Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
Скачати 82.08 Kb.
НазваСлавутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
Дата конвертації26.03.2013
Розмір82.08 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
Славутицька міська рада Київської області

Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

_____________________________________________________________________________

вул. Курчатова, 17 м. Славутич, Київська область, 07101

тел./факс 2-16-10, тел. 2-16-08

Ідентифікаційний код № 23568683
Н А К А З

27.12.2012 № 244

Про роботу педколективу

з питань профілактики та

попередження травматизму

серед учнів
З метою попередження травматизму у 2012 році, вдосконалення роботи школи щодо виконання Законів України «Про освіту», «Про впровадження організації екскурсій, подорожей та поїздок учнів», «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», спільного наказу Міністерства освіти і науки України, транспорту, внутрішніх справ, Міністерства у справах сім'ї та молоді від 24.04.2004р. за № 672/831/623 «Про стан дитячого дорожньо-транспортного травматизму та дотримання правил дорожнього руху», «Положення про розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах» затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 за № 616 проводиться робота.

Здійснюється викладання предмету «Основи здоров’я» (1-9 кл.). Це інтегрований предмет, що за змістом об’єднує питання здоров’я та безпеки життєдіяльності. Його завданнями є формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної та здорової поведінки, формування в учнів здоров’язберігаючої компетентності.

Протягом року класні керівники проводять години спілкування щодо попередження травматизму (поводження на дорогах, на льоду, на водоймах, у громадському транспорті, з домашніми та блукаючими тваринами, поводження з токсичними речовинами, про цінність життя, попередження побутового травматизму), інструктажі «Правила поведінки у школі, на її території, навчальних кабінетах, у спортивних залах», «Правила поведінки під час проведення масових заходів у позаурочний час», «Профілактика інфекційних захворювань, грипу», «Правила дорожнього руху», «Правила поводження з електричними, газовими приладами». Проведена робота оформлюється у класних журналах та щоденниках учнів.

Стан роботи щодо запобігання дитячого травматизму постійно розглядається та аналізується на педрадах, нарадах при директорові.

Протягом місячника безпеки «Запобігти. Врятувати. Допомогти» (вересень), тижня знань безпеки життєдіяльності (10.09.12- 14.09.12), рейду «Увага! Діти на дорозі» відбулися зустрічі з працівниками ДАІ «Прості речі рятують життя» (1-3, 6 кл.), ознайомчі екскурсії до пожежної частини, проводився конкурс малюнків «Дорожні знаки. Чи я їх знаю?», «З вогнем погані жарти»( 1-5 кл.), класні години: «Як я дбаю про своє здоров’я» (1-11 кл.), «Права і обов’язкі учнів» (6-7 кл.), «Моя безпека і Інтернеті» (5-11), «Засоби профілактики травматизму вдома, в лісі, під час подорожі» (2-11 кл.), випуск інформаційного бюлетеня «Бережи себе», організована тематична книжкова виставка «Запобігти. Врятувати. Допомогти», оформлення в класних кімнатах інформаційних куточків «Обережно! Небезпека!». Спільно із працівниками Соціально-психологічного центру проводились тренінгові заняття щодо формування в учнів навичок особистої безпеки «Твоя безпека в твоїх руках» (2-4 кл.), « Що таке конфлікт та як його подолати?» (6 кл.), «Здорове харчування у XXI столітті», «Правила безпеки в Інтернеті» (8-11 кл.)

В останні дні кожної навчальної чверті у школі проводяться бесіди з усіх видів дитячого травматизму «Правила поведінки під час канікул».

Проведено по класах бесіди щодо дитячого травматизму під час поїздок на автобусах, електричці, під час навчальних екскурсій та навчальної практики.

Медичною сестрою закладу проводився цикл бесід з метою запобігання травматизму під час перебування на вулиці та з метою профілактики ГРВІ та грипу «Моє здоров`я», «Особиста гігієна дівчаток», «Особиста гігієна хлопчиків» (5-8 кл.)

Випадки травмування учнів доводяться до відома батьків на класних та загальношкільних батьківських зборах.

З метою недопущення травмування школярів під час навчально-виховного процесу організовано чергування вчителів й учнів по школі.

Протягом 2012 р. було зафіксовано 1 травмування учня під час навчального процесу, 1 травма - у позаурочний час.

На підставі вищезазначеного,

НАКАЗУЮ :

  1. Затвердити план заходів щодо попередження травматизму на 2013 рік (додаток № 1).

  2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Атрощенко С.П.:

2.1. провести наради класних керівників з питань попередження дитячого травматизму (до 24.12.13, 25.05.13);

2.2. організувати дні безпеки – 21.05, 20.12.13: проводити комплексні профілактичні бесіди з учнями з метою попередження дитячого травматизму.

3. Соціальному педагогу Джумі І.В. організувати індивідуальні бесіди щодо попередження травмування під час канікул з дітьми, схильними до девіантної поведінки, та їх батьками. Оформити листи-звернення до батьків.

^ 4. Класним керівникам 1-11 класів:

4.1. постійно проводити профілактичні бесіди з батьками з метою попередження

травматизму серед дітей, попередження суїцидів. Особливу увагу приділити поведінці

дітей в ліфтах, на залізниці, під час відвідування водойм, дорожньо-транспортному

травматизму, отруєнню, поводження з невідомими та вибухонебезпечними

предметами, ігрових майданчиках;

4.2. проводити бесіди з учнями щодо виконання ними правил поведінки під час

перерв.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

^

Директор школи Г.В. РубанЗ наказом ознайомлені:

С.П. Атрощенко

С.В. Сіраш

О.І. Набок

Л.Г. Смоліговець

Л.М.Карпенко

І.В. Джума

Н. Г. Набок

Н.М. Сивець

Т.І. Шалабай

Л.А. Петренко

І.М.Мекшун

Л.І. Горбунова

Л.М.Норенко

О.А. Салтикова


Додаток

до наказу №244

від 27.12.2012р.

^ ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо попередження травматизму на 2013 рік

п/п

Заходи

Термін

ВідповідальніПровести збори з учнями 1-11 кл. та вечірнього класу з порядком денним:

- Вивчення основних положень Статуту школи

(розділ «Права і обов’язки учнів»);

- Про етичні норми поведінки;

-Бесіда «Про заборону тютюнопаління в приміщенні та на території школи»;

- Про заборону носити небезпечні предмети, що загрожують здоров’ю дітей

Двічі на рік

Рубан Г.В.

Атрощенко С.П.

Заікіна В.М.

Класні керівники 1-11 класівПровести бесіди про попередження дитячого травматизму під час перерв серед учнів 1-11 класів

Початок чверті, раз на місяць

Класні керівники 1-11 класівПроводити інструктажі з техніки безпеки під час уроків фізичного виховання

На кожному уроці фіз. виховання

Вчитель фізичної культуриПроводити години спілкування на тему щодо попередження травматизму (поводження на дорогах, на льоду, на водоймах, в громадському транспорті, з домашніми та блукаючими тваринами, поводження з токсичними речовинами, незнайомими речовинами)

Протягом року

Класні керівники

1-11 класівОрганізовувати зустріч з працівниками ДАІ на тему «Правила дорожнього руху» (в рамках місячника безпеки «Запобігти. Врятувати. Допомогти» 1-7 класи)

Вересень

Атрощенко С.П.

Педагог-організаторСеред учнів 5-7 класів провести конкурс малюнків з вивчення правил дорожнього руху

Травень, вересень

Педагог-організаторОзнайомити учнів школи із законом України «Про дорожній рух»

Проотягом року

Класні керівники 1 – 11 класів, вчителі з основ здоров’яПровести на роз’яснювальну роботу серед батьків щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, з профілактики побутового травматизму (батьківські збори, індивідуальні бесіди)

Протягом року

Класні керівники 1-11 класівОрганізувати чергування учнів та вчителів

Протягом року

Атрощенко С.П.

Класні керівники 9-11 кл.Провести бесіди (на уроках основ здоров`я) щодо правил поведінки дітей на присадибних ділянках в період сезонних робіт та в лісі в період групового збору ягід, грибів

Протягом

року

Класоводи,

Сивець Н.М.,

Набок Н.Г.

Кл. керівникиРегулярно проводити бесіди серед учнівського колективу на тему «Я один удома»

Раз на місяць

Класні керівники,

Соціальний педагогСистематично проводити інструктажі з ТБ в кабінетах підвищеної безпеки

Протягом року

Зав. кабінетамиУ рамках місячника «Молоде покоління обирає здоров’я» організовувати зустрічі з лікарями з метою здійснення профілактики вживання наркотичних речовин, тютюнопаління, ранніх статевих стосунків, небезпеки ранніх абортів

Протягом листопада

Атрощенко С.П.

Педагог-організаторКерівникам груп, які від`їжджають з дітьми на оздоровлення, детально роз`яснювати учням та їх батькам правила поводження в транспорті та незнайомих місцях, дотримання безпеки дорожнього руху

Протягом року

Атрощенко С.П.

Кл. керівники 1-11 кл.Розглядати стан травматизму учасників навчально-виховного процесу на нарадах при директору

Протягом року

Рубан Г.В.

Схожі:

Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconСлавутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
Екскурсія до виконавчого комітету Славутицької міської ради «Будьмо патріотами свого міста та своєї країни!»
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconУкраїна славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня...
Згідно з планом роботи учнівського самоврядування на 2012 – 2013 н р протягом І семестру проведена робота
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconСлавутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня...
Міністерства освіти І науки України від 18. 08. 1988 р. №305,рекомендацій міського теоретико – практичного семінару від 20. 10. 11...
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconУкраїна славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня...
«Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами» 25. 02. 2013 року у закладі було проведено засідання педагогічної ради...
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconУкраїна славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня...
Протягом І семестру 2012 – 2013 н р виховна робота у школі проводилась за напрямками: громадянське, моральне, фізичне, художньо-естетичне...
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconСлавутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
Відповідно до річного плану роботи школи протягом грудня 2012 року заступниками директора з навчально-виховної роботи Заікіною В....
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconСлавутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня...
Славутицької зош №3 на вище зазначену виставку було представлено 13 робіт (додаток 1) у семи номінаціях. На підставі наказу відділу...
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconСлавутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня...
«Про роботу з обдарованими дітьми у 2011-2012 н р.», педагогічний колектив працював над науково-методичною проблемою «Формування...
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconСтоп! Насильство над дитиною” Славутич, 2012 Насильство у сім`ї
Славутицька загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №2 Славутицької міської ради Київської області
Славутицька міська рада Київської області Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 iconДуховні ідеали сім’ї – першооснова життя дитини. Етичні норми в культурі...
Славутицька загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №2 Славутицької міської ради Київської області
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка