Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ
Скачати 198.74 Kb.
НазваПоложення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ
Дата конвертації03.04.2013
Розмір198.74 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

Вступ.

Ініціатором і засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» є Національний олімпійський комітет України.

Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного комітету, Національного олімпійського комітету України, політики Уряду України надихнути молодих людей, підростаюче покоління нашої держави долучитись до спорту, здорового способу життя, сприйняти його філософію, сприйняти його філософію, та жити за олімпійськими цінностями.

І. Загальні положення

 1. Спортивно-масовий захід серед дітей та юнацтва « Олімпійське лелеченя». Проводиться в рамках Всеукраїнського Заходу « Олімпійське лелеченя» Київським обласним відділенням НОК України, спільно із управлінням з питань фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та організацій, що затвердили дане положення, протягом кожного навчального року з 1 вересня по 31 травня починаючи з 2011-2012 навчального року.

  1. Основна мета Заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємодопомоги, солідарності, благородства; формування в них навичок і культури здорового життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.

  2. Правове регулювання Заходу здійснюється відповідно до законодавства України, Статуту НОК України, Положення про Київське обласне відділення НОК України, та даного Положення.

При проведенні Заходу не допускається використання прапорів,

гасел, символік, тощо, які мають ознаки політичних партій, різних

рухів, та організацій громадян які не мають спортивної спрямованості. Не допускається будь-яка політична агітація та пропаганда.ІІ. Мета та завдання.

2.1 Обласний спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» ( далі Захід), проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в області, залучення якомога більше дітей та юнацтва до занять спортом та змістовного дозвілля.

2.2 Формування в учнів свідомості щодо необхідності та корисності занять фізичною культурою і спортом.

2.3 Збагачення учнів знаннями стосовно історії Олімпійських Ігор, видатних спортсменів.

2.4 Формування уявлення учнів про Олімпійський рух у світі та зокрема в Україні.

2.5 Розвиток та формування інтересу та позитивного відношення до фізичної культури, спорту олімпійського руху та здорового способу життя.

2.6 Виховання почуття патріотизму, гордості за Україну.

ІІІ. Учасники Заходу. Дата та місце проведення.

3.1 Захід проводиться в 4 етапи

 1. Етап - в кожній школі, ліцеї, гімназії,спортивній школі (серед класів,груп,відділень) – вересень – грудень

 2. Етап – в кожному адміністративному районі, місті обласного підпорядкування – січень – березень

 3. Етап – Обласний Захід. Фінальне свято – 25-26 квітня 2012 року. День приїзду 25 квітня до 11:00.

 4. Етап – Переможець обласного фінального заходу приймає участь у Всеукраїнському Заході – травень-червень.3.2 В Заході приймають участь команди сформовані з учнів 5-6х класів. (кожен клас виставляє окрему команду).

Склад команди : ^ 12 осіб, 6 хлопчиків 6 дівчаток та представник. Представником команди класу бажано призначити класного керівника або учня 10-11 класу, які займаються спортом.

3.3 В ІІ етапі Заходу ( районному , міському) беруть участь команди–переможці шкільних змагань, які представляють свою школу,своє село. Склад команди : 12 осіб, 6 хлопчиків 6 дівчаток та представник. Представник – вчитель фізичного виховання.

3.4 В ІІІ етапі Заходу беруть участь команди класів (класні команди) - що переможуть на міських та районних змаганнях, а також в містах обласного підпорядкування. Склад команди : 12 осіб, 6 хлопчиків 6 дівчаток та представник. Керівник делегації – голова районного або міського осередку КОВ НОКу України, та 1 тренер-представник, фахівець що готував команду до участі в змаганнях.

3.5 В IV етапі – Всеукраїнському Заході – бере участь команда класу (класна команда) переможець обласного Заходу, згідно Положення про Всеукраїнський Захід.

3.6 Загальне керівництво проведенням Заходу на території області здійснюється Київським обласним відділенням Нок України, та управлінням з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

3.7 Організація та проведення І етапу покладається на дирекцію школи, навчального закладу, та головну суддівську колегію яку призначає директор школи або навчального закладу, згідно Положення затвердженого дирекцією школи.

3.8 Організація та проведення ІІ етапу – покладається на районне або міське представництво Київського обласного відділення НОК України, завідуючого відділом з питань ФК та спортурайдержадміністрації та міськвиконкомів, згідно Положення затвердженого цими ж організаціями, та погодженого у відділі (управлінні) освіти і науки райдержадміністрації або міськвиконкому.

3.9 ІІІ етап – забезпечує проведення Київське обласне відділення НОК України, управління з питань ФК і спорту облдержадміністрації та суддівська колегія призначена цими організаціями, та Оргкомітетом згідно додатку №1

^ IV. Порядок визначення та нагородження переможців.

  1. На кожному із спортивних змагань Заходу, що входять до Програми Заходу учасникам нараховуються очки, за результатами змагань, згідно зай1нятих ними місць, по такому принципу:

1 місце 1

3 місце 3

5 місце 5

7 місце 7


9 місце 9

11місце 11

2 місце 2

4 місце 4

6 місце 6

8 місце 8

10місце 10

12місце 12

Переможець в кожному виді Заходу визначається за най меншою сумою набраних очок.

4.2 Команда переможець Заходу в загальному заліку визначається за набраною найменшою сумою очок, які додаються(сумуються) за участь у всіх спортивних змаганнях Заходу, за таблицею, що додається в пункті 4.1.

4.3 Якщо учасник змагань, із тих чи інших причин, не прийняв участі в змаганнях, йому нараховується 12 очок + 1 штрафне. Ці очки враховуються при підведенні підсумків змагань.

4.4 Учасники, що зайняли 1-3 місця у окремих видах програми нагороджуються Дипломами відповідних ступенів.4.5 Команда яка зайняла 1 місце нагороджується кубком, члени команди Дипломами І ступеня та подарунками.

4.6 Команди, що зайняли ІІ та ІІІ місця нагороджуються Дипломами ІІ та ІІІ степенів – відповідно.

V. Заявки

5.1 Заявки на участь У Заході на І етапі подається Головному судді змагань, класним керівником, завірену лікарем(шкільною медсестрою).

5.2 Заявки на участь в ІІ етапі Заходу подаються у відділ –з питань ФК і спорту РДА або міськвиконкому, завіреної директором школи, класним керівником, та лікарем.

5.3 Заявки на участь у ІІІ етапі Заходу подаються у відділ –з питань ФК і спорту РДА або міськвиконкому за підписом директора школи, лікаря, голови районного, міського представництва КОВ НОК України, та завідуючого відділом з питань ФК і спорту, в день приїзду на змагання. Форма заявки додається.^ Форма заявки

Назва змагання­­­­­­­­­_______________________________________________
Організація __________________________________________________
Заявочний Лист^ Прізвище, ім`я спортсмена


Дата народження

Домашня адреса , телефон

Клас

Дата проходження

медогляду

Віза лікаря про допуск до змагань

Печатка медичного закладу


Завідуючий відділом з питань ФК і РДА_______________________________________________

(Прізвище, ім`я. Особистий підпис)
Голова

районного осередку КОВ НОК __________________________________________________________________

(Прізвище, ім`я. Особистий підпис)
Директор ЗОШ №__________________________________________________

(Прізвище, ім`я. Особистий підпис)

Лікар_______________________________________печатка лікарського закладу

(Прізвище, ініціали. Особистий підпис)
^ Керівник організації, що направляє на змагання
Печатка Особистий підписФото

4Х6
Картка учасника спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське Лелеченя 2012»

Прізвище ,ім`я по батькові

Область___________________________________________________________

Загальноосвітній навчальний

Заклад_______________________________________клас__________________

Керівник_____________________________________________________

( Підпис , ініціали, прізвище)

Оргкомітет________________________________________________________

( Підпис , ініціали, прізвище) 1. Логотип. Партнери. Висвітлення заходу в ЗМІ.

6.1 Захід має свій логотип, представлений на обкладинці даного Положення, затвердженого Президентом НОК України.

6.2 Організатори Заходу можуть залучати до участі в організації і проведенні змагань партнерів, спонсорів, меценатів, інші державні та не державні та громадські організації, спортивні федерації.

6.3 Захід, на всіх етапах, широко анонсується та висвітлюється в ЗМІ місцевого а також обласного та Всеукраїнського значення.

6.4 КОВ НОК України на офіційних прес-релізах розповсюджує інформацію про Захід його історію та відомості про організацію.

^ VII. Фінансування Заходу.

7.1 Витрати на проведення І, ІІ, ІІІ, етапів за рахунок організацій що проводять, із залученням бюджетних коштів органів державного та місцевого самоврядування, спонсорів, колективних господарств на селі, приватних осіб.

7.2 Учасники Фінальної частини фінансуються за рахунок відряджаючих організацій ( Проїзд, проживання, харчування). Витрати пов`язані з організацією суддівства, нагородження переможців, оренда спортивних споруд за рахунок організацій що проводять Захід. Місце проживання учасників буде оголошено додатково.

7.3 Витрати по участі в IV етапі за рахунок НОК України ( харчування, проживання).

VIII. Програма Заходу (змагань)

Захід «Олімпійське лелеченя» є комплексним. Його програма складається:

1.Презентація кожної команди. Девіз – « Ми – Олімпійська НадіяУкраїни»( назва, емблема,девіз, розповідь про школу).

2. Комбінована естафета

3. Культурно-освітня. Девіз – « Що знаєш ти про Олімпійський рух та його учасників». «Що знаєш ти про культурну спадщину Київщини» (вікторина, конкурс малюнку, театралізоване дійство на олімпійську тематику).

^ 8.1 Презентація команди.

Презентація команди «Ми олімпійська надія України» проходить на спеціально відведеному місці, на стадіоні, в присутності глядачів та членів решти команд. Оцінює виступ(презентацію) команди, журі із 4-х чоловік, призначене організаторами Заходу. Презентація проходить протягом 15 хвилин. Виступи команд оцінюються по 10 ти бальній системі. Перемагає команда яка набрала найменшу кількість очок. Під час презентації, команда використовує художнє слово,співи, вокал, виконання елементів видів спорту, танцю, шаржів, розповідає про місце олімпійського руху в житті і діяльності своєї школи (закладу).

^ 8.2 Комбінована естафета

Кожен етап проводиться на окремо виділеній частині стадіону і має свій номер.

№1 Гладкий біг.

В змаганнях приймають участь хлопчики і дівчатка ( забіги окремо).Від кожної команди, до місця старту, площадка №1, прибувають спортсмени, по 1 хлопчику і 1 дівчинці від кожної команди і реєструються у судді який знаходиться на місці старту. Після реєстрації, суддя шикує всіх спортсменів в одну шеренгу, оголошує умови та подробиці змагання, дає відповіді на запитання учасників. Розминка 5 хвилин. Потім дається старт по 3 чол. окремо для хлопчиків і дівчаток. По закінченню забігів, суддя знову шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання,суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, і через суддю-інформатора по радіо оголосить їх до

відома глядачів. Нагородження проводиться після завершення естафети на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону, 3х хлопчиків і 3х дівчаток, що

зайняли 1-3місця. Взуття – кросівки, або спортивні тапочки.

№2 Ведення футбольного м`яча.

В змаганнях приймають участь хлопчики і дівчатка ( забіги окремо).Від кожної команди, до місця старту, площадка №2, прибувають спортсмени, по 1 хлопчику і 1 дівчинці від кожної команди і реєструються у судді який знаходиться на місці старту. Після реєстрації, суддя шикує всіх спортсменів в одну шеренгу, оголошує умови та подробиці змагання, дає відповіді на запитання учасників. Розминка 5 хвилин. Потім дається старт по 3 чол. окремо для хлопчиків і дівчаток. Спортсмени ведуть футбольний м’яч обводячи стійки що розміщені на відстані 1 м. намагаючись не збивати стійки. За кожну збиту стійку штраф 10 секунд. Переможець визначається за найменшим часом.По закінченню забігів, суддя знову шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання,суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, і через суддю-інформатора по радіо оголосить їх до відома глядачів. Нагородження проводиться після завершення естафети на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону, 3х хлопчиків і 3х дівчаток, що зайняли 1-3місця. Взуття – кросівки, або спортивні тапочки.№3 Біг з підкиданням тенісного м`яча ракеткою для великого тенісу.

Від кожної команди, до місця старту, площадка №3, прибувають спортсмени, по 1 хлопчику і 1 дівчинці від кожної команди і реєструються у судді який знаходиться на місці старту. Після реєстрації, суддя шикує всіх спортсменів в одну шеренгу, оголошує умови та подробиці змагання, дає

відповіді на запитання учасників. Розминка 5 хвилин. Потім дається старт по 1 чол. в черговості хлопчик дівчинка. Спортсмени стартують з лінії старту підбиваючи м’яч ракеткою, оббігають стійку що знаходить ся на відстані 15 метрів від лінії старту і повертаються до фінішу. Перемагає спортсмен що затратив найменшу кількість часу на проходження дистанції.

По закінченню забігів, суддя знову шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання, суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, і через суддю-інформатора по радіо оголосить їх до відома глядачів. Нагородження проводиться після завершення естафети на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону(спортивного залу), 3х хлопчиків і 3х дівчаток, що зайняли 1-3місця. Взуття – кросівки, або спортивні тапочки.

№4 Ведення баскетбольного м`яча з обвідкою.

Від кожної команди, до місця старту, площадка №4, прибувають спортсмени, по 1 хлопчику і 1 дівчинці від кожної команди і реєструються у судді який знаходиться на місці старту. Після реєстрації, суддя шикує всіх спортсменів в одну шеренгу, оголошує умови та подробиці змагання, дає відповіді на запитання учасників. Розминка 5 хвилин. Потім дається старт по 1 чол. в черговості хлопчик дівчинка. Спортсмени ведуть баскетбольний м’ячобводячи стійки що розміщені на відстані 1 м. намагаючись не збивати стійки. За кожну збиту стійку штраф 10 секунд. Переможець визначається за найменшим часом.По закінченню забігів, суддя знову шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання,суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, і через суддю-інформатора по радіо оголосить їх до відома глядачів. Нагородження проводиться після завершення естафети на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону, 3х хлопчиків і 3х дівчаток, що зайняли 1-3 місця. Взуття – кросівки, або спортивні тапочки.

№ 5 Передав – сідай.

Від кожної команди, до місця старту, площадка №5, прибувають спортсмени, реєструються у судді який знаходиться на місці старту. Після реєстрації, суддя шикує всіх спортсменів в одну шеренгу, оголошує умови та подробиці змагання, дає відповіді на запитання учасників. Розминка 5 хвилин. Команди з 6 чоловік (3 дівчинки і 3 хлопчики), шикуються у колони по одному. Поперед кожної колони обличчям до неї на відстані 5–6 кроків стають капітани. Капітани одержують по м’ячу. За сигналом капітан кидає м’яч першому гравцеві у своїй колоні. Піймавши м’яч, той повертає його капітанові й сідає на землю (у спортивному залі –на паркет). Капітани кидають м’яч наступним по черзі. Одержавши м’яч від останнього гравця своєї колони, капітан піднімає його вгору, а всі гравці його команди підхоплюються Якщо під час гри хто-не-будь із учасників упустить м’яч   він повинен його підняти й кинути капітанові, ставши знову на місце. Команда, капітан якої першим підняв м’яч і гравці якої першими підхопилися, перемагає і отримує один заліковий бал. Потім капітан стає вшеренгу а на його місце виходить один з членів команди і гра поновлюється. Гра закінчується після того як всі учасники команди побувають на місці капітана. Перемагає команда що набрала найбільшу кількість балів. По закінченню , суддя знову шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання,суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, і через суддю-інформатора по радіо оголосить їх до відома глядачів. Нагородження проводиться після завершення естафети на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону (спортивного залу), команд що зайняли 1-3 місця. Взуття – кросівки, або спортивні тапочки

№ 6 На нове місце.

Від кожної команди, до місця старту, площадка №6, прибувають спортсмени, реєструються у судді який знаходиться на місці старту. Після реєстрації, суддя шикує всіх спортсменів в одну шеренгу, оголошує умови та подробиці змагання, дає відповіді на запитання учасників. Розминка 5 хвилин. Дві команди з 6 чоловік (3 дівчинки і 3 хлопчики) вишиковуються в колони по одному. На відстані 15-20 м від них проводиться лінія. За сигналом судді перші й другі номери кожної команди, взявшись за руки, біжать за лінію. Перші номери залишаються на новому місці, а другі повертаються, беруться за руки із третіми гравцями й знову біжать до лінії. Потім залишаються другі номери, а треті повертаються, щоб об’єднатися з четвертими і т. д. Перемагає команда, всі гравці якої першими опиняться на іншому боці. По закінченню , суддя знову шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання,суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, і через суддю-інформатора по радіо оголосить їх до відома глядачів. Нагородження проводиться після завершення естафети на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону (спортивного залу), команд що зайняли 1-3 місця. Взуття – кросівки, або спортивні тапочки

№ 7 Самий спритний.

До місця старту, площадка №7, прибувають спортсмени, реєструються у судді який знаходиться на місці старту. Для гри потрібні волейбольні м’ячі за кількістю команд. У 6-7 кроках від лінії старту перед кожною командою лежить гімнастичний обруч. Перші номери, одержавши по м’ячу, біжать досвоїх обручів, стають в них й кидають м’ячі другим номерам, після чого вертаються й стають у кінець своєї колони. Другі й наступні номери, піймавши м’яч, проробляють те саме. Якщо черговий гравець м’яч не піймав, він повинен побігти за ним, повернутися на своє місце й лише після цього продовжувати гру. Виграє команда, у якої м’яч, обійшовши всіх гравців, раніше повернеться до першого номера. По закінченню , суддя знову шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання,суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, і через суддю-інформатора по радіо оголосить їх до відома глядачів. Нагородження проводиться після завершення естафети на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону (спортивного залу), команд що зайняли 1-3 місця. Взуття – кросівки, або спортивні тапочки.

№8 Виштовхнуть із кола (для хлопчаків)

Від кожної команди, до місця старту, площадка №8 , прибувають спортсмени, по 1 хлопчику від кожної команди і реєструються у судді який знаходиться на місці старту (площадка №8). Після реєстрації, суддя шикує всіх спортсменів в одну шеренгу, оголошує умови та подробиці змагання, дає відповіді на запитання учасників. Розминка 5 хвилин. До кола запрошується по 2 чол.

На землі намальовано коло діаметром 4 м. Два спортсмени, входять в коло ,кладуть руки один одному на плечі і відставляють одну ногу назад для упору. По свистку судді починається боротьба. Спортсмени намагаються виштовхнути за межі кола супротивника так щоб він хоча б одною ногою вийшов за кордон кола. Спортсмени що програли в першому раунді вибувають із змагань і отримують по 10 балів. Спортсмени що вибувають в другому раунді отримають по 6 балів. Три спортсмени що залишились проводять між собою змагання в фінальному раунді. Спортсмен що отримав найбільше перемог отримує 1 бал, за друге місце нараховується 2 бали і за 3 місце учасник отримує три бали. По закінченню, суддя шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання,суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, ічерез суддю-інформатора по радіо оголосить їх до відома глядачів. Нагородження хлопчиків , що зайняли 1-3місця.проводиться після завершення змагань в цій дисципліні на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону, Взуття – кросівки, або спортивні тапочки.

№9 Самий спритний (для дівчаток).

Від кожної команди, до місця старту, площадка №9, прибувають спортсмени, по 1 дівчинці від кожної команди і реєструються у судді який знаходиться на місці старту (площадка №9). Після реєстрації, суддя шикує всіх спортсменів в одну шеренгу, оголошує умови та подробиці змагання, дає відповіді на запитання учасників. Розминка 5 хвилин. До місця проведення змагань запрошується по одній дівчинці.

Завдання 1: розставивши ширше ноги, нахилитись вперед і кинути м`яч поміж ніг так, щоб він полетів до верху, і перелетів через тебе. Випрямившись потрібно впіймати м`яч. За кожен впійманий м`яч 0 очок за не впійманий – 1 очко. Вправа складається з 5 спроб. Переможець визначається за найменшою сумою набраних балів.Завдання 2: На землі накреслено коло діаметром 4 метри. Потрібно оббігти 3 рази коло, підбиваючи волейбольний м`яч об землю однією рукою ні разу не збившись і не впустивши м`яч. За кожну помилку – штраф 2 бали. Переможець визначається за найменшою сумою набраних балів. Переможець в дисципліні « Хто самий спритний?»визначається за найменшою сумою набраних очок у двох вправах. По закінченню, суддя шикує учасників і оголошує їм результати, і відпускає дітей до тренера або керівника делегації. По закінченню змагання,суддя, протягом 5 хвилин зобов`язаний доставити протокол Головному судді Заходу який нараховує очки, згідно результатів, і через суддю-інформатора по радіо оголосить їх до відома глядачів. Нагородження дівчаток , що зайняли 1-3місця,проводиться після завершення змагань в цій дисципліні на п`єдесталі встановленому в центрі стадіону, Взуття – кросівки, або спортивні тапочки.

8.3 ^ Культурно-освітня вікторина.

Знавець Олімпійського спорту.

Для участі у вікторині , під час реєстрації команди в суддівській колегії отримають конверт в якому буде 10 запитань, що стосуються видів спорту, фізичної культури, Олімпійських ігор, назви і дати проведення Олімпійських Ігор( літніх ,зимових),символіки Олімпійських Ігор та інше. Участь увікторині приймає 6 чоловік. Відповідають усно, один чоловік або вся команда. На роздуми на кожну відповідь 10 секунд. За кожну правильну відповідь команда отримує 1 очко, за помилкову відповідь 2. Переможець І туру визначається по найменшій сумі набраних очок.

^ 8.4 Конкурс спортивного танцю

До участі в конкурсі допускається танцювальна пара (хлопчик і дівчинка) віку вказаного в п 3.2 даного Положення . Оцінюватимуть виступи спеціальне журі з фахівців по 5 бальній системі. Перемагає пара що набрала найменшу кількість очок.
^ Телефонний довідник

Куроченко Іван Опанасович…………………………. 0975199244

Гаврікова Людмила Андріївна ………………………..0978883366

Максіменков Олег Олександрович…………… (044) 2868459

Жилінський Віталій Вікторович…………………… 0966310890Додаток№1

Склад

Головної суддівської колегії для проведення на території Київської області Обласного Заходу

«Олімпійське Лелеченя » в 2011-2012 р

Гаврікова Людмила Андріївна Головний суддя .Директор КОЦФЗН «Спорт для всіх» м. Київ

^ Жилінський Віталій Вікторович Головний секретар. м. Київ

Житовоз Володимир Петрович Директор КОІСП смт. Терезине

Вакуленко Микола Степанович Заступник Голови КОВ НОК України. м. Богуслав

Коросько Валентина Миколаївна Заступник завідуючого відділом з питань ФК і Спору Білоцерківського міськвиконкому м. Біла Церква

^ Мурашко Наталія Федорівна Завідуючий відділом з питань ФК і Спорту Васильківського міськвиконкому м. Васильків

Троценко Віктор Григорович Голова Білоцерківського районного осередку КОВ НОК України м. Біла Церква

^ Б
иковська Тетяна Олександрівна
Суддя Національної категорії з легкої атлетики м. Біла Церква

Максименков Олег Олександрович Завідуючий сектору навчально-спортивної роботи Управління з питань ФК і Спорту КОДА м. Київ

Глушко Костянтин Володимирович Заступник директора Київського обласного ліцею-інтернату з ФК і Спорту м. Біла Церква

Семикіна Тетяна Бронзовий призер Олімпійських Ігор в Пекіні м. Обухів
Схожі:

Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconСумська обласна державна адміністрація
Про проведення зональних змагань ІІІ етапу спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя"
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconНаказ
Провести у 2011-2012 навчальному році І, ІІ та ІІІ етапи Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя" у 2011-2012...
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconСемінару
Нарада: «Особливості організації та проведення обласних етапів масових заходів з фізичного виховання учнів знз (учнівська олімпіада,...
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconПоложення про організацію фізичного виховання І масового спорту в...
Затвердити Положення про організацію фізичного виховання І масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх та
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconНаказ
Про проведення Всеукраїнської гри-випробування „Котигорошко”, згідно Положення про проведення Всеукраїнської гри-випробування „Котигорошко”,...
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconНака з
Затвердити Положення про організацію фізичного виховання І масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх та
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconНаказ
Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання І масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних...
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconЗатверджено
Правил безпеки під час проведення навчально-виховного процесу у кабінетах інформатики, положення про розробку інструкцій з охорони...
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconМіністерство освіти І науки україни
Міністерства освіти І науки України від 02. 08. 05 №458 «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання І масового...
Положення про проведення спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» Вступ iconЗатверджено
Правил безпеки під час проведення навчально-виховного процесу у кабінетах (лабораторіях) фізики, положення про розробку інструкцій...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка