Заставнівська районна державна адміністрація
Скачати 46.07 Kb.
НазваЗаставнівська районна державна адміністрація
Дата конвертації04.05.2013
Розмір46.07 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
Заставнівська районна державна адміністрація

Відділ освіти, молоді та спортуНАКАЗ
10.04. 2013 м. Заставна № 173
Про підсумки районного огляду-конкурсу

на кращу організацію правової освіти

та правовиховної роботи в загальноосвітніх

навчальних закладах району
З метою активізації профілактичної роботи щодо попередження правопорушень та злочинності серед учнівської молоді на рівні загальноосвітніх шкіл, вдосконалення та впровадження новітніх підходів з реалізації заходів правової освіти населення, сприяння розповсюдженню сучасних дієвих методів правового виховання учнівської молоді, формування у молоді правового світогляду, поширення знань про державу та чинне законодавство, виявлення та поширення передового досвіду з правового виховання в загальноосвітніх навчальних закладах району було проведено огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти і правовиховної роботи серед учнівської молоді і в квітні 2013 року підведено підсумки правовиховної роботи проведеної у 2012-2013 навчальному році.

В більшості закладів створені постійно-діючі куточки правоосвітнього спрямування «Феміда», «Права дітей», «Закон і ти », «Первоцвіт». Важливу роль в правовій освіті та правовиховній роботі відіграють органи учнівського самоврядування, правознавчі клуби і ради профілактики правопорушень, що діють в загальноосвітніх школах.

В Горішньошерівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. у І семестрі проведено методичну нараду класних керівників з планування правовиховної роботи класних керівників і класоводів. 9 грудня 2012р. учениця 10 класу Воврин Катерина взяла участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства, зайнявши ІІІ місце. Вчителем правознавства проведено правовий брейн-ринг «Ми і наші права» для учнів 9-11 класів. Протягом вересня-березня 2012/2013 н.р. учнівським правовим лекторієм «Феміда» з учнями проведені бесіди «Правопорушення і юридична відповідальність», «Захист прав дитини в Україні».

Гарним прикладом також є робота шкільної держави «Первоцвіт» Горішньошерівецької ЗОШ І-ІІІ ст., яка працює над активізацією шкільного самоврядування, над створенням умов для успішного навчання та цікавого дозвілля , зміцнення здоров’я, організація трудової діяльності, допомагає невстигаючим учням, проводить бесіди з учнями щодо запобігання шкідливих звичок, відновлює традиції рідного села.

У жовтні 2012 року проведено класні батьківські збори В Погорілівській ЗОШ –І-ІІІ ст. правовий клуб школярів «Феміда» збирав до себе дітей для розмови за круглим столом, де розглядалися питання поведінки молоді в громадських місцях, відношення до суспільної і приватної власності , підкорення Законам України та нормативно-правовим актам держави, підтримання людських міжособистісних стосунків. Голова села, медичні працівники, дільничний інспектор вели розмову з учнями. Старшокласники виступали з лекціями в класах.

В Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ст. важливе значення в правовій освіті відіграє практичний курс «Правознавство» у 10 класі. У 2011-2012 н. р. учень 11 класу став переможцем ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з правознавства. У 2012-2013н.р. учениця 9 класу Щербак Марія зайняла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства. 5 випускників 11-го класу у 2011-2012н.р. вступили до Чернівецького національного університету ім.. Ю. Федьковича на юридичний факультет. В навчальному закладі діє правовий клуб «Феміда» та судова влада школи «Суд честі». Кожної четвертої середи місяця в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ст. проводяться дні правових знань, лекції, відео-презентації, зустрічі, де запрошуються представники правоохоронних органів.

Педколективи планують та проводять спільні заходи з органами державної профілактики, а саме районним відділенням кримінальної міліції у справах неповнолітніх, службою у справах дітей районної державної адміністрації, районним управлінням юстиції, медичними працівниками та психологами. В більшості шкіл району склалася і діє система правовиховної роботи з учнівською молоддю, яка включає проведення масових заходів, а саме : тематичні виховні години та бесіди, круглі столи конференції, брейн-ринги, вікторини, КВК, аукціони, диспути, правові ігри, тощо. Ці форми роботи належним чином були представлені в матеріалах поданих Кострижівською ЗОШ І-ІІІ ст. Товтрівською, Заставнівською, Горішньошерівецькою, Погорілівською ЗОШ І-ІІІ ст., Чуньківським, Баламутівським, Малокучурівським, Дорошовецьким, Хрещатицьким, Василівським, Вербовецьким, Горошовецьким, Звенячинським НВК, Юрковецькою ЗОШ І-ІІІ ст. та Заставнівською гімназією.

Не прийняли участі в огляді-конкурсі Яблунівський, Бабинський, Добриновецький, Брідоцький, Задубрівський, Онутський, Кулівецький, Прилипчанський, Самушинський, Чорнопотіцький, Ржавинецький НВК, Васловівська, Вікнянська, Веренчанська, Кадубовецька, Шубранецька ЗОШ І-ІІІ ст.

5 квітня 2013 року відбулася нарада відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району з правової освіти населення на якому було заслухано інформацію про організацію і проведення огляду-конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи серед учнівської молоді та розглянуто матеріали подані навчальними закладами. Кращими визнано досвід роботи та матеріали Кострижівської, Товтрівської, Заставнівської, Горішньошерівецької, Погорілівської ЗОШ І-ІІІ ст., Чуньківського, Баламутівського, Малокучурівського, Дорошовецького, Хрещатицького НВК

Виходячи з вищевикладеного,

наказую :

1.Нагородити грамотами відділу освіти гран-прі в конкурсі колектив Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст., за І місце колектив Товтрівської ЗОШ І-ІІІ ст., за ІІ місце - колектив Горішньошерівецької, Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Малокучурівського НВК, за ІІІ місце – колектив Погорілівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дорошовецького, Баламутівського, Чуньківського НВК, спец-приз – колектив Хрещатицького НВК.

2.Директорам шкіл названих в п.1 вирішити питання щодо відзначення педпрацівників та учнів, відповідно до їх особистого внеску в організацію і проведення правоосвітньої та правовиховної роботи в закладі.

3.Директорам загальноосвітніх шкіл району:

3.1.Протягом літніх шкільних канікул провести комплекс заходів правовиховного, превентивного спрямування з метою недопущення скоєння злочинів і правопорушень учнями.
3.2.За рахунок годин варіативної складової навчальних планів ввести з 01.09.2013 року факультативи та курси правоосвітнього спрямування для учнів 8-11 класів.

3.3.Кращий шкільний досвід проведення різних форм правоосвітньої та правовиховної роботи систематично висвітлювати в районних ЗМІ.

3.4.В планах роботи школи постійно планувати проведення місячника правових знань, остання середа кожного місяця – днем правових знань.

3.5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В. о. начальника відділу освіти,

молоді та спорту: Матейчук М. Г.

Схожі:

Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація
Заставна, вул. Незалежності, 88 тел. (03737) 2-15-98
Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту
Заставна, вул. Незалежності, 88 тел. (03737) 2-15-98
Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація
Затвердити заходи щодо профілактики злочинності, правопорушень та бездоглядності серед школярів з неблагополучних сімей, згідно з...
Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Затвердити склад оперативної групи з питань координації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків у складі
Заставнівська районна державна адміністрація iconУкра ї н а чернівецька область заставнівська районна державна адміністрація відділ освіти
Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" допомоги дітям на цукровий діабет
Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Провести в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району День цивільного захисту 27 квітня 2012 року
Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и нака з
Продовжити щорічний Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов охорони праці в навчальних закладах району
Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Положення про проведення обласного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху
Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
На виконання листа Головного управління мнс україни в Чернівецькій області Про проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності від...
Заставнівська районна державна адміністрація iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
На виконання вимог Закону України “Про пожежну безпеку” та Положення про обласний фестиваль дружин юних рятувальників-пожежних
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка