«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…»)
Скачати 103.92 Kb.
Назва«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…»)
Дата конвертації28.03.2013
Розмір103.92 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
У К Р А Ї Н А

Чернівецька область

Заставнівська районна державна адміністрація

відділ освіти

59400 м. Заставна, вул. Незалежності, 88. тел.(03737) 2-15-98

zastavna.osvita@gmail.com

21.12.2011 р. № 13-50

Керівникам ЗНЗ


На виконання листа Головного управління освіти і науки Чернівецької державної адміністрації №01-31/2948 від 08.12.2011р. та Чернівецької дирекції «Укрпошта» № 18-28-294 від 30.11.2011 р. просимо ознайомити учнів загальноосвітніх навчальних закладів Заставнівського району з умовами творчих конкурсів: «Новорічний сюрприз» та «Напиши листа спортсмену», які проводяться Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з кондитерською компанією «АВК».

Детальніші умови конкурсу додаються.

^ Начальник відділу освіти М.М. Ткачук
Виконавець:

Н.І. Слободян

тел. 2-26-86


Додаток1ПОЛОЖЕННЯ
про національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру

«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, і розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри»

(скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…»)


  1. ^ Загальні положення

1.1 Всесвітній поштовий союз (ВПС), прагнучи популяризувати поштовий зв’язок серед молоді, оголосив проведення в 2012 р. 41-го міжнародного молодіжного конкурсу епістолярного жанру на тему «Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, і розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…»).

1.2 УДППЗ «Укрпошта» як національний оператор поштового зв’язку держави, що є членом ВПС, підтримує акцію та оголошує в її рамках проведення національного конкурсу на ту ж тему.

2. Мета конкурсу

2.1 Пропагування серед молоді ідей олімпійського руху, здорового способу життя, а також олімпійських цінностей – удосконалення, дружби та поваги.

2.2 Спонукання до усвідомлення юним поколінням важливості поштової служби в суспільстві.

2.3 Сприяння розвиткові в дітей навичок до творчості, уміння писати листи, влучно й дохідливо висловлювати свої думки.

2.4 Підвищення вітчизняного й міжнародного авторитету Укрпошти як надійного оператора поштового зв’язку.

^ 3. Умови конкурсу

3.1 Національний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру проводиться в Україні з 9 жовтня 2011 року до 15 квітня 2012 року.

3.2 Вікова категорія учасників – школярі віком від 10 до 15 років. Критерієм для встановлення віку дитини є дата початку конкурсу.

3.3 Національний конкурс відбувається у два етапи:

3.3.1 Регіональний етап триватиме з 9 жовтня 2011 року до 31 січня 2012 року.

3.3.2 Фінальний етап триватиме з 01 березня 2012 року до 15 квітня 2012 року.

3.4 Конкурсний твір пишеться у формі листа, прозовою мовою, обсягом до 800 слів.

Твір має містити такі елементи:

адреса адресата (може бути вигаданою);

вітання;

зміст листа;

закінчення (наприклад: З повагою, З любов’ю, З найкращими побажаннями тощо);

підпис.

^ 3.5 Учасник конкурсу разом з твором має надіслати:

копію свідоцтва про народження; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків);

домашню адресу; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, де навчається; номер телефону (за наявності);

своє фото.

^ 3.6. Учасник конкурсу несе відповідальність за достовірну інформацію про власне авторство твору.

3.7 Роботи, що не матимуть контактної інформації та зазначених в умовах документів, не розглядатимуться.

^ 3.8 Особисті дані про учасників конкурсу не розголошуватимуться без згоди учасників.

3.9 Кінцевий термін відправлення конкурсного твору − 31 січня 2012 року, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті. Роботи, подані після закінчення терміну конкурсу, не розглядаються.

^ 3.10 Подані на конкурс роботи відправникам не повертаються.

3.11 Роботи не рецензуються.

3.12 Подання роботи означає згоду автора на всі умови конкурсу. Скарги на організацію або результати конкурсу не розглядаються.

3.13 Учасники конкурсу надсилають листи з оригінальними творами на адресу відділу маркетингу Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта», 58002, вул. Худякова,6, оф. 310. На конверті має бути позначка «Конкурс ВПС».

3.14 Твір, що посяде перше місце в національному конкурсі, до 30 квітня 2012 року надсилається до Міжнародного бюро ВПС для участі в заключному турі міжнародного конкурсу.

3.15 Про результати національного та міжнародного конкурсу громадськість повідомляється через засоби масової інформації, зокрема газету «Поштовий вісник», веб-портал УДППЗ «Укрпошта», а також шляхом розміщення прес-релізу в об’єктах поштового зв’язку.

^ 4.Порядок організації та проведення конкурсу

4.1 Для організації й підбиття підсумків національного конкурсу створюється оргкомітет і журі національного конкурсу, склад яких затверджується наказом генерального директора УДППЗ «Укрпошта».

4.2 Для організації та підбиття підсумків регіонального етапу національного конкурсу в Чернівецькій дирекції УДППЗ «Укрпошта» створюється журі конкурсу, склад якого затверджується наказом директора.

4.3 Для інформування громадськості про національний конкурс епістолярного жанру Чернівецька дирекція УДППЗ «Укрпошта» повідомляє адресу відділу маркетингу, на яку мають надходити конкурсні твори, шляхом розміщення відповідного оголошення в місцевих засобах масової інформації, в структурних підрозділах поштового зв’язку, у навчальних закладах свого регіону.

4.4 Журі надсилає до оргкомітету національного конкурсу твір-переможець регіонального етапу, документи учасника, передбачені п.3.5 цього положення, та заповнену анкету учасника (оригінал та електронну версію).

4.5 Якщо оригінал твору написаний від руки, разом з оригіналом твору надсилається його друкована копія.

5. Критерії конкурсних оцінок

^ Оцінка робіт здійснюється за такими критеріями:

повнота розкриття теми;

особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу;

оригінальність творчого задуму;

змістовність,

щирість;

логічність та самостійність викладу матеріалу;

грамотність.

6. Підбиття підсумків конкурсу

6.1 Члени журі конкурсу оцінюють роботи конкурсантів шляхом підрахунку балів. Оцінки виставляються за критеріями оцінювання, визначеними п.3, за 5-бальною шкалою. За підсумками роботи журі конкурсу складається протокол засідання, в якому зазначаються переможці конкурсу та результати оцінювання.


6.2 Переможцем конкурсу стають ті з учасників, які наберуть найбільшу кількість балів. Якщо дві або більше роботи набрали рівну кількість балів, вибір призера конкурсу проводиться на основі додаткового голосування членів конкурсної комісії.

^ 7. Заохочення переможців конкурсу

7.1 Для відзначення переможців регіонального етапу конкурсу встановлюються три призових місця та з власного фонду дирекції виплачуються такі нагороди:

І місце – 500 грн;

ІІ місце – 300 грн;

ІІІ місце – 200 грн.

7.2 Для нагородження переможців національного конкурсу встановлено такі грошові премії:

І місце – 1000 грн;

ІІ місце – 600 грн;

ІІІ місце – 400 грн.

7.3 Грошові винагороди виплачуються згідно з чинним законодавством шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.


Прес-реліз
^ Укрпошта запрошує молодь взяти участь у літературному конкурсі

«Напиши листа спортсмену…»
Підтримуючи рішення Міжнародного бюро Всесвітнього поштового союзу (ВПС) щодо проведення 41-го міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру на тему «Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, і розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») та з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти – 9 жовтня – Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» оголошує проведення в 2011-2012 рр. національного конкурсу на цю тему.

^ Конкурс має на меті пропагувати серед молоді ідей олімпійського руху, здорового способу життя, а також олімпійських цінностей – удосконалення, дружби та поваги; спонукати до усвідомлення юним поколінням важливості поштової служби в суспільстві; сприяти розвиткові в дітей навичок до творчості, уміння писати листи, влучно й дохідливо висловлювати свої думки.

^ Вікова категорія учасників – школярі від 10 до 15 років. Критерієм для встановлення віку дитини є дата початку конкурсу.

Національний конкурс відбудеться в два етапи: регіональний етап (конкурси організовують дирекції підприємства в Автономній Республіці Крим, 25 областях України, у містах Києві та Севастополі) проводиться з 9 жовтня 2011 року до 31 січня 2012 року; фінальний етап (розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 01 березня 2012 року до 15 квітня 2012 року.

Конкурсний твір має бути написаним прозовою мовою у формі листа обсягом до 800 слів (рукописного чи друкованого тексту).

^ Критерії оцінювання конкурсних робіт: повнота розкриття теми; особистий погляд на світ та проблеми, пов’язані з темою конкурсу; оригінальність творчого задуму; змістовність, щирість; логічність та самостійність викладу матеріалу; грамотність.

Для нагородження переможців регіонального етапу національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 500 грн; ІІ – 300 грн; ІІІ – 200 грн.

Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 1000 грн; ІІ – 600 грн; ІІІ – 400 грн.

^ Грошові винагороди виплачуються згідно з чинним законодавством шляхом переказу коштів на домашню адресу переможців конкурсу.

Твір-переможець національного конкурсу буде надіслано до Міжнародного бюро ВПС для участі в міжнародному конкурсі, результати якого буде оприлюднено після надходження інформації від ВПС.

Призери міжнародного конкурсу отримають такі нагороди ВПС: І місце – позолочена медаль, ІІ – срібна медаль, ІІІ – бронзова медаль.

^ 31 січня 2012 року − останній день відправлення листа на конкурс, що має підтвердити відбиток календарного штемпеля на конверті.

Надсилати роботу слід на адресу: відділ маркетингу Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта», 58002, вул. Худякова 6, м. Чернівці. На конверті зробити позначку «Конкурс ВПС».

Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу; прізвище, ім’я, по батькові; назву та адресу навчального закладу (школи), клас, у якому навчається; номер телефону (за наявності), а також надіслати копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (власного чи одного з батьків), копію свідоцтва про народження, своє кольорове фото. Особисті дані про учасників конкурсу не розголошуються. Твори, що надійдуть на конкурс, та супровідні документи до них відправникам не повертаються.

Докладніше з умовами конкурсу та порядком його проведення можна ознайомитися на корпоративному порталі Укрпошти (www.ukrposhta.com), а також у кожному поштовому відділенні.

Тож чекаємо на цікаві листи, змістовні й емоційні, у яких кожен по-особливому й незвичайно матиме змогу висловити власну думку щодо олімпійського руху та його значення в житті людей!
Контактні телефони відділу маркетингу Чернівецької дирекції:

52-55-88; 067 400 52 95;

067 400 55 14.

Прес-реліз
Укрпошта та АВК запрошують школярів до участі в конкурсі

«Новорічний сюрприз»
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з кондитерською компанією «АВК» з 01 грудня 2011 р. до 15 січня 2012 р. проводитимуть творчий конкурс «Новорічний сюрприз». Переможці визначатимуться в номінаціях «Новорічна листівка» та «Новорічний сувенір».

Конкурс організовано для школярів від 6 до 16 років, які фактично проживають на території України, в таких вікових групах: молодша група – від 6 до 10 років включно; старша група – від 11 років до 16 років включно. Критерієм для встановлення віку дитини є дата початку конкурсу.

Конкурс полягає у виготовленні з паперу чи картону листівок або сувенірів дрібних форм (формат робіт – не більше А3), техніка виконання робіт довільна. Учасники можуть подавати на конкурс роботи тільки власного авторства. Кількість поданих на конкурс робіт від одного учасника не обмежена.

Учасники надсилають творчі роботи поштою на адресу відділу реклами та інформації УДППЗ «Укрпошта»: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001. На конверті має бути позначка «На конкурс».

^ Кінцевий термін подання робіт – 15 січня 2012 р. за календарним штемпелем на поштовому конверті з творчою роботою учасника.

З-поміж робіт конкурсантів журі обере по 3 найкращі роботи в кожній номінації та кожній віковій категорії, які засвідчать оригінальність сюжету та розкриття теми, творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо), художню якість роботи (рівень володіння технікою виконання, матеріалом тощо), охайність роботи та старанність їх авторів.

Крім того, по 10 робіт в кожній номінації та кожній віковій категорії будуть відзначені заохочувальними призами.

Партнером конкурсу надаються такі призи: шоколадні торти ручної роботи кондитерської компанії «АВК» – за 1, 2, 3 місця; набори шоколадних цукерок кондитерської компанії «АВК» – заохочувальні призи. Призи розсилаються Партнером на домашню адресу переможців та призерів конкурсу.

^ Оголошення переможців конкурсу відбудеться 02 лютого 2012 року.

Зображення кращих робіт учасників конкурсу (переможців та ті, що будуть відзначені журі) буде розміщено на веб-порталі підприємства та в газеті «Поштовий вісник».

Учасники конкурсу надають таку інформацію: назву роботи, техніку виконання; прізвище, ім’я, по батькові; копію свідоцтва про народження; домашню адресу із зазначенням поштового індексу; номер контактного телефону, електронну адресу (за наявності); коротку біографічну довідку з описом своїх творчих досягнень та хобі; назву навчального закладу.

Законний представник учасника конкурсу надає письмову згоду на використання творчої роботи учасника (автора) в художньому оформленні корпоративної поліграфічної продукції УДППЗ «Укрпошта».

Детальніше про конкурс можна дізнатися на веб-порталі Укрпошти, сайті кондитерської компанії «АВК», у найближчому відділенні поштового зв’язку, а також зателефонувавши на прямий номер 0 800 500 440 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).

Шановні школярі! Творіть, перемагайте й отримуйте солодкі подарунки!
Прес-центр Укрпошти 044 323 20 55

Схожі:

«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») iconВсі ціни вказані без врахування поштових послуг!!!
Для того, щоб постійно бути в курсі поповнень на дістро, отримувати всякі інші гарні новини І цікавинки, І знати чи працює дістро...
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») iconМетодичні рекомендації з організації та проведення місячника оборонно-масової...
Ааф україни та листа Департаменту освіти І науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 09. 04. 2013 №01-31/1247 відділ освіти,...
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») icon«Олімпіада в Сочі 2014»
Столиця Олімпіади, Сочі (Росія), була обрана під час 119-ї сесії мок в місті Гватемала, столиці Гватемали [1]. Росія приймає Олімпійські...
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») icon"Ділова мова (укр.)"
Цими листами адресата інформують про направлення йому документів, що додаються до листа
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») iconКонкурс есе на тему «Інноваційні технології краще життя»
Покращення життя людей по всьому світу – головна мета Samsung Electronics. Приєднуйся до нас у цьому прагненні, напиши есе про те,...
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни
Відповідно до листа уо донецької міськради від 10. 01. 2013р. №01/10-50, доводимо до Вашого відома, зміст листа Міністерства освіти...
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») icon«спортивне свято Малі олімпійські ігри»
З культурою І традиціями Стародавньої Греції, символікою Олімпійських ігор (прапор, факел)
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») iconЩо являли собою Олімпійські ігри у стародавній Греції?
У якому виді спорту змагалися атлети під час проведення перших Олімпійських ігор?
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») iconНа честь кого проводили античні Олімпійські ігри?
У якому виді спорту змагалися атлети під час проведення перших Олімпійських ігор?
«Напиши листа спортсмену або спортивному діячеві, яким ти захоплюєшся, І розкажи йому (їй), що для тебе означають Олімпійські ігри» (скорочена назва – «Напиши листа спортсмену…») iconРєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану», використовуючи...
Написати коротке (10-15 речень) оповідання за історичною картиною І. Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану», використовуючи...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка