М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах
Скачати 76.84 Kb.
НазваМ. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах
Дата конвертації24.03.2013
Розмір76.84 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Право > Конкурс


Київська обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ Управління освіти І науки

01001 м. Київ, Хрещатик, 6, тел.: 278-21-62, e-mail: kyiv-oblosvita@cyfra.net Web: www.kyiv-oblosvita.gov.ua


Н А К А З
"22" червня 2011 року № 233
м. Київ

Про проведення огляд-конкурсу

на кращу організацію

правоосвітньої та правовиховної

роботи у загальноосвітніх

навчальних закладах
Відповідно до положень Національної програми правової освіти населення, затвердженої Указом Президента України від 18.10.2001 № 992/2001, Програми правової освіти населення Київської області на 2011-2014 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24.03.2011 № 058-05-ІV, виконання рекомендацій Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та з метою виявлення і поширення передового досвіду закладів освіти з питань формування правової культури учнів

НАКАЗУЮ:


 1. Організувати та провести у 2011/2012 навчальному році огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах області (далі – Огляд-конкурс).
 1. Головному управлінню освіти і науки Київської обласної державної адміністрації затвердити:
  1. Склад організаційного комітету ІІ (обласного) етапу Огляду-конкурсу (Додаток 1).
  1. Склад журі ІІ (обласного) етапу Огляду-конкурсу (Додаток 2).
  1. Умови проведення Огляду-конкурсу (Додаток 3).
 1. Начальникам відділів освіти районних державних адміністрацій, міських рад, управлінь освіти, управлінь освіти і науки міських рад:
  1. Забезпечити організацію та проведення І (районного, міського) етапу Огляду-конкурсу в загальноосвітніх навчальних закладах у термін з 01.09 по 10.11.2011.
  1. Забезпечити подання заявок та матеріалів на участь у ІІ (обласному) етапі Огляду-конкурсу організаційному комітету до 14.11.2011.
 1. Київському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (Клокар Н.І.):
  1. Здійснити організацію та проведення ІІ (обласного) етапу Огляду-конкурсу з 14.11 по 25.11.2011.
  1. Надіслати матеріали переможців ІІ (обласного) етапу Огляду-конкурсу на розгляд та затвердження конкурсною комісією Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.
  1. Опублікувати інформацію про результати проведення обласного Огляду-конкурсу в інформаційно-методичному збірнику головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, розмістити на освітньому порталі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.
 1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.^ Начальник головного управління В.Г.Бутник

Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ головного управління

освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
«____»________2011 №______

СКЛАД

організаційного комітету ІІ (обласного) етапу огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах 1. Бачинська Євгенія Миколаївна, – голова організаційного комітету, проректор з науково-методичної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук, доцент.

^ Члени організаційного комітету:

 1. Гребенчук Тетяна Олександрівна, – методист навчально-методичного кабінету історії та правознавства Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

 2. Микитюк Людмила Володимирівна, – методист навчально-методичного кабінету виховної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

 3. Зволінська Валентина Петрівна, – завідуюча навчально-методичним кабінетом школознавства Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.^ Проректор з науково-методичної

роботи Київського обласного

інституту післядипломної освіти

педагогічних кадрів Є.М. Бачинська

Додаток 2
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ головного управління

освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
«____»________2011 №______

СКЛАД


журі ІІ (обласного) огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах


 1. Клокар Наталія Іванівна, – голова журі, ректор Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, доктор педагогічних наук, професор кафедри управління освітою.

Члени журі:

 1. Бондарук Ірина Петрівна, – завідуюча навчально-методичним кабінетом історії та правознавства Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

 2. Боярчук Ольга Іллівна, – завідуюча навчально-методичним кабінетом виховної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

 3. Козлова Ольга Леонідівна, – методист районного методичного кабінету відділу освіти Сквирськї районної державної адміністрації.

 4. Паустовська Катерина Авксентіївна, – методист районного методичного кабінету відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.
^ Проректор з науково-методичної

роботи Київського обласного

інституту післядипломної освіти

педагогічних кадрів Є.М. Бачинська


Додаток 3
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ головного управління

освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
«____»________2011 №______

УМОВИ

проведення І, ІІ етапів огляду-конкурсу на кращу

організацію правоосвітньої та правовиховної роботи

у загальноосвітніх навчальних закладах області


 1. Огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах (далі – Огляд-конкурс) проводиться відповідно до рекомендацій Київської обласної міжвідомчої координаційно-
  методичної ради з правової освіти населення.

Метою Огляду-конкурсу є виявлення і поширення передового досвіду загальноосвітніх навчальних закладів з питань формування правової культури учнів.

Завданнями Огляду-конкурсу є виявлення творчих учителів, що здійснюють правоосвітню та правовиховну роботу, поширення досвіду з організації правоосвітньої та правовиховної роботи серед педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області.

 1. Огляд-конкурс проводить Київська обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення спільно з Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів.

 2. В Огляді-конкурсі беруть участь загальноосвітні навчальні заклади Київської області.

 3. Огляд-конкурс проводиться з 01.09 по 01.12.2011 у ІІ етапи.

  1. І (районний, міський) етап – з 01.09 по 10.11.2011, за підсумками якого визначається переможець серед загальноосвітніх навчальних закладів.

  2. Районні (міські) відділи (управління) освіти за підсумками І етапу подають у термін до 14.11.2011 до Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів:

заявку на участь у ІІ етапі Огляду-конкурсу у довільній формі;

інформаційно-аналітичні матеріали за поточний рік, які розкривають зміст діяльності загальноосвітніх навчальних закладів.

Інформаційно-аналітичні матеріали повинні містити наступну інформацію:

концепцію або програму роботи загальноосвітніх навчальних закладів з правової освіти та виховання, розкриття засобів її реалізації;

витяг із робочого навчального плану із зазначенням відповідних спецкурсів і факультативів: перелік програм, за якими вони викладаються, у т.ч. авторських;

методичні матеріали (розробки уроків, позакласних заходів тощо);

матеріали, які характеризують навчально-методичне забезпечення процесу правової освіти та виховання;

аналітичні матеріали щодо впровадження системи правоосвітньої та правовиховної роботи у навчально-виховний процес закладу;

результати моніторингу про вплив правової освіти на рівень формування правової компетентності учнів.

  1. ІІ (обласний) етап – з 14.11 по 25.11.2011 – проводиться Київським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних кадрів. За підсумками ІІ (обласного) етапу визначаються переможці обласного Огляду-конкурсу серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі в обласному Огляді-конкурсі матеріали надсилаються до 14.11.2011 організаційному комітету за адресою: 09107, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 37, Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів, кабінет історії та правознавства (№ 207), (контактна особа – Бондарук Ірина Петрівна, роб. тел. 0-4563-5-04-42, моб. тел. 097 136 66 08).

Матеріали надсилаються на твердих носіях в одному примірнику.

Вимоги до друку: текст має бути викладений українською мовою без помилок. Обов'язково додається електронна версія у текстовому редакторі Word. Вимоги до комп’ютерного набору: шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, інтервал – 1,5.

Роботи, які не відповідають зазначеним вище вимогам, журі не розглядатимуться.

Подані на Конкурс матеріали не повертаються.

  1. З 28.11 до 05.12.2011 матеріали переможців розглядаються конкурсною комісією Київської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення відповідно до Положення про огляд-конкурс на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого Київською обласною МКМР.

  2. Конкурсна комісія, розглянувши та проаналізувавши інформаційно-аналітичні матеріали учасників Огляду-конкурсу, шляхом простого голосування затверджує склад переможців.
^

Рішення конкурсної комісії приймається до 05.12.2011 і оформлюється протоколом, який підписує голова та секретар конкурсної комісії.


Організатори Огляду-конкурсу залишають за собою право використання конкурсних робіт з метою публікації у збірниках, педагогічних виданнях та організації виставок перспективного педагогічного досвіду.

Переможці І, ІІ етапів Огляду-конкурсу нагороджуються дипломами.

Проректор з науково-методичної

роботи Київського обласного

інституту післядипломної освіти

педагогічних кадрів Є.М. Бачинська


Схожі:

М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconВідділ освіти
Положення про огляд-конкурс та плану роботи відділу освіти щорічно проводиться огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти...
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconПлан роботи управління освіти Хмельницької міської ради та науково-методичного...
Про роботу управління освіти, загальноосвітніх навчальних закладів щодо здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи, попередження...
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconВідділ освіти, молоді та спорту
Провести з 10 по 30 листопада 2013 року районний огляд-конкурс сільських загальноосвітніх навчальних закладів на кращу організацію...
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconПро затвердження Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс професійно-технічних...
На виконання Законів України "Про охорону праці", "Про професійно-технічну освіту" наказую
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconНаказ
Включитись у проведення Всеукраїнської акції «Живи, книго!» у загальноосвітніх навчальних закладах, керуючись Положенням про організацію...
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconПоложення про проведення обласного мовно-літературного заочного конкурсу...
Учасниками Конкурсу є учні загальноосвітніх навчальних закладів області, які заглиблюються в проблеми української філології, здатні...
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconУкраїна новомиргородська районна державна адміністрація кіровоградської...
«Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах...
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconПро запровадження “Години психолога” у загальноосвітніх навчальних...
Доводить до відома інформацію про те, що Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України вважає, що керівникам навчальних закладів...
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconПро організацію правоосвітньої та профілактичної роботи
Переобрання складу Ради профілактики правопорушень. Затвердження плану роботи Ради
М. Київ Про проведення огляд-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах iconНадсилаємо інструктивно-методичні рекомендації «Про організацію роботи...
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка