Луганська міська рада виконавчий комітет рішення
Скачати 169.58 Kb.
НазваЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Дата конвертації28.03.2013
Розмір169.58 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
ЛУГАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від "25" _11_ 2005р.

№_338_

м. Луганськ

Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту

Розглянувши проект регуляторного акту, а саме проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про організацію контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська" та аналіз регуляторного впливу вказаного проекту регуляторного акту, які розроблені та підготовлені управлінням транспорту Луганської міської ради, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", "Про автомобільний транспорт", на підставі розпорядження Луганського міського голови від 08.10.2004 № 606, виконавчий комітет Луганської міської ради
ВИРІШИВ:


  1. Дозволити управлінню транспорту Луганської міської ради відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності " у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" оприлюднити повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту, а саме проекту рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "Про організацію контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська".

2. Не пізніше п'яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту, зазначеного у п.1 даного рішення, оприлюднити у журналі "Луганское время" зазначений проект регуляторного акту, а саме проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про організацію контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська" та аналіз регуляторного впливу вказаного проекту, які додаються до даного рішення, встановивши строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження та пропозиції, у один місяць з дня оприлюднення зазначеного регуляторного акту.

3. Управлінню з питань внутрішньої політики Луганської міської ради (С.Чебаненко) забезпечити виконання п.1 та п.2 цього рішення з дотриманням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

4. Управлінню транспорта Луганської міської ради (В.Духнік):

4.1. надати Управлінню з питань внутрішньої політики Луганської міської ради (С.Чебаненко) інформацію, необхідну для виконання пункту 3 даного рішення;

4.2. після спливу місячного строку, зазначеного у п.2 цього рішення, розглянути зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, щодо проекту регуляторного акту, про який йде мова у п.1 та п.2 даного рішення;

4.3. здійснити необхідні заходи відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності";

4.4. після виконання п.п. 4.2. п. 4 даного рішення підготувати та надати на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради відповідний проект рішення, попередньо погодивши зазначений проект рішення з відповідним органом Антимонопольного комітету України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Луганського міського голови Г.Мельникова.

^ Міський голова Є. Бурлаченко

Д О В І Д К А

погоджування проекту рішення

виконавчого комітету Луганської міської ради
"Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту"
Проект рішення узгоджено:


^ Прізвище та ініціали
Посада

Дата


Підпис

Мельников Г.В.

Заступник Луганського міського головиТихоновський С.Г.

Секретар виконкому

Луганської міської радиСтепаненко Т.В.

Начальник юридичного управління Луганської міської радиНестерова В.О.

Завідувач відділу з питань реалізації державної регуляторної політики апарату Луганської міської ради та її виконавчих органівДухнік В.В.

Начальник управління транспорту Луганської міської ради
Відповідальний за підготовку проекту:
^ Начальник управління транспорту

Луганської міської ради В.Духнік
т. 61-76-64

Перелік


документів, що додаються до проекту рішення

виконавчого комітету Луганської міської ради
"Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту"
п/п

Назва документу

Кількість аркушів

1.

Проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту"

1 арк.

2.

Зауваження ЮРИДИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ до проекту рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

1 арк.

3.

Проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про організацію контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська"

7 арк.

4.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про організацію контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних

маршрутах загального користування м. Луганська"

4 арк.

5.

Копія рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 20.02.02 р. № 33 "Про питання, пов׳язані з проведенням конкурсу на визначення перевізників на постійних міських автобусних маршрутах міста Луганська автомобільним транспортом (автобусами, мікроавтобусами)"

6 арк.

6.

Копія рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.08.02 р. № 128 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 20.02.02. № 33"

1 арк.

7.

Копія рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 09.10.02 р. № 226 "Про затвердження Статуту міського комунального підприємства "Луганськтранссервіс"

1 арк.

8.

Копія рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 28.12.02 р. № 408 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 09.10.02 р. № 226"

1 арк.

9.

Копія рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 12.05.03 р. №162 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 09.10.02. №226"

1 арк.

10.

Копія рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 01.07.05 р. № 192 "Про питання, пов'язані з проведенням конкурсу на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м.Луганська"

5 арк.
^Начальник управління транспорту

Луганської міської ради В.ДухнікЛуганська міська рада Проект

Виконавчий комітет

Рішення

Від "___" ________________ №_______

м. Луганськ

Про організацію контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про автомобільний транспорт", "Про дорожній рух", "Про захист прав споживачів", враховуючи погодження Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від ____________ виконавчий комітет Луганської міської ради,

Вирішив:

1. Уповноважити міське комунальне підприємство "Луганськтранссервіс" на здійснення контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м.Луганська, які укладені між ВИКОНАВЧИМ КОМІТЕТОМ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та пасажирськими перевізниками.

2. Встановити, що:

2.1. Контроль за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів, про які йдеться у п.1 даного рішення (далі договорів) здійснюється за місцезнаходженням суб'єктів підприємницької діяльності, а також безпосередньо в автобусах під час здійснення перевезень пасажирів (далі по тексту – перевірка автобусів), шляхом проведення регулярних перевірок.

2.2. Для проведення перевірки керівником міського комунального підприємства "Луганськтранссервіс" видається наказ із зазначенням дати проведення перевірки і прізвищ посадових осіб, уповноважених проводити перевірку, а також оформляється завдання на перевірку за формою згідно з додатком 1 до даного рішення. Завдання реєструються в окремому журналі обліку, сторінки якого повинні бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені печаткою.

2.3. Про проведену перевірку складається акт у трьох примірниках: за формою згідно з додатком 2 до даного рішення (перевірка за місцезнаходженням суб'єкта підприємницької діяльності) або за формою згідно з додатком 3 до даного рішення (перевірка автобусів). Кожен з примірників цього акта підписується посадовими особами, які проводили перевірку, та керівником (уповноваженим представником) суб'єкту підприємницької діяльності, або водієм (у разі проведення перевірки автобусу).

2.4. У разі відмови керівника (уповноваженого представника) суб'єкту підприємницької діяльності, або водія (у разі проведення перевірки автобусу) від підписання акта посадові особи, що провели перевірку, роблять про це запис в акті.

2.5. Керівник (уповноважений представник) суб'єкту підприємницької діяльності, або водій (у разі проведення перевірки автобусу) має право викласти свої пояснення та зауваження щодо змісту акта і проведення перевірки. Ці пояснення та зауваження додаються до акта і є його невід'ємною частиною.

2.6. Один примірник акта передається (надсилається поштою) керівникові (уповноваженому представнику) суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи або суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі, який перевірявся, другий - керівникові міського комунального підприємства "Луганськтранссервіс", третій – керівникові управління транспорту Луганської міської ради.

2.7. Перевірка автобусів проводиться без їх зупинення на маршруті руху, зокрема під час виїзду для роботи на маршруті, на стоянках, у початкових і кінцевих пунктах маршруту без порушення графіків руху, а також під час руху автобусів (за наявності в екіпажі другого водія, кондуктора або іншого члена екіпажу автобуса), без відволікання уваги водія.

2.8. Про проведення перевірки автобуса посадова особа, що здійснює перевірку, робить відмітку у дорожньому листі із зазначенням дати, місця і стислого змісту результатів перевірки, свого прізвища, місця роботи і посади, номера службового посвідчення, яку засвідчує своїм підписом.

3. Міському комунальному підприємству "Луганськтранссервіс" щотижнево надавати звіти про результати контролю та складені відповідні акти (по одному примірнику кожного) управлінню транспорту Луганської міської ради.

4. Управлінню транспорту Луганської міської ради (В.Духнік):

4.1. у разі неодноразового (два та більше разів) невиконання або неналежного виконання перевізником умов договору не пізніше п'ятнадцятиденного терміну з моменту виявлення вказаних порушень договору надавати ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відповідне подання по формі, встановленої згідно з додатком 4 до даного рішення.

4.2. здійснювати інші необхідні заходи, пов'язані з прийняттям даного рішення.

5. Визнати такими, що втратили чинність п.2, п.3 рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 09.10.02 №226, рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.08.02 №128 (крім п.2 зазначеного рішення), від 28.12.02 №408, від 12.05.03 №162.

6. Управлінню справами Луганської міської ради (Черних Н.) у тижневий термін з моменту прийняття даного рішення довести його до відома міського комунального підприємства "Луганськтранссервіс".

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Луганського міського голови Г.Мельникова.
Міський голова Є. Бурлаченко

Додаток 1

До рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

^ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від "___"______________ №_______

Міське комунальне підприємство "Луганськтранссервіс"

ЗАВДАННЯ НА ПЕРЕВІРКУ №_______


"___"______________ 200__р.
Видане посадовим особам
________________________________________________________________________

(посада, прізвище, ініціали)
________________________________________________________________________
для проведення перевірки
________________________________________________________________________

(найменування суб'єктів підприємницької діяльності, їх місцезнаходження, маршрути руху автобусів, що перевіряються)
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
щодо виконання умов договору від __________ №___________
у термін з "___"______________ 200__р. по "___"______________ 200__р.


_________________________ ___________________ _____________________

(посада) (підпис) (ініціали, прізвище)
М.П.


Секретар виконавчого комітету

Луганської міської ради С.Тихоновський

Додаток 2

До рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

^ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від "___"______________ №_______

А К Т

перевірки виконання умов договору

за місцезнаходженням суб'єкта підприємницької діяльності
"___"______________ 200__р.
Посадові особи міського комунального підприємства "Луганськтранссервіс"
________________________________________________________________________

(посада, прізвище, ініціали)

________________________________________________________________________
відповідно до завдання на перевірку від "___"______________ 200__р. №_______

провели перевірку

________________________________________________________________________

(найменування суб'єкта підприємницької діяльності, його місцезнаходження)

________________________________________________________________________
щодо виконання умов договору від __________ №___________
Перевірка проводилася з "___"____________ 200__р. по "___"_____________ 200__р.
Під час перевірки виявлено такі порушення умов договору:
________________________________________________________________________

(зазначаються пункти та положення договору які порушено)
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Акт складено у трьох примірниках.
Посадові особи, що провели перевірку:
___________________ ______________________

(підпис) (ініціали, прізвище)

___________________ ______________________
___________________ ______________________
Суб'єкт підприємницької діяльності –фізична особа

(Керівник або уповноважений представник

суб'єкта підприємницької діяльності – юридичної особи)
___________________ _________ ____________

(посада суб'єкта підприємницької (підпис) (ініціали, прізвище)

діяльності - юридичної особи)

Секретар виконавчого комітету

Луганської міської ради С.Тихоновський

Додаток 3

До рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

^ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від "___"______________ №_______

А К Т

перевірки виконання умов договору

під час виконання перевезень пасажирів (перевірка автобусів)
"___"______________ 200__р.

Посадові особи міського комунального підприємства "Луганськтранссервіс"
________________________________________________________________________

(посада, прізвище, ініціали)

________________________________________________________________________
відповідно до завдання на перевірку від "___"______________ 200__р. №_______
провели перевірку автобусу:
марка ________________ номерний знак ____________
серія і номер свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу ___________________
водій __________________________________________________________________

(прізвище, ініціали)
номер дорожнього листа __________________________________________________
номер контрольно-облікового листа _________________________________________
серія і номер ліцензійної картки та строк ії дії _________________________________
відомості про суб'єкта підприємницької діяльності пасажирського перевізника:
________________________________________________________________________

(найменування суб'єкта підприємницької діяльності, його місцезнаходження)
________________________________________________________________________
щодо виконання умов договору від __________ №___________
Місце перевірки _________________________________________________________

(ділянка дороги, маршрут)
Під час перевірки виявлено такі порушення умов договору:
________________________________________________________________________

(зазначаються пункти та положення договору які порушено)
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Пояснення водія про причини порушень ______________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
Акт складено у трьох примірниках.
Посадові особи, що провели перевірку:
___________________ ______________________

(підпис) (ініціали, прізвище)

___________________ ______________________
___________________ ______________________


Секретар виконавчого комітету

Луганської міської ради С.Тихоновський

Додаток 4

До рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

^ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від "___"______________ №_______
ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТУ

ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Подання

Управління транспорту Луганської міської ради інформує ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, що перевізником ______________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(дані про перевізника, свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності, ідентифікаційний номер/код)
не виконуються або неналежно виконуються (вказати необхідне) умови договору на перевезення пасажирів на постійному автобусному маршруті загального користування м. Луганська від________ №_________, а саме:

______________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(наводиться перелік умов договору, які не виконуються або неналежно виконуються перевізників, а також їх суть)

Начальник управління транспорту

Луганської міської ради В.Духнік

М.П.


________________________________________

Примітка: до даного подання обов'язково додаються акти перевірки, складені працівниками міського комунального підприємства "Луганськтранссервіс".


Секретар виконавчого комітету

Луганської міської ради С.Тихоновський

Схожі:

Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет Рішення
Луганську рад та їх виконавчих органів” із змінами до нього, з метою запобігання виникненню на території міста Луганська надзвичайної...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Луганської міської ради, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади державної регуляторної політики...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
«Про порядок проведення конкурсу на право оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська»...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Навчого комітету луганської міської ради «Про типові договори оренди нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення
Управлінням комунальним майном луганської міської ради, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в України" та "Про...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет рішення від 23. 10. 2007 р
Про відмову від договорів про надання житлово-комунальних послуг, які були укладені з дочірнім підприємством „П. Дуссманн-Україна”,...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада проект виконавчий комітет рішення
«Про пайову участь замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Луганська та про утворення Цільового...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада виконавчий комітет р І шенн я
Внести наступні зміни до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 01. 07. 2005 №192 "Про питання, пов'язані з проведенням...
Луганська міська рада виконавчий комітет рішення iconЛуганська міська рада
«Про житлово-комунальні послуги», враховуючи інформацію заступника Луганського міського голови Михайленко Е. Л., рішення виконавчого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка