Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав
Скачати 45.69 Kb.
НазваЗазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав
Дата конвертації28.08.2013
Розмір45.69 Kb.
ТипЗакон
uchni.com.ua > Право > Закон
Начальнику _____ відділу ДВС
Миколаївського міського
Управління юстиції
Україна, 54010, м.Миколаїв, ____

На Постанову ВП № ______
Державного Виконавця
______ Відділу Державної виконавчої служби

Про відкриття виконавчого провадження
від «__» ____ 2010 р.

Від _______
м.Миколаїв, _______________

СКАРГА

Зазначеною постановою відкрито виконавче провадження про стягнення з мене адміністративного штрафу у розмірі ____.00 грн. за постановою № _____ від «___» _____ 2010 р. яка була винесена стосовно мене інспектором роти ДПС ________ мол. сержантом _________ за ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав:
- Документ, на підставі якого відкрито виконавче провадження, а саме зазначена Постанова у справі про адміністративне правопорушення, не відповідає вимогам ст..19 Закону України «Про виконавче провадження», а саме: не має необхідних даних про особу боржника, зокрема, повних найменувань стягувача і боржника, ідентифікаційного коду стягувача та індивідуального ідентифікаційного номеру боржника.
- У документі не вказано дату набрання чинності, тим більше враховуючи те, що вказана дата, відповідно до ст.ст..288, 294 КпАП України, залежить від того, чи буде оскаржено або опротестовано постанову.
- Документ передано до виконання і постанову про відкриття виконавчого провадження винесено із порушенням 3-місячного строку з моменту вступу набрання чинності, передбаченого п.4 ч.1 ст.21 Закону «Про виконавче провадження».
На підставі викладеного, керуючись ст..85 Закону України «Про виконавче провадження»,

ПРОШУ:
- Оскаржувану постанову скасувати, виконавче провадження щодо виконання постанови ВДАІ № ____ від «__» _______ р. закрити.


«__» ___ 2010 ______________


Додатки:
1. Копія скарги;
2. Копія оскаржуваної постанови.

Начальнику Государственной
исполнительной службы
г. Южноукраинск

Геннадия Николаевича,
проживающего по адресу:
г. Южноукраинск,
ул. , д., кв.,
тел. раб.

На действия государственного исполнителя
ОГИС Южноукраинского ГУЮ
Беляева С.В.
при открытии
исполнительного производства
по постановлению б/н от 07.05.2009


ЖАЛОБА

07.05.2009 в отношении меня, как должника, открыто исполнительное производство государственным исполнителем ОГИС Южноукраинского ГУЮ
Беляевым С.В., о чем вынесено постановление от 07.05.2009 на основании рассмотрения заявления Южноукраинского ГАИ о принудительном исполнении постановления №079361 от 28.03.2009, выданного ГАИ, о взыскании с меня, Г.Н., штрафа в размере 255 грн. в пользу государства.
В резолютивной части исполнительного документа постановляется:
1. Открыть исполнительное производство о исполнении постановления №079361 от 28.03.2009
2. Должнику Г.Н. добровольно уплатить долг в срок 7 дней, с дня получения данного постановления

При открытии исполнительного производства государственным исполнителем ОГИС Южноукраинского ГУЮ Беляевым С.В. был допущен ряд нарушений действующего Закона Украины "Про виконавче провадження" и другого законодательства Украины:

1. Исполнительное производство о исполнении постановления №079361 от 28.03.2009 открыто только на основании рассмотрения заявления Южноукраинского ГАИ при отсутствии самого постановления №079361 от 28.03.2009, выданного ГАИ, о взыскании с меня, Г.Н., штрафа в размере 255 грн., что является нарушением ст.3, 18 Закона Украины "Про виконавче провадження":
Стаття 3. Виконавчі документи за рішеннями, що підлягають виконанню державною виконавчою службою
Примусове виконання рішень державною виконавчою службою здійснюється на підставі виконавчих документів, визначених цим Законом.
Відповідно до цього Закону державною виконавчою службою підлягають виконанню такі виконавчі документи:
6) постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом;
Стаття 18. Підстави для відкриття виконавчого провадження
Державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа: (Абзац перший статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом N 327-IV від 28.11.2002 )
1) за заявою стягувача або його представника про примусове виконання рішення, зазначеного в статті 3 цього Закону;
(Пункт 1 статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 327-IV від 28.11.2002 )

2. Возникают сомнения в непредвзятости государственного исполнителя ОГИС Южноукраинского ГУЮ Беляева С.В., который формально подошел к проведению исполнительных действий в порядке, предусмотренном в ст.5 Закона Украины "Про виконавче провадження":
Стаття 5. Обов'язки і права державних виконавців
Державний виконавець зобов'язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених цим Законом, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії.
Державний виконавець:
здійснює необхідні заходи щодо своєчасного і повного виконання рішення, зазначеного в документі на примусове виконання рішення (далі - виконавчий документ), у спосіб і порядок, визначені виконавчим документом; (Абзац другий частини другої статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1095-IV
від 10.07.2003 )
Державний виконавець при здійсненні виконавчого провадження
має право:
звертатися до органу, який видав виконавчий документ, за роз'ясненням рішення з заявою про видачу дубліката виконавчого документа, порушувати клопотання про встановлення чи зміни порядку і способу виконання, відстрочку та розстрочку виконання рішення; (Абзац частини третьої статті 5 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 327-IV від 28.11.2002 )

3. Копия постановления об открытии исполнительного производства с вызовом меня в ГИС г. Южноукраинска на 15.05.2009 (исх. №982/5 от 08.05.2009) была помещена в мой почтовый ящик по месту проживания без конверта 13.05.2009 неизвестным лицом в присутствии консьержки дома, что является нарушением порядка направления документов, установленного в ст.27 Закона Украины "Про виконавче провадження":
Стаття 27. Направлення документів виконавчого провадження.
Копії постанов державного виконавця та інші документи виконавчого провадження (далі - документи виконавчого провадження), які повинні бути доведені державним виконавцем до відома сторін та інших учасників виконавчого провадження, надсилаються адресатам із супровідними листами простою кореспонденцією.
Державним виконавцем або іншою особою, уповноваженою державним виконавцем, документи виконавчого провадження можуть бути вручені особисто сторонам або іншим учасникам виконавчого провадження під розписку.

Вследствие несвоевременного получения постановления об исполнительном производстве, я был лишен возможности использовать предоставленные этим Законом права и добровольно выполнить решение в установленный государственным исполнителем 7-ми дневный срок.

4. В вызове меня, как должника, в ГИС г. Южноукраинска на 15.05.2009 (исх. №982/5 от 08.05.2009) предъявлено незаконное требование предоставить квитанцию об уплате в ГИС.
Руководствуясь ст. 7, 8, 24, 85 Закона Украины "Про виконавче провадження" и ст.1, 4, 6 (ч.1), 14, 16 (ч.1), 19, 20 Закона Украины "Про звернення громадян"

ПРОШУ:

1. Своим постановлением отменить постановление б/н от 07.05.2009 как противоречащее требованиям Закона.
2. Провести служебное расследование по непредвзятости государственного исполнителя ОГИС Южноукраинского ГУЮ Беляева С.В. в отношении исполнения решения, в случае наличия обстоятельств для отвода Беляева С.В., передать исполнительное производство в установленном порядке другому государственному исполнителю.
3. Обязать государственного исполнителя, которому будет передано исполнительное производство, провести исполнительные действия в порядке, предусмотренном Законом.
4. Письменно уведомить меня о рассмотрении обращения и принятом решении в соответствии со ст.19 Закона Украины "Про звернення громадян"

"_____"___________2009 г. ________________ Г.Н.

Схожі:

Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconДо Деснянського районного суду
Постанова не відповідає обставинам справи, вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconПостанова Кабінету Міністрів від 08 грудня 2009 року №1335
Номер І дата укладення договору про закупівлю (ціна зазначена у договорі, зокрема, за одиницю товару, роботи І послуги)
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconДіагностична програма діяльності вчителя
Відповідає загальним вимогам, що пред’являються до вчителя. Має глибокі знання зі свого предмета
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconДержавний комітет телебачення І радіомовлення
У відповідь на Ваше депутатське звернення від 22. 02. 05 №1541-1 повідомляємо, що зазначена Вами постанова Верховної Ради України...
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconЩодо- стосовно до кого-,чого-небудь відносно когось,чогось Вживається...
Справжній- 1 який є насправді,в дійсності, 2 який відповідає певним вимогам,який є досконалістю,взірцем, 3 надзвичайно подібний до...
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconЗерносушарки. Актуальність теми
Отримання зерна, що відповідає вимогам світових стандартів – одна з найважливіших задач всіх працівників агропромислового комплексу....
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconСтан суспільних відносин, який відповідає вимогам усього комплексу соціальних норм, називають?
Система суспільних відносин, будь-яких інших дій, що мають правове значення І здійснюються в суспільстві відповідно до вимог норм...
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconПоложення про медичний кабінет дошкільного навчального закладу
Дошкільний навчальний заклад надає приміщення, яке відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, здійснює його оснащення, забезпечує...
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconНавички роботи методом колового тренування. Навички подання команд
Основною формою навчання І виховання в школі є урок. Уроки повинні бути спрямовані на визнання індивідуальності учня І на співпрацю,...
Зазначена постанова не відповідає вимогам закону та підлягає скасуванню з таких підстав iconСтворення позитивного іміджу навчального закладу – необхідна умова функціонування сучасної школи
Тобто маркетинговий (створення попиту для задоволення потреб споживачів) аспект методичної служби школи є одним з напрямків оптимізації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка