Департамент освіти, молоді та спорту
Скачати 51.64 Kb.
НазваДепартамент освіти, молоді та спорту
Дата конвертації02.11.2013
Розмір51.64 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
ГОРЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Департамент освіти, молоді та спорту
Н А К А З
13.09.2013 р. м. Горлівка № 698

Про посилення роботи

щодо попередження правопорушень

та злочинності в учнівському середовищі

на 2013-2014 навчальний рік

На виконання ст.35 Закону України «Про освіту», листа МОН від 13.09.2010 №1/9-623 «Щодо подолання злочинності серед неповнолітніх та організації профілактичної роботи», наказу МОНМС від 03.08.2012 №888 «Про затвердження Плану заходів МОНМС щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року» та з метою профілактики недопущення вчинення злочинів, правопорушень неповнолітніми


НАКАЗУЮ:

1. Начальнику відділу позашкільної освіти та виховної роботи Коротковій Н.О.:

1.1. Встановити постійний контроль за здійсненням виховної роботи у загальноосвітніх закладах міста.

(протягом року)
1.2. Проводити порівняльний аналіз даних навчальних закладів з даними кримінальної міліції у справах дітей, наркологічного диспансеру про постановку на облік учнів, схильних до протиправних дій, наркоманії, токсикоманії, вживання алкоголю.

(протягом року, щомісячно)
1.3. Провести круглий стіл з питання взаємодії закладів освіти з відділами кримінальної міліції у справах дітей, служби у справах дітей Горлівської міської ради щодо попередження правопорушень в учнівському середовищі.

(квітень 2014 року)
1.4. Вивчати та узагальнити досвід діяльності НВК 4, НВК 22 з питань правової освіти. Пропонувати напрацьовані матеріали для використання у роботі загальноосвітнім навчальним закладам.

(протягом 2013-2014 навчального року)
1.5. Питання про стан виконання доручень щодо посилення роботи з попередження правопорушень та злочинності в місті заслухати на засіданні колегії департаменту освіти, молоді та спорту.

(квітень 2014 року)
2. Директорам шкіл

2.1. Проаналізувати стан виконання навчальним закладом заходів, передбачених планом спільної роботи навчальних закладів з ССД, ВКМСД, ЦСССДМ, МНД з попередження злочинності, запобігання дитячій бездоглядності, формуванню здорового способу життя за 2012-2013 н.р. та вжити заходи щодо активізації роботи загальноосвітніх навчальних закладів з питань профілактики правопорушень у 2013-2014 навчальному році.

(вересень 2013 року)

2.2. Забезпечити безумовне виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку в частині своєчасного здійснення обліку в повному обсязі.

(постійно)
2.3. Посилити профілактичну роботу з учнями, які систематично пропускають уроки без поважних причин, грубо або неодноразово порушують статут закладу, вчинили антигромадські дії, вживають наркотичні засоби чи спиртні напої, знаходяться на обліку у відділі кримінальної міліції у справах дітей.

(постійно)
2.4. Встановити посилений контроль за станом виховної роботи з учнями у загальноосвітніх навчальних закладах. Активізувати співпрацю з підрозділами кримінальної міліції у справах дітей, іншими органами та установами, які здійснюють профілактику злочинності неповнолітніх, дитячої бездоглядності й безпритульності.

(постійно)
2.5. Систематично проводити звірки з РВ ГМУ ГУМВС, ССД та наркологічним диспансером учнів, які перебувають на обліку. Копії актів своєчасно надавати до департаменту освіти, молоді та спорту

(щоквартально до 20 числа)
2.6. Забезпечити своєчасне інформування департаменту освіти, молоді та спорту про випадки правопорушень та злочинів, які скоєні учнями, насильства серед школярів та над ними в їх родинах.

(негайно після отримання інформації від правоохоронних органів)

2.7. Вести облік неповнолітніх, схильних до протиправної поведінки, споживання наркотиків, токсичних речовин; проводити з ними корекційно-відновлювальну роботу.

(постійно)
2.8. Вивчати причини та умови, що сприяють скоєнню учнями злочинів, поширенню наркоманії, алкоголізму та вживати рішучих заходів щодо їх викорінення.

(постійно)
2.9. Проводити правову пропаганду серед учнівської молоді через систему виховних заходів. При проведенні профілактичних заходів з дітьми урізноманітнити методи роботи, використовувати інтерактивні форми, зменшити застосування вербальних методів. Забезпечити ефективну роботу правового куточка.

(постійно)
2.10. Контролювати діяльність ради з профілактики правопорушень, домагатись її ефективної і результативної роботи. Продовжити практику щомісячного розгляду на засіданнях шкільних Рад з профілактики правопорушень результатів роботи з попередження підліткової злочинності, дитячого алкоголізму та інших негативних явищ у молодіжному середовищі.

(постійно)
2.11. Розробити план спільних дій щодо максимального охоплення дітей позашкільною освітою та залучення дітей, які схильні до вчинення правопорушень, до гурткової роботи, занять спортом та фізичною культурою між загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами.

(до 30.09.2013)

2.12. Посилити контроль за проведенням днів правових знань, місячників правової освіти та місячників профілактики шкідливих звичок.

(протягом навчального року)
2.13. Залучати органи учнівського самоврядування до роботи з профілактики наркоманії та роботи з протидії рецидивній та підлітковій злочинності.

(постійно)
2.14. Налагоджувати тісну співпрацю між учнями, батьками, вчителями. Запровадити батьківські лекторії, батьківські дні, консультаційні пункти для батьків з проблем виховання дітей. Пропагувати кращий досвід виховання в родинах.

(постійно)

2.15. Посилити контроль за обмеженням доступу учнів з комп’ютерів навчальних закладів до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.

(постійно)
2.16. Розглянути питання забезпечення інформаційної безпеки дітей і підлітків на батьківських зборах.

(до 30.11.2013 року)


2.17. Аналізувати на нарадах і засіданнях стан роботи серед учнівської молоді з профілактики наркоманії і правопорушень; вжити заходи щодо усунення негативних явищ у підлітковому середовищі.

(щоквартально)
2.18. Інформувати департамент освіти, молоді та спорту про проведену роботу з питань попередження правопорушень та злочинності у дитячому та підлітковому середовищі.

(до 20.12.2013, 10.05.2014)
3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора департаменту освіти, молоді та спорту Полубан М.Я.

Директор департаменту

освіти, молоді та спорту М.І.Кружилін
Короткова Н.О., 49028 Завізовано: Надіслано:

Полубан М.Я. ЗОШ 54

Короткова 1

до справи 1

Схожі:

Департамент освіти, молоді та спорту iconЧернівецька обласна державна адміністрація Департамент освіти І науки, молоді та спорту
Чернівецькому обласному управлінні юстиції 06. 03. 2000 за №45/916, на виконання плану роботи Департаменту освіти І науки, молоді...
Департамент освіти, молоді та спорту iconЧернівецька обласна державна адміністрація Департамент освіти І науки, молоді та спорту
Про проведення обласної краєзнавчої олімпіади серед гуртківців позашкільних навчальних закладів”, зареєстрованого в Чернівецькому...
Департамент освіти, молоді та спорту iconЧернівецька обласна державна адміністрація Департамент освіти І науки,...
Чернівецької облдержадміністрації 21. 11. 2011 №73/2321 та з метою виховання дітей та молоді засобами спорту, популяризації здорового...
Департамент освіти, молоді та спорту iconХмельницький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді
Департамент освіти І науки, молоді та спорту хмельницької обласної державної адміністрації
Департамент освіти, молоді та спорту iconХмельницький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді
Департамент освіти І науки, молоді та спорту хмельницької обласної державної адміністрації
Департамент освіти, молоді та спорту iconХмельницький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді
Департамент освіти І науки, молоді та спорту хмельницької обласної державної адміністрації
Департамент освіти, молоді та спорту iconДепартамент освіти, молоді та спорту Горлівської міської ради
Донецької облдержадміністрації від 15. 02. 2012 №89, наказу департаменту освіти, молоді та спорту гмр від 20. 02. 2012 №174 «Про...
Департамент освіти, молоді та спорту iconДепартамент освіти, молоді та спорту
Горлівської міської ради», наказу департаменту освіти, молоді та спорту Горлівської міської ради від 04. 10. 2011 року №1 та з урахуванням...
Департамент освіти, молоді та спорту iconЧернівецька обласна державна адміністрація департамент освіти І науки,...
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv
Департамент освіти, молоді та спорту iconЧернівецька обласна державна адміністрація департамент освіти І науки,...
Чернiвцi, вул. I. Франка, 20; тел./факс: (0372) 52-73-36, е-mail: cv
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка