографічною наліпкою.

   7. Записати номер голографічної наліпки у відведеному місці заяви-реєстраційної картки і сертифіката, а також ввести його до бази даних.

   8. Видати сертифікат особі, яка реєструється.

 1. Відповідальний за пункт реєстрації забезпечує зберігання комплектів реєстраційних документів. До складу комплекту входять:

заява-реєстраційна картка;

копія документа про повну загальну середню освіту або довідка з навчального закладу;

висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (для осіб з обмеженими фізичними можливостями);

документ, що засвідчує повноваження довіреної особи, або його копія, завірена в установленому порядку (для осіб з обмеженими можливостями пересування);

рукописна заява (для осіб, які реєструються через довірену особу).

  1. Зазначені вище комплекти реєстраційних документів передаються до відповідного регіонального центру в установленому ним порядку.

  2. Збереження та систематизацію отриманих документів, сканування заяв-реєстраційних карток здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.

  3. Використання та облік голографічних наліпок здійснюються відповідно до вимог Інструкції про використання спеціальних номерних голографічних наліпок Українського центру оцінювання якості освіти.

  4. Кожен абітурієнт, який зареєструвався для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, має право внести зміни до реєстраційних даних у межах часу, відведеного на реєстрацію, шляхом повторної реєстрації.

Для повторної реєстрації, крім документів, зазначених у пункті 2.5 цього Регламенту, особа повинна додатково надати раніше отриманий сертифікат, що анулюється.

  1. У разі надходження від особи кількох заяв реєстрація проводиться за останньою з них за часом подання.

  2. У разі відмови від проходження зовнішнього оцінювання абітурієнт повинен повернути сертифікат з відповідною заявою до пункту реєстрації протягом часу, відведеного на реєстрацію.

  3. У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт може звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти з відповідною письмовою заявою про виготовлення дубліката сертифіката. Особа зобов’язана повторно надати документи, на підставі яких відбувалася реєстрація, та пошкоджений сертифікат. Виготовлення дубліката сертифіката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє.^ 5. Реєстрація окремих категорій осіб


  1. Громадяни України, які проживають за кордоном, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах і бажають зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, повинні подати:

паспортний документ (особам, яким станом на 15 грудня 2009року не виповнилося 16 років, у разі відсутності паспорта, – свідоцтво про народження);

документ про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років) або довідку з навчального закладу (для осіб, які отримають документ про повну загальну середню освіту в поточному навчальному році);

дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

нотаріально завірені переклади українською мовою документів, що подаються.

Зазначені вище документи подаються особисто або через довірену особу до пункту реєстрації, що функціонує на базі регіонального центру оцінювання якості освіти. У випадку подання документів чи нотаріально завірених копій довірена особа має пред’явити відповідальному за пункт реєстрації паспорт і документ, що засвідчує її повноваження.

Крім того, ця категорія громадян має право надіслати необхідні для реєстрації матеріали поштовим відправленням із оголошеною цінністю з описом вкладення. У такому випадку особа подає нотаріально завірені копії документів та поштовий конверт із маркою та вказаною адресою, на яку потрібно надіслати сертифікат.

У разі надходження від особи відповідної заяви сертифікат може зберігатися в регіональному центрі оцінювання якості освіти до початку проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

  1. Особи з обмеженими можливостями пересування реєструються особисто або через довірену особу.

У разі подання документів чи нотаріально завірених копій довірена особа має пред’явити відповідальному за пункт реєстрації паспорт і документ, що засвідчує її повноваження.

  1. У випадках реєстрації через довірену особу або надсилання реєстраційних матеріалів поштою, особи, які бажають зареєструватися, додатково подають рукописну заяву на ім’я директора Українського центру оцінювання якості освіти, де вказано:

перелік навчальних предметів, із яких особа бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання;

мову, якою абітурієнт бажає отримати словник основних термінів із предмета тестування (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська);

підтвердження факту ознайомлення з правами, обов’язками особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та умовами його проходження у 2010 році.

Ця заява разом з іншими реєстраційними документами зберігається в регіональному центрі оцінювання якості освіти.

  1. Реєстрація осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, здійснюється на основі угоди між Українським центром оцінювання якості освіти та Державним департаментом України з питань виконання покарань.

  2. Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання та не можуть зареєструватися у порядку, визначеному цим Регламентом, здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти за погодженням з Українським центром оцінювання якості освіти. У такому випадку особа додатково подає документи, що підтверджують неможливість її реєстрації в установленому порядку.


Перший заступник

директора Українського
центру оцінювання якості освіти В.А. Карандій

Схожі:

Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconНаказ
Донецького регіонального центра оцінювання якості освіти №04/01-878 16. 12. 2010 «Про проведення уроку інформатики на тему «Проведення...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconУрок інформатики «Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання...
«Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році. Робота з програмою створення заяви-реєстраційної...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconУрок інформатики «Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання...
«Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році. Робота з програмою створення заяви-реєстраційної...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconУрок інформатики «Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання...
«Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році. Робота з програмою створення заяви-реєстраційної...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconПравила реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році
Міністерства освіти І науки України від 16 жовтня 2009 року №937 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconОрганізація І проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Новомиргородському районі
Відповідно до наказу Міністерства освіти І науки України від 02. 10. 2012 року №1130 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconПопаснянська районна рада лугансько ї області комунальна установа
Вас із проханням провести у випускних класах підпорядкованих Вам навчальних закладів урок інформатики на тему «Проведення реєстрації...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconVivat зно- 2014!
Відповідно до наказу Міністерства освіти І науки України від 03. 09. 2013 №1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconПрес-реліз жовтень 200 9 р
України (далі – мон) підписано наказ від 26. 06. 2009 р. №570 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили...
Регламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році (далі Регламент) розроблено відповідно до наказу Міністерства iconПро зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка