Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2
Скачати 52.89 Kb.
НазваЗвіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2
Дата конвертації01.11.2013
Розмір52.89 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
Звіт про стан організації

профілактичної та правовиховної роботи

в Маловільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
1. Управління профілактичної роботою.

1.1. У Маловільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 нормативно-правова база , що регулює діяльність школи з профілактики правопорушень є в наявності.

1.2. У період з 2010 і на даний час по школі видані такі накази : №62 від 26.10.10 «Про попередження дитячої злочинності, негативних звичок та проявів насильства та жорстокості», №65 від 03.10.11 «Про заходи щодо попередження бездоглядності, злочинності, правопорушень та інших негативних проявів в учнівському середовищі», №51а від 06.09.12 «Про створення Ради профілактики правопорушень серед учнів», №56а від 12.09.12 «Про заходи щодо попередження бездоглядності, злочинності, правопорушень та інших негативних проявів в учнівському середовищі на 2012-2013 н.р.», №06 від 17.01.13 «Про заборону тютюнопаління в школі»

1.3. У навчальному закладі проводиться аналіз проведення профілактичної роботи у формі написання довідок «Про стан правовиховної роботи, роботи з попередження бездоглядності, злочинності, правопорушень в учнівському середовищі» від 22.11.11, «Про стан відвідування учнями школи за І семестр 2012-13 н.р.» від 04.01.13 та «Результати рейдів-перевірок перебування учнів школи у вечірній час» від 21.01.13.

1.4.База даних учнів, які стоять на обліку, в школі відсутня, тому що учнів, які схильні до правопорушень у закладі немає.

1.5. Класні керівники 5-11 класів з 2009 року працюють за програмою превентивного виховання «Майбутнє починається сьогодні»

1.6. У школі ведеться «Журнал обліку пропусків занять учнями школи»,записи до якого вносить педагог-організатор на 1 та 5 уроках згідно поданої інформації міністрів дисципліни кожного класу; класні керівник в кінці кожного робочого дня вносять дані до класних журналів на сторінку «Облік відвідування (пропусків занять)» та аналізують пропуски занять учнями школи щотижня. У грудні 2012р. було проведено моніторинг по відвідуванню учнями школи за І семестр 2012-2013 н.р. На лютий та квітень 2013 року заплановано проведення моніторингу відвідування учнями школи занять.

1.7. Більшість учнів (69%) займаються в гуртках при школі та відвідують музичні школи та Будинки творчості у м. Біла Церква.

1.8. У школі організовано діяльність учнівського самоврядування з профілактичної роботи: Міністерство дисципліни та порядку, засідання якого відбувається кожного місяця, на якому аналізується стан чергування по школі та дотримання учнями школи Правил внутрішнього розпорядку. Міністр дисципліни школи(учень 8 класу) входить до складу Ради профілактики правопорушень серед учнів.

1.9 Питання профілактичної та правовиховної роботи розглядалося на засіданнях педагогічної ради «Робота з невстигаючими учнями та учнями схильними до правопорушень. Шляхи вдосконалення»(грудень2010р.) та «Профілактика правопорушень серед учнів»(листопад 2011р.); нарадах при директорі «Нормативно-правове забезпечення захисту дитини від жорстокого поводження в сім’ї»(березень 2012р.); на засіданнях класних керівників - круглий стіл «Насильство в сім’ї. Види домашнього насильства» (лютий 2011р.) та конференція «Роль особистості вчителя в корекції важковиховуваних у класному колективі» (грудень 2012р.); на загальношкільних батьківських зборах «Співпраця вчителів та батьків у вихованні дітей» (квітень 2011р.) та «Про заходи щодо попередження бездоглядності, злочинності, правопорушень та інших негативних проявів в учнівському середовищі».

1.10. У школі організована робота гуртка «Футбол для дівчат» та факультатив «Основи виживання», які формують у учнів навички здорового способу життя.

1.11. На канікулярний час складається план роботи та заходів до проведення,яких залучаються учні майже всіх класів: поїздка на каток до м. Біла Церква, екскурсії до музею та парку Олександрія, похід на лижах до зимового лісу.

1.12. У школі налагоджений зв’язок з Міжнародною організацією «Допомога дітям України. LUDA`S CONVOYS”. За фінансової підтримки, якої організовано роботу гуртків «Вокал», «Танцювальний» та «Гра на гітарі та фортепіано» .
^ 2. Робота з батьками.

2.1. Програми роботи з батьками не має.

2.2.У жовтні 2012 року заступником директора з виховної роботи та соціальним педагогом проведено психолого-педагогічний семінар для батьків учнів 9-11 класів на тему «Психофізіологічні особливості дітей підліткового віку та проблеми виховання», педагогічний всеобуч «Як запобігти розвитку егоїзму, жорстокості та агресивності підлітків». На класних батьківських зборах у 8-11 класах були розглянуті нормативно-правові документи по захисту дитини від жорстокого поводження.

2.3. Серед батьків 8-11 класів було проведено опитування «Молодь і протиправна поведінка», тестування « Я та моя сім’я».

2.4. На загальношкільних батьківських зборах було розкрито такі питання «Співпраця вчителів та батьків у вихованні дітей» (квітень 2011р.) та «Про заходи щодо попередження бездоглядності, злочинності, правопорушень та інших негативних проявів в учнівському середовищі».

2.5.Соціальним педагогом розроблено рекомендації для батьків з таких питань «Кваліфікація типів жорстокого поводження з дітьми» та поради «Для тих, хто став жертвою або свідком домашнього насильства».

2.6. Згідно річного плану роботи школи та планів роботи класних керівників соціальним педагогом та практичним психологом проводяться консультації для батьків, які мають проблеми з вихованням дітей та відвідуванням ними школи.

2.7. Члени батьківського комітету приймають участь у проведенні рейдів-перевірок перебування учнів у вечірній час, голова батьківського комітету відвідує разом із соціальним педагогом та класними керівниками сім’ї дітей, які потрапили у складні життєві ситуації.
^ 3. Робота з учнями.

3.1. З учнями 8-11 класів проведено опитування «Молодь та протиправна поведінка», анкетування «Учнівська молодь:цінності та пріоритети», «Як я знаю свої права» та «Права людини»; тестування «Чи добрі ви?», «Який я у спілкуванні» для учнів 5-10 класів.

3.2. За допомогою учнів школи було випущено стінгазету «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх», організовано агітбригаду «Геть паління! Ми – здорове покоління!». З учнями проведено бесіди «Згубні звички» (6-8 класи), година спілкування «Сила сказати ні!», тренінг «Торгівля людьми – ганебне явище сучасності». З метою профілактики суїциду було організовано та проведено шкільну акцію «Я ціную життя за…»

Згідно плану роботи школи заплановано та проведено зустріч з представниками правоохоронних органів на тему «Адміністративна відповідальність неповнолітніх».

3.3.Учні школи із задоволенням відвідують гуртки «Футбол для дівчат» і «Легка атлетика» та є активними учасниками спортивно-оздоровчої роботи школи та району. Традиційними є проведення Дня Здоров’я у вересні та травні.

3.4. У школі не проводиться волонтерська робота.

3.5. Лідери учнівського самоврядування допомагають у проведенні тренінгів та годин спілкування для учнів середніх та початкових класів. Учасники Міністерства інформації та преси допомагають у випуску стінгазет на профілактичну тематику.
^ 4.Психологічний супровід

4.1. Проводилася групова та індивідуальна діагностика учнів закладу з метою виявлення дітей, схильних до девіантної поведінки. З цією ж ціллю проводилась і профілактична роботи психолого-педагогічною службою.

4.2. Організована робота з педколективом, учнями школи та їх батьками по способам вирішення різних ситуацій ризику та їх попередження.

4.3. Так як учнів, які знаходяться на внутрішньошкільному обліку в закладі немає, то й в картках індивідуального супроводу учнів потреби немає.

4.4. В школі розроблено рекомендації для педагогічних працівників, батьків щодо роботи з учнями, які потребують особливої уваги.

4.5. У рамках профілактики суїцидів було проведено діагностику на визначення ставлення учнів до свого життя та здоров’я. Було проведено годину спілкування на тему «Цінність людського життя».

4.6. Через відсутність учнів, які схильні до девіантної поведінки, що підтверджено результатами діагностики, корекційно – розвивальна робота не потребується.

4.7. У діяльність школи постійно реалізуються різні профілактичні та просвітницькі заходи, що детальніше викладені вище у даному звіті.

Директор школи І.Ю.Борзенко

Заступник директора з ВР Т.А.Ковальчук

Схожі:

Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconНаказ м. Балаклія
Вишнівської зош І-ІІІ ступенів, Червонодонецької зош І-ІІІ ступенів №2, Балаклійської зош І-ІІІ ступенів №1 ім. О. А. Тризни з питання...
Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconПлан роботи з обдарованими дітьми в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів...
Дуже актуальною є проблема виявлення розвитку І педагогічної підтримки здібних та обдарованих учнів, розкриття їхнього потенціалу....
Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconДовідка про стан організації спортивної години в групах продовженого...
Кабінету Міністрів України від 05. 10. 2009 року №1121, та вимог п., 12., 19., 10 Державних санітарних правил І норм влаштування,...
Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconЗвіт про роботу директора Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ...
Чорноморська зош І-ІІІ ступенів у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України „Про освіту”, „Про загальну середню...
Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconСлавутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
Затвердити схему роботи з обдарованими учнями у Славутицькій зош І-ІІІ ступенів №2 (додаток 1)
Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconСлавутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
Затвердити схему роботи з обдарованими учнями у Славутицькій зош І-ІІІ ступенів №2 на 2012-2013 н р. (додаток  1)
Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconСтатут учнівського самоврядування Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Учнівське самоврядування Мелітопольської зош І-ІІІ ступенів регламентує свою діяльність на підставі нормативно-правових актів: Конституції...
Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconПлан правовиховної роботи з учнями в школі на 2011-2012 н р
«Стан правовиховної роботи в школі за минулий навчальний рік. План заходів по правовому вихованню на 2011-2012 н р.»
Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconЗвіт директора Великовільшанської зош І-ІІІ ступенів Васильківського...

Звіт про стан організації профілактичної та правовиховної роботи в Маловільшанській зош І-ІІІ ступенів №2 iconІсторія Карлівської зош І-ІІІ ступенів №1
До 1940 р у місті Карлівка існувала всього одна школа (нині корпус №2 Карлівської зош І-ІІІ ступенів №1 ). Її першим директором був...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка