Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області
Скачати 159.31 Kb.
НазваПереяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області
Дата конвертації20.12.2013
Розмір159.31 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ВІДДІЛ ОСВІТИ

вул. Богдана Хмельницького, 137, м. Переяслав-Хмельницький, Київська область, 08400

тел/факс.(04567) 53662,тел.(04567) 51548, E-mail: raykab@ukr.net

код ЄДПОУ 05408361

30.04.2013 р. № 250

на №______________від_________
Департамент освіти і науки

Київської облдержадміністрації
Про стан виконання соціальних ініціатив Президента України

у Переяслав-Хмельницькому районі
1.Забезпечення дітей з особливими потребами необхідними засобами

реабілітації
Банк даних дітей з особливими освітніми потребами (ООП) оновлено. Станом на 01.05.2013 року обліковано 221 дитина з особливостями психофізичного розвитку, які проживають на території району.

Для дітей з особливостями психофізичного розвитку організована індивідуальна форма навчання (19 учнів), педагогічні працівники враховують особливі освітні потреби такої категорії дітей при викладанні навчальних предметів, проведенні виховних заходів.

Пандуси обладнано у 22 закладах освіти району, 5 навчальних закладів (Полого-Вергунівська ЗОШ І-ІІІ ст., Мазінське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ», Горбанівська ЗОШ І-ІІ ст., Строківське НВО «ЗОШ І ст. - ДНЗ», Шевченківське НВО «ЗОШ І ст. - ДНЗ») не обладнано пандусами (відсутні сходи при вході до приміщення навчального закладу).

Діти з ООП приймають участь в гуртках, секціях (48дітей).

Розроблено і впроваджується 7 індивідуальних корекційних програм з організації навчання і виховання дітей з особливостями психофізичного розвитку.

У дитячому відділенні Переяслав-Хмельницького Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів перебуває 5 дітей за рекомендаціями районної ПМПК.

Відповідно до наказу відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 31.08.2012 року № 180 «Про психологічний супровід індивідуального навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку, які навчаються в закладах освіти Переяслав – Хмельницького району в 2012-2013 навчальному році» проводиться психологічний супровід навчання учнів з особливостями психофізичного розвитку.

Постійно проводяться семінари-практикуми, круглі столи, конференції, науково – практичні конференції і семінари для педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливостями психофізичного розвитку.

Проводяться заходи (семінари, круглі столи) для батьків дітей з ООП, на яких розглядаються питання особливостей виховання і навчання такої категорії дітей.

Створено логопедичний пункт га базі Циблівської ЗОШ І – ІІІ ст. 22 дітей з особливостями мовного розвитку проходять корекцію різних порушень усного і писемного мовлення.
^ 2. Забезпечення дітей-інвалідів умовами для виховання в сім’ї
58 дітей-інвалідів навчається в загальноосвітніх закладах району, з них мають порушення опорно-рухового апарату -22.

Відповідно до наказів відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації: від 31.08.2012 №172 «Про проведення діагностичного обстеження дітей у 2012-2013 навчальному році»; від 31.08.2012 №175 «Про продовження роботи логопедичного пункту на базі Циблівської ЗОШ І-ІІІ ст. Переяслав-Хмельницького району в 2012-2013 навчальному році»; від 31.08.2012 №180 «Про психологічний супровід індивідуального навчання дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в закладах освіти Переяслав-Хмельницького району в 2012-2013 навчальному році»; від 03.09.2012 №208 «Про затвердження Плану дій щодо запровадження інклюзивного навчання в Циблівській ЗОШ І-ІІІ ст.»; від 04.01.2013 №9 «Про здійснення корекційно-розвиткової роботи консультантами-практичними психологами районної психолого-медико-педагогічної консультації в закладах освіти Переяслав-Хмельницького району в 2012-2013 навчальному році» працівниками ПМПК здійснюється раннє виявлення дітей з особливостями психофізичного розвитку, психолого-педагогічне вивчення, оцінка труднощів та потенційних можливостей розвитку дітей, впроваджуються 7 індивідуальних корекційно-розвиткових програм. Проводяться засідання ПМПК з метою обстеження дітей з особливостями психофізичного розвитку, надання висновку і рекомендацій щодо розвитку, змісту форм і методів навчання з урахуванням особливостей навчально-пізнавальної діяльності дитини. Постійно здійснюється консультування батьків, педагогічних працівників з питань вибору можливих форм і методів навчання, проведення корекційно-розвиткових занять, соціальної адаптації та інтеграції у суспільне життя дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (наказ відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації: від 31.08.2012 №179 «Про продовження роботи регіональних консультпунктів з психолого-педагогічних питань в 2012-2013 навчальному році»).

У ПМПК створено банк даних дітей з особливостями психофізичного розвитку, які проживають на території району, у тому числі банк даних дітей-інвалідів від народження до 18 років (91 дитина).У кожному закладі освіти є вчитель, який відповідає за організацію роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. 15 дітей-інвалідів закладів освіти району навчаються за індивідуальною формою. Керівниками закладів освіти, представниками відділу освіти постійно здійснюється контроль за організацією індивідуального навчання, ці питання розглядаються на колегіях відділу освіти (08.12.2010 «Індивідуальне навчання в закладах освіти Переяслав-Хмельницького району: аналіз виконання рекомендацій і висновків психолого-медико-педагогічної консультації, психологічний супровід індивідуального навчання» видано наказ по відділу освіти Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації від 15.12.2010 № 238 «Про виконання рекомендацій районної психолого-медико-педагогічної консультації щодо дітей з особливостями психофізичного розвитку, які перебувають на індивідуальній формі навчання в 2010-2011 навчальному році). Відповідно до наказу відділу освіти Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації від 21.01.2013 №20 «Про вивчення стану виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 10.12.2002 №732 «Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах» в навчальних закладах Переяслав-Хмельницького району в 2012-2013 навчальному році» у лютому 2013 року проводилося вивчення стану організації індивідуальної форми навчання у загальноосвітніх навчальних закладах району. Узагальнені матеріали вивчення завідуюча ПМПК готує на колегію відділу освіти, яка буде проходити у травні 2013 року.

Діти з порушеннями опорно-рухового апарату, які навчаються в закладах освіти району, всі здатні себе обслуговувати, за винятком однієї дитини, яка пересувається на візку (Переяславське НВО «ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ») і перебуває на індивідуальній формі навчання вдома.

Відповідно до наказу відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 03.09.2012 №208 «Про затвердження Плану дій щодо запровадження інклюзивного навчання в Циблівській ЗОШ І-ІІІ ст.» визначено опорний заклад щодо впровадження інклюзивного навчання, проводяться заходи з питань вивчення контингенту учнів, які потребують інклюзивного навчання, підготовки педагогічних працівників в умовах інклюзії, підготовки батьків щодо переходу їх дітей на нову освітню модель, створюються умови щодо запровадження інклюзивного навчання в даному закладі, проводяться семінари для педагогічних працівників з даного питання.

Із 15 дітей-інвалідів, які перебувають на індивідуальній формі навчання, у 2013-2014 навчальному році 3 буде організоване інклюзивне навчання, 7 – індивідуальна форма навчання, 5- інтегроване навчання.

У спеціальних навчальних закладах перебувають 3 дітей: 1 - у Васильківській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІ ст., 2 - у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернат. На даний час із Васильківської школи-інтернат надійшов лист від 19.04.2013 №36 про необхідність продовження навчання дитини у даному заклад відповідно до медичних висновків. Із Володарської санаторної школи-інтернат надійшли копії медичних довідок про необхідність продовження перебування обох дітей в даному закладі (одна дитина-сирота, друга дитина має маму, яка перебуває на «Д» обліку у психіатра).
^ 3. Забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти
В дошкільних закладах району для дітей 5-6 років проведено фестиваль «Сузір’я талановитих дошкільнят» з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку. Фестиваль проведено з таких номінацій:

 • Образотворча діяльність (малювання, аплікація, конструювання з паперу);

 • Музичне (спів, танці);

 • Гра на музичних інструментах;

 • Літературна діяльність (декламування віршів)

Визначено переможців з кожної номінації їх відзначено грамотами та призами.
4. “Інтелектуальне майбутнє України”
Для підтримки і пошуку обдарованих, талановитих дітей, створення умов для їх інтелектуального розвитку в районі створено територіальне відділення Малої академії наук учнівської молоді, основним напрямом діяльності якої є дослідницько-експериментальний, що передбачає залучення вихованців (учнів, слухачів) до роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду, організації змістовного дозвілля.

Життя вимагає тісної співпраці Малої академії наук учнівської молоді з вищими навчальними закладами. Для активної співпраці запрошуються наукові працівники ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, педагогічні працівники загальноосвітніх закладів тощо.

Відповідно до організаційної структури Малої академії наук України у Переяслав-Хмельницькому районному територіальному відділенні в 2012-2013 навчальному році працює 26 шкільних відділень, в яких науковою роботою охоплено 273 учні:

Науково-дослідницькі проекти, над якими працюють старшокласники, сприяють саморозвитку і самовдосконаленню учнів, умінню використовувати отримані знання.

Відповідно до плану роботи Малої академії наук учнівської молоді учні-члени Переяслав-Хмельницького територіального відділення брали участь в різноманітних заходах:

 • «Віват, науко молода!» (6);

 • Всеукраїнські літні школи Малої академії наук України (3);

 • Настановна конференція з учнями-членами МАН України Київської області (5);

 • Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (1);

 • І, ІІ, етапи Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (32 учні – І етап, 15 учнів – ІІ етап);

З метою пропаганди і популяризації наукових знань серед учнівської молоді, ознайомлення з сучасними напрямами розвитку науки, техніки і технологій, стимулювання пізнавальної активності учнів Переяслав-Хмельницьке районне територіальне відділення Малої академії наук України спільно з ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» започаткували постійно діючі профільні науково-методичні семінари для учнів та вчителів навчальних закладів району.

Запровадження нових наукових відділень стає значущою подією у проведенні конкурсу-захисту. Учні самостійно обирають конкретну тему для спостережень і досліджень, але також і враховують поради наукового керівника.

У 2012-2013 навчальному році 71 переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів брав участь у обласному етапі олімпіад. 17 учнів стали переможцями, отримавши 2 дипломи І ступеня, 4 дипломи – ІІ ступеня та 11 дипломів – ІІІ ступеня. 3 учні здобули перемогу в 2-х олімпіадах: Жуль Ганна, учениця 9 класу Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце зі світової літератури та ІІІ місце з російської мови і літератури); Бакай Андрій, учень 9 класу Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІ місце з інформаційних технологій та ІІІ місце з математики); Дудка Ярослава, учениця 11 класу Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ІІІ місце з біології та ІІІ місце з екології). Жуль Ганна посіла ще й ІІІ місце на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція “Світова література”). По 2 переможці олімпіад підготували: Нога Ольга Яківна, вчитель німецької мови Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Івлєв Валерій Віталійович, вчитель інформатики Хоцьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Овсієнко Наталія Миколаївна, вчитель біології Великокаратульської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Найбільшу кількість призерів і переможців обласних етапів предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів підготовлено у Жовтневій ЗОШ І-ІІІ ступенів (8), Великокаратульській ЗОШ І-ІІІ ступенів (5) та Хоцьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (4).

З метою морального та матеріального стимулювання призерів і переможців Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та інтелектуальних конкурсів, а також випускників загальноосвітніх навчальних закладів, нагороджених Золотими і Срібними медалями, щороку проводиться районне свято “Віват, науко молода!”.

На такому святі, у травні 2012 року, Почесними грамотами голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та голови Переяслав-Хмельницької районної ради і грошовими винагородами було відзначено 18 випускників шкіл, нагороджених Золотими медалями, 9 – Срібними медалями, 18 призерів і переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, 6 призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, 7 призерів обласних етапів інтелектуальних конкурсів. Подяками голів Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та Переяслав-Хмельницької районної ради і грошовими винагородами було нагороджено 25 педагогічних працівників.

За результатами участі учнів в обласних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з 1 вересня 2012 року по 1 вересня 2013року призначено 23 стипендії голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації в розмірах, визначених у п. 20 проекту “Обдарована дитина” Програми розвитку системи освіти Переяслав-Хмельницького району на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням Переяслав-Хмельницької районної ради від 26.05.2011 № 90-6-VІ (за І місце – 150 грн. (1); за ІІ місце – 120 грн. (7); за ІІІ місце – 90 грн. (15)). На цей же період встановлено 18 стипендій голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації вчителям, які підготували учнів призерів і переможців обласного етапу олімпіад та конкурсу-захисту МАН України в розмірах, визначених у п. 21 проекту “Обдарована дитина” вищезазначеної Програми ( за підготовку двох і більше призерів – 0,3 ставки (2), за підготовку одного – 0,1 ставки (16)).
^


5. Розвиток і оздоровлення обдарованих дітей

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» вживались організаційні заходи, спрямовані на забезпечення належних умов літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2012 році.


На організацію літньої оздоровчої кампанії з усіх джерел фінансування було спрямовано і використано 786.52 тис. грн., зокрема з місцевого бюджету 312.82 тис. грн. Залучено позабюджетних коштів 473.70 тис. грн., з них: коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 185.08 тис. грн., залучених коштів – 288.62 тис. грн.

Протягом 2012 року в районі оздоровлено 2000 дітей, що становить 72% від загальної кількості дітей шкільного віку (2764), з яких обдарованих та талановитих 300 дітей.

В літній період в районі працювало 28 пришкільних таборів з денним перебуванням. Було охолено відпочинком 1200 дітей за рахунок місцевого бюджету. На території району працювало і 2 літні скаутські наметові табори «Скаутвіль» та «Скаутич Кемп». 405 дітей оздоровлювалися на березі Азовського моря в таборі «Чайка» м. Бердянська, за кошти районного бюджету та залучені кошти.

На базі Володарської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату було організовано профільні відпочинкові зміни для лідерів учнівського самоврядування та обдарованих дітей, в яких було оздоровлено 11 учнів району.

До Міжнародного дитячого центру «Артек» направлено 19 дітей району, Українського дитячого центру «Молода гвардія» – 8.

Відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 22.03.2012 №107 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Київської області на о. Кріт Грецької республіки» оздоровлено 3 учні району.

Обдаровані учні району брали участь у обласних заходах з еколого-натуралістичного напряму: обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер» ( одна вихованка), в обласному святі «Київщина юннатівська» та Всеукраїнському зльоті трудових учнівських об’єднань України (3вихованки) обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» ( 19 учнів), обласному етапі Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна» (одна вихованка), обласному етапі Всеукраїнської експедиції «Історія міст і сіл» ( одна вихованка), обласних змаганнях з пішохідного туризму серед учнівської молоді та обласних змаганнях юних рятувальників Київського обласного відділення Всеукраїнського громадського руху «Школа безпеки»; художньо-естетичного: у півфіналі обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» (5 учасників), у фіналі, в обласному поетичному конкурсі «Зерна доброти» ( 3 учасники); туристсько-краєзнавчого: переможці Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді у класі «Пішохідні походи І категорії складності (8 учасників), переможці обласного етапу Чемпіонату України з туристсько-спортивних походів серед учнівської та студентської молоді у розділі «Пішохідні туристські походи І категорії складності» (8 учасників), в обласних змаганнях з пішохідного туризму серед учнівської молоді (8 учасників), в обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край» (3 вихованці), дослідницького-пошукового: Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (1) та фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної освіти.
^ 6. Позашкільна освіта
На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року та з метою позитивного вирішення актуальних проблем функціонування та розвитку системи позашкільної освіти реалізується районна соціальна програма розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року «Позашкілля+», яка є інтегрованою складовою Програми розвитку системи освіти Переяслав-Хмельницького району Київської області.

На сьогодні в системі освіти Переяслав-Хмельницького району Київської області функціонують 2 позашкільні навчальні заклади, з них – одна дитячо-юнацька спортивна школа та один Будинок дитячої та юнацької творчості. Протягом останніх років робота відділу освіти Переяслав-Хмельницької РДА була спрямована на збільшення контингенту вихованців позашкільних навчальних закладів, про що свідчить щорічне збільшення загально районного показника охоплення дітей позашкільною освітою (37,4 % в 2011-2012н.р. та 39,8% в 2012-13 н.р.).

Станом на 01.03.2013 гуртковою роботою в Будинку дитячої та юнацької творчості освітою охоплено 975 вихованців, що становить 39,8% від загальної кількості дітей шкільного віку в районі за 8 напрямами роботи.

Щороку спостерігається збільшення кількості дітей з особливими освітніми потребами у гуртках та творчих об’єднаннях позашкільних навчальних закладів. Порівняно з попереднім роком показник охоплення дітей з особливими освітніми потребами зріс до 3%. Зокрема, збільшилася кількість дітей з особливими освітніми потребами у гуртках «Майстерня умілих рук» (кер. Дідичук Н.І.), «Бісерне диво» (Авраменко Т.В.), «Рукоділля» (Шендрик Н.М.).
Одним із стратегічних напрямів розвитку позашкільної освіти є робота з обдарованою молоддю. В районі більше десяти років впроваджується проект «Таланти твої, Переяславщино!», метою якого є створення інноваційного освітнього простору для пошуку юних талантів, реалізації всебічного розвитку кожної дитини на засадах гуманістичного, національно-патріотичного, духовного, інтелектуального та фізичного виховання.
Щорічно у рамках зазначеного проекту відбувається понад 30 районних масових заходів з дітьми та учнівською молоддю за різними напрямами позашкільної освіти

(«Калиновий дзвін», «Золота осінь», «Переяславщина співуча», «Театральні обрії», «Знай і люби свій край», «Обєднаймося ж, брати мої!», «Зерна доброти», «Юний дослідник», «Український сувенір», «Новорічна композиція» та ін.)
У 2012 році відбувся обласний танцювальний марафон „Майбутнє України будуємо разом!”, на якому вихованці гуртка «Танцювальний» продемонстрували свої таланти і творчі здібності.
Також в Переяслав-Хмельницькому районі створено ефективну модель координації та організаційно-методичного супроводу розвитку учнівського та молодіжного лідерського руху у рамках реалізації проекту «Самоврядування дітей, учнівської молоді, педагогів та батьківської громадськості», де проводяться форуми, круглі столи, організовано навчання дітей-лідерів та координаторів органів учнівського самоврядування районів та міст області.
Налагоджено партнерські стосунки між представниками влади і органами учнівського самоврядування, підписано угоду про співпрацю районної ради «Лідер» з відділом освіти, відділом у справах сім'ї та молоді, службою у справах дітей Переяслав-Хмельницької РДА та батьківською громадськістю.

.

На виконання Указу Президента України від 28.12.2012 року №756/2012 „Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості” та відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.02.2013 року №74-р Будинком дитячої та юнацької творчості розроблено заходи щодо проведення Року дитячої творчості в Переяслав-Хмельницькому районі.
З 2010 року у приміщенні Українського національного державний реабілітаційного центру ветеранів війни проводиться постійно діюча виставка дитячих творчих робіт вихованців гуртка «Майстерня умілих рук» (керівник Дідичук Н.І.).

Першочерговими завданнями щодо вирішення питань розвитку системи позашкільної освіти району є:

 • сприяння збереженню та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів;

 • сприяння створенню мережі гуртків, груп та творчих об’єднань у загальноосвітніх закладах району та БДЮТ;

 • модернізація навчальної, матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів, оснащення сучасним обладнанням;

 • сприяння забезпеченню позашкільних навчальних закладів навчальними та наочними посібниками;

 • забезпечення оснащення універсальними навчальними комп’ютерними комплексами Будинок дитячої та юнацької творчості;

 • забезпечення проведення районних змагань , конкурсів художньо-естетичного напряму, туристсько-краєзнавчого, дослідницько-експериментального, науково-технічного, еколого-натуралістичного, фізкультурно-спортивного, військово-патріотичного, гуманітарного

 • забезпечення участі вихованців позашкільних закладів в обласних, всеукраїнських та Міжнародних заходах за напрямками позашкільної освіти;

 • створення умов доступності до якісної позашкільної освіти дітям незалежно від місця проживання;

 • забезпечення позашкільних навчальних закладів шкільними автобусами;

 • забезпечення участі педагогів в обласних семінарах, конференціях за напрямками позашкільної освіти.
 1. Оформлено передплату фахової педагогічної преси на 2012-2013 навчальний рік на 9000 грн.

 2. Систематично проводиться аналітико-прогнозувальна діяльність щодо забезпечення ЗНЗ шкільними підручниками, навчально-методичною літературою та навчальними програмами.

 3. Створено умови в закладах освіти для збереження систематичного поповнення й ефективного використання фондів літератури.

 4. Щорічно проводяться апробація та моніторингове дослідження якості підручників.

 5. Станом на 30.04.2013 року забезпечення учнів підручниками становить 100%.

 6. Постійно здійснюється контроль з метою запобігання використання не грифованої літератури в навчально-виховному процесі.

Станом на 30.04.2013 н.р 12 шкільних бібліотек забезпечено комп’ютерною технікою.

Начальник відділу освіти Т.А. Дубина

Схожі:

Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconЗгурівська районна державна адміністрація
Державного архіву Київської області від 01. 11. 2010 №80 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються Державним архівом...
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconС квирська районна державна адміністрація київської області
Адреса: 09000 м. Сквира, Богачевського, 55. Тел. 268-5-25-75. e-mail: skvі
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconС квирська районна державна адміністрація київської області
Адреса: 09000 м. Сквира, Богачевського, 55. Тел. 268-5-25-75. e-mail: skvі
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconЗгурівська районна державна адміністрація київської області розпорядження
Про організацію в Згурівській райдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconСквирська районна державна адміністрація київської області відділ освіти
Адреса: 09000 м. Сквира, Богачевського, 55. Тел. 5-25-75. e-mail: skvіravo@ukrpоst net
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconСквирська районна державна адміністрація київської області відділ освіти
Адреса: 09000 м. Сквира, Богачевського, 55. Тел. 5-25-75. e-mail: skvіravo@ukrpоst net
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconУкраїна хмельницька районна державна адміністрація відділ освіти
Провести з 01. 11. 2011 р до 21. 05. 2012 р районну акцію-конкурс “з бугом у серці”
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconЗгурівська районна державна адміністрація київської області
Київської обласної державної адміністрації від 20. 04. 2007 №269 “Про організацію роботи, пов”язаної із частковим відшкодуванням...
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconУкраїна хмельницька районна державна адміністрація відділ освіти наказ
Провести районний етап Всеукраїнського конкурсу “Юний дослідник” з 23 лютого по 10 квітня 2009 р
Переяслав-хмельницька районна державна адміністрація київської області iconУкраїна хмельницька районна державна адміністрація відділ освіти
Про проведення районного етапу дитячий еколого-натуралістичний конкурс,, Гриби Хмельниччини” в закладах освіти
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка