Наказ м. Балаклія
Скачати 50.73 Kb.
НазваНаказ м. Балаклія
Дата конвертації05.05.2013
Розмір50.73 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

м.Балаклія

28.12. 2009 року № 378
Про результати вивчення стану управлінської

діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах

Балаклійського району в 2009 роціНа виконання наказу відділу освіти від 24 січня 2009 року № 39 «Про вивчення стану управлінської діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах Балаклійського району в 2009 році» та з метою вивчення скоординованості та дієвості планування роботи навчальними закладами, якості внутрішкільного контролю, виконання нормативних документів щодо реалізації державної політики в галузі освіти було здійснено перевірку Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Червонодонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни з питання здійснення управлінської діяльності адміністраціями шкіл.

Навчальні заклади працюють за статутами, за затвердженими робочими навальними планами, розкладом занять.

У кожній школі є накази про правила внутрішнього розпорядку, розподіл обов»язків між адміністрацією школи, розподіл педагогічного навантаження, є річний план, який затверджений на засіданні педагогічної ради у серпні 2009 року, про що засвідчують протоколи педагогічної ради.У планах проаналізовано роботу за минулий навчальний рік, поставлено завдання на наступний навчальний рік.

Адміністраціями закладів проводиться робота щодо внутрішньошкільного контролю, яка передбачена планом роботи навчального закладу на навчальний рік. Директором та заступниками ведуться книги контролю, рекомендації до перевірених уроків надаються і з ними вчителі ознайомлюються. Адміністраціями шкіл здійснюються перевірки роботи педагогічних працівників, класних керівників, контролюється та аналізується результативінсть навчальних досягнень учнів, стан викладання предметів, виконання навчальних програм. З даних питань видаються накази.

Під час роботи у навчальних закладах було перевірено ведення шкільної документації. При її веденні керівники шкіл в основному користуються Інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів (наказ МОН від 23.06.2000 року).

У школах ведуться книги наказів з основної діяльності та з кадрових питань. Ведення алфавітної книги відповідає вимогам. Ведуться книги руху учнів. Є накази про зарахування та відрахування учнів.

Особові справи учнів в основному ведуться правильно.

Перевірка книги протоколів педагогічної ради показала, що засідання проходять згідно плану роботи школи, структура протоколів в основному відповідає нормативним вимогам. Керівниками шкіл ведуться книги контролю видачі свідоцтв про загальну середню освіту та книги видачі атестатів про повну загальну середню освіту.

Перевірка стану ведення класних журналів показала. Зміст уроків відповідає календарним планам та навчальним програмам.

Разом з тим було виявлено, що керівникам Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім О.А.Тризни та Червонодонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 слід привести статути у відповідність до чинного законодавства.

У планах роботи школи на навчальний рік слід конкретизувати завдання та передбачати шляхи їх реалізації, постійно контролювати виконання запланованих заходів, управлінських рішень. При складанні аналізу за минулий навчальний рік слід використовувати порівняння, схеми, таблиці, діаграми, робити глибокий аналіз роботи школи за всіма напрямами.

Хоча адміністраціями шкіл здійснюється внутрішньошкільний контроль, але не завжди перевірки узагальнюються довідками (Червонодонецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни).

При виданні наказів у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів накази з основної діяльності та кадрових питань не мають чіткого розмежування. Є випадки порушення структури побудови наказів.

При зміні номера особової справи у Червонодонецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 перекреслення не фіксуються печаткою, у випадку прибуття учня із іншої школи в особовій справі не зробено необхідні записи.

У Червонодонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Балаклійській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни на засіданнях педагогічних рад ухвалюються рішення, але вони в основному безадресні, відсутній чіткий термін виконання заходів, в основному використовується термін «Постійно». Послаблено роботу щодо відпрацювання системи контролю за виконанням прийнятих рішень. Не завжди структура протоколу відповідає вимогам.

У Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А.Тризни у книзі видачі свідоцтв про загальну середню освіту та видачі атестатів про повну загальну середню освіту не завжди записи у графі «Отримано» співпадає із записами у графі «Видано».

При заповненні класних журналів вчителями –предметниками допускаються неохайні записи, виправлення, які не зафікосвані печаткою.

Виходячи з вищевказаного
НАКАЗУЮ:

1. Керіникам загальноосвітніх навчальних закладів (Попов В.М., Чемерис Н.І., Собків О.І.):

1.1Привести статути у відповідність до чинного законодавства.

Лютий-Квітень 2010 року

1.2. Проконтролювати роботу щодо виконання зауважень зазначених у протоколах атестації.

Січень 2010 року

1.3. При складанні аналізу за минулий навчальний рік слід використовувати порівняння, схеми, таблиці, діаграми, робити глибокий аналіз роботи школи за всіма напрямами.

Травень-червень 2010 року

1.4. При здійсненні контролю аналітичної діяльності дотримуватись алгоритму: констатуючий наказ, довідка за результатами перевірки, узагальнюючий наказ.

Постійно

1.5. При веденні ділової документації користуватись Інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів (наказ МОН від 23.06.2000 року).

Постійно

1.6. Привести структуру написання наказів у відповідність до нормативних вимог. У наказовій частині наказу чітко вказувати виконавця та термін виконання наказу. Обов»язковим пунктом наказу є покладання контролю за його виконанням. При написання наказів слід чітко дотримуватись Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів (наказ МОН від 23.06.2000 року).

Постійно

1.7. При складанні протоколів педагогічних рад ухвалювати рішення, чітко вказувати виконавця та термін виконання заходів. Посилити роботу щодо відпрацювання систему контролю за виконанням прийнятих рішень.

Постійно.

1.8. Посилити контроль за веденням класних журналів, контролювати виконання вчителями предметниками зауважень, робити про це відповідні записи у журналах.

Постійно

2. Директору Червонодонецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (Собків О.І.):

2.1. Під час відвідування уроків завжди вказувати мету відвідування.

Постійно

2.2. Привести у відповідність особові справи учнів, при зміні номера особової справи слід перекреслення фіксувати печаткою, у випадку прибуття учня із іншої школи в особовій справі необхідно робити необхідні записи.

Постійно

3. Директору Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Чемерис Н.І.), Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1(Попов В.М.):

3.1. привести ведення книг контролю видачі свідоцтв про загальну середню освіту та книг видачі атестатів про повну загальну середню освіту у відповідність.

Січень 2010 року

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на спеціаліста І категорії відділу освіти Дворічанську О.І.


НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ А.Я.КАПУСТА

З наказом ознайомлені:
О.І.Дворічанська

В.М.Попов

Н.І.Чемерис

О.І.Собків

Схожі:

Наказ м. Балаклія iconНаказ м. Балаклія
Згідно Положення про проведення олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку, з метою організації фізкультурно-оздоровчої...
Наказ м. Балаклія iconМ. Балаклія від “18” грудня 2009 року №359 Про організацію І проведення
Про проведення новорічних та різдвяних свят в районі”, з метою створення належних умов для організації дитячого відпочинку та оздоровлення...
Наказ м. Балаклія iconНаказ
Наказ 01. 09. 2011 n 170 Про затвердження Порядку проведення містобудівного моніторингу
Наказ м. Балаклія iconНаказ
Наказ 16. 11. 2011 n 290 Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації
Наказ м. Балаклія iconНаказ
Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства праці та соціальної політики n 1 від 09. 01. 2007
Наказ м. Балаклія iconНаказ
...
Наказ м. Балаклія iconУманська районна державна адміністрація відділ освіти наказ
У відділі освіти забезпечено проведення особистого прийому громадян та видано наказ від 28. 01. 2011 №15
Наказ м. Балаклія iconНаказ про затвердження положень про охорону праці 3
Наказ про призначення комісії по періодичному огляду технічного стану будівлі закладу
Наказ м. Балаклія iconНаказ
Наказ Міністра оборони України від 17 березня 2003 року №65 «Про затвердження Положення про Збори офіцерів у Збройних Силах України»...
Наказ м. Балаклія icon«погоджено» «затверджено»
Типового положення про атестацію педагогічних працівників України (наказ мо україни від 20. 08. 1993 р. №310), зі змінами та доповненнями...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка