Розпорядження
НазваРозпорядження
Дата конвертації09.05.2013
Розмір90.5 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы


ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

смт. Великий Бурлук
04.04.2011 № 116

Про втрату чинності

розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 02.06.2005р. № 166


Керуючись ст.6, 7 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішенням засідання комісії з підготовки та перегляду нормативно-правових актів районної державної адміністрації на відповідність Конституції України та іншим актам законодавства від 01.04.2011 року, постановою Кабінету Міністрів України від 28 .12.1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян, або мають міжвідомчий характер» :
1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Великобурлуцької районної державної адміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму», зареєстрованого у Великобурлуцькому районному управлінні юстиції 06.06.2005 року за № 6/31.
2. Головному спеціалісту юридичного відділу апарату районної державної адміністрації (Прибитков О.В.) у 5 денний термін подати на державну реєстрацію дане розпорядження до Великобурлуцького районного управління юстиції та опублікувати у районній газеті «Радянський патріот».
3. Дане розпорядження набуває чинності згідно норм діючого законодавства
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Єсіпова М.Ф.
Голова

районної державної адміністрації В.КРИНИЧАНСЬКИЙ

ПРОТОКОЛ

засідання комісії з перегляду розпоряджень голови районної державної адміністрації на відповідність Конституції України та іншим актам законодавства
с.м.т. Великий Бурлук 01.04.2011р.
Час проведення: 10.00 – 10.30 годин

Присутні : Єсіпов М.Ф. - перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Прибитков О.В..В. – головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації, секретар комісії;

Члени комісії : Васильєва Ю.А.

Левченко Л.С.

Андрущенко О.М.

Доля М.Д.

Мозговський М.В.
^ ПОРЯДОК ДЕННИЙ :
1. Розгляд проекту розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації «Про визнання таким що втратило чинність розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму», зареєстрованого у Великобурлуцькому районному відділі юстиції 06.06.2005 року за № 6/31».

(доповідає: головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА - Прибитков О.В.)

2. Розгляд проекту розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації «Про районний конкурс виконавців військово-патріотичної пісні «Пісня у військовій шинелі».

(доповідає: головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА - Прибитков О.В.)

1. СЛУХАЛИ :
Головного спеціаліста юридичного відділу апарату РДА Прибиткова О.В., який повідомив членів комісії, що розпорядження голови райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму». втратило ознаки міжвідомчого характеру в зв’язку з наданням розпорядження голови райдержадміністрації від 18.06.2008 року № 204 «Про запровадження карантинного режиму».

На підставі розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 05.05.2005 року № 184 про запровадження карантинного режиму на території області», зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у Харківський області 16 травня 2005 року №27/842 було надано розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму», зареєстрованого у Великобурлуцькому районному управлінню юстиції 06.06.2005 року за № 6/31, як таке що мало ознаки нормативно-правового акту міжвідомчого характеру.

Враховуючі, що на даний час діє розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 18.06.2008 року № 204 «Про запровадження карантинного режиму», є правові підставі голові райдержадміністрації надати розпорядження «Про втрату чинності розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму».

Проект розпорядження надається на розгляд комісії.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян, або мають міжвідомчий характер» дане розпорядження підлягає реєстрації у Великобурлуцькому районному управлінні юстиції як таке що має ознаки міжвідомчого характеру.

ВИСТУПИЛИ :


  1. Васильєва Ю.А. – керівник апарату райдержадміністрації;

  2. Андрущенко О.М. – начальник управління економіки РДА;

  3. Доля М.Д. – начальник Великобурлуцького районного управління юстиції;ВИРИШИЛИ :

1. Рекомендувати голови Великобурлуцької райдержадміністрації надати розпорядження голови райдержадміністрації «Про визнання таким що втратило чинність розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму».

2. Враховуючі, що дане розпорядження має ознаки нормативно-правового характеру, на протязі 5 днів після його прийняття подати на державну реєстрацію до районного управління юстиції та опублікувати у районній газети «Радянський патріот».
Голосували «за» - 7
2.СЛУХАЛИ :
Головного спеціаліста юридичного відділу апарату РДА
Прибиткова О.В., який повідомив членів комісії що на розгляд комісії надійшло подання начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Мозговського М.В. про необхідність прийняття розпорядження голови райдержадміністрації «Про районний конкурс виконавців військово - патріотичної пісні «Пісня у військовій шинелі».

Проект розпорядження надається на розгляд комісії.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28 .12.1992 року
№ 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян, або мають міжвідомчий характер» дане розпорядження підлягає реєстрації у Великобурлуцькому районному управлінні юстиції, як таке, що має ознаки міжвідомчого характеру.

ВИСТУПИЛИ :
1. Васильєва Ю.А. – керівник апарату райдержадміністрації;

2. Андрущенко О.М. – начальник управління економіки РДА;

3. Доля М.Д. – начальник Великобурлуцького районного управління юстиції;

4. Мозговський М.В.- начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації.
ВИРИШИЛИ :
1. З метою патріотичного виховання населення, сприяння популяризації та розвитку військово - патріотичної пісні, створення умов для творчого спілкування учасників художньої самодіяльності району, підвищення художнього рівня і зростання виконавчої майстерності учасників конкурсу, зміцнення матеріальної бази закладів культури та аматорських колективів, створення належних умов для їх творчої роботи рекомендувати голові Великобурлуцької райдержадміністрації надати розпорядження голови райдержадміністрації «Про районний конкурс виконавців військово - патріотичної пісні «Пісня у військовій шинелі»

2. Враховуючі що дане розпорядження має ознаки нормативно-правового характеру на протязі 5 днів після його прийняття подати на державну реєстрацію до районного управління юстиції та опублікувати у районній газети «Радянський патріот».
Голосували «за» - 7

Голова комісії М.Єсіпов
Секретар комісії О.Прибитков

ОБГРУНТУВАННЯ

необхідності надання розпорядження голови райдержадміністрації про визнання таким що втратило чинність розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму»

Враховуючі що на даний час діє розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 18.06.2008 року № 204 «Про запровадження карантинного режиму», яке встановлює нові вимоги до запровадження карантинних заходів, є правові підставі голові райдержадміністрації надати розпорядження «Про втрату чинності розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 « Про запровадження карантинного режиму».

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 28 .12.1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян, або мають міжвідомчий характер» дане розпорядження підлягає реєстрації у Великобурлуцькому районному управлінні юстиції, як таке що має ознаки міжвідомчого характеру.

Головний спеціаліст юридичного відділу

апарату райдержадміністрації О.ПРИБИТКОВУКРАЇНА

^ ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

62602 смт. Великий Бурлук, вул. Радянська, 9, тел. 5-44-57
__________________№_________________ Начальнику Великобурлуцького районного

управління юстиції

ДОЛІ М.Д.
Великобурлуцька районна державна адміністрація подає на державну реєстрацію розпорядження голови Великобурлуцької районної державної адміністрації

1. «Про визнання таким що втратило чинність розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму»;

2. «Про районний конкурс виконавців військово - патріотичної пісні «Пісня у військовій шинелі».

У відповідності до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян, або мають міжвідомчий характер» данні розпорядження підлягає реєстрації у Великобурлуцькому районному управлінні юстиції, як такі що мають ознаки міжвідомчого характеру.
Додаток :

- оригінали та дві копії розпоряджень голови райдержадміністрації «Про визнання таким що втратило чинність розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 « Про запровадження карантинного режиму» та «Про районний конкурс виконавців військово - патріотичної пісні «Пісня у військовій шинелі»;

- чотири копії протоколу засідання комісії з перегляду розпоряджень голови райдержадміністрації на відповідність Конституції України та іншим актам законодавства;

- оригінали та чотири копії переліку осіб, які ознайомлені та завізували розпорядження голови райдержадміністрації;

- копії обґрунтування підстав видання розпорядження;

- копія розпорядження голови РДА від 02.06.2005 року № 166;
Голова районної державної

адміністрації В.КРИНИЧАНСЬКИЙ
Прибитков 5-42-59


__________________№_________________ Начальнику Великобурлуцького районного

управління юстиції

ДОЛІ М.Д.
Великобурлуцька районна державна адміністрація подає на державну реєстрацію розпорядження голови Великобурлуцької районної державної адміністрації

1. «Про визнання таким що втратило чинність розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 «Про запровадження карантинного режиму»;

2. «Про районний конкурс виконавців військово - патріотичної пісні «Пісня у військовій шинелі».

У відповідності до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 року № 731 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, органів господарського управління та контролю, що зачіпають права, свободи і законні інтереси громадян, або мають міжвідомчий характер» данні розпорядження підлягає реєстрації у Великобурлуцькому районному управлінні юстиції, як такі що мають ознаки міжвідомчого характеру.
Додаток :

- оригінали та дві копії розпоряджень голови райдержадміністрації «Про визнання таким що втратило чинність розпорядження голови Великобурлуцької райдержадміністрації від 02.06.2005 року № 166 « Про запровадження карантинного режиму» та «Про районний конкурс виконавців військово - патріотичної пісні «Пісня у військовій шинелі»;

- чотири копії протоколу засідання комісії з перегляду розпоряджень голови райдержадміністрації на відповідність Конституції України та іншим актам законодавства;

- оригінали та чотири копії переліку осіб, які ознайомлені та завізували розпорядження голови райдержадміністрації;

- копії обґрунтування підстав видання розпорядження;

- копія розпорядження голови РДА від 02.06.2005 року № 166;
Голова районної державної

адміністрації В.КРИНИЧАНСЬКИЙ
Прибитков, 5-42-59,,,,,,

Схожі:

Розпорядження iconРозпорядження
Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Васильєву Ю. А
Розпорядження iconРозпорядження
Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1 та 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 листопада 2010 року...
Розпорядження iconЛітківська сільська рада броварського району Київської області розпорядження...
На виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації №161 від 03. 02. 2012 року Про відзначення в районі...
Розпорядження iconРозпорядження
Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07. 06....
Розпорядження iconЗгурівська районна державна адміністрація розпорядження від „
Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про захист суспільної моралі”, розпорядження голови Київської обласної державної...
Розпорядження iconРозпорядження
На шляху до доброчесності”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 08. 12. 2009 №470 „Про план заходів щодо попередження...
Розпорядження iconРозпорядження
України та постанови Кабінету Міністрів України від 09. 10. 06 №1404 “Питання попередньої оплати товарів, робіт І послуг, що закуповуються...
Розпорядження iconРозпорядження
Лісового кодексу України, на виконання вимог розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 01 серпня 2012...
Розпорядження iconРозпорядження
Харківської обласної ради від 17 лютого 2011 року №82- VI та розпорядження голови районної державної адміністрації від 8 липня 2005...
Розпорядження iconРозпорядження
«Про доступ до публічної інформації», розпорядження голови районної держаної адміністрації від 10 травня 2011 року №142 «Про забезпечення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка