Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р
Скачати 76.83 Kb.
НазваПрес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р
Дата конвертації20.04.2013
Розмір76.83 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
Прес-реліз

до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р.

728 „Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1156”,

774 „Про удосконалення порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”
З метою подальшого підвищення ефективності Програми житлових субсидій Кабінетом Міністрів України 6 липня 2011 року прийнято постанови № 728 „Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. № 1156” та № 774 „Про удосконалення порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 № 728 підвищено соціальні гарантії в оплаті житлово-комунальних послуг для сімей з дітьми або інвалідами.

З 1 січня 2012 року у разі призначення житлової субсидії сім’ї, до складу яких входять діти або інваліди І ІІ груп і дохід яких на одну особу не досягає прожиткового мінімуму, сплачуватимуть за житлово-комунальні послуги 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу (за існуючих умов такі сім’ї сплачують 10 відсотків, якщо дохід на одну особу не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму).

Перерахунок розміру субсидій виходячи із зменшених відсотків обов’язкової частки плати для сімей, які отримуватимуть субсидії станом на 1 січня 2012 року, буде проведено автоматично, без додаткових звернень громадян.

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 № 774, яка набрала чинності з 23.07.2011 (з дня опублікування), запроваджено подальше спрощення умов призначення житлових субсидій та врегульовано деякі найбільш проблемні питання, які впливали на можливість малозабезпечених родин оформити субсидію.

Зокрема, надано право громадянам, які мають нереструктуризовану заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, що утворилася до 1 грудня 2006 року, отримувати субсидії.

Комісіям при місцевих органах виконавчої влади дозволено приймати безстрокові рішення про призначення житлових субсидій на загальну житлову площу сім’ям, які складаються з непрацездатних осіб, до зміни обставин у таких сім’ях (зміна складу осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, їх сімейного стану, працевлаштування таких осіб або виникнення в них інших джерел доходів). Це дозволить запобігти зайвому обстеженню таких сімей при кожному зверненні за призначенням субсидії та спростити роботу комісій.

Врегульовано питання щодо призначення субсидій сім’ям, в яких члени родини відсутні тривалий час (працюють або навчаються в іншому регіоні, перебувають на лікуванні чи в місцях позбавлення волі). Відтепер кількість осіб, виходячи з якої призначається субсидія за наявності засобів обліку комунальних послуг, визначається з урахуванням підтверджуючих документів про тимчасову відсутність зареєстрованих осіб, в окремих випадках - на підставі обстеження умов проживання.

Спрощено також деякі питання щодо врахування майнового стану громадян. Зокрема, при призначенні субсидій не будуть враховуватися транспортні засоби вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації протягом більш як 10 років з дати випуску, та інші транспортні засоби, що перебувають в експлуатації протягом більш як 15 років з дати випуску.

З метою забезпечення своєчасного прийняття рішень про призначення житлових субсидій у випадках, коли необхідно зібрати додаткову інформацію про сім’ю, установлено 15 – денний строк для надання такої інформації органами БТІ, ДАІ, ДПС тощо у відповідь на запити органів праці та соціального захисту населення.

Поширено можливість призначення житлових субсидій на опалювальний період на випадки, коли плата за опалення нараховується за двоставковим тарифом. Зазначене зробить більш доступним і прозорим механізм призначення субсидій у таких випадках.

Деякі проблеми, розв’язання яких потребує спрощений порядок надання населенню житлових субсидій, Урядовим рішенням доручено врегулювати центральним органам виконавчої влади відповідно до повноважень, зокрема:

Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству енергетики та вугільної промисловості і Міністерству соціальної - щодо відкриття особових рахунків для оплати житлово-комунальних послуг зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку) особам, що не є власниками такого приміщення (будинку);

Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерству соціальної політики - щодо визначення переліку житлово-комунальних послуг, для оплати яких особам, що проживають у студентських гуртожитках, надається субсидія.

Прийняті Урядом рішення дозволять своєчасно забезпечити державною підтримкою під час оплати житлово-комунальних послуг всіх громадян, які її потребують.


Управління праці та соціального захисту населення

Кіровської районної у м. Донецьку ради Т.В. Гуцул
^ КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 липня 2011 р. № 774

Київ

Про удосконалення порядку призначення та
надання населенню субсидій для відшкодування
витрат на оплату житлово-комунальних послуг,
придбання скрапленого газу, твердого та рідкого
пічного побутового палива

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (ЗП України, 1996 р., № 2, ст. 76; Офіційний вісник України, 1997 р., число 39, с. 17; 1998 р., № 19, ст. 683; 1999 р., № 20, ст. 886, № 48, ст. 2350; 2000 р., № 5, ст. 178, № 35, ст. 1511; 2001 р., № 20, ст. 881, № 52, ст. 2373; 2002 р., № 51, ст. 2290; 2003 р., № 9, ст. 397, № 45, ст. 2362; 2004 р., № 30, ст. 2020; 2006 р., № 50, ст. 3327; 2007 р., № 39, ст. 1552; 2009 р., № 37, ст. 1251, № 42, ст. 1410; 2010 р., № 55, ст. 1869, № 71, ст. 2561; 2011 р., № 22, ст. 914), зміни, що додаються.

2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству енергетики та вугільної промисловості і Міністерству соціальної політики внести протягом трьох місяців на розгляд Кабінету Міністрів України узгоджені пропозиції щодо відкриття особових рахунків для оплати житлово-комунальних послуг зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку) особам, що не є власниками такого приміщення (будинку).

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерству соціальної політики внести пропозиції щодо визначення переліку житлово-комунальних послуг, для оплати яких особам, що проживають у студентських гуртожитках, надається субсидія.

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

Інд.70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 липня 2011 р. № 774

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про порядок призначення
та надання населенню субсидій для відшкодування витрат
на оплату житлово-комунальних послуг, придбання
скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

1. Абзац третій пункту 4 після другого речення доповнити реченням такого змісту: “Прийняте рішення про призначення субсидій незалежно від розміру загальної площі житла у випадках, коли у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані лише непрацездатні особи, які не мають інших доходів, крім доходів від особистого селянського господарства, земельних ділянок, наданих для потреб городництва, сінокосіння і випасання худоби, пенсії та інших соціальних виплат, переглядається, зокрема, у разі зміни складу осіб, зареєстрованих у такому приміщенні, їх сімейного стану, працевлаштування таких осіб або виникнення в них інших джерел доходів.”.

2. Підпункт 4 пункту 5 викласти у такій редакції:

“4) уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла у державному та громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, якому відкрито особовий рахунок, та особи, зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають у своєму володінні чи володінні їх дружин (чоловіків, неповнолітніх дітей) два або більше транспортних засобів (механізмів), що підлягають державній реєстрації та обліку в Державтоінспекції. При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані чи придбані на пільгових умовах через органи праці та соціального захисту населення, а також транспортні засоби вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації протягом більш як 10 років з дати випуску, та інші транспортні засоби, що перебувають в експлуатації протягом більш як 15 років з дати випуску.

Наявність (відсутність) у власності або володінні зазначених осіб іншого житлового приміщення (будинку) та транспортних засобів (механізмів) декларується під час подання заяви про призначення субсидії;”.

3. Пункт 7 доповнити абзацом такого змісту:

“У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично у ньому проживають, за наявності документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, або на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. До зазначених документів належать, зокрема, довідки, що підтверджують перебування особи в іншому місці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання.”.

4. В абзаці першому пункту 12 слова “зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку)” замінити словами “зазначених у пункті 7 цього Положення”.

5. У пункті 13:

1) друге речення абзацу першого виключити;

2) абзац десятий після слів “безоплатно отримувати” доповнити словами і цифрами “у строк до 15 календарних днів”.

6. Друге речення абзацу третього пункту 14 викласти у такій редакції: “У разі коли оплата послуг з централізованого опалення проводиться лише в опалювальний період або за двоставковим тарифом, субсидія призначається на зазначений період починаючи з місяця звернення за її призначенням.”.

7. В абзаці сьомому пункту 20 слова і цифри “після 1 грудня 2006 р.” виключити.

^ КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 6 липня 2011 р. N 728


Київ


Про внесення зміни до пункту 1
постанови Кабінету Міністрів України
від 27 липня 1998 р. N 1156
Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Внести зміну до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів
України від 27 липня 1998 р. N 1156 (1156-98-п) "Про новий
розмір витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання
скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у
разі надання житлової субсидії" (Офіційний вісник України,
1998 р., N 30, ст. 1129; 1999 р., N 20, ст. 886; 2000 р., N 5,
ст. 178; 2007 р., N 2, ст. 69; 2010 р., N 55, ст. 1869, N 71,
ст. 2561), виключивши в абзаці другому цифри і слово "50
відсотків".

2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2012 року.

Прем'єр-міністр України М. АЗАРОВ


Інд. 70

Схожі:

Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconКабінет міністрів україни постанов а від 12 липня 2006 р. N 959
Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 р. N 959 порядок
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconЗакон україни
Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2000р. №915 з подальшими змінами, та...
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconДо розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р....
Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. №686-р «Про деякі питання завершення 2011/2012 навчального року у зв'язку з Проведенням...
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconКабінет міністрів україни постанов а від 14 грудня 2011 р. N 1283
Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2011 р. N 1283 порядок
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconНака з
На виконання Закону України "Про пожежну безпеку" І постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2003 року n 873 "Про внесення...
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconПрес-реліз 12 липня 2012 року м. Київ Представлена Олімпійська форма збірної команди України
Екіпірувального центру bоsco відбудеться презентація парадної, повсякденної та спортивної форми Олімпійської команди України на Ігри...
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconПро внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких...
Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298, у розмірі 332 гривні на місяць
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconКабінет міністрів україни постанов а від 21 листопада 2007 р. N 1333
Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconП О С Т А Н О В А від 5 січня 2011 р. N 4 Київ
Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. N 770 ( 770-2000-п ) Про затвердження переліку
Прес-реліз до постанов Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р iconЛист монмолодьспорт №1/9-61 від 27. 01. 12 року
Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. №686-р "Про деякі питання завершення 2011/2012 навчального року у зв’язку з проведенням...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка