Нака з
Скачати 216.32 Kb.
НазваНака з
Сторінка1/2
Дата конвертації09.10.2013
Розмір216.32 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
  1   2
ГОРЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Департамент освіти, молоді та спорту

Н А К А З
04.09.2013 року м. Горлівка № 671

Про проведення діагностичного,

поточного та підсумкового

відслідкування рівня навчальних

досягнень учнів з базових дисциплін

у 2013-2014 навчальному році
Відповідно до Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, Проекту Концепції «Національної системи моніторингу якостіосвіти», на виконання Постанов Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 561 «Про затвердження Державної цільової програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2015 року», від 20 квітня 2011 року № 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти»,Програми «Освіта Донеччини. 2012-2016 роки», листа Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації від 09.09.2013 № 01/20-2199 « Про проведення моніторингових досліджень регіонального рівня у 2013-2014 навчальному році» з метою отримання оперативної інформації стосовно рівня навчальних досягнень учнів у 2013-2014 н.р.
НАКАЗУЮ:
1. Провести моніторингові дослідження:

1.1.У початковій школі.

Особливістю моніторингових відслідкувань в початковій школі у 2013/2014 навчальному році є відслідкування:

 • адаптації першокласників;

 • рівня сформованості предметних компетентностей (природознавство) у 2 класі;

 • рівня сформованості загальнонавчальних умінь і навичок в учнів 1, 2 та 4-х класів (відповідно до Навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів. 1-4 класи. – К., 2012 (для 1-2 класів); Програм для середньої загальноосвітньої школи. 1-4 класи. – К., 2006 (для 3-4 класів).

1 клас

Листопад 2013 р., травень 2014 р. – моніторингове відслідкування результатів шкільної адаптації. Проводить психологічна служба міста.

^ Травень 2014р. (відповідно до календарного планування) - відслідкування рівня сформованості загальнонавчальних умінь і навичок.
2 клас

ІІ семестр 2013/2014н.р. – моніторингове відслідкування рівня сформованості предметних компетентностей (природознавство).
4 клас – українська мова та математика

Діагностичне (останній тиждень вересня – перший тиждень жовтня 2013р.) та поточне(грудень 2013р.) відслідкування рівня навчальних досягнень учнів з української мови та математики проводяться на рівні навчального закладу як заплановані контрольні роботи згідно з календарним плануванням (форми протоколів подано у додатку 3). Форма контрольної роботи аналогічна формі ДПА. Термін і час її проведення визначає вчитель та адміністрація навчального закладу. Аналітичні матеріали зберігаються у навчальному закладі. За потребою можуть надаватися до ММЦ.

Підсумкове (воно є Державною підсумковою атестацією) відслідкування навчальних досягнень з математики та української мови здійснюється вчителем у травні 2014 р. згідно з календарним плануванням з урахуванням вимог МОН України до проведення Державної підсумкової атестації в початковій школі (форми протоколів подано у додатку 3).

Завдання для контрольних робіт добираються із збірників для Державної підсумкової атестації в початковій школі, рекомендованих МОН України. Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації запропонує орієнтовні варіанти робіт із збірників ДПА.

На підставі отриманих результатів має складатися аналітична довідка щодо рівня сформованості загальнонавчальних умінь і навичок випускників початкової школи.
1.2. У основній і старшій школах:

- з української мови, історії України, математики за традиційним форматом (у формі контрольних робіт, передбачених базовими програмами) тав режиміon-line відповідно до вибірки;

ДОМС залишає за собою право визначати заклади освіти міста, які підлягають контролю, з метою вивчення об’єктивності проведення робіт, оцінювання, знання вчителем вимог Державного стандарту, критеріїв оцінювання тощо.
У^ КРАЇНСЬКА МОВА


 • Діагностичневідслідкування (9 класи, 11 класи) проводиться на IV тижні вересня за текстами департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації як контрольні роботи за програмою у терміни, визначені учителем та адміністрацією навчального закладу.

 • Поточневідслідкування (9, 11 класи) проводиться за текстами міських (районних) управлінь (відділів) освіти в кінці І семестру.

 • Підсумкове відслідкування (9 класи, 11 класи) проводиться за текстами департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації як контрольні роботи за програмою у терміни, визначені учителем та адміністрацією навчального закладу.

Завдання добираються із збірників для державної підсумкової атестації за 2012, 2013 роки та збірників завдань у тестовій формі «Готуємося до ЗНО» 2012, 2013 роки.

ЗНЗ отримують завдання для проведення діагностичного відслідкування навчальних досягнень учнів електронною поштою 23.09.2013 р. (або 23.09.2013 р. о 14.00 у ММЦ на електронний носій).

Відповідальність за нерозголошення інформації покладається на адміністрацію шкіл та вчителів.

Примітка. Пропонуємо провести діагностичні та інші відслідкування навчальних досягнень учнів також у 5, 6, 7, 8, 10 класах як заплановані контрольні роботи. Термін і час визначає вчитель та адміністрація школи. Аналітичні матеріали зберігаються в школі, за потребою можуть надаватися в район, місто, область.
Математика
Моніторингові відстеження (діагностичне, поточне, підсумкове) рівня навчальних досягнень учнівпроводиться:

з математики - в 6 класах;

з алгебри і геометрії - у 9-х;

з алгебри та початків аналізу і геометрії - в 11-х класах.

Діагностичневідслідкування проводиться на ІІІ тижні вересня за текстами департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації як контрольні роботи за програмою у терміни, визначені вчителем та адміністрацією навчального закладу.

ЗНЗ отримують завдання для проведення діагностичного відслідкування навчальних досягнень учнів електронною поштою 13.09.2013 р.

Поточневідслідкування проводиться за текстами міських(районних) управлінь (відділів) освіти в кінці І семестру.

Підсумкове відслідкування проводиться за текстами департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації як підсумкові контрольні роботи за програмою у терміни, визначені вчителем та адміністрацією навчального закладу.

В режимі on-line тестування моніторингові відстеження проводяться в 10-му класі НВК № 14.

Пропонуємо провести діагностичні та інші відслідкування навчальних досягнень учнів також у 7, 8 класах як планові контрольні роботи. Термін і час визначає вчитель та адміністрація школи. Аналітичні матеріали зберігаються в школі, за потребою можуть надаватися в район, місто, область.
Історія України
Моніторингові відстеження рівня навчальних досягнень учнів з історії України проводиться для учнів 9, 11 класів.

Діагностичне відслідкування: зміст робіт і терміни визначає адміністрація навчальних закладів. Діагностування проводиться вчителем у вереснінапочатку жовтня відповідно до формату державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Зразки завдань учитель добирає із рекомендованих збірників.

Поточневідслідкування проводиться вчителем у грудні як семестрове (за І семестр) контрольне оцінювання згідно з календарним плануванням. Зразки завдань методична служба добирає із рекомендованих збірників.

Підсумкове відслідкування рівня навчальних досягнень учнів з історії України в 9-11 класах здійснюється за текстами департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації у квітнізгідно з календарним плануванням.

Список збірників, з яких добираються тексти моніторингових робіт:

 1. Ольхіна Н.І., Рибак І.М., Ольхін А.Б., Хаталах О.В., Моргун І.М., Гаврилова Л.Г. Моніторинг якості освіти з історії України: Збірник матеріалів для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів: 9 клас. – Донецьк-Запоріжжя: Прем’єр. – 2006. – 416 с.

 2. Моніторинг якості освіти з історії України: контрольні роботи для вхідної тематичної та підсумкової діагностики навчальних досягнень учнів 10 класу: Навчальний посібник / Н.І. Ольхіна, І.М. Рибак, О.В. Хаталах та ін. – Донецьк: Каштан, 2010. – 238 с.

 3. В.С. Власов, С.В. Кульчицький Збірник завдань для державної підсумкової атестації (у формі контрольних робіт) з історії України. 11 клас. – Київ: Центр навчально-методичної літератури, 2012.

 4. В.С. Власов. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з історії України. 9 клас. – Київ: Центр навчально-методичної літератури, 2012.

 5. В.С. Власов. Історія України. 7 клас. (8 клас). Тестовий контроль знань. – К. Літера. ЛТД, 2013.

 6. Історія України: збірка тестів і завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти з історії України: у 2-х ч./ Укладач А.І. Сарри. – 2-вид.перероб. – Донецьк: Витоки, 2011.

 7. Матеріали для державної підсумкової атестації з історії України 9, 11 класи http://www.mon.gov.ua/ua//often-requested/state-final-examination/

У режиміon-lineтестування моніторингові відстеження проводиться в 10-му класі гімназії «Інтелект».
2. Організувати проведення моніторингових відслідкувань:

Відведений час на проведення контрольних робіт:

4 класи: українська мова - 40 хвилин; математика – 40 хвилин;

математика 6 класи – 45 хвилин, 9, 11 класи – по 45 хвилин відповідно з алгебри та початків аналізу і геометрії;

українська мова: 9 класи – 45 хвилин; 11 класи – 90 хвилин;

історія України: 9 класи – 45 хвилин; 10, 11 класи – 90 хвилин.

Оцінювання робіт здійснюється відповідно до «Критеріїв оцінювання рівня навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти» (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.04.2011р. №329,зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 травня 2011р. за №566/19304) або за відповідними методиками (початкова школа). Школи-учасники on-lineтестування з історії та математики надсилають список учнів 10 класу за формою реєстрації (додаток 4). на адресуmetod_gorlovka@mail.ruдо 25.09.2013р.
3. Звіти:

Результати оформляються відповідно до зразків протоколів (додатки 1, 2, 3).

Результати з історії України оформляються за протоколами перевірки і вносяться в електронну програму обробки даних моніторингу.

Звітна документація результатів діагностичного відслідкування надається до ММЦ удрукованому вигляді:

 • початкова школа – через тиждень після написання робіт;

та електронному:

 • з української мови – до 01.10.2013 р. за посиланнями:

9 клас –

https://docs.google.com/forms/d/1J1QNDSlFalNrGUjnJ6C2hbniCmFiW_C_ln6fR8rsuXE/viewform

11 клас –

https://docs.google.com/forms/d/1ANruTQ-TJZGCYXwEhZ0OQ1lXkMUi9249zB17YSi-AG0/viewform


 • з математики - до 23.09.2013р.за посиланнями:


6 клас


https://docs.google.com/forms/d/1jMHx6tmqYRJZHGmNeBHbi9wsJ2ytqDxc3Ach0eZgsDI/viewform9 клас (алгебра)


https://docs.google.com/forms/d/1__8AeDBDCFCv7qy0PSqw0nSWu7D-XDael8yT5jiO8LE/viewform


9 клас (геометрія)


https://docs.google.com/forms/d/1jiSP_MwAyqCLg9C43EevHBy-aTx0EQ4cmTzXf6TrJFE/viewform


11клас

Алгебра (стандарт)

https://docs.google.com/forms/d/1DykyhCOsOohWj-OIeovg7e33LuteM6dtRRJTqyIwOO8/viewform

11 геометрія (стандарт)


https://docs.google.com/forms/d/1OtGZ9wv68AV-w76Qox6apaIFE26IJ2j-GI5_NA-ywmM/viewform


11

Алгебра (академ)

https://docs.google.com/forms/d/1awUvVJaUyBoSM840OTzz5_Mz7_LicaDjlR-0bqN3UEY/viewform

11 геометрія (академ)

https://docs.google.com/forms/d/1li2U1Rw2TgAq8jqcSS0ixkZ1tSoz_Z9rr0xTjqe-8bc/viewform

11

Алгебра (профіль)

https://docs.google.com/forms/d/1Y5ANx9t9ZH6bMjIusEK6DQFvBNKYhCjo0iSOfBzmM6c/viewform

11 геометрія (профільний)

https://docs.google.com/forms/d/1V5pHwmbdyfkcSpOghHnxqgM5LCxQslskdvr05DG6D9M/viewform

 • з історії України – до 07.10.2013 р. за посиланнями:

9 клас

https://docs.google.com/forms/d/14BjTN8fm2ehK4hGufNJhZlkW_dfHjWoFurspZfY5z2w/viewform

10 клас

https://docs.google.com/forms/d/11DZ0fTY4MFjrN59Yv-bzO0kDei3TK9e5hW-1-1lXyqI/viewform

11 клас

https://docs.google.com/forms/d/1ge5V8v8yMo3XEYA6dX7LIjFwWVgRU6RMpV2VUKUxfn8/viewform
Адміністрація навчального закладу зберігає звітну документацію (додатки 1-3 ) у паперовому вигляді.

Звітну документацію результатів поточного відслідкування надати до 27 грудня 2013 р.

Звітну документацію результатів підсумкового відслідкування надати через 2 дні після виконання робіт.
4. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Забезпечити організоване проведення контрольних робіт згідно інструкції.

4.2.Обробити результати робіт, узагальнити та систематизувати їх по ЗНЗ для організації подальшої роботи в системі моніторингу.
5. Методистам міського методичного центру (Зозулі Г.Д., Шевченко Л.Г., Ушаковій С.В., Долгих І.І.)

5.1. Надати інформаційно-методичну допомогу ЗНЗ щодо організації та проведення відслідкувань рівня навчальних досягнень учнів з базових дисциплін.

5.2. Здійснити вибірковий контроль за проведенням відслідкувань та їх результатами.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора департаменту освіти, молоді та спорту Полубан М.Я. та директора міського методичного центру Панченко О.Є.

Директор департаменту освіти,

молоді та спорту М.І. Кружилін
Шевченко Л.Г.

43158 Завізовано: Надіслано:

Полубан М.Я. ЗНЗ - 54 Панченко О.Є. ММЦ - 2

Полубан - 1

до справи - 1

Додаток 1

до наказу ДОМС

від _________№____

^ Звіт з математики

Місто (район) _________________________________________
І. Кількісний звіт
Табл..1. Класи академічного рівня (6, 9 класи - 4 год., 11 класи – 5 год. )

Клас

Кіл-ть

учнів

Писало

Результати

І рівня

ІІ рівня

ІІІ рівня

ІV рівня

кільк.

%

кільк.

%

кільк.

%

кільк.

%

5 математика6 математика9 алгебра9 геометрія11 алгебра11 геометрія
Табл.. 2. Класи профільного рівня (6 і більше год.)

Клас

Кіл-ть

учнів

Писало

Результати

І рівня

ІІ рівня

ІІІ рівня

ІV рівня

кільк.

%

кільк.

%

кільк.

%

кільк.

%

11 алгебра11 геометрія
Табл..3. Класи з поглибленим вивченням математики (більше 6 год.)

Клас

Кіл-ть

учнів

Писало

Результати

І рівня

ІІ рівня

ІІІ рівня

ІV рівня

кільк.

%

кільк.

%

кільк.

%

кільк.

%

11 алгебра11 геометрія
Табл..4. Класи рівня стандарту (3 год.)

Клас

Кіл-ть

учнів

Писало

Результати

І рівня

ІІ рівня

ІІІ рівня

ІV рівня

кільк.

%

кільк.

%

кільк.

%

кільк.

%

11 алгебра11 геометрія
Директор ЗНЗ підпис прізвище, ініціали
Печатка
ІІ. Аналітичний звіт: кількісний звіт, недоліки, причини виникнення, шляхи їх подолання тощо та тексти контрольних робіт, якщо складалися міськими (районними) управліннями (відділами) освіти.
Додаток 2

до наказу ДОМС

від _________№____
^ Звіт з української мови

(основна та старша школа)

Навчальні досягнення з української мови

учнів 9-х (11-х) класів

(вказати: діагностичний, поточний, підсумковий контроль, місяць,навч. рік, вид контролю)


Місто (район) ________________________________________________


№ п/п

Всього учнів

Писало

Рівень

І

ІІ

ІІІ

ІV

кіл.

%

кіл.

%

кіл.

%

кіл.

%

Директор ЗНЗ _________________ _____________________

(підпис) (прізвище, ініціали)

Додаток 3

до наказу ДОМС

від _________№____

Аналіз результатів навчальних досягнень учнів 4-х класів з математики


Термін проведення


Загальна

кількість

учнів

Кількість учнів.

яківиконували

роботу

Рівні навчальних досягнень

початковий

середній

достатній

високий

кількість


%

кількість


%

кількість

%


кількість

%

Травень 2014Грудень 2013Вересень 2013
Порівняннягрудня з вереснемПорівняннягрудня з травнемПорівняннятравня з вереснем

Директор ЗНЗ _________________ _____________________

(підпис) (прізвище, ініціали)


  1   2

Схожі:

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з
Про затвердження Протоколів лікування дітей зі спеціальності „Дитяча офтальмологія”
Нака з iconНака з
Про затвердження методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку бібліотечних фондів
Нака з iconНака з
Про затвердження Протоколів діагностики та лікування інфекційних хвороб у дітей
Нака з iconНака з
Про затвердження клінічних Протоколів лікування дітей зі спеціальності “Дитяча нефрологія”
Нака з iconНака з
Про затвердження клінічних протоколів лікування найпоширеніших нейрохірургічних захворювань у дітей
Нака з iconНака з
Згідно з планом масових заходів Донецької облдержадміністрації, присвячених Року творчості
Нака з iconНака з
Про затвердження Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка