Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу
Скачати 66.23 Kb.
НазваПоложення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу
Дата конвертації07.05.2013
Розмір66.23 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Право > Конкурс
Положення

про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу

,,Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”
I. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає порядок проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу ,,Молоде покоління за безпеку дорожнього руху” (далі – Конкурс).
1.2. Конкурс проводиться щороку з метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, дбайливого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу органів внутрішніх справ.
1.3. Завдання Конкурсу:

залучити широкий загал дітей шкільного віку до вивчення Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306, та пропагування їх серед населення та однолітків;

закріпити знання з безпечної поведінки на дорозі;

створити умови для творчої самореалізації учнів.
1.4. Організаторами Конкурсу є:

Міністерство внутрішніх справ України (далі – МВС України);

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (далі – МОНмолодьспорт України).

До участі в організації та проведенні Конкурсу організатори можуть залучати інші органи державної влади, благодійні фонди, об’єднання громадян та інші заінтересовані підприємства, установи й організації (за згодою).

ІІ. Умови проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться поетапно щороку протягом вересня - травня.

  1. й етап - районний, міський - проводиться впродовж вересня - квітня;

  2. 2-й етап - в Автономній Республіці Крим, обласний, Київський та Севастопольський міські - проводиться у квітні;

  3. 3-й етап - фінальний - проводиться у травні.


2.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 5 до 17 років включно.
2.3. Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:

перша категорія – автори робіт віком від 5 до 9 років;

друга категорія – автори робіт віком від 10 до 13 років;

третя категорія – автори робіт віком від 14 до 17 років.
2.4. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) та фотографія.
2.5. На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці Конкурсу. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права надалі. Роботи використовуються МВС України та його територіальними органами для організації акцій, фестивалів, нарад, презентацій, виставок, для транслювання на телебаченні, висвітлення на сайті, для передачі в дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, а також для використання в соціальній рекламі та під час проведення профілактичних заходів тощо.
2.6. Малюнки подаються на Конкурс у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.
2.7. Твори декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, аплікація тощо) подаються на Конкурс у довільній формі.
2.8. Фотографії подаються на Конкурс у довільній формі. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.
2.9. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або у додатку до роботи) необхідно зазначити:
назву роботи;

прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;

місце проживання автора;

найменування навчального закладу, контактний телефон його керівника.
2.10. Критерії оцінювання конкурсних робіт:

актуальність та повнота розкриття тематики;

авторська позиція;

оригінальність оформлення;

ступінь самостійності автора у виконанні роботи;

якість роботи;

естетичний вигляд роботи. 
ІІІ. Організація Конкурсу
3.1. 1-й етап проводиться районними та міськими підрозділами Державної автомобільної інспекції (далі – ДАІ) МВС України та управліннями (відділами) освіти. Конкурсні роботи для підведення підсумків надсилаються учасниками до районних та міських управлінь (відділів) освіти.

3.2. Журі визначає переможців. Конкурсні роботи переможців відбіркових районних та міських етапів Конкурсу, які посіли перше місце у трьох вікових групах, районними та міськими підрозділами ДАІ разом із відповідними копіями протоколів журі направляються до управлінь (відділів) Державної автомобільної інспекції (далі - У(В)ДАІ) головних управлінь (управлінь) МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі для участі у 2-му етапі Конкурсу. Від кожного району та міста має надійти не більше дев'яти творчих робіт.

3.3. 2-й етап проводиться У(В)ДАІ головних управлінь (управлінь) МВС України в Автономній Республіці Крим, областях та містах Києві та Севастополі й управліннями (департаментами) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

3.4. Журі визначає переможців. До 5 травня роботи переможців другого етапу, які посіли перші місця за трьома напрямами, направляються для участі в третьому етапі Конкурсу за адресою: Київ, вул. Лук'янівська, 62, Департамент Державної автомобільної інспекції МВС України (далі - ДДАІ МВС України), (всього дев'ять робіт).

3.5. 3-й етап - фінальний – проводиться ДДАІ МВС України та МОНмолодьспортом України в місті Києві.
3.6. Строки, місце проведення 3-го етапу Конкурсу та порядок нагородження визначаються організаторами, про що учасники інформуються додатково.

Журі визначає перше, друге, третє місця відповідно до вікових категорій та категорій робіт.

IV. Організаційний комітет Конкурсу
4.1. Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет. До складу організаційного комітету входять представники ДДАІ МВС України, МОНмолодьспорту України та інших заінтересованих міністерств, центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за згодою).
4.2. Склад організаційного комітету:

голова комітету координує роботу з підготовки та проведення Конкурсу;

секретар комітету веде документацію;

члени організаційного комітету підпорядковані голові.
4.3. Організаційний комітет:

забезпечує якісну підготовку та проведення Конкурсу;

визначає організаційні умови та порядок проведення Конкурсу;

організовує роботу з проведення Конкурсу;

вносить пропозиції щодо нагородження учасників Конкурсу;

сприяє висвітленню проведення та результатів Конкурсу в засобах масової інформації.
V. Журі Конкурсу
5.1. Склад журі Конкурсу формується з метою забезпечення об’єктивності оцінювання робіт учасників та визначення переможців Конкурсу.
5.2. До складу журі включаються працівники ДАІ, представники освітянської галузі, засобів масової інформації, мистецтвознавці, представники органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за згодою).
5.3. Склад журі:

голова журі організовує роботу членів журі, проводить засідання журі, бере участь у визначенні переможців і призерів Конкурсу, затверджує список переможців і призерів Конкурсу;

секретар журі забезпечує зберігання, систематизацію, оформлення документів та матеріалів Конкурсу;

члени журі забезпечують об’єктивність оцінювання під час проведення Конкурсу, заповнюють оцінювальні протоколи, визначають переможців Конкурсу.
VI. Визначення та нагородження переможців Конкурсу
6.1. Переможці Конкурсу визначаються журі в кожній віковій категорії відповідно до критеріїв оцінювання та за відповідним напрямом творчих робіт.
6.2. Підсумки Конкурсу підбиваються на кожному етапі. Результати засідань журі оформляються відповідними протоколами. Переможці нагороджуються дипломами та призами. Крім того, журі та організатори

можуть установлювати спеціальні нагороди окремим учасникам, які виявили оригінальність та креативний підхід до виконання робіт.
VII. Умови фінансування Конкурсу
Витрати на організацію та проведення Конкурсу здійснюються за рахунок джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Схожі:

Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconПоложення про проведення Всеукраїнського Творчого конкурсу
Конкурс проводиться в рамках дитячого проекту «Свято дитячих мрій», який представляє собою систему організованих заходів для дітей...
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconЗатверджено генеральний директор тов «Компаньон Груп» Мальцева О....
Батьківщину, вмінні висловлювати своє творче бачення культурних пам’яток, історичних подій та видатних особистостей
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconНака з «1 3» лютого 2012 р. №35 Про організацію І проведення конкурсу дитячого малюнку
Затвердити План заходів з організації та проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» (додаток 1)
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconНаказ
Затвердити Примірне положення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України року» (додається)
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу icon1. Мета конкурсу
Управління Державтоінспекції мвс, Міністерство освіти І науки, молоді та спорту, Моторно (транспортне) страхове бюро України оголошують...
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconПро проведення першого (районного) туру всеукраїнського конкурсу
Київської обласної державної адміністрації від 24 вересня 2013 року №312 «Про проведення першого та другого турів всеукраїнського...
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconУмови проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти І науки України з 2011 року проводить заочний Всеукраїнський...
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconПравила проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців...
Ці Правила визначають порядок організації та щорічного проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева...
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconПро проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців...
Та спорту України №1304 від 21. 11. 2012 р. «Про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева...
Положення про проведення Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу iconПро затвердження Правил проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу...
Затвердити Правила проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу з англійської мови "Гринвіч" (далі конкурс), що додаються
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка