Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року
Скачати 108.17 Kb.
НазваІнформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року
Дата конвертації17.05.2013
Розмір108.17 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
Додаток до рішення виконкому

Тростянецької міської ради

№ 286 від 18.07.2012 року
Інформація

щодо виконання виконкомом міської ради делегованих

повноважень органів виконавчої влади

за І півріччя 2012 року
Одним із основних законів, якими керується у своїй діяльності виконавчий комітет Тростянецької міської ради є Закон України „Про місцеве самоврядування”. Глава 2 (ст.27 по ст.38 ) даного закону передбачає повноваження виконкому : з них – в частині „а”- власні повноваження, у частині „б” – делеговані повноваження органів виконавчої влади.

З метою дієвого контролю за виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади у кожному рішенні виконкому міської ради обов’язково здійснюється посилання на пункт, частину, статтю даного закону.

На виконання п.7 Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 339 від 9 березня 1999 року, апаратом міської ради протягом І півріччя 2012 року проводилася наступна робота. Звіт по виконанню делегованих повноважень за 2011 рік був наданий до Тростянецької райдержадміністрації вчасно до 10 січня 2012 року (вих. № 4714 від 30.12.2011 року).

На виконання п.6 вищевказаного Порядку міськвиконком вчасно надає копії рішень виконавчого комітету міської ради з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади протягом десяти днів з дня їх прийняття згідно акту прийому-передачі до відділу організаційно-кадрової роботи РДА.

За І півріччя 2012 року виконкомом на виконання делегованих повноважень прийнято 110 рішень виконавчого комітету.

^ По пп.2 п.б ст.27 Закону „Про місцеве самоврядування в Україні” „Повноваження у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку” міськвиконкомом прийнято 3 рішення – це рішення про надання дозволу на реєстрацію громадян міста. Дані рішення поставлені на контроль, виконані і зняті з контролю. Згідно даних рішень було надано дозволи на реєстрацію у СГІМРФО РВ ГУМВС 3 іноземним громадянам.

^ По ст. 30 „Повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгового обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв”язку”, виконкомом прийнято 80 рішень:

По пп. 2 п.б ст.30 було прийнято 4 рішення виконкому про відведення місць для продажу слабоалкогольних напоїв, пива.

^ По пп. 3 п.б ст.30 міськвиконкомом було прийняте 2 рішення – в основному дані рішення приймались про проведення планових перевірок зі здійснення контролю за додержанням законодавства щодо захисту прав споживачів у суб’єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства м. Тростянець.

В порядку контролю на виконкомі розглядалась довідка про роботу виконкому міської ради по питанню захисту прав споживачів, торгівлі, підприємництва, відповідно до якої було прийнято рішення № 257 від 20.06.2012 року.

В результаті проведеного аналізу слід відмітити, що станом на 18 травня 2011 року спеціалістом у справах захисту прав споживачів, торгівлі та підприємництва міськвиконкому розглянуто 9 звернень громадян про порушення законодавства щодо захисту прав споживачів. Із 9 звернень 4 були письмові, 5 – усні. Всі звернення були розглянуті згідно вимог Закону України «Про звернення громадян». На усні звернення надавались консультації, або питання вирішувались на місці. Із 4 письмових звернень 3 було вирішено позитивно, на 1 звернення надана відповідь з пропозицією звернутись до Інспекції з питань захисту прав споживачів в Сумській області.
Р
озподіл звернень громадян за порушеними статтями Закону України «Про захист прав споживачів».


Ця діаграма дає можливість визначити, з якими проблемними питаннями зверталась більшість споживачів. В 5 заявах вказувалось на порушення статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів». Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості. В 2 – статті 9. Права споживача при придбанні товару належної якості. В 1 – статті 10. Права споживача у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг). В 1 – статті 15. Право споживача на інформацію про продукцію.

Згідно рішення виконавчого комітету Тростянецької міської ради № 97 від 15.02.2012 року «Про проведення позапланової перевірки зі здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів в відділі магазину «Універмаг» ФОП Карташової І.М.», спеціалісту Тростянецької міської ради у справах захисту прав споживачів, торгівлі та підприємництва було надано повноваження на проведення позапланової перевірки. Оскільки ФОП Карташова І.М. надала відмову на проведення перевірки з посиланням на те, що перевірку якості мобільних телефонів, які вона реалізує, можуть здійснювати лише представники «Укрчастотнагляду», чим порушила вимоги ст. 144 Конституції України, ст. 11 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», про даний випадок було повідомлено до Управління у справах захисту прав споживачів в Сумській області, з проханням притягнути порушницю до відповідальності. Згідно з відповіддю, отриманою з управління, перевірка запланована на III квартал 2012 року.

На виконання п. 11 Протоколу № 31 засідання Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року, згідно листа головного державного інспектора ветеринарної медицини Тростянецького району в Сумській області № 116 від 11.05.2012 року, проводились спільні позапланові перевірки торгівельної мережі щодо наявності продуктів харчування із строком придатності, що закінчився. На одному об’єкті призупинялась реалізація продукції через відсутність необхідних супровідних документів, яка була відновлена після надання даних документів в день перевірки.

Також, протягом 5 місяців 2012 року було підготовлено 10 рішень виконавчого комітету Тростянецької міської ради щодо затвердження графіків роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг.

По пп. 4 п.б ст.30 виконкомом прийнято 15 рішень, якими були внесені зміни до графіку роботи підприємств, установ та організацій сфери

обслуговування.

По пп. 5 п.б ст.30 виконкомом прийнято 2 рішення. Дані рішення стосувалися переведення особових рахунків на квартиру, порядку розподілу житлових приміщень відповідно списків квартирного обліку на 2012 рік.

По пп. 7 п.б ст.30 – прийнято 1 рішення, яке стосувалося затвердження списку підприємств, що здійснюють ведення квартирного обліку самостійно.

По пп. 8 п.б ст.30, що стосується видачі ордерів на заселення жилої площі в будинках державних та комунальних організацій, міськвиконкомом було прийнято 5 рішень.

По пп. 10 п.б ст.30 – облік та реєстрація відповідно до закону об”єктів нерухомого майна, незалежно від форм власності, міськвиконкомом у І півріччі 2012 року було прийнято 51 рішення – це рішення, які готує відділення ОМБТІ у місті Тростянці „Про видачу свідоцтв про право власності” на об’єкти нерухомості та рішення про упорядкування нумерації по вулицях та провулках міста.

^ Згідно ст. 33 Закону - „Повноваження у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища” на виконання делегованих повноважень прийнято 1 рішення виконкому Тростянецької міської ради по пп. 6 п.б ст.33:

- рішення № 52 від 15.02.2012 року «Про затвердження заходів по пропуску паводкових вод весною 2012 року».

^ Стаття 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” передбачає ”Повноваження у сфері соціального захисту населення”.

На виконання делегованих повноважень даної статті на засіданні виконкому були прийняті рішення:

- по пп. 6 «Вирішення відповідно питань надання компенсацій і пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», - прийнято 2 рішення;

- по пп.7 „Організація проведення оплачуваних громадських робіт для осіб, які зареєстровані як безробітні, а також учнівської та студентської молоді у вільний від занять час на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до комунальної власності, а також – за договорами – на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до інших форм власності” міськвиконкомом було прийнято 1 рішення стосовно організації громадських робіт комунальними підприємствами міської ради у 2012 році».

^ По ст. 35, 36 міськвиконкомом рішення по делегованих повноваженнях не приймалися.

По пп.1 п.б ст.38 „Забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян” міськвиконкомом прийнято 4 рішення виконкому. Даними рішеннями затверджувався графік прийому громадян на 2012 рік, графік контрольних перевірок Тростянецькою міською радою (підприємств, установ, організацій) на І та ІІ квартали 2012 року, був визначений перелік довідок, що видаються у виконкомі Тростянецької міської ради та документів, необхідних для їх написання.

По пп. 3 п б. ст. 38 „Вирішення відповідно до закону питань про проведення зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, спортивних, видовищних та інших масових заходів; здійснення контролю за забезпеченням при їх проведенні громадського порядку” міськвиконкомом прийнято 16 рішень - це в основному рішення про надання дозволів на проведення мітингів, концертів, фестивалів, спортивних та інших масових заходів. Всі рішення виконані та зняті з контролю.

^ На виконання пп. 4 п. б ст. 38 „Розгляд справ про адміністративні правопорушення, віднесені до їх відання; утворення адмінкомісій та комісій з питань боротьби зі злочинністю, спрямування їх діяльності” міськвиконкомом було прийнято 2 рішення. Це - рішення № 136 від 21.03.2012 року «Про роботу адміністративної комісії у 2011 році».

За результатами проведеного аналізу слід відмітити, що за 12 місяців 2011 року було проведено 28 засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тростянецької міської ради, на яких розглянуто 105 справ про порушення законодавства України про адміністративну відповідальність з них:

 • 65 адміністративних матеріалів, які надійшли від спеціалістів Тростянецької міської ради;

 • 33 адміністративних матеріалів, які надійшли з Тростянецького РВ УМВС;

 • 1 адміністративний матеріал, який надійшов з Тростянецького ВРАЦС;

 • 6 адміністративних матеріалів, які надійшли з інших міст України, від посадових осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
 • ст.152 КУпАП «Порушення правил благоустрою міст та інших населених пунктів» – 72 чол., з яких:

20 чол. – усне зауваження,

3 чол. – протоколи повернуто на доопрацювання,

49 чол. – накладено штраф на суму – 29376 грн.:

15759 грн. – сплачено,

8177 грн. – скасовано рішенням суду,

2465 грн. – направлено лист до ДВС про примусове виконання,

2975 грн. – з моменту отримання постанов не вийшов термін добровільної сплати штрафу.


 • ст.153 КУпАП «Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів» – 1 чол., накладено штраф у розмірі 170 грн., з моменту отримання постанови не вийшов термін добровільної сплати штрафу.
 • ст.154 КУпАП «Порушення правил тримання собак і котів» – 7 чол.:

1 чол. – попередження,

6 чол. – накладено штраф на суму – 170 грн.:

119 грн. – сплачено,

51 грн. – направлено лист до ДВС про примусове виконання.


 • ст.155 КУпАП «Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю», – 4 чол. – накладено штраф в на суму 221 грн., з яких:

136 грн. – сплачено,

85 грн. – скасовано рішенням суду.


 • ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» – 1 чол., враховуючи малозначність вчиненого правопорушення, комісія обмежилась усним зауваженням.
 • ст.175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях» – 1 чол., накладено штраф у розмірі 17 грн., штраф сплачено.
 • ст.179 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві» – 1 чол., накладено штраф у розмірі 51 грн., з моменту отримання постанови не вийшов термін добровільної сплати штрафу.
 • ст.180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння» – 15 чол.:

1 чол. – усне зауваження,

14 чол. – накладено штраф на суму 1530 грн., з яких:

1292 грн. – сплачено,

136 грн. – направлено лист до ДВС про примусове виконання,

102 грн. – з моменту отримання постанови не вийшов термін добровільної сплати штрафу.


 • ст.183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» – 2 чол., накладено штраф на суму 170 грн., з яких:

51 грн. – сплачено,

119 грн. – направлено лист до ДВС про примусове виконання.


 • ст.212-1 ч.2 КУпАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини» – 1 чол. – протокол повернуто на доопрацювання.


Всього за 12 місяців 2011 року:

Накладено штрафу – 31705 грн.

Сплачено – 17374 грн.

Направлено до ДВС про примусове виконання – 2771 грн.

Скасовано рішенням суду – 8262 грн.

З моменту отримання постанов не вийшов термін сплати – 3298 грн.
^ Діаграма порівняння адміністративних штрафів за 2006 - 2011 рокиЗ даної діаграми видно, що в 2011 році сума накладених штрафів, порівняно з 2010 роком збільшилась більше ніж на 5 тисяч гривень. Це обумовлено посиленням роботи спеціалістів апарату Тростянецької міської ради по виявленню адміністративних правопорушень та складанню відповідних протоколів. Також слід зазначити, що за сумами накладених і сплачених штрафів, робота адміністративної комісії в 2011 році найефективніша за останні 10 років.

^ Також, 18.04.2012 року було прийняте рішення № 184 «Про роботу адміністративної комісії в І кварталі 2012 року». З інформації голови адмінкомісії було встановлено, що за І квартал 2012 року було проведено 8 засідань адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тростянецької міської ради, на яких розглянуто 20 справ про порушення законодавства України про адміністративні правопорушення з них:


 • 11 адміністративних матеріалів, які надійшли від спеціалістів Тростянецької міської ради;

 • 6 адміністративних матеріалів, які надійшли з Тростянецького РВ УМВС;

 • 3 адміністративні матеріали, які надійшли з інших міст України, від посадових осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
 • ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» – 12 чол., з яких:

6 чол. – усне зауваження,

6 чол. – накладено штраф на суму – 2057 грн.:

0 грн. – сплачено,

340 грн. – скасовано рішенням суду,

1020 грн. – скасовано рішенням виконкому,

697 грн. – з моменту отримання постанов не вийшов термін добровільної сплати штрафу. • ст.159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках» – 2 чол., з яких:

1 чол. – протокол повернуто на доопрацювання,

1 чол. – накладено штраф на суму – 119 грн.:

119 грн. – сплачено.


 • ст.179 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві» – 1 чол., накладено штраф у розмірі 85 грн., штраф сплачено.
 • ст.180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння» – 3 чол.:

1 чол. – в зв’язку з неосудністю особи, яка вчинила протиправну дію, справу було закрито,

2 чол. – накладено штраф на суму 238 грн., з яких:

136 грн. – сплачено,

102 грн. – направлено лист до ДВС про примусове виконання.


 • ст.183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» – 2 чол., з яких:

1 чол. – протокол повернуто на доопрацювання,

1 чол. – накладено штраф на суму – 119 грн.:

119 грн. – з моменту отримання постанови не вийшов термін добровільної сплати штрафу.

Всього за І квартал 2012 року:

Накладено штрафу – 2618 грн.

Сплачено – 340 грн.

Направлено до ДВС про примусове виконання – 102 грн.

З моменту отримання постанов не вийшов термін добровільної сплати

штрафу – 816 грн.

Скасовано рішенням суду – 340 грн.

Скасовано рішенням виконавчого комітету – 1020 грн.

По іншим пунктам ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення по делегованим повноваженням виконавчим комітетом не приймалися.

Керуюча справами виконкому А.Л.Біловол

Схожі:

Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconІнформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень...
Тростянецької міської ради є Закон України „Про місцеве самоврядування”. Глава 2 (ст. 27 по ст. 38 ) даного закону передбачає повноваження...
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconІнформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень...
Тростянецької міської ради є Закон України „Про місцеве самоврядування”. Глава 2 (ст. 27 по ст. 38 ) даного закону передбачає повноваження...
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconІнформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень...
Одним із основних законів, якими керується у своїй діяльності виконавчий комітет Тростянецької міської ради є Закон України „Про...
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconІнформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень...
Одним із основних законів, якими керується у своїй діяльності виконавчий комітет Тростянецької міської ради є Закон України „Про...
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconІнформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень...
Одним із основних законів, якими керується у своїй діяльності виконавчий комітет Тростянецької міської ради є Закон України „Про...
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року icon“Про хід виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої...
Робочою групою вивчено роботу виконкому Сусловецької сільської ради по виконанню окремих делегованих повноважень органів виконавчої...
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconШановні члени комісії, запрошені!
Про хід виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Cусловецької сільської ради”
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconРегламент
Згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради є виконавчим органом міської ради,...
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconІнформація про виконання плану роботи управління праці та соціального...
Про виконання делегованих повноважень управлінням праці та соціального захисту населення міської ради за 2012 рік
Інформація щодо виконання виконкомом міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2012 року iconПоложення про управління праці та соціального захисту населення Селидівської міської ради
Україні ”, є підзвітним І підконтрольним міській раді, підпорядковане виконавчому комітету міської ради, міському голові, а з питань...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка