«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника»
Скачати 121.72 Kb.
Назва«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника»
Дата конвертації23.03.2013
Розмір121.72 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУК УКРАЇНИ

Київський університет права

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

Залікова робота

з дисципліни:

Сучасні інформаційні технології

На тему:

«Інтернет – ресурси правознавця - міжнародника»

Виконали: Студенти 1 курсу,

група МП – 12

Коротич А.А.

Осипова В.В.

Київ-2011

План

1.

Професія юриста

Значна кількість юристів займається політикою, науковою і викладацькою діяльністю. Таким чином, професійні можливості юриста поширюються на спеціалізовані структури, тобто судові, правоохоронні органи, структури юридичних послуг, а також на загальні керівні й господарські структури.

При цьому чимало юристів, зберігаючи звання юриста за освітою, займаються діяльністю, яка юридичною формально може і не вважатися. Однак саме підготовка юристів, коло їх знань і навиків, зв'язків, спосіб вирішення питань виявляються тут дуже корисними. Найчастіше юристи за освітою працюють у таких сферах загальної діяльності: торгівля; банківська і страхова справа; керівництво юридичними особами, тобто акціонерними товариствами, товариствами з обмеженою відповідальністю; державна адміністрація.

Зараз досить ґрунтовно розширилися можливості юриста знайти цікаву роботу у різних сферах діяльності. Нові види робіт виникають у охороні прав споживача, авторських прав, захисту ринку від недобросовісної конкуренції, будівельному бізнесі, у сфері ріелтерської діяльності. І йдеться не просто про розширення числа робочих місць, а про те, що перелік посад, робіт, для яких потрібні знання юриста, стає дедалі ширшим.

Нині відчувається гостра потреба у юристах для правоохоронної системи. Різке зростання злочинності та низка інших соціальних процесів призвели до необхідності розширення слідчого апарату, оперативного складу, а також суддів і працівників прокуратури.

Труднощі професії

Серед юристів зустрічаються різні люди. Проте, однак, їм доводиться бути більш-менш обережними у виборі знайомств, бо тісна дружба слідчого та працюючої у ризикованому бізнесі людини викликає запитання. Юристу доводиться більше, аніж решті, стримувати себе. Наприклад, затриманий міліцією п'яний прокурор зазвичай на цьому завершує свою кар'єру. Матеріальне становище судді привертає увагу журналістів значно більше, аніж професора математики.

Юрист на державній службі, особливо у правоохоронних органах, постійно приймає рішення, які змінюють долю людей. Слідчий вирішує (під наглядом суду) питання утримання під вартою, прокурор виносить обвинувальний вирок, пред'являє позов у інтересах держави, який може призвести до великих втрат відповідача. Але наслідки таких рішень можуть відобразитися і на юристові. Він відповідає - і досить суворо - за помилки, упущення, недогляди, по суті, за будь-які погрішності, навіть ті, що виникли через його необережність, а подекуди і без будь-якої провини. Це нервує юристів, особливо молодих, багатьох зношує завчасно, змушує змінювати роботу.

У економіці робота юриста колись була більш-менш спокійною. Однак на цей час вона також пов'язані з ризиком високої відповідальності. Неправильна порада може завдати величезних збитків фірмі і не менших - репутації самого юриста. Зрозуміло, ризик відповідальності залежить від характеру прийнятих рішень, їх масштабності. Сприйняття ризику, вміння його витримувати залежить від особистих якостей юриста; є спокійні люди, які беруть на себе відповідальність; є такі, які взагалі слабко реагують на власні рішення, не переживають їх. Та загалом роботу юриста спокійною назвати не можна.

У юриста дуже напружена праця, відсутність нормованого робочого дня й навіть робочого тижня. Юристи часто змушені працювати вечорами, у вихідні дні. Під час робочого дня можуть надходити найрізноманітніші завдання, які потребують термінового вирішення.

Привабливість професії

Професія юриста пов'язана з можливістю позитивно впливати на події. Юрист може допомогти несправедливо скривдженій людині, захистити права потерпілого від злочину, допомогти людині, незаконно звільненій з роботи, поновити чи захистити оскаржувані майнові чи житлові права. Юрист, який працює слідчим, суддею, може забезпечити справедливе покарання злочинця. Прокурор маю право притягти до відповідальності чиновника, який порушує закон.

Робота юриста - це боротьба за право, яка не завжди приводить до перемоги. Однак сама спрямованість професійної діяльності може приносити багатьом фахівцям високе моральне задоволення. Привабливість професії юриста полягає у її певній самостійності. Юристи зазвичай так чи інакше підпорядковані своєму керівництву, окрім суддів і осіб вільної професії - адвокатів. Але все-таки вони приймають рішення відповідно до закону, а тлумачення закону передбачає самостійність. Чим краще мислить юрист, що більше знає, чим він сміливіший і наполегливіший, тим точнішими будуть його рішення і тим вищою репутація.

Саме ці широкі можливості використання свого інтелекту, характеру породжують задоволення юриста своєю роботою. Він виробляє власний стиль, майстерність, і більшості професіоналів це подобається. Привабливою рисою професії юриста є можливість вільно використовувати її у найрізноманітніших сферах державного життя, у економіці, мистецтві, спорті, журналістиці. Щоб зайняти досить хороші позиції, слід докласти значних зусиль.

Проте юристи справді займають високі державні посади. Відомі їхні імена у журналістиці. На слуху висококваліфіковані адвокати. Повагою у суспільстві користуються вчені-юристи. Взагалі, можна з упевненістю стверджувати, що справді розумний, висококваліфікований юрист - це бажаний працівник, радник і порадник у будь-якій галузі професійної діяльності.

Професія юриста-міжнародника не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Юристи, нотаріуси, політологи». Адже юрист-міжнародник винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Інтернет - ресурси правознавця-міжнародника :

 1. http://www.ligazakon.ua/

ЛІГА:ЗАКОН - унікальний бренд, симбіоз онлайн-та офлайн-комунікацій, що надає повний спектр законодавчої і правової інформації, а також можливість інтерактивного спілкування в рамках цього порталу.

Основна місія сайту  - забезпечення ділового співтоваристваінформаційно-правовою підтримкою на основі сучаснихінформаційних технологій.

Наші цінності :
- Достовірність.
- Оперативність.
- Об'єктивність.
- Інтерактивність.
- Бізнес-орієнтованість

 1. http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1906-15

Закон України про міжнародні договори

 1. http://svit.ukrinform.ua/organizations.php

Міжнародні організації

 1. http://worldconstitutions.ru/

Припускаємо, що це найбільша база конституцій країн світуросійською мовою, основна частина перекладів виконанавперше, так, наприклад, Конституція ОАЕ переводилася з арабської мови, Конституція ПАР з української мови,Конституція Нігеру з французької мови, Конституція Ватикану(чинна) з німецького , більша частина з англійської мови.

Всі документи відформатовані за єдиним оформленню задаптованим перекладом на російську мову, багато документів переведені на російську мову вперше і представляють великий науковий інтерес.

 1. http://news.liga.net/ukr/all/world

Новини у світі

 1. http://the-law.at.ua/load/juridichna_literatura/mizhnarodne_pravo/26

Даний юридичний портал не є комерційним проектом.На сайті знаходиться велика кількість конспектів,юридичної та іншої літератури,яка доступна для перегляну в он-лайн режимі.

 1. http://eulaw.edu.ru/index.htm

На цьому сайті надано інформацію про офіційні сайти Європейського союзу. На ньому представленні списки документів по праву Європейського союзу. А також доступний огляд законодавства Європейського союзу.

 1. http://lingvo.abbyyonline.com/ru

ABBYY Lingvo Online - це інтернет-версія найпопулярнішого електронного словника , доступна безкоштовно всім користувачам інтернету. За допомогою цього словника ви без проблем зможете перекладати слова і словосполучення з англійської, німецької, французької,іспанської та італійської мов на російську і навпаки,що допоможе вам у вашій роботі .

 1. http://www.flyuia.com/ua/main.html

Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України лідируюча міжнародна компанія України.

Основною діяльністю авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України є пасажирські та вантажні перевезення. Через рік, з дня заснування компанії, було досягнуто всі цілі, прописані в установчих документах: створити високоякісну, конкурентноспроможну міжнародну українську компанію; розширяти та інтегрувати діяльність української авіації по всьому світу; впроваджувати найкращі технології та методи управління; залучати іноземні інвестиції та отримувати прибуток.

МАУ пропонує більшу кількість Європейських напрямків з України ніж будь-яка інша авіакомпанія, оперує 300-ми регулярними рейсами в тиждень, розширює кількість стиковок по всьому світу на основі 126-ти угод інтерлайн. Завдяки мережі партнерів, МАУ пропонує більше 3000 напрямків зі зручними стиковками в той самий день за конкурентноспроможною ціною. На сьогодні у МАУ нараховується більше 40 представництв по Україні та за кордоном; комерційна мережа покриває 70 країн,сайт МАУ дає можливість пасажирам забронювати квитки он-лайн.

Стандарти з безпеки відповідають найвищим міжнародним вимогам.

 1. http://www.lawyersunion.org.ua/?p=1066

Союз юристів України – всеукраїнська добровільна громадська організація, що об’єднує діячів правової сфери України.
Головна мета діяльності Союзу, що до січня 2006 року носив назву Спілка юристів України, полягає, в першу чергу, у встановленні верховенства права в Україні, а також сприянні юристам України в задоволенні і захисті їх професійних та соціальних потреб, підвищенні рівня їх громадської активності, посиленні впливу представників правової сфери на суспільно-політичні процеси країни, співробітництва в розробці і реалізації державної правової політики.

 1. http://zakon.ru/

На цьому сайті юристи та студенти-юристи мають змогу спілкуватися, обговорювати юридичні події, закони і законопроекти, судову практику та порушення закону. Також, тут ведуть професійні  блоги.

 1. http://workandtravel.org.ua/

Work and Travel USA - це найбільш популярна і відома програма культурного обміну для студентів існуюча під керівництвом і підтримкою Держдепартаменту США. Програма дає можливість іноземним студентам жити,подорожувати і працювати в США під час літніх канікул,зануриться у культурне середовище Америки. Програма легальна, відповідно робота в США за програмою Work and Travel - теж.

 1. http://911.kiev.ua/index.php

Ціль створення цього сайту: 
- Подолання юридичної неграмотності всіх шарів населення. 
- Створення правових передумов для участі населення в процесі формування цивільного суспільства, активного усвідомлення його впливу на прийняття політичних і економічних рішень у державі. 
- Створення сприятливих умов для цивілізованого ведення підприємницької діяльності. 
- Підвищення професійного рівня фахівців в області керування, права, економіки і фінансів. Задачі сайту: 
- Надання правової допомоги громадянам і організаціям. 
- Об'єднання зусиль юристів з різних регіонів України, країн СНД і зарубіжжя для надання правової допомоги і надання юридичних послуг необмежено широкому колу осіб. 
- Створення умов для максимально повної реалізації кваліфікованими юристами професійних знань і досвіду. 
-Ознайомлення потенційних роботодавців і клієнтів із практикуючими юристами, адвокатами й іншими фахівцями-правознавцями. 


 1. http://www.echr.coe.int/echr

Європейський суд прав людини

 1. http://www.un.org/ru/

Сайт,присвячений Організації Об’єднаних Націй,що являється унікальною міжнародною організацією. На цьому сайті можна знайти відповіді на питання,що вас цікавлять .

Висновок:

Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше «дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.
    
     Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять, що завгодно. (Дайте).
    
     Ми вже обрали майбутню професію, керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що до цього діла ми відчували своє покликання. Нам завжди були небайдужі долі людей, як наших близьких, так зовсім сторонніх, для нас завжди багато важили такі поняття, як «чесність», «справедливість», «права людини».

Але ще з дитинства нас заохочували до вивчення іноземних мов. Тому ми не змогли відмовитись від цих знань. Саме тому ми навчаємось на спеціальності : міжнародне право. Тим паче ця професія у наш час є досить престижною і високооплачуваною.

Працюючи з темою «Інтернет - ресурси правознавця-міжнародника» ми знайшли велику кількість цікавих сайтів ,які,ми впевнені, знадобляться нам,коли ми станемо спеціалістами. Цей перелік сайтів може сягати тисячі, але ми обрали лише ті,що на нашу думку є найнеобхіднішими.

Тема,яку ми обрали виявилась дуже цікавою. Працювали з нею залюбки,адже було дуже цікаво дізнатись ресурси,якими ми будемо ближнім часом користуватись.

Список використаної літератури :

 1. http://news.liga.net/ukr/all/world

Новини у світі

 1. http://the-law.at.ua/load/juridichna_literatura/mizhnarodne_pravo/26

Підручники та посібники з мп

 1. http://eulaw.edu.ru/links/lnk_es_off.htm

Офіційні сайти Європейського союзу

 1. http://lingvo.abbyyonline.com/ru

словник abby-lingvo

 1. http://www.flyuia.com/ua/main.html

Міжнародні авіалінії Україні

 1. http://www.lawyersunion.org.ua/?p=1066

Cоюз юристів України

 1. http://zakon.ru/

Социальная сеть для юристов

 1. http://www.workandtravel.org.ua/?get=10

Work and travel

 1. http://911.kiev.ua/goto.php?do=file&what=about.htm

виртуальная юридическая консультация

 1. http://www.echr.coe.int/echr

Европейский суд с прав человека

 1. http://www.echr.coe.int/echr

Європейський суд прав людини

 1. http://www.un.org/ru/ ООН

Схожі:

«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» icon«Інтернет ресурси, якими користуються студенти першого курсу куп нану»
Зараз дуже важливим є питання навчання через інтернет, на мою думку цей факт дає зрозуміти наскільки важливу роль зараз інтернет...
«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» iconЦентральна районна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка Інформаційні ресурси органів влади
Пропонуємо Вам покажчик Інтернет-ресурсів „Інформаційні ресурси органів влади. Законодавство України”
«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» iconІнтернет ресурси

«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» iconАвторське право у інтернет
На сьогодні Інтернет-ресурси включають понад 10 млрд документів, а темпи зростання Всесвітньої мережі перевищують 7 млн нових сторінок...
«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» iconІсторія україни
Ознайомлення учнів із завданнями І структурою курсу. Методологія побудови підручника. Додаткова навчальна література та електронні...
«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» iconУкраїна на початку XX ст
Ознайомлення учнів із завданнями І структурою курсу. Методологія побудови підручника. Додаткова навчальна література та електронні...
«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» iconСторінка для батьків порталу "Діти України", містить посилання на...
Сторінка для батьків порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні батькам, в тому...
«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» iconПрограма для загальноосвітніх навчальних закладів історія україни
Ознайомлення учнів із завданнями І структурою курсу. Методологія побудови підручника. Додаткова навчальна література та електронні...
«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» iconЦентральна районна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка
Друже! В покажчику, який ти тримаєш в руках, представлені Інтернет-ресурси, які допоможуть тобі знайти матеріали для написання рефератів...
«Інтернет – ресурси правознавця міжнародника» icon«Інтернет ресурси, якими користуються студенти другого курсу куп нану»
Але розвиток та впровадження сучасних комп'ютерних технологій відбувається настільки швидко, що не завжди вдається вчасно зрозуміти...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка