Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл)
Скачати 56.34 Kb.
НазваПротокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл)
Дата конвертації01.02.2014
Розмір56.34 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
ПРОТОКОЛ

загальних зборів трудового колективу

Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (МПМЛ)
м. Миколаїв 22 червня 2013 року
Голова – Захарова Т.М.

Секретар – Рєпіна Л.Г.

Всього на обліку - 73 чол.

Присутні - 59 чол.

Запрошені:

Голова батьківського комітету гр. № 13 - Єфремов В.І.

Представник Всеукраїнського козацького війська в Миколаївській області – Губчин В.Ф.
Порядок денний:

1. Річний звіт директора МПМЛ за підсумками 2012-2013 навчального року.

Доповідач: Матвійчук О.А. – директор.

2. Різне.
1. слухали:

Матвійчука О.А., який повідомив про особливості роботи протягом навчального 2012-2013 року; про діяльність закладу, яка спрямована на реалізацію державної політики у сфері професійної освіти (держзамовлення виконано на 100%); закінчено оформлення правових документів для обслуговування землекористування навчального закладу (у грудні 2012 року отримано Державний акт на право постійного користування); про введення в дію з 01.09.2012 року нового штатного розкладу, який, з однієї сторони, унеможливлював подальшу роботу за окремими спеціальностями, однак плідна сумісна робота дозволила зберегти трудовий колектив, уникнути скорочення, але, з іншої сторони, надав змогу оновити колектив (прийнято два нових працівника); про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання (у Дніпропетровській області, у м. Києві та на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти); про роботу господарської служби (повністю встановлені металопластикові вікна, відновлено приміщення приймальної комісії); про організовані різні форми позаурочної виховної роботи: працюють гуртки художньої самодіяльності, музейної справи, спортивні секції. Гурток художньої самодіяльності під керівництвом Кузнєцової С.В. є постійним учасником та неодноразовим призером обласних заходів.

Директор ліцею підкреслив, що члени колективу МПМЛ постійно отримують відзнаки та подяки від держаних установ, закладів та адміністрацій нашого міста (районних, міських, обласних), від керівників підприємств і організацій, на яких проходять практику та працюють учні, випускники ліцею. Відзначена проведена велика робота з нагоди святкування 50-річчя Миколаївського професійного машинобудівного ліцею. Висока кваліфікація педагогічного колективу ліцею та доцільність розстановки кадрів також підтверджується щорічним направленням до МПМЛ на практику студентів вищих навчальних закладів, а також залученням наших працівників до обласних та республіканських заходів («Обласні педагогічні читання», засідання обласних методичних секцій та творчих груп, учасники Всеукраїнського звіту переможців регіональних фестивалів технічної творчості у м. Києві в червні 2013р.).

Традиційно ліцей був учасником виставки «Освіта-2013», проводив дні відкритих дверей. Участь у зазначених заходах є доброю нагодою презентувати навчальний заклад, а тому у подальшому ліцей підтримує активну громадську позицію.

Відзначена велика робота, яка проведена майстрами виробничого навчання щодо працевлаштування учнів. Головним соціальним партнером вже багато років є державне підприємство НВКГ «Зоря»-«Машпроект», з яким ліцей продовжує працювати на підставі договору. Також відновлено співпрацю з Судноремонтним заводом ім. 61 комунара, керівники якого особисто приїздять до МПМЛ для укладання договорів щодо забезпечення кадрами.

Директор ліцею підкреслив, що проводиться постійна робота щодо соціального захисту, збереженню здоров’я учнів та педагогічних працівників, надається соціальна підтримка та допомога учням-сиротам, іншим категоріям учнів, які потребують додаткового соціального захисту. Працівники та учні своєчасно в повному обсязі отримують заробітну плату та стипендію.

Покращено матеріальну складову навчального процесу: проведено дві нових лінії мережі Інтернет, які забезпечили покриття фактично всього навчального корпусу та бібліотеки. В рамках державного забезпечення комп’ютерною технікою отримано 10 комплектів комп’ютерів, для гуртожитку придбано холодильники, телевізор, плита, матраци, постільна білизна. Проведена робота щодо освітлення обслуговуючої території навчального закладу.

Підсумовуючи проведену роботу директор наголосив на подальшій модернізації навчального процесу, яка буде здійснюватися через здійснення моніторингу ринку праці; вивчення та впровадження в практику новітніх технологій; оновлення та поповнення комплексно-методичного забезпечення кабінетів, майстерень та лабораторій; вдосконалення якісного підходу до навчання і виховання учнів; здійснення індивідуального та диференційного підходу в процесі навчання; використання інтерактивних методів навчання.
ВИСТУПИЛИ:

^ Бабіч О.В., заступник директора з НВР, про підсумки роботи в 2012-2013 н.р., про стовідсоткове виконання планів та програм, про проведену роботу з матеріально-технічного та комплексно-методичного забезпечення навчального процесу. Звернула увагу на необхідність більш чіткого дотримання вимог при оформленні документації. Роботу директора визнала задовільною.

^ Кухарчук Н.В., заступник директора з НВихР, яка визначила позитивні моменти в виховній роботі та вказала на основні недоліки; зазначила про об’єднання зусиль ліцею і громадськості у вихованні молоді, про підвищення рівня позаурочних заходів, про ефективну роботу методичної комісії класних керівників, про ефективну роботу бібліотекаря та чергових гуртожитку щодо зацікавлення дітей в позакласний час та посилення нагляду; про оформлення на високому рівні приміщення приймальної комісії за сприянням директора ліцею, а також про проведення на високому рівні святкування 50-річчя ліцею, зібрання великої кількості цікавого матеріалу. Роботу директора вважає задовільною.

^ Каверіна А.С., заступник директора з АГР, про тісну співпрацю директора ліцею у вирішенні питань господарського характеру; про організований ремонт приміщень спільними зусиллями господарської служби та майстрів виробничого навчання. Роботу директора вважає задовільною.

^ Григоренко В.Г., старший майстер, який, аналізуючи підсумки року, зазначив, що співпраця з заводом «Зоря»-«Машпроект» сприяє продуктивній роботі майстерні, проведенню виробничої практики та організації виробничого навчання в дві зміни. Розповів про особистий внесок директора ліцею в вирішенні багатьох проблем в роботі з соціальними партнерами. Роботу директора ліцею визнав задовільною.

^ Матвєєва М.В., викладач, яка зазначила, що за допомогою майстрів та учнів було добавлено нові робочі місця та стенди по проведенню лабораторних робіт в електромайстернях, що дозволило суттєво покращити організацію виробничого процесу для підготовки робітників за даним напрямком.

^ Захарова Т.М., методист, голова профспілкового комітету, яка звернула увагу на активну участь педагогічних працівників у методичній роботі, використання досвіду окремих педагогів ліцею на обласному рівні, що свідчить про якісно організовану методичну роботу ліцею. Роботу директора МПМЛ визнала задовільною. Також запропонувала клопотати перед Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації щодо морального та матеріального заохочення директора Миколаївського професійного машинобудівного ліцею Матвійчука Олександра Анатолійовича.

На виконання наказу МОН України №178 від 23.03.2005 року повідомила про необхідність оцінювання роботи директора за результатами звіту шляхом таємного голосування, для чого відповідно запропонувала обрати рахункову комісію у складі: Гайдучик Т.І. - майстер виробничого навчання, Олійник М.В. – практичний психолог, Паскаль О.Є. - архіваріус.

За результатами підрахунку голосування Олійник М.В. надала результати голосування: взяло участь – 59 осіб; вважають роботу директора задовільною – 56 осіб; вважають роботу директора незадовільною – 3 особи, утримались – 0 осіб.

ВИРІШИЛИ:

  1. Визнати роботу директора МПМЛ задовільною

  2. Клопотати перед Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації щодо морального та матеріального заохочення директора МПМЛ Матвійчука О.А.


Голова Т.М.Захарова

Секретар Л.Г.Рєпіна

Схожі:

Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПравила прийому до Миколаївського професійного машинобудівного ліцею
Миколаївської облдержадміністрації а відповідно розроблені до типових правил, затверджених Наказом Міністерства освіти науки, молоді...
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПравила прийому до Слов’янського професійного машинобудівного ліцею на 2010-2011 навчальний рік
До Слов’янського професійного машинобудівного ліцею приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають...
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПротокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області
Коржевський П. М., заступник начальника управлінні освіти І науки Рівненської ода, члени трудового колективу училища в кількості...
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПротокол №1 загальних зборів акціонерів зат "Будівельний Альянс"
Дата, час І місце проведення загальних зборів 01. 11. 2010р., 13-00, 54040, м. Миколаїв, вул. Індустріальна, буд. 3Б
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПерспективний план виховної роботи Куп’янського професійного ліцею на 2011 2012 навчальний рік
Куп’янського професійного ліцею. Діяльність педагогічного колективу була спрямована на формування громадянина через його політичну...
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПравила обговорено на зборах трудового колективу «затверджено»
Складено відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників загальноосвітніх шкіл системи освіти та на основі...
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПротокол №01-л засідання лічильної комісії, призначеної для підбиття...
Зборах зареєструвалися акціонери (їх представники), що у сукупності володіють (представляють) 652 710 акцій Товариства, що надають...
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПротокол №1 Загальношкільних батьківських зборів піклувальної ради...
Підсумки здачі дпа в 11-му та 9-му класах та організація навчальної практики 1-8,10 класи
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconПротокол №1 загальних зборів Благодійної Організації
Кучеренко Володимир Володимирович 19. 03. 1984 р н., паспорт серії ее 349777 виданий Сімферопольським рвгу мвс україни в Криму
Протокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (мпмл) iconЧи відбулися збори 19. 12. 2010р.?
До речі, на правлінні кооперативу друге І третє питання не обговорювалось І не вносилось в порядок денний Загальних зборів! А розгляд...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка