Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення)
Скачати 48.09 Kb.
НазваЗаява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення)
Дата конвертації07.06.2013
Розмір48.09 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ПРО УСТАНОВЧІ ЗБОРИ АСОЦІАЦІЇ ПЕДАГОГІВ З ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ

24 КВІТНЯ 2012, 10.00

ОСТРОГ, НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

24 КВІТНЯ 2012 року у Національному університеті «Острозька академія» відбудуться установчі збори асоціації педагогів, які викладають предмети духовно-морально спрямування. Захід пройде в рамках конференції «Духовно - морально виховання молодого Покоління. Вітчизняний и зарубіжній досвід» 24 – 25 квітня 2012 року.

Метою створення асоціації є об’єднання, узгодження і спрямування зусиль педагогічної спільноти України для духовно-морального виховання молодого покоління і духовного розвитку незалежної України. У програмі установчих зборів асоціації:

виголошення концептуальних засад асоціації

прийняття статуту асоціації

вибори керівництва асоціації та її наглядової ради

затвердження плану роботи асоціації

На установчі збори запрошуються вихователі дитячих дошкільних закладів, вчителів середніх навчальних закладів, викладачі вищих навчальних закладів, які прагнуть долучитися до важливої державної справи – виховання духовності і моралі молодого покоління.

Поштова адреса: Національний університет „Острозька академія”, вул. Семінарська, 2 м. Острог, 35800, Україна

Електронна адреса: 24info365@gmail.com

Телефон – (050) 07-777-64

Координатор

професор Національного університету

«Острозька академія»

Жуковський В.М.

^ ЗАЯВА

про участь у створенні

Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення)

(робоча назва)
________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________

(фізична особа - посада) (юридична особа – назва організації, посада та П.І.Б.)

________________________________________________________________________________

(фізична особа - місце роботи (назва міста, область) (юридична особа – адреса організації (назва міста, обл.)

________________________________________________________________________________

що діє на підставі ________________________________________________________________

(фізична особа – серія, № паспорта) (юридична особа – назва документу уповноваження)

________________________________________________________________________________________________

Заявляю(ємо) про своє бажання участі у створенні всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення).

Бажаю(ємо) увійти в склад Робочої групи створення всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення)

^ З положенням Робочої групи згоден(на)(ні), зобов’язуюсь виконувати.

Контактні данні заявника:

Стаціонарний телефон: ________________________________

Мобільний телефон:_________________________

Skype ________________________ e-mail: ___________________________

Сайт: ______________________________

Дата___________________

ПРИМІТКИ:

До моменту проведення конференції створення Коаліції, чи установчих зборів запропонована ^ Заява не накладає ні на кого жодних фінансових, чи юридичних зобов’язань.
Заяву надсилайте на адресу: 24info365@gmail.com

Заява дійсна у разі відповіді з адреси: 24info365@gmail.com

Якщо відповідь відсутня, телефонуйте: (050)07-777-64.
ПОЛОЖЕННЯ

Про Робочу групу з створення всеукраїнської «Коаліції організацій посилення духовно-морального виховання в системі освіти України»

(на основі християнського віровчення)

(робоча назва)

^ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це Положення визначає порядок і форми діяльності Робочої Групи з створення всеукраїнської «Коаліції організацій посилення духовно-морального виховання в системі освіти України» (на основі християнського віровчення) (далі – «Робоча Група» і «Коаліція»).

2.2. «Робоча група» діє за принципом динамічного співтовариства без зовнішнього керівного органа - всі рішення приймаються виключно загальним голосуванням.

^ 2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

2.1. Метою «Робочої групи» є створення всеукраїнської «Коаліції» (на основі християнського віровчення).

2.2. Основним завданням «Робочої групи» є залучення до співпраці викладачів з міст України які викладають чи бажають викладати предмети духовно-морального спрямування і батьків.

2.3. Завдання: Створити проект Уставу «Коаліції»; створити Положення про «Батьківський комітет» при «Коаліції».

^ 3. СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

3.1. Робоча група утворюється у складі головуючого (з функціями ведучого засідання), координатора, секретаря та інших членів. Головування переходить по черзі від області до області (чи міста) на кожному наступному зібранні.

3.2. Робоча група формується з представників від міст України: педагогів, батьків, вчених, духовенства, та представників від навчальних закладів, підприємств, організацій та державних установ.

3.3. Вилучення з «Робочої групи» можливо у разі як що учасник не присутній на засіданнях, не відповідає на e-mail, та не телефонує.

3.4. Рішення про вилучення чи прийняття до «Робочої групи» приймаються засіданням «Робочої групи».

^ 5. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ

5.1. «Робоча група» у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, а також цим Положенням.

5.2. Для запобігання ангажування «Коаліції» постійні члени «Робочої групи» це її потенційні засновники.

5.3. Члени «Робочої групи» зобов'язані брати участь у Skype-засіданнях, в разі не можливості участі направляти свого представника чи працювати в телефонному режимі.

5.4. Члени «Робочої групи» зобов'язані відповідати на e-mail секретаря та координатора Робочої групи в день отримання листа на електронну пошту.

5.5. На засідання Робочої групи та до співпраці можуть запрошуватися представники органів державної влади, підприємств, установ та організацій у тому числі і релігійних.

5.6. Участь у праці Робочої групи здійснюється на громадських засадах.

6. ЗМІНИ ПОЛОЖЕННЯ І ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ

6.1. Зміни та доповнення до даного Положення вносяться після обговорення та затвердження засіданням «Робочої групи».

6.2. Робоча група припиняє свою діяльність в момент проведення установчих зборів створення всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення).

ЗАТВЕРДЖЕНО
засіданням Робочої групи

10 листопада 2011 року

Схожі:

Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconКонкурсу «Вчитель року-2011 з предметів духовно- 30 хв морального спрямування»

Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconЗавдання для районної олімпіади з курсів духовно-морального спрямування у 2012/2013 н р. Тести
Завдання для районної олімпіади з курсів духовно-морального спрямування у 2012/2013 н р
Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconВсеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін

Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconЗвіт про діяльність Всеукраїнської асоціації викладачів історії та...
Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба" є самостійною добровільною громадською організацією із всеукраїнським...
Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconЗвіт про діяльність головного представництва Всеукраїнської асоціації...
Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба" є самостійною добровільною громадською організацією із всеукраїнським...
Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерстві освіти І науки відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему "Вивчення курсів духовно-морального спрямування: досвід,...
Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconМетодичні рекомендації вивчення правознавства та курсів духовно-морального...
України, найновіші досягнення теоретико-правових поглядів на правові явища, результати активної нормотворчої діяльності органів державної...
Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconМетодичні рекомендації щодо вивчення курсів духовно- морального спрямування...
Варіативною складовою кожного з Типових навчальних планів для учнів 1-4 класів передбачено від 1 до 3 додаткових годин, які можна...
Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconЯк правильно навчати «неправильну» дитину 1 слайд
Державним стандартом початкової загальної освіти, є спрямування системи освіти на особистість дитини, її розвиток. На сучасному етапі...
Заява про участь у створенні Всеукраїнської «Асоціації (коаліції) організацій та викладачів предметів духовно-морального спрямування» (на основі християнського віровчення) iconМетодичні рекомендації учителям етики до нового 2013-2014 навчального...
Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського направляє методичні рекомендації щодо...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка