Зокрема з Секретаріату Президента України
Скачати 46.96 Kb.
НазваЗокрема з Секретаріату Президента України
Дата конвертації18.03.2013
Розмір46.96 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
Додаток 3

до протоколу розширеного

засідання колегії районної

державної адміністрації

від 27 грудня 2007 року №15


Інформація
Ноль Л.С. – завідувач сектору контролю апарату

райдержадміністрації.
Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації.
Результати реалізації в районі Законів України, актів і доручень Президента України та Кабінету міністрів України, розпоряджень голови облдержадміністрації та власних рішень з основних питань соціально-економічного розвитку свідчать про те, що в цілому організація виконання документів та здійснення контролю за реалізацією зазначених у них завдань носить системний характер. Аналіз стану виконавчої дисципліни у структурних підрозділах районної держадміністрації та органах місцевого самоврядування свідчить про закріплення позитивних тенденцій щодо її зміцнення, підвищення персональної відповідальності керівників за ефективне розв’язання покладених на них завдань.
Протягом 2007 року до апарату районної державної адміністрації надійшло 2237 документів. Зокрема з Секретаріату Президента України - 40, а саме 35 - Указів Президента України, 1 - доручення Президента України, 1 - розпорядження Президента України, 3 - листа Секретаріату Президента України; Кабінету Міністрів України - 16, а саме: 9 - постанов, 7 - розпоряджень ; листів управлінь та відділів ОДА - 1134; листів регіональних органів центральних органів виконавчої влади та листів відділів та управлінь райдержадміністрації, підприємств та організацій району -886, розпоряджень голови обласної державної адміністрації -157. В результаті проведеної роботи по виконанню розпоряджень голови обласної державної адміністрації, прийнято 53 розпоряджень голови районної державної адміністрації, по 9 розпорядженнях розроблено та затверджено заходи, по 78 розпорядженнях інформовано обласну державну адміністрацію в зазначені терміни. Деякі з них задіяні для користування в роботі, по 17 розпорядженнях облдержадміністрацію буде інформовано протягом 2008 року.
Протягом 2007 року на контролі перебував 521 контрольний документ облдержадміністрації. Всі документи , що надійшли протягом поточного року, розглянуті головою та заступниками голови районної державної адміністрації. У 2007 року обласною державною адміністрацією не зафіксовано жодного порушення термінів подання інформацій про виконання розпоряджень, доручень голови та заступників голови обласної державної адміністрації.

Протягом 2007 року головою районної державної адміністрації видано 457 розпоряджень, в т.ч.52 розпорядження знаходиться на контролі, 12 знято з контролю, а також підписано та видано для виконання заступникам голови райдержадміністрації , головам сільських та селищних рад , керівникам структурних підрозділів - 99 доручень. Проте значна кількість інформації на виконання доручень надходить у день закінчення контрольного терміну, певна частина взагалі з порушенням термінів. Не завжди всі інформації, що подаються своєчасно повно висвітлюють суть питання. Це свідчить про незадовільний рівень організації роботи з документами, контролем за їх виконання.

Перевірки, які проводились у структурних підрозділах райдержадміністрації, аналіз інформацій та доповідних про стан виконання свідчать про недоліки у виконанні актів законодавства з окремих питань. Передусім це стосується виконання указів Президента України. На 52 укази, що знаходяться на контролі, районна державна адміністрація розробила і затвердила заходи, прийняла розпорядження, а також інформує облдержадміністрацію в зазначений термін.
Гостро стоїть питання виконання Указу Президента України від 01.06.2005 року №900/2005 ’’Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями’’.
Керівникам підприємств, установ та організацій були направлені листи щодо створення належних умов для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури. Відповідно до чого була проведена відповідна робота по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з інвалідністю, які користуються інвалідними візками та встановлено пандуси до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу пенсійного забезпечення Пенсійного фонду у Летичівському районі, райполіклініки, стаціонарного відділення райлікарні, відділення швидкої допомоги та аптеки.
У 2007 році забезпечено безперешкодний доступ до 24 установ та організацій органів державної влади, одного закладу охорони здоров’я, одного закладу культури, одного закладу освіти.

При потребі встановлення пандусів до 46 організацій та установ підведено 36, що складає 78% від потреби.
Окрім цього вшанування пам’яті видатних людей в різних галузях нашого життя прийнято ряд указів, по яких розроблялись і затверджувались заходи, а також інформувалась облдержадміністрація.

Одне із болючих питань, яке ставиться в указах, - це переіменування вулиць в населених пунктах району. Але цей процес потребує коштів, підраховано і поінформовано облдержадміністрацію, що необхідно при переіменуванні вулиць близько 2000 грн. на одну людину. На даний час переіменовано лише 2 вулиці в смт Меджибожі.
Відповідно до Регламенту районної державної адміністрації обов’язковому контролю підлягає виконання законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови обласної та районної адміністрацій. Аналіз про їх виконанням здійснюється у визначені терміни на підставі письмової інформації виконавців про стан виконання в цілому або окремих установлених завдань.
У зв’язку з цим необхідно відмітити, що в структурних підрозділах мають місце випадки перекладання реалізації документів одним виконавцем на іншого. У результаті чого вони тривалий час залишаються без будь-якого реагування, а необхідні матеріали готуються напередодні закінчення визначених термінів поспіхом , що позначається на їх якості. Виконавцям постійно потрібно нагадувати, якщо контроль за виконанням документа покладено на декількох осіб або виконання документа доручено декільком виконавцям, то координація роботи по виконанню документа здійснюється особою, зазначеною у документі чи резолюції, першою, у випадках коли документом або резолюцією не обумовлене інше.


Схожі:

Зокрема з Секретаріату Президента України iconУказ Президента «Про створення Секретаріату Президента України»
Указ Президента «Про створення Секретаріату Президента України» від 14. 10. 05 з наступними змінами
Зокрема з Секретаріату Президента України iconГоловашкіну В. А. Данилівський дослідний лісгосп, гурт кім. 4, смт. П'ятихатки, м. Харків, 61000
На виконання доручення Секретаріату Президента України від 28. 07. 2009 р. №22/064803-20 Державний комітет лісового господарства...
Зокрема з Секретаріату Президента України iconТц інтернет Сервіс
Україні зокрема. В своїй роботі управління керується відповідними указами президента, постановами Кабінету Міністрів І законами України,...
Зокрема з Секретаріату Президента України iconПоложення про щорічні Премії Президента України для молодих вчених
Затверджено Указом Президента України №779/2000 від 12. 06. 2000 року (Із змінами, внесеними згідно з Указами Президента 104/2001...
Зокрема з Секретаріату Президента України iconУ К А з президента україни
...
Зокрема з Секретаріату Президента України iconВибори Президента України 2004
Для участі в президентській кампанії зареєстровано 26 кандидатів. (див. Список кандидатів на пост президента України 2004)
Зокрема з Секретаріату Президента України iconПро надання кандидатур на розгляд щодо присвоєння почесного звання "Народний вчитель України"
На виконання Указу Президента України "Про внесення змін до Указу Президента України від 29 червня 2001 року №476" від 5 квітня 2007...
Зокрема з Секретаріату Президента України iconУманська районна державна адміністрація відділ освіти
На виконання доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 09. 11. 2011 №53927/0/1-11 щодо відзначення 70-річчя з дня створення...
Зокрема з Секретаріату Президента України iconСалтыков Владимир Николаевич 88000 Ужгород, Главпочтамт, а/я 46 «А», факс (03122)-29069 e-mail
Керівнику Департаменту політичних, громадянських та особистих прав громадян Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з...
Зокрема з Секретаріату Президента України iconРозпорядженн я
Президента України від 23 березня 2010 року №1-1/457, доручення Глави Адміністрації Президента України від 31. 03. 10 №02-01/260...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка