Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з
Скачати 69.42 Kb.
НазваЗаставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з
Дата конвертації17.08.2013
Розмір69.42 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы


Заставнівська районна державна адміністрація

В І Д Д І Л О С В І Т И, М О Л О Д І ТА С П О Р Т У

Н А К А З
16.04.2013року №187

м. Заставна

Про проведення конкурсу

письмових творчих робіт

Конституція у моєму житті”

в загальноосвітніх

навчальних закладах

Заставнівського району

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», підпункту 4.10 пункту 4 Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23 червня 2011р. № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 червня 2011р. за № 759/19497 (із змінами) та з метою підвищення рівня правової обізнаності і формування правового світогляду серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Заставнівського району  

Н А К А З У Ю :

  1. Запровадити з 2013 року щорічне проведення конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району (далі – Конкурс).

  2. У 2013 році провести Конкурс:

з 26 квітня по 20 травня 2013р.;

3. Затвердити Положення про проведення конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району, що додається.

4. Керівникам ЗНЗ забезпечити проведення Конкурсу відповідно до затвердженого цим наказом Положення про проведення конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті”,роботи представити у районний методичний кабінет до 20 травня 2013 року.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідучуючу РМК Січковську О.Т.

^ В.о.начальника відділу освіти,молоді та спорту Матейчук М.Г.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району  1. Загальні положення

        1.1. Положення про проведення конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району (далі - Положення) розроблено відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», підпункту 4.10 пункту 4 Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23 червня 2011р. № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 червня 2011р. за № 759/19497 (із змінами).

        1.2.  Організаторами конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району (далі – Конкурс) є Головне управління юстиції у Чернівецькій області та Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації.

 

^ 2. Мета та учасники Конкурсу


    1.  Конкурс проводиться з метою підвищення рівня правової обізнаності і формування правового світогляду серед учнів загальноосвітніх навчальних

з


акладів Заставнівського району.  
2.2. Учасниками Конкурсу є учні 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Заставнівського району (далі – Учасники).

 

^ 3. Умови проведення Конкурсу, критерії відбору переможців

 

3.1. Конкурс проводиться щорічно у два тури:

І тур – серед учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів районів у квітні-травні місяцях;

ІІ тур – серед переможців І туру у травні-червні місяцях.

3.2.  Для проведення І туру Конкурсу формуються Організаційні комітети конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівському районі.

3.3.  Для визначення переможців І туру Конкурсу формуються Журі конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району (далі – Журі І туру Конкурсу) .
Повноваження Журі Конкурсу: визначає переможців І туру Конкурсу, оформляє рішення про результати Конкурсу у вигляді протоколу, оголошує переможців та здійснює їх нагородження.
3.4. Для участі у І турі Конкурсу Учасники подають Заявку на участь у І турі конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району (далі – Заявка) відповідно до зразка, що викладений в Додатку 1 до цього Положення.

Заявка підписується Учасником та подається не пізніше 2 робочих днів до дня початку Конкурсу на адресу Оргкомітету І туру Конкурсу.

Дані, які підпадають під дію Закону України «Про захист персональних даних» одержуються в порядку та згідно вимог передбачених цим Законом.
3.5. Для участі в І турі Конкурсу кожен Учасник разом із Заявкою подає до Оргкомітету І туру Конкурсу письмову творчу роботу на тему: «Конституція у моєму житті» на паперових носіях (далі – Робота).

Обсяг роботи – не більше 20 сторінок формату А-4.

Текст роботи викладається шрифтом - Times New Roman, розмір шрифта - 14 кегль.

До тексту роботи допускається надання фото, таблиць, схем, малюнків.
3.6. Для участі у ІІ турі Конкурсу Оргкомітет І туру Конкурсу направляє копію протоколу засідання Журі І туру Конкурсу, письмову творчу роботу з додатками переможця І туру Конкурсу не пізніше ніж за два робочі дні до проведення ІІ туру Конкурсу на адресу Оргкомітету ІІ туру Конкурсу.

3.7. Оцінювання письмових творчих робіт здійснюється Журі І та ІІ туру Конкурсу за п’ятибальною системою, що відображається в картці оцінювання письмових творчих робіт учасників конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району, форма якої наведена в Додатку 2 до цього Положення.

 

3.8. Критерії оцінки письмових творчих робіт:

актуальність та повнота розкриття тематики;

творчий підхід;

наявність додаткових матеріалів (фото, таблиць, схем, малюнків).


4
  4. Нагородження переможців Конкурсу

 

4.1. Переможці І туру Конкурсу нагороджуються грамотами відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації.

4.2. За результатами ІІ туру Конкурсу присуджуються І, ІІ та ІІІ місця.
4.3. Переможці ІІ туру Конкурсу нагороджуються грамотою Головного управління юстиції у Чернівецькій області.

4.4. Нагородження переможців конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району здійснюється в урочистій обстановці з нагоди відзначення Дня Конституції України. 


 

Додаток 1

до Положення про проведення

конкурсу письмових творчих робіт

„Конституція у моєму житті” в

загальноосвітніх навчальних закладах

Заставнівського району
^ Заявка на участь у І турі конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району

Я, _____________________________, учень ____ класу _______________,

(Прізвище, ім’я, по батькові, адреса місця проживання)

________________________________________________________________________________________________________,

(Найменування загальноосвітнього навчального закладу)

прошу Вас допустити мене до участі в І турі конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району та надаю Вам письмову творчу роботу на тему: „Конституція у моєму житті”, що додається.

Разом з тим, я не заперечую проти обробки, використання та поширення моїх персональних даних в рамках проведення конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Додаток: на ___арк.
________________ __________________________________

(Число, місяць, рік) (Підпис, прізвище, ім’я, по батькові учасника)

Додаток 2

до Положення про проведення

конкурсу письмових творчих робіт

„Конституція у моєму житті” в

загальноосвітніх навчальних закладах

Заставнівського району

   

К А Р Т К А

оцінювання письмових творчих робіт учасників конкурсу письмових творчих робіт „Конституція у моєму житті” в загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району

   №

з/п

Назва району, міста

Прізвище, ім’я, по батькові учасника Конкурсу, адреса місця його проживання, загальноосвіт-ній навчальний заклад, клас

Актуаль-ність та повнота розкриття тематики

Творчий підхід

Наявність додаткових матеріалів (фото, таблиці, схеми, малюнки)

Загальна кількість балів


Голова Журі конкурсу

письмових творчих робіт

„Конституція у моєму житті” в

загальноосвітніх навчальних закладах

Заставнівського району,

посада Підпис П.І.Б.


  

Схожі:

Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и нака з
Продовжити щорічний Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов охорони праці в навчальних закладах району
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Затвердити склад оперативної групи з питань координації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків у складі
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Провести в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району День цивільного захисту 27 квітня 2012 року
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Положення про проведення обласного конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
На виконання листа Головного управління мнс україни в Чернівецькій області Про проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності від...
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
На виконання вимог Закону України “Про пожежну безпеку” та Положення про обласний фестиваль дружин юних рятувальників-пожежних
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
З метою популяризації І пропаганди ігрових видів спорту та підвищення спортивної майстерності серед учнівської молоді
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Донмс «Про посилення заходів з профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей у загальноосвітніх навчальних...
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту нака з
Відповідальній особі відділу освіти, молоді та спорту із профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району
Заставнівська районна державна адміністрація в І д д І лосв І т и, молод І таспорт у нака з iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
Головою комісії призначити заступника відділу освіти Матейчук Марію Георгіївну, члени комісії – інженера-будівельника Ковалюка В....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка