«Майбутнє моє І моєї країни»
Скачати 23.61 Kb.
Назва«Майбутнє моє І моєї країни»
Дата конвертації20.11.2013
Розмір23.61 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
«Майбутнє моє і моєї країни»

Я живу у Європейській державі, яка має назву Україна. Вона, за своєю площею, найбільша у Європі. Багато років Україна була у складі великої держави Радянський Союз. Але у 1991 році моя країна здобула незалежність.

Україна – багата своєю культурою. Українська мова – найнеповторніша, наймилозвучніша мова у світі. Письменники різних часів і народів називали нашу мову солов’їною. Слід ще згадати про багате минуле України. Тому що без минулого немає майбутнього.

З давніх часів на долю України випадало немало труднощів. Це і гніт Кримського ханства, Речі Посполитої, Російської та Австро-Угорської імперій. Але український народ мужньо відстоював свою незалежність.

«Ми ж, сьогодні юнь – майбутнє України, отже, її найбільший скарб. Відчувати себе часткою скарбу надзвичайно приємно, але й дуже відповідально. Нам треба багато працювати, щоб наші діти не знали, що таке війна і розруха, голод та горе, безпритульні діти, старі люди, які не мають ні родини, ні домівки.

Завтрашній день для мене і моєї країни – це натхненна праця на відновлених підприємствах, які будуть обладнані такими механізмами, які будуть виконувати найважчі роботи. Це гідний рівень більшості населення, а не одиниць, багатіючих за рахунок мільйонів, як сьогодні. Рівень, який дасть можливість людині відчувати себе Людиною, харчуватися, одягатися, відпочивати так, як кожен того вартий.

Обличчя України зміниться, тому що з’являться нові будинки зі скла та пластика: зручні та теплі. Будуть побудовані в них магазини та відділення зв’язку, спортивний та тренажерний зали, басейн та зелені зони, необхідні людині, щоб скоріше впоратися зі справами і гарно відпочити, не виходячи з будинку. А вулиці - без бруду та сміття, приємно буде прогулятися всією родиною.

Нарешті Україна залікує рани жахливого вибуху на чорнобильській АЕС, який ніколи не повинен повторитися. Бо вчені, нарешті знайдуть альтернативні джерела енергії та розроблять технології їх використання.

Повітря, сонце і вода – наші найкращі друзі прийдуть нам на допомогу. Про бензин можна буде прочитати тільки у книжках з історії. Люди моєї майбутньої країни будуть дихати чистим повітрям, поступово забуватимуть про страшні хвороби сьогодення, пов’язані з екологією: рак, астму, алергію. Людство перестане лякатися й «чуми 20 сторіччя» - СНІД. Нові ліки будуть лікувати ці хвороби, як нежить чи застуду.

Було й дуже добре, якби тоді авторитет моєї країни зріс до таких розмірів, що її досвід переймали б всі країни світу. Але щоб навчати, потрібно і самому чомусь навчитися, переймаючи найкраще в інших. «Жити по правді та совісті» - забутий девіз. Мені здається, якщо кожна людина буде жити за цим девізом, у майбутньому не буде в словниках таких слів, як «вбивство», «пограбування», «злочин» тощо.

Країна, як і люди, має своє обличчя та характер. Двадцяти двухрічна Україна, як і я, ще молода. Ми разом з нею формуємо і характер, і зовнішність. З роками Україна буде поважною державою, авторитет якої відповідатиме її вікові, зі стабільним і високим життєвим рівнем. Себе я теж бачу у майбутньому досвідченою людиною, яка досягла всього, про що мріяла дівчиною: улюблену роботу, велику, здорову й щасливу родину. Одержуючи хорошу зарплатню, я зможу мандрувати Україною, і побачити її історичні та культурні пам’ятки.

Я пишаюсь своєю рідною Україною і порівнюю її з проліском. Ця смілива квітка долає усі перепони та незгоди, продираючись крізь землю та сніг. А потім вона засяє своєю красою, від якої не можливо буде відвести очей. Я впевнена, що країна моїх прекрасних мрій – Україна – обов’язково процвітатиме в недалекому вже майбутньому, а разом з нею і все людство, часткою якого я себе відчуваю.

Схожі:

«Майбутнє моє І моєї країни» iconМайбутнє моє І моєї країни
Може й так, але для мене моє майбутнє це не якесь ворожіння, це певні плани І бажання, це конкретна мета І шляхи її досягнення, це...
«Майбутнє моє І моєї країни» iconМайбутнє моє та моєї країни
А тому, що ми – нове покоління, майбутнє суспільство або повинні сформувати гарну, квітучу країну з освіченими громадянами, або стати...
«Майбутнє моє І моєї країни» iconВиховна годин на тему: «Україна – ти моє сучасне І майбутнє» Мета
...
«Майбутнє моє І моєї країни» iconФакультативний курс для учнів 5-х та 6-х класів загальноосвітніх...
Від того, якими будуть наші діти, багато в чому залежить наше майбутнє та майбутнє нашої країни. Тому з метою виховання екологічної...
«Майбутнє моє І моєї країни» iconВаріанти для контрольної роботи з релігієзнавства
Напишіть невеликий твір-роздум на тему: "Моє розуміння релігії І моє ставлення до неї"
«Майбутнє моє І моєї країни» iconВаріанти для контрольної роботи з релігієзнавства
Напишіть невеликий твір-роздум на тему: "Моє розуміння релігії І моє ставлення до неї"
«Майбутнє моє І моєї країни» iconІнституту психології апн україни Ім. Г. С. Костюка
Чорнобильська катастрофа своїми наслідками зачепила долі сотень тисяч людей І посіяла тривогу про майбутнє нашої країни, основою...
«Майбутнє моє І моєї країни» iconМоєї роботи стосується безпосередньо індуїстської релігії та його...
Культура може розглядатися лише в контексті багатьох наукових дисциплін, як-то: філософія, історія, культурологія, антропологія,...
«Майбутнє моє І моєї країни» iconКонкурс виховних заходів «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього»
Великої Вітчизняної війни; показати жорстокість, з якою був знищений наш народ; формувати патріотичні почуття гордості за старше...
«Майбутнє моє І моєї країни» iconІнклюзивна освіта в навчально виховному комплексі
Діти – майбутнє держави, дзеркало її суспільства, її багатство. Доля нації, країни залежить від того, якими виростуть наші діти,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка