Керівникам закладів освіти
Скачати 68.12 Kb.
НазваКерівникам закладів освіти
Дата конвертації29.03.2013
Розмір68.12 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
Керівникам закладів освіти


На виконання розпорядження КМУ від 21 березня 2012 р. № 140-р

«Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року», з метою реалізації навчальних планів і програм загальноосвітніх навчальних закладів за темами безпеки дорожнього руху та безпечної поведінки на вулицях і дорогах департамент освіти, молоді та спорту міської ради пропонує прийняти участь командам загальноосвітніх закладів у проведенні КВК «Юні інспектори руху». З умовами проведення КВК можливо ознайомитись у Положенні про проведення в Донецькій області ХVII обласного конкурсу серед команд веселих і кмітливих юних інспекторів руху (КВК-ЮІР) (сезон 2012-2013 навчального року) (додається).

24.02.2013 об 11.00. у великій залі міського Палацу дитячої та юнацької творчості відбудеться міський етап КВК «Юні інспектори руху».

Запрошуються усі бажаючи!

Директор департаменту освіти,

молоді та спорту М.І. Кружилін

Додаток


ПОЛОЖЕННЯ

про проведення в Донецькій області

ХVII обласного конкурсу серед команд веселих і кмітливих

юних інспекторів руху (КВК-ЮІР)

(сезон 2012-2013 навчального року)
Обласний конкурс КВК-ЮІР під девізом «Молодь за безпеку дорожнього руху!» проводиться з жовтня 2012 року по квітень 2013 року з метою активізації діяльності загонів юних інспекторів руху, залучення учнів до участі в роботі щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, роз'яснення серед підлітків необхідності дотримання норм безпечного поводження на вулицях і дорогах, зміцнення дружніх зв'язків між загонами юних інспекторів руху, прищеплення неповнолітнім учасникам дорожнього руху поваги до професії працівника міліції, виховання у дітей культурних і естетичних навичок та відповідно до Законів України ,,Про дорожній рух”, ,,Про загальну середню освіту розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року № 140-р ,,Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року” та згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України від 27 червня 2012 року № 579/753/384, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.07.2012 за № 1148/21460.
^ ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

У конкурсі беруть участь команди КВК-ЮІР загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів області. Склад команди – до 15 учасників віком від 9 до 16 років.

Обласний конкурс проводиться в три тури:

І тур – з 01 листопада 2012р. по 01 березня 2013р. у містах і районах області.

Переможці міських (районних) конкурсів одержують право брати участь у відбіркових турах обласного конкурсу.

ІІ тур (відбірковий) – проводиться з 01 по 17 березня 2013 року.

Для участі у відбіркових турах, команди-переможниці міських (районних) конкурсів до 28 лютого 2013 року надсилають до оргкомітету заявку щодо участі в конкурсі (УДАІ ГУ МВС України в Донецькій області ел.адреса profdonbass@mail.ru, конт.тел. 062 202-98-19, 050 0436545).

У разі, якщо в певному місті (районі) не існує команди відповідного художньо-естетичного та змістовного рівнів, яка могла б гідно підготуватися до виступу (написати якісний сценарій, не копіюючи тексти із мережі Інтернет, записати фонограми, підібрати костюми, реквізит) відповідне місто (район) участь у грі може не брати.

Для участі у відбірковому турі командам КВК-ЮІР необхідно мати сценарій виступу (вітання, музичне домашнє завдання), який надається до журі.

ІІІ тур (обласний) – фінальна гра – 31 березня 2013 року

Для участі у фінальній грі за рішенням журі запрошуються чотири команди, які набрали у відбіркових турах найбільшу кількість балів.

Примітка: у ІІІ турі обласного конкурсу тема та умови фінальної гри не змінюються.

^ ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДБІРКОВИХ ТУРІВ

Організація відбіркових турів у місцях проведення конкурсу покладається на місцеві орган управління освітою, відділ ДАІ УДАІ ГУМВС України в Донецькій області, а також структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді міських рад та райдержадміністрацій, обласний палац дитячої творчості. В їх компетенцію входить:

визначення місця і часу проведення конкурсу;

підготовка сценарію проведення і ведучого конкурсу;

світлове і звукове забезпечення;

організація умов для роботи журі;

розповсюдження запрошень для організації глядацької аудиторії;

нагородження команд-учасниць конкурсу;

висвітлення проведення заходу в місцевих ЗМІ;

вирішення інших питань, пов'язаних з підготовкою і проведенням конкурсу.

^ Конкурси у відбіркових турах проводяться у палацах (центрах) дитячої та юнацької творчості міст Горлівка, Маріуполь, Торез, Святогірськ (СРЦ «Смарагдове місто»).

Співробітники ДАІ в межах своєї компетенції надають практичну і методичну допомогу в підготовці команди, надають реквізит (елементи форми співробітника Державтоінспекції, жезли, дорожні знаки й інше) для виступів, а також супроводжують команду КВН-ЮІР до місця проведення відбіркової гри та у зворотному напрямку.
^ ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ

ВІДБІРКОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ КОМАНД КВН-ЮІР
02 березня 2013р.– м. Горлівка

Беруть участь команди КВК-ЮІР м.Артемівська, м.Авдіївка, м. Горлівки, м.Дебальцеве, м.Дзержинськ, м.Дружківка, м.Єнакієво, м.Костянтинівка, м.Ясинувата, Артемівського , Костянтинівського, Ясинуватського районів.
2. 10 березня 2013р. – м. Маріуполь (можлива зміна дати проведення на 09 березня)

Беруть участь команди КВК-ЮІР м.Маріуполя, м.Донецьк, м. Докучаєвськ, м.Вугледар, Волноваського, Володарського, Мар’їнського, Новоазовського, Першотравневого,Старобешівського,Тельманівського,В-Новоселківського районів.
14 березня 2013р. – м. Торез

Беруть участь команди КВК-ЮІР м. Жданівка м. Кіровське, м.Макіївка, м. Сніжне, м. Торез, м. Харцизьк, м. Шахтарськ, Амвросієвського та Шахтарського районів.
16 березня 2013р.– м. Святогірськ

Беруть участь команди КВК-ЮІР м.Красноармійська, м.Селидово, м.Димитрове, м.Добропілля, м.Краматорська, м.Новогродівка, м.Слов’янська, Добропільського, Краснолиманського,Красноармійського, Олександрівського, Слов’янського районів.

Кількість відбіркових турів та команд, які беруть участь у них, можуть бути змінені за рішенням оргкомітету обласного конкурсу, відповідно до кількості поданих заявок.
^ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Конкурс оцінює журі, до складу якого входять представники управління ДАІ ГУМВС України в Донецькій області, управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації, обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, ЗМІ, культури, мистецтва.

За кожний виступ командам виставляється середній бал.

За підсумками конкурсу виставляється загальний середній бал.

Склад фіналістів буде оголошено оргкомітетом 18 березня 2013 року.

Керівники всіх команд КВК-ЮІР, що брали участь у відбіркових турах та мають бажання прибути на фінальну гру в якості глядачів, а також керівники команд, які будуть брати участь у фінальній грі, мають повідомити оргкомітет обласного конкурсу про загальну кількість учасників (команда КВК-ЮІР, керівники, кількість вболівальників) за телефонами:

062 202-98-19 , 050 0436545.

Переможець обласного конкурсу бере участь у відбірковому турі всеукраїнського конкурсу КВК-ЮІР, в якому будуть змагатися команди КВК-ЮІР – переможниці обласних конкурсів із 6 областей України (згідно Положення про проведення всеукраїнського конкурсу).

^ ПРОГРАМА ЗУСТРІЧЕЙ, УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

ХVII ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ КВК-ЮІР

Загальна тема: «Твій вибір, друг, - безпечний рух».

1. Вітання (візитка): «Живи за Правилами».

Команди, відповідно до жеребкування, представляють себе як такі, що вивчають та завжди виконують Правила дорожнього руху .

Час виступу – до 7 хвилин. Максимальна оцінка – 7 балів.

2.Конкурс «Біатлон» (альтернатива конкурсу «Розминка»): «На головній дорозі».

Кожна команда виводить на сцену по 3-4 своїх представника, які в подальшому будуть читати заздалегідь приготовлені жарти з наданої тематики. Всього кожна команда має приготувати не менш 10 -12 жартів.

Кожна команда демонструє по 2 жарти. Журі визначає одну команду, яка була найменш КВНна, жарти не вдалі. Ця команда залишає конкурс з оцінкою 0.2 бали. Команди, які продовжують грати, знов читають по 2 жарти. Після другого кругу журі знов визначає одну команду, яка з оцінкою 0.4 бали залишає гру. Після третього кругу з оцінкою 0.6 балів залишає гру ще одна, можливо дві команди. Дві кращі команди продовжують гру, читають знов по 2 жарти. Команда, програвша на останньому етапі, одержує 0.8 балів; команда-переможниця одержує максимальний бал за цей конкурс – 1.0.

3. Музичне домашнє завдання: «Рух дозволено».

Команди готують гумористичну програму з тематики вивчення та дотримання ПДР всіма учасниками дорожнього руху.

Час виступу – до 10 хвилин. Максимальна оцінка – 10 балів.
Критерії оцінки гри КВК-ЮІР:

Оцінюється:

- сценічний образ команди (сукупність засобів і прийомів виступу, уміння вільно вести себе на сцені, артистизм виконавців, рівень художнього смаку, виявлений при створенні костюмів і реквізиту, якість фонограм або супроводу);

- гумор, актуальність жартів, імпровізація, видовищність

- захопливість форми і способів подачі матеріалу;

- міра оригінальності;

- розкриття теми;

- сценарій і режисура виступу;

- культура виступу;

- дотримання регламенту виступу;

- використання фонограм "+" або "-".

Керівники команд несуть відповідальність за складання сценарію, відповідного віку школярів.

Схожі:

Керівникам закладів освіти iconМетодичні рекомендації щодо оформлення навчальних кабінетів з базових...
На допомогу керівникам закладів освіти, завідувачам навчальних кабінетів, керівникам шкільних мо
Керівникам закладів освіти iconМетодичні рекомендації щодо оформлення навчальних кабінетів з базових...
На допомогу керівникам закладів освіти, завідувачам навчальних кабінетів, керівникам шкільних мо, кафедр
Керівникам закладів освіти iconМетодичні рекомендації щодо оформлення навчальних кабінетів з базових...
На допомогу керівникам закладів освіти, завідувачам навчальних кабінетів, керівникам шкільних мо, кафедр
Керівникам закладів освіти iconМетодичні рекомендації щодо оформлення навчального кабінету біології
На допомогу керівникам закладів освіти, завідувачам навчальних кабінетів, керівникам шкільних мо, кафедр пропонуємо матеріали, що...
Керівникам закладів освіти iconМетодичні рекомендації щодо оформлення навчального кабінету біології
На допомогу керівникам закладів освіти, завідувачам навчальних кабінетів, керівникам шкільних мо, кафедр пропонуємо матеріали, що...
Керівникам закладів освіти icon1. Керівникам навчально-виховних закладів освіти
Міністерства освіти І науки, Молоді та спорту України щодо охорони життя І здоров’я вихованців, учнів
Керівникам закладів освіти iconНаказ
Начальникам районних (міських) відділів (управлінь) освіти, керівникам навчальних закладів обласної комунальної власності
Керівникам закладів освіти iconНака з
Керівникам закладів освіти з метою своєчасного попередження можливих протиправних, в т ч терористичних прояв вжити додаткових заходів...
Керівникам закладів освіти iconНака з
Керівникам закладів освіти при підготовці відповідних заходів врахувати та забезпечити до початку осінньо-зимового періоду виконання...
Керівникам закладів освіти iconНака з
Керівникам закладів освіти при підготовці відповідних заходів врахувати та забезпечити до початку осінньо-зимового періоду виконання...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка