Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта»
Скачати 62.27 Kb.
НазваКонкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта»
Дата конвертації28.03.2013
Розмір62.27 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Спорт > Конкурс


У К Р А Ї Н А

Чернівецька область

Заставнівська районна державна адміністрація

відділ освіти, молоді та спорту

59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88 тел. (03737) 2-15-98, zastavna.osvita@gmail.com
9 січня 2013 року № 20

Керівникам ЗНЗ


На виконання листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 04.12.2012 №01-31 /1473 повідомляємо вам, що Всесвітній поштовий союз, прагнучи популяризувати поштовий зв’язок серед молоді, оголосив проведення у 2012−2013 рр. 42-го міжнародного молодіжного конкурсу епістолярного жанру на тему ,,Напиши листа і поясни, чому вода є цінним природним ресурсом’’.

Конкурс проводиться щорічно під егідою ЮНЕСКО у два етапи: національний тур та міжнародний. УДППЗ «Укрпошта» підтримує акцію та проголошує її в рамках проведення національного конкурсу, що триватиме з 1 листопада 2012 року по 15 квітня 2013 року. Участь у конкурсі беруть діти віком від 10 до 15 років.

До участі у даному конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів. Положення про конкурс та Умови конкурсу додаються.

^ Додаток на 4 арк.


В. о. начальника відділу освіти,

молоді та спорту Матейчук М. Г.
О.В Хитик

2-26-86


ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ УДППЗ «Укрпошта»
від _________ № ____

ПОЛОЖЕННЯ
про національний конкурс «Напиши листа про цінність води для життя»


  1. Загальні положення

1.1. Всесвітній поштовий союз (далі – ВПС), прагнучи популяризувати поштовий зв’язок серед молоді, оголосив проведення в 2012 - 2013 рр. 42-го міжнародного молодіжного конкурсу епістолярного жанру на тему «Напиши листа і поясни, чому вода є цінним природним ресурсом» (далі – «Напиши листа про цінність води для життя»).

1.2. УДППЗ «Укрпошта» як національний оператор поштового зв’язку держави, що є членом ВПС, підтримує акцію та оголошує в її рамках проведення національного конкурсу на ту ж тему.
2. Мета конкурсу

2.1. Сприяння розвиткові в молоді навичок до творчості, уміння писати листи, влучно й дохідливо висловлювати свої думки.

2.2. Привернення уваги молоді до важливості поштової служби в суспільстві.

2.3. Підвищення авторитету Укрпошти як надійного оператора поштового зв’язку.
^ 3. Умови конкурсу

3.1 Національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру (далі – національний конкурс) проводиться в два етапи:

3.1.1. Регіональний етап організовується дирекціями підприємства в Автономній Республіці Крим, 25 областях України, у містах Києві та Севастополі.

3.1.2. Фінальний етап – розглядаються твори, що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта».

3.2. Вікова категорія учасників – школярі віком від 10 до 15 років. Критерієм для встановлення віку дитини є дата початку національного конкурсу.

3.3. Конкурсний твір пишеться у формі листа, прозовою мовою, обсягом до 800 слів.

Твір має містити такі елементи листа:

адреса адресата (може бути вигаданою);

вітання;

зміст листа;

закінчення (наприклад: З повагою, З любов’ю, З найкращими побажаннями тощо);

підпис.

3.4. Учасник національного конкурсу разом з твором має надіслати:

копію свідоцтва про народження; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків);

домашню адресу; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, де навчається; номер телефону (за наявності);

своє фото.

3.5. Учасник національного конкурсу несе відповідальність за достовірну інформацію про власне авторство твору.

3.6 Роботи, що не матимуть контактної інформації та зазначених в умовах документів, не розглядатимуться.

3.7. Особисті дані про учасників національного конкурсу не розголошуватимуться без згоди учасників.

3.8. Кінцевий термін відправлення конкурсного твору − 31 січня 2013 року, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті.

3.9. Роботи, подані після31 січня 2013 р., не розглядаються.

3.10. Подані на національний конкурс роботи учасникам конкурсу не повертаються.

3.11. Роботи не рецензуються.

3.12. Подання роботи означає згоду учасника національного конкурсу на всі умови конкурсу. Скарги на організацію або результати конкурсу не розглядаються.

3.13. Учасники національного конкурсу надсилають листи з оригінальними творами на адресу відділу маркетингу дирекції УДППЗ «Укрпошта» за місцем свого проживання. На конверті має бути позначка «Конкурс ВПС».

3.14. Твір, що посяде перше місце в національному конкурсі, надсилається до Міжнародного бюро ВПС для участі в міжнародному конкурсі.

3.15. Про результати регіонального етапу, національного та міжнародного конкурсу громадськість повідомляється через засоби масової інформації, зокрема газету «Поштовий вісник», веб-портал УДППЗ «Укрпошта», а також шляхом розміщення прес-релізів в об’єктах поштового зв’язку.
^ 4.Порядок організації та проведення національного конкурсу

4.1. Для організації й підбиття підсумків національного конкурсу створюється організацій комітет і журі національного конкурсу, склад яких затверджується наказом генерального директора УДППЗ «Укрпошта».

4.2. Для організації та підбиття підсумків регіонального етапу національного конкурсу в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта» створюється організаційний комітет і журі конкурсу, склад яких затверджуються наказом директора дирекції.

4.3. Для інформування громадськості про національний конкурс епістолярного жанру дирекції УДППЗ «Укрпошта» повідомляють адресу відділу маркетингу, на яку мають надходити конкурсні твори, шляхом розміщення відповідного оголошення в місцевих засобах масової інформації, в об’єктах поштового зв’язку, у навчальних закладах свого регіону.

4.4. Організаційні комітети кожної дирекції надсилають до організаційного комітету національного конкурсу твір-переможець регіонального етапу, документи учасника, передбачені п. 3.4 цього положення, та заповнену анкету учасника національного конкурсу (оригінал та електронну версію).

4.5. Якщо оригінал твору написаний від руки, разом з оригіналом твору надсилається його друкована копія.

^ 5. Критерії конкурсних оцінок

Оцінка робіт здійснюється за такими критеріями:

ступінь повноти розкриття теми;

особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу;

оригінальність творчого задуму;

щирість;

логічність та самостійність викладу матеріалу;

грамотність.
^ 6. Підбиття підсумків регіонального етапу конкурсу та національного конкурсу

6.1. Оцінювання робіт конкурсантів здійснюється шляхом підрахунку балів. Оцінки виставляються за критеріями оцінювання, визначеними п.5, за 5-бальною шкалою.

6.2. За підсумками роботи журі складається протокол засідання, в якому зазначаються результати оцінювання учасників регіонального етапу конкурсу або національного конкурсу.

6.2. Переможцем конкурсу стають твори, що наберуть найбільшу кількість балів. Якщо два або більше творів набрали рівну кількість балів, вибір переможця проводиться на основі додаткового голосування членів журі.

^ 7. Заохочення учасників регіонального етапу та національного конкурсу

7.1. Для відзначення переможців регіонального етапу конкурсу дирекції встановлюють нагороди на власний розсуд у межах коштів фінансового плану.

7.2. Для нагородження переможців національного конкурсу встановлено такі грошові премії:

І місце – 5 000 грн;

ІІ місце – 3 000 грн;

ІІІ місце – 2 000 грн.

7.3 Грошові винагороди виплачуються згідно з чинним законодавством шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.
8. Заохочення переможців міжнародного конкурсу

8.1. Три перших переможці міжнародного конкурсу отримають медалі Міжнародного бюро ВПС (золоту медаль – за перше місце, срібну – за друге, бронзову – за третє), грамоти та інші призи від ВПС.

8.2. Переможець, який отримає золоту медаль, також нагороджується поїздкою в м. Берн, Швейцарія, для отримання призу. Проїзд і проживання переможця та однієї особи, що його супроводжуватиме, оплачуватиме Міжнародне бюро ВПС.


Начальник ЦЗГ Ткаченко С.В.

Схожі:

Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconКонкурс проводиться у два етапи
Просимо Вас забезпечити участь школярів 8 – 11 класів Донецької області в Міжнародному конкурсі з українознавства, який проводить...
Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconКонкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться...
Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді у квітні – травні цього року буде проводитись Всеукраїнський конкурс...
Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconКонкурс проводиться у два етапи
Створення І розвиток Інтернет-середовища загальноосвітніх навчальних закладів (далі знз), системи загальної середньої освіти районного,...
Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconКонкурс передбачає
...
Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconМіжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика
Доберіть: два архаїзми та два історизми. Розтлумачте їхнє значення. З 2 на вибір складіть речення. 6 балів
Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconКонкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться...
Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в квітні – травні цього року буде проведений VІІ всеукраїнський конкурс...
Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconКонкурс пройде у два етапи

Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconВідкритий
Міжнародна Олімпіада з основ наук (далі Олімпіада) проводиться протягом 2013/2014 навчального року. Для учнів початкових (1-4) класів...
Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconВідкритий
Міжнародна Олімпіада з основ наук (далі Олімпіада) проводиться протягом 2012/2013 навчального року. Для учнів початкових (1-4) класів...
Конкурс проводиться щорічно під егідою юнеско у два етапи: національний тур та міжнародний. Удппз «Укрпошта» iconВідкритий
Міжнародна Олімпіада з основ наук (далі Олімпіада) проводиться у два етапи упродовж 2013/2014 навчального року для учнів початкових...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка