«захисник» допомагає людям
Скачати 28.15 Kb.
Назва«захисник» допомагає людям
Дата конвертації22.03.2013
Розмір28.15 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы«захисник» допомагає людям
На початку травня в одному з віддалених районів міста Донецька - Будьонівському, а саме, на факультеті безпеки дорожнього руху Донецького юридичного інституту було урочисто відкрито філіал юридичної клініки «Захисник». Створення клініки у Ворошиловському та Київському районах
м. Донецька вже вирішило актуальну проблему надання громадянам безкоштовної правової допомоги. Тепер абсолютно кожен мешканець Будьонівського району також має можливість звернутись за консультацією з правових питань.

Стрімкий потік відвідувачів пояснюється її вдалим розташуванням – неподалік обласної онкологічної лікарні, інших закладів та місць масового відвідування жителів району. Вже з перших днів роботи філія привернула увагу багатьох мешканців міста. Велику популярність клініка вже отримала у пенсіонерів, які приходять отримати безкоштовну юридичну консультацію. Не пасе задніх і молоде покоління. Молоді люди звертаються по допомогу з цивільних питань, стосовно притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху, реєстрації транспортних засобів тощо.

Як розповів нам відповідальний за роботу та діяльність клініки «Захисник» начальник кафедри Адміністративної діяльності підрозділів ДАІ факультету БДР майор міліції Старченко О. В., юридична клініка є благодійною групою у структурі Донецького юридичного інституту. Її діяльність направлена на створення належних умов для набуття громадянами необхідного обсягу правових знань, які у майбутньому будуть їх використовувати для вирішення різних життєвих ситуацій, а також надання безоплатної правової допомоги, людям, які потребують соціального захисту та підтримки. Важливим є також той факт, що беручи участь у діяльності юридичної клініки, курсанти та студенти ДЮІ отримують безцінні знання та навички з практичних та теоретичних питань у галузі юриспруденції.

Під час роботи з громадянами консультанти клініки «Захисник» дотримуються загальних принципів гуманізму, об’єктивності, неупередженості. Надаючи допомогу з певних питань консультанти клініки, керуються Конституцією України, чинним законодавством та міжнародно-правовими документами.

Юридичну клініку створено для вироблення у курсантів старших курсів практичних знань, умінь з різних галузей права. Безперечно, всі, хто бере участь у робочій групі, має можливість підвищити власну майстерність, а також здобути навички під час спілкування з громадянами, що є важливим для майбутніх співробітників міліції, робота яких безпосередньо пов’язана з людьми та наданням допомоги їм у вирішенні певних життєвих питань.

До складу робочої групи входять керівники та консультанти з числа працівників факультету, постійно залучаються до співпраці практичні працівники та спеціалісти-фахівці.

У роботі юридичної клініки беруть участь найбільш підготовлені курсанти факультету БДР. Одним із таких є курсант 3-го курсу Дмитро Олійник (див. фото). До речі, одним із перших відвідувачів філії став водій скутера, який звернувся до курсантів з питанням: «Чи правильно мене притягли до відповідальності за керування транспортним засобом без мотошолома?» Курсанти не розгубились і пояснили громадянину К., що дійсно, відповідно до внесених змін до правил дорожнього руху України, керування мопедом, скутером, мотоциклом без мотошолома заборонено.

Таким чином, створивши ще одну філію клініки, керівництво інституту та факультету приділяє значну увагу розвитку у курсантів практичних навичок під час роботи з громадянами. На меті у керівника інституту полковника міліції В.М. Бесчастного є створення ще декількох філій у місті Донецьку. Це є важливим кроком для майбутніх фахівців-юристів, майбутня робота яких буде проходити у постійному контакті з людьми. Варто також зазначити, що створення вказаної клініки є дуже важливим, якщо зважати на той факт, що в умовах економічної кризи, коли у людей є велика кількість нерозв’язаних питань, але немає коштів звернутись за юридичною консультацією до адвокатської контори, юридична клініка «Захисник» надасть безкоштовну правову допомогу всім, кому вона буде потрібна.
Курсант 114-го навчального взводу

Андрій Ольшевський


Схожі:

«захисник» допомагає людям iconВиховний захід «Захисник вітчизни»
Мета: розширити І поглибити поняття про повагу до старших та сильної статі – цих важливих показників вихованості учнів; виховувати...
«захисник» допомагає людям iconВогонь здавна є другом людини. Він допомагає їй обігріватися І одягатися....
Але вогонь може стати І жорстоким ворогом, якщо з ним необережно поводитись, він виходить з-під контролю людини, може знищити міста...
«захисник» допомагає людям iconСвої родзинки я дарую людям

«захисник» допомагає людям iconВчинок це реальна дiя. Намiри I недостойнi вчинки. Що допомагає уникати...

«захисник» допомагає людям iconНе помились у виборі шляху
Помічник ведучої допомагає з "екраном", прибирає "цеглини" з лабіринту тощо. Вчитель проводить "рекламні паузи"
«захисник» допомагає людям iconДо Дня визволення Закарпаття від німецько-фашистських загарбників
Війна це найстрашніша трагедія людства. Вона приносить людям лише величезні жертви
«захисник» допомагає людям iconВ світі усе починається з мами
Березня – свято наших мам, бабусь, сестричок. Наше свято ми присвячуємо найдорожчим, найріднішим людям
«захисник» допомагає людям iconВін людям робить добро
Софійка. Ну-ну. Дивись, щоб ти не одержав різку. Лягаймо скоріше спати, щоб Миколай до нас прийшов
«захисник» допомагає людям iconТема уроку
Формувати духовний світ людини майбутнього. Вчити віддавати своє активне тепло іншим людям, виховувати культуру почуттів, розвивати...
«захисник» допомагає людям iconРобота за програмою «універсал»
Програма «Універсал» допомагає у організації виховної роботи з учнями 8-г, у якому я є класним керівником. З допомогою програми виявлено...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка