Урок 9 нове нагадування: вечеря господня
Скачати 37.41 Kb.
НазваУрок 9 нове нагадування: вечеря господня
Дата конвертації03.08.2013
Розмір37.41 Kb.
ТипУрок
uchni.com.ua > Право > Урок
УРОК 9

НОВЕ НАГАДУВАННЯ: ВЕЧЕРЯ ГОСПОДНЯ

Для того, щоб бути духовно здоровими, членам церкви потрібно розуміти та брати участь у Таємній Вечері як частині християнського життя. Це основне в житті церкви. В цьому уроці ми розглянемо Біблійне вчення відносно Вечері Господньої.

До того, як Ісус помер на хресті, Він зібрав разом Своїх учнів для того, щоб розділити з ними особливу нагадувальну вечерю, Це називається Вечеря Господня. Деколи Вечерю Господню називають Причастям.

В 1 посланні до Коринтян 11:23-29 Павло пише:

Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, подяку віддав, і переломив, і сказав: „Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене!" Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: „Ця чашаНовий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене!" Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, — смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде.

Тому то, хто їстиме хліб цей та питиме чашу Господню негідно, — буде винний супроти тіла та крови Господньої! Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є. Бо хто Їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є!"
^ ЩО ТАКЕ ВЕЧЕРЯ ГОСПОДНЯ?

Вечеря Господня — це пам'ятка. Ісус сказав: „Робіть це на згадку про Мене". Кожного разу, як віруючий бере участь у Таємній Вечері, він нагадує про розп'яття Ісуса на хресті багато років тому. Ісус не помирає кожен раз, як проводиться Вечеря Господня. Він помер один раз і за всіх. Павло говорить відносно смерті Христа: „...бо Він це раз назавжди вчинив, принісши Самого Себе." Євреям 7:27. Мета Вечері Господньої нагадати нам про Його смерть. Це не постановка (вистава) смерті Ісуса.

Пам'ятна вечеря складається з двох елементів. І.Хліб

Біблія пише, що Ісус взяв хліб, розломив, сказав: „Прийміть, споживайте, це тіло Моє. що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене?" 1 Коринтян 11:24

Чи стає хліб буквально тілом Ісуса під час вечері? Ні. Коли Ісус говорив: „Це тіло Моє", Він говорив символічно, так як і в Івана 10:9 Він сказав: „Я — двері", або в Івана 14:6: „Я — дорога". Хліб не стає тілом Ісуса, але він символізує Його поранене тіло.

Секрет розуміння Вечері Господньої полягає в словах Ісуса:

„Робіть це на спомин про Мене". Це сумлінне нагадування. Нам потрібно пам'ятати ціну, яку заплатив Ісус, коли Він віддав Своє тіло на страждання, муки та смерть. Хліб, який ломається, нагадує нам про Його розп'яте тіло. Наше спасіння стало можливим через розп'яття на хресті, і хліб — це символ тіла,

2. Чаша, плід виноградний

Біблія говорить: ^ ..Так само і чашу взяв Він по Вечері і сказа:

Ця чашаНовий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене!" 1 Коринтян 11:25.

Вино—це символ крові Ісуса, яка пролилась на хресті. Вино— це по суті не є кров, І воно не стає кров'ю. Воно символізує кров. Це для того, щоб ми пам'ятали, що Ісус пролив Свою кров за нас, що Він віддав Своє життя за нас.

Вечеря Господня — це особлива пам'ятна вечеря, яку заповів Ісус Христос. Мета цієї вечері нагадати віруючим смерть Ісуса, як джерело спасіння та життєвої сили. Вечеря також нагадує нам, що Ісус знову прийде.
^ ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ У ВЕЧЕРІ ГОСПОДНІЙ?

В Луки 22:14-15 ми читаємо: „А коли настав час, сів до столу, і апостоли з Ним. І промовив до них: „Я дуже бажав спожити цю пасху Із вами, перш ніж муки прийму."

Перша Вечеря Господня була звершена для учнів Ісуса, людей, які покаялись та прийняли хрещення через занурення.

В 1 Коринтян 11:17-33 Павло записав інструкції щодо Вечері Господньої. Ця вечеря була для віруючих в Коринтській церкві. Павло сказав: „Ось тому, мої браття, сходячись на поживу..." (пожива— Вечеря Господня) 1 Коринтян 11:33. Вечеря призначена для церкви. Лише віруючі, які охрестились через занурення, можуть брати участь у Вечері Господній.
^ КОЛИ СЛІД ЦЕРКВІ ПРОВОДИТИ ВЕЧЕРЮ ГОСПОДНЮ?

Ісус сказав: „...Це робіть, коли тільки будете пити. ми спомин про Мене!" 1 Коринтян 11:25

Зверніть увагу на слова „коли тільки" у вірші вище. В Біблії не написано, як часто проводити Вечерю Господню. Кожна церква сама має вирішити, як часто. Дехто каже, що проводити щонеділі занадто часто, тому що богослужіння (зібрання) стає звичним, і для людей втрачається значення Вечері Господньої. Деякі церкви проводять Вечерю щомісяця або навіть раз у квартал. Але кожна церква має право вирішити сама, коли і як часто проводити.
^ ХТО МАЄ ПРАВО ПРОВОДИТИ ВЕЧЕРЮ ГОСПОДНЮ?

Як правило, пастор церкви чи лідер проводить таку службу. Якщо в церкві немає пастора, будь-який член може бути обраний церквою для проведення Вечері. Не потрібно ніякої вищої освіти чи релігійних титулів для людини, яка проводить цю службу. Пастор може попросити членів церкви допомогти йому розламати хліб та дати вино членам церкви.
ВИСНОВОК

Вечеря Господня була запроваджена Ісусом для того, щоб Його учні завжди нагадували про ціну, яка була заплачена за їхнє спасіння. Він хотів, щоб Його послідовники завжди пам'ятали, що джерело їхнього спасіння — Його смерть на хресті. Тому Вечеря Господня — це погляд на хрест. Це очікування другого приходу Живого Бога. Вечеря Господня повинна проводитись на основах, які записані в Біблії.
ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ТА ОБГОВОРЕННЯ

1. Вечеря Господня — це ___

2. Нам потрібно згадувати про ________ Ісуса, поки ми беремо участь у Вечері.

3. Елементи Вечері Господньої є _______ і _______

4. Хліб — це символ ________ Ісуса.

5. Вино — це символ _______ Ісуса.

6. Чому Вечеря Господня важлива для церкви?

7. Що ви думали про Вечерю Господню до розгляду цього уроку?

8. Чи зійшлась ваша точка зору з біблійною? В якому напрямку?

Схожі:

Урок 9 нове нагадування: вечеря господня iconУрок 1 нове створіння
Тому то, колихто в Христі, той створіння нове,— стародавнє минуло, ото сталось нове! !
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня iconПаломническая служба московской патриархии
Паломничество по Иерусалиму. Гефсимания. Крестный путь. Храм Гроба Господня. Сион. Прием в Иерусалимской Патриархии. Посещение Русской...
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня iconУрок №18 Тема. «Відоме» І «нове» у реченнях тексту
Мета: дати поняття про «відоме» І «нове», формувати вміння знаходити їх у реченнях І виділяти головне; розвивати творчі вміння працювати...
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня iconТой створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!
Наша програма побудована таким чином, щоби духовні роздуми перетиналися з практичними порадами
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня iconТому то, колихто в Христі, той створіння нове,- стародавнє минуло, ото сталось нове! !
Тому то, колихто в Христі, той створіння нове,— стародавнє минуло, ото сталось нове! !
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня iconУрок №5 Фламандський та Голландський живопис
З'являється нове коло соціальних тем І сюжетів. Майстрів приваблює тема трагічної долі людини, драматичні конфлікти. Основні художні...
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня iconКоня дехто жаліє, яким оре хто-небудь”: нове прочитання літописного факту
Нове прочитання цього літописного факту дозволяє переглянути деякі наукові концепції та положення стосовно виникнення І послідовного...
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня iconТериторіальна громада села томашівка та села нове село уповноважений...
Адреса для отримання кореспонденції: 32151, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, с. Томашівка, вул. Кірова, 48; тел.: 0972097310
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня icon1 слайд Об'єднані в благовісті
Воля Господня полягає в тому, що церква повинна зростати, тому що вона – живе тіло. Якщо тіло старе, воно не може рости
Урок 9 нове нагадування: вечеря господня icon0 (800) 500 89 90 (для бесплатных звонков из регионов Украины)
Приліт в Тель-Авів в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона, посадка в автобус І виїзд до готелю. Вечеря
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка