Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки
Скачати 60.51 Kb.
НазваУкра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки
Дата конвертації05.06.2013
Розмір60.51 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы

У К Р А Ї Н А

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
83001, м. Донецьк, вул. Артема, 129а. Тел. (062) 335-27-67. Факс (062) 304-53-09. Е-mail: guon@skif..net
10.04.2013 № 01/17-0794 На № ___________ від ____________
Начальникам управлінь, відділів освіти міських рад, райдержадміністрацій, директорам закладів обласної комунальної власності

Шановні колеги!
На ім’я голови Донецької облдержадміністрації Шишацького Андрія Володимировича, голови обласної ради Федорука Андрія Михайловича надійшли листи подяк від командування ВМС ЗС України за участь освітян області в реалізації ювілейного проекту «Разом!», присвяченого 20-й річниці ВМС ЗС України і 80-річчю Донецької області, а також цілеспрямованого заходу «Школа – родина – військова частина. З повагою і гордістю до захисників Вітчизни».

За дорученням голови Донецької облдержадміністрації, голови Донецької обласної ради висловлюю щиру повагу начальникам управлінь, відділів освіти мм. Донецька (Калінінський, Куйбишевський, Ленінський, Будьоннівський, Пролетарський райони), Авдіївки, Вугледару, Артемівська, Горлівки, Дебальцевого, Дзержинська, Добропілля, Дружківки, Докучаєвська, Єнакієвого, Кіровського, Костянтинівки, Краматорська, Красноармійська, Красного Лиману, Макіївки, Маріуполя, Новогродівки, Селідового, Сніжного, Торезу, Харцизька, Шахтарська, Ясинуватої, Олександрівського, Амвросіївського, Великоновосіл-ківського, Костянтинівського, Красноармійського, Старобешівського, Шахтарського, Ясинуватського районів за зміцнення шефських зв’язків у справі виховання молоді на кращих традиціях людей праці і захисників Вітчизни.

Захід висвітлювали ТРК «Бриз» Міністерства оборони України, газета Міністерства оборони України «Флот України» стаття «Приклад для всіх регіонів» від 06.03.2013р., Донецька обласна державна телерадіокомпанія01.04.2013р., 02.04.2013р. Листи подяк надіслані в міські ради, райдержадміністрації.

З повагою

начальник управління Ю.І. Соловйов

Яхонтова Валентина Миколаївна, 062-304-64-62


У К Р А Ї Н А

^ ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
83001, м. Донецьк, вул. Артема, 129а. Тел. (062) 335-27-67. Факс (062) 304-53-09. Е-mail: guon@skif..net
10.04.2013 № 01/17-0794 На № ___________ від ____________
Начальникам управлінь, відділів освіти міських рад, райдержадміністрацій, директорам закладів обласної комунальної власності
Шановні колеги!

На виконання Закону України «Про увічнення Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», з метою вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, зміцнення спадкоємності поколінь щодо збереження історичної пам’яті 68-річниці Великої Перемоги і 70-річчю визволення Донецької області від німецько-фашистських загарбників, вважаю за честь участь освітян області разом з особовим складом ВМС ЗС України у Вахті Пам’яті «Вклонимось героїзму солдат Великої Перемоги у 1941-1945 роках», урочистому заході «Святкуємо День Перемоги разом!».

Методичні рекомендації надає автор проекту Яхонтова Валентина Миколаївна.

Додаток: організація участі на 2 арк.


З повагою

начальник управління Ю.І. Соловйов


Яхонтова Валентина Миколаївна

062-304-64-62

Додаток

до листа УОН

від 10.04.2013 № 01/17-0794
Участь у заході

«Вклонимось героїзму солдат Перемоги у

Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Святкуємо День Перемоги разом! »
Шановні колеги!
2013 рік – 68 річниця Великої Перемоги та 70-річчя визволення Донецької області від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні. Ці історичні дати до віку вписані золотими літерами в історію України, Закон України «Про увічнення Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років». Сувора правда війни залишається назавжди з нами як символ героїзму, високого патріотизму, непохитної віри та світлої надії українського народу у процвітання України.

Відповідно мети, патріотичний захід передбачає організацію колективами дошкільних, навчальних, позашкільних, професійно-технічних закладів заходів добрих справ. Провести покладання квітів пам’яті до меморіальних дошок, стел, Вічного вогню, до пам’ятників, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни.

У військових частинах головної бази ВМС ЗС України міста-героя Севастополя разом з особовим складом ВМС ЗС України плануються ключові заходи: участь вихованців шкіл-інтернатів області в урочистостях з нагоди прийняття військової присяги молодим поповненням призову, випуску лейтенантів Академії ВМС ім. П.С.Нахімова, Дня Флоту України. У навчальному центрі ВМС ЗС України, Академії ВМС ім. П.С.Нахімова на алеї пам’яті Героїв Великої Вітчизняної війни, у сквері Севастопольського міського будинку ветеранів посадка донецьких троянд. Покладання квітів пам’яті до Вічного вогню, на воду, меморіального комплексу «Жінки-фронтовики Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років». Зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, учасниками марш-параду Перемоги, почесного поста №1 міста-героя Севастополя та вручення святкових подарунків, медалей, вироблених руками учнів Донецької області.

В Донецькій області: участь представників особового складу ВМС ЗС України, ветеранів Великої Вітчизняної війни міста-героя Севастополя в урочистостях з нагоди 68-річниці Великої Перемоги та 70-річчя визволення Донецької області від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні.
^ Методичні рекомендації, пропозиції

Від міста, району
Підготувати 3 (три) творчі медалі, вироблені руками учнів. Діаметр медалей 8см.

Аверс, реверс (по колу):

- «Учаснику Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років»;

- «Жінкам-фронтовикам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років»;

- «Учасникам марш-параду Перемоги 2013 року»;

^ Аверс (в центрі – цифра 68. Дизайн за темою «Велика Перемога!»)

Реверс (в центрі – цифра 70. Дизайн за темою «Визволення Донецької області від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»). Кожну медаль укласти у святкову листівку. Дизайн медалей та святкова листівка за творчістю авторів.
^ Вимоги до оформлення збірника «Вклонимось героїзму солдат Перемоги у

Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»
1 стор. – Оформлення титульного листа: тризуб, Державний прапор, герб, прапор Донецької області, емблема Збройних Сил України; управління, відділ освіти, заклад. Текст: «Збірник проектів творчих медалей «Вклонимось героїзму солдат Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», присвячених 68-річниці Великої Перемоги та 70-річчю визволення Донецької області від німецько-фашистських загарбників у Великій Вітчизняній війні. Дизайн за творчістю автора.

2 стор. – святкове привітання.

3-5 стор. – проекти медалей: на 3 аркушах формату А4 (вертикаль) кегль 14 розмістити текст для кожного проекту медалі «Проект творчої медалі (назва). Фото (5х5см), візитка творчого учнівського успіху автора проекту. Фото (5х5см), візитка педагогічного успіху керівника проекту. Листи заламінувати, прошити єдиною збіркою. Дизайн за творчістю автора.

6 стор. – творчий склад укладачів збірника (дієвий фото-колаж за темою заходу).
Від міста, району святкові посилки за призначенням:

1. Для ветеранів Великої Вітчизняної війни (госпіталь) – 1 посилка (згущене молоко – 2б., чай – 1 п., печиво – 2 п., мед – 1 б. (майонезна банка), рушник для рук – 1 од., рідке мило – 1 од.) з привітанням.

2. Жінкам-фронтовикам та вдовам загиблих воїнів у Великій Вітчизняній Війни 1941-1945рр.: парфум – 1 од. з привітанням укладені у святковий пакет

3. Учасникам марш-параду Перемоги 2013 року - 1 (один) парфумний чоловічий набір з привітанням укладені у святковий пакет.

Виставка збірників проектів творчих медалей планується:

  • у військових частинах головної бази ВМС ЗС України, будинку ветеранів міста-героя Севастополя

  • у військових частинах Донецької області; Святогірському, Мар’їнському обласних госпіталях для ветеранів Великої Вітчизняної війни; на колегії облдержадміністрації, колегії обласної ради, на колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.

Листи участі у зазначених заходах будуть направлені у міські ради, райдержадміністрації.
Організація прийому
УОН «Шкільний світ» (2-й поверх). Дата прийому творчих робіт та святкових подарунків з 22.04. по 30.04.2013р. (узгодити дату, час). Відповідальній особі мати: акт передачі укладені в папку: збірник, медалі з откритками, диск у твердому футлярі. Святкові посилки – 2 од.
Заздалегідь узгодити поточні питання за тел. Яхонтова Валентина Миколаївна 062-304-64-62, 067-762-54-49, 095-217-99-10.


З повагою

Координатор-методист шефської співпраці

між ВМС ЗС України і Донецькою областю В.М. Яхонтова

Схожі:

Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
У цьому році Донецька область відзначила 75 років від дня заснування. Напишіть твір-мініатюру з теми “Моє рідне місто (село)”. Обсяг...
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconДонецька обласна державна адміністрація
Згідно з планом роботи управління освіти І науки Донецької облдержадміністрації та обласного еколого-натуралістичного центру
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
Перебудуйте односкладні речення у двоскладні. Визначте види односкладних речень
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
Напишіть твір-мініатюру за висловом О. Гончара: “Мова народу – це найбільший національний скарб”
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
Складіть І запишіть пейзажний етюд з теми “Наснилося зимовому лісу ”. У тексті використайте однорідні члени
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
Прочитайте діалог із шкільного життя. Згадайте кумедну ситуацію, яка склалася у вашому класі (вашій школі), опишіть її. Обсяг – 20...
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconУкра ї н а донецька обласна державна адміністрація
...
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconДонецька обласна державна адміністрація Управління освіти І науки...
Поясніть значення лінгвістичного терміна калька. Запишіть нормативні відповідники до кальок з російської мови: просипатися, посуда,...
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconДонецька обласна державна адміністрація
Міністерства освіти І науки України проводить заочний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея». Проведення конкурсу...
Укра ї н а донецька обласна державна адміністрація управління освіти І науки iconУкраїна кіровоградська обласна державна адміністрація
Міністерства освіти І науки України від 20. 11. 2006 №782, плану роботи управління освіти І науки облдержадміністрації та з метою...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка