1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань
Скачати 148.29 Kb.
Назва1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань
Дата конвертації19.06.2013
Розмір148.29 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
«ЗАТВЕРДЖУЮ» «ЗАТВЕРДЖУЮ» «ЗАТВЕРДЖУЮ»

Перший заступник Державної Заступник голови ТСО України Президент федерації підводного

служби України у справах начальник управління спорту та підводної діяльності

молоді та спорту неолімпійських видів спорту України

ЦК ТСО України
____________С.В. Глушенко _______________ В.О.Поваров ______________Я.В.Ісаков

«____» _________ 2011р. «____»__________ 2011р. «____» ___________ 2011р.ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Всеукраїнських змагань з підводного спорту в 2012 році

^ I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку підводного спорту в Україні, виявлення кращих команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях, пропаганди здорового способу життя.
^ 1.2.Умови проведення змагань

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2012 рік за діючими на території України Правилами змагань з підводного спорту, які не суперечать міжнародним Правилам змагань з підводного спорту та затверджені Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, Товариством сприяння обороні України та Федерацією підводного спорту та підводної діяльності України.
^ 1.3.Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює департамент фізичного виховання та неолімпійських видів спорту Державної служби України у справах молоді та спорту (далі-Державна служба ), Товариство сприяння обороні України (далі - ТСОУ) та Федерація підводного спорту та підводної діяльності України (далі-Федерація). Безпосередня підготовка та проведення змагань покладається на організаторів - Управління з питань фізичної культури і спорту державних адміністрацій відповідних областей. Автономної Республіки Крим, міст Києва, Севастополя, та на головні суддівські колегії (ГСК), затверджені в установленому порядку за поданням Федерації.
^ 1.4. Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998р. №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових та культурно-видовищних заходів":

- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними органами виконавчої влади областей, АРК, міст Києва та Севастополя.

Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стало причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Організатор змагань зобов'язаний забезпечити проведення змагань з дотриманням вимог «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів» (наказ МОЗ України від 27.10.2008 №614).
^ 1.5. Учасники змагань

1.5.1 У змаганнях чемпіонатів та кубків України беруть участь збірні команди Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, спортивні клуби, ДСТ і відомства, СТК ,ДЮСШ, інших змаганнях - згідно з затвердженим положенням.

1.5.2 До національних змагань з підводного спорту допускаються команди і спортсмени, які є членами Федерації підводного спорту і підводної діяльності України .

1.5.3 Спортсмени - представники інших федерацій та громадяни інших країн, можуть брати участь у цих змаганнях поза конкурсом, якщо інше не передбачено положенням про змагання.

1.5.4 До національних змагань допускаються дорослі спортсмени, які мають не нижче II розряду, юнаки та дівчата 1995 року народження та молодші - не нижче юнацького розряду.

1.5.5 Юнаки та дівчата мають право брати участь у змаганнях дорослих (або за старшу вікову категорію) за наявності довідки-дозволу лікаря та рапорту тренера-представника команди (див. додаток №2)

1.5.6 Всі учасники повинні мати діючий на термін проведення змагань страховий поліс .

1.5.7 До участі у змаганнях у підводних вправах (з аквалангом) допускаються спортсмени, не молодші 12 років, до вправи 50 м. пірнання - з 10 років, які мають відповідну підготовку, що підтверджується заявою тренера-представника, а також за наявності заяви-дозволу батьків (див. додаток №1).
1.6. Заявки

1.6.1 Попередні заявки надсилаються електронною поштою за 21 добу до початку змагань на адресу організатора змагань (дивись відповідні пункти Положення).

1.6.2 Технічні заявки подаються (надсилаються електронною поштою) до головної суддівської колегії згідно з листом-запрошенням на змагання.

1.6.3 Іменні заявки (заявочні листи), паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про реєстрацію, страховий поліс, рапорт тренера-представника , заяви батьків (для юнаків та дівчат, які заявлені на підводні вправи та на дистанцію 50 м. пірнання), довідки-дозволи лікарів (для юнаків та дівчат молодших вікових категорій, які стартують за старшу вікову категорію або за дорослих) подаються безпосередньо до мандатної комісії. Заявочні листи (див. додаток №3) на участь у змаганнях повинні бути завірені фізкультурно-спортивними диспансерами відповідного рівня (для спортсменів нижчих розрядів : II, III, .юнацького - згідно змагань у системі масової фізично-оздоровчої роботи). Всі заявки на участь збірних команд областей, м.м. Києва та Севастополя у чемпіонатах України обов'язково повинні бути завірені печаткою територіального органу виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту, для клубних команд - клубами.

1.6.4 Спортсмени надають у мандатну комісію ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
^ 1.7. Нагородження учасників змагань

1.7.1 Переможці та призери змагань нагороджуються дипломами та медалями. Цінними призами нагороджують переможців змагань, якщо це передбачено кошторисом на проведення змагань.

1.7.2 Якщо у змаганнях на окремих дистанціях (вправах) беруть участь менше трьох учасників, нагороджуються спортсмени, які показали результат не нижче : для дорослих (вікова категорія А) - нормативу «кандидата у майстри спорту», для юнаків та дівчат вікової категорії В - нормативу І розряду, для юнаків та дівчат вікової категорії С - нормативу II розряду , для юнаків та дівчат вікової категорії D - нормативу III розряду.

1.8. Фінансування

1.8.1 Витрати, пов'язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) - за рахунок організацій, що відряджають.

1.8.2 Міністерство несе витрати відповідно до Єдиного календарного плану спортивних заходів України на 2011 рік і згідно з затвердженим Міністерством кошторисом.

1.8.3. Фінансування проведення змагань здійснюється згідно з затвердженим кошторисом та за рахунок коштів Федерації. В разі відсутності централізованого фінансування, змагання проводяться за рахунок дольових внесків учасників згідно з кошторисом організатора змагань, затвердженого відповідним чином, та за рахунок інших, не заборонених законодавством, джерел.
^ II. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
…………………………………………………………………………………………….
ПІДВОДНА СТРІЛЬБА ПО МІШЕНЯХ (із зміненнями)
2.8 Чемпіонат України з підводної стрільби по мішенях

Змагання проводяться у м. Миколаїв 24.03.2012 р.

День приїзду 23.03.2012 р., день від'їзду 25.03.2012 р.

2.8.1 Учасники змагань.

Змагання особисто-командні. До змагань допускаються команди областей, АР Крим, міст Києва, Севастополя та клубів. Склад команди - 9 спортсменів (чоловіки - 3, жінки - 3, юніори (юнаки та/чи дівчата) – 3), тренер-представник - 1, суддя - 1. Всього: 11 чоловік.

Склад команди у кожній статево – віковій категорії не може бути менше двох учасників.

Склад учасників в особистому заліку необмежений.

Змагання проводяться окремо серед чоловіків, жінок, юніорів.

На змаганнях кожен учасник може виступати тільки у одній статево - віковій категорії.

Вік учасників:

юніори – 1995 – 1998 років народження.

чоловіки та жінки - 1994 року народження та старші.

2.8.2 Програма змагань:

  • вправа №1 «Влучність»;

  • вправа №2 «Біатлон»;

  • вправа №3 «Естафета» (командна).

2.8.3 Визначення результатів.

2.8.3.1 Особиста першість в чемпіонаті визначається у кожній вправі окремо серед чоловіків, жінок, юніорів.

2.8.3.2 Командна першість у чемпіонаті визначається окремо серед чоловіків, жінок, юніорів за найбільшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди в особистих вправах та в естафеті.

2.8.3.3 Для визначення результатів командної першості учасникам змагань - членам команд за зайняті місця у кожній вправі і командам в естафеті нараховуються очки відповідно до таблиці № 1.
Табл.№ 1

Місце

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Очки

50

46

42

39

36

33

30

27

24

22

20

18

Місце

1 3

14

15

16

1 7

18

1 9

20

21

22

2 3

24

Очки

16

14

12

10

8

7

6

5

4

3

2

1


2.8.3.4 У вправі «Естафета» очки до командного заліку нараховуються з коефіцієнтом 2.

2.8.3.5 Учасникам змагань, які виступають поза командою, очки не нараховуються.

2.8.3.6 Нагородження переможців та призерів проводиться тільки за умови участі у даній вправі не менш ніж трьох учасників (команд).
^ 2.9 Кубок України з підводної стрільби по мішенях

Змагання проводяться у 2 етапи:

1-й етап - у м. Рівне 03.03. 2012 р. День приїзду 02.03.12 , день від'їзду 04.03.2012р.

2-й етап (Фінал) - у м. Бориспіль, Київської обл. 21.04.2012 р. День приїзду 20.04.2012р., день від'їзду 22.04.2012 р.

2.9.1 Учасники змагань.

Згідно з п. 2.8.1 цього Положення.

На змаганнях Кубку України кожен учасник може виступати тільки у складі однієї й тієї ж команди.

2.9.2 Програма змагань.

Згідно з п. 2.8.2 цього Положення.

2.9.3 Визначення результатів на етапах Кубка України

2.9.3.1 Особиста першість у змаганнях кожного етапу Кубку визначається у кожній вправі окремо серед чоловіків, жінок, юніорів.

2.9.3.2 Командна першість в змаганнях кожного етапу Кубку визначається окремо серед чоловіків, жінок, юніорів за найбільшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди в особистих вправах та в естафеті.

2.9.3.3 Для визначення результатів командної першості на етапі учасникам змагань - членам команд за зайняті місця у кожній вправі і командам в естафеті нараховуються очки згідно таблиці, наведеній у п.2.8.3.3 цього Положення.

2.9.3.4 У вправі «Естафета» очки в командний залік нараховуються з коефіцієнтом 2.

2.9.3.5 Учасникам змагань, які виступають поза командою, очки не нараховуються.

2.9.4 Визначення результатів у загальному заліку Кубка України.

2.9.4.1 Особиста першість у загальному заліку Кубка України визначається у кожній вправі окремо серед чоловіків, жінок, юніорів за найбільшою сумою очок, набраних учасниками у двох етапах Кубка.

2.9.4.2 Для визначення результатів особистої першості усім учасникам змагань на кожному етапі за зайняті місця у кожній вправі нараховуються очки згідно таблиці, наведеній у п.2.9.3.3 цього Положення.

2.9.4.3 Командна першість у загальному заліку Кубка України визначається окремо серед чоловіків, жінок, юніорів за найбільшою сумою очок, набраних командами у двох етапах Кубка.

2.9.4.4 У разі однакової кількості набраних очок у двох або більше учасників (команд) перевага надається учаснику (команді), що зайняв (зайняла) більш високе місце у Фіналі Кубка.

2.9.5 Нагородження переможців та призерів проводиться тільки за умови участі у даній вправі не менш ніж трьох учасників (команд).
^ ПІДВОДНЕ ПОЛЮВАННЯ
2.10 Чемпіонат України з підводного полювання

Змагання проводяться у м. Севастополь 15-16 вересня 2012 р.

День приїзду 14.09.2012 р., день від"їзду 17.09.2012 р.

2.10.1 Учасники змагань.

Змагання особисто-командні. До змагань допускаються команди областей, АР Крим, міст Києва, Севастополя та клубів. Склад команди: 3 спортсмени, 1 запасний, 1 тренер-представник. Усього 5 осіб. До змагань допускаються спортсмени (чоловіки і жінки), вік яких не менше 18 років.

Склад команди не може бути менше двох учасників.

2.10.2 Програма змагань:

Два дні полювання по 5 годин кожного дня.

2.10.3 Визначення результатів.

2.10.3.1 Спосіб нарахування очок спортсменам за здобич на змаганнях, дозволені види риб, штрафи тощо наводяться у додатку до Положення, який є його невід'ємною частиною і затверджується організатором, Федерацією та ГОЛОВРИБВОДОМ України.

2.10.3.2 Особиста першість визначається за найбільшою кількістю очок, набраних спортсменами за два дні полювання.

2.10.3.3 Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди.
^ 2.11. Кубок України з підводного полювання

Змагання проводяться у 2 етапи.

1 -й етап відбудеться у Херсонській обл. 21-22 липня 2012 р. День приїзду 20.07.2012 р., день від'їзду 23.07.2012 р.

2-й етап (Фінал) відбудеться у м. Запоріжжя 06-07 жовтня 2012 р. День приїзду 05.10.2012 р., день від'їзду 08.10.2012 р.

2.11.1 Учасники змагань.

Змагання особисто-командні. До змагань допускаються команди областей, АР Крим, міст Києва, Севастополя та клубів. Склад команди: 3 спортсмени, 1 запасний, 1 тренер-представник. Усього 5 осіб. До змагань допускаються спортсмени (чоловіки і жінки), вік яких не менше 18 років.

Склад команди не може бути менше двох учасників.

На змаганнях Кубку України кожен учасник може виступати тільки у складі однієї й тієї ж команди.

2.11.2 Програма змагань

Два дні полювання по 5 годин кожний день.

2.11.3 Визначення результатів на кожному етапі.

2.11.3.1 Спосіб нарахування очок спортсменам за здобич на змаганнях етапу, дозволені види риб, штрафи тощо наводяться у додатку до Положення, який є його невід’ємною частиною і затверджується організатором, Федерацією та ГОЛОВРИБВОДОМ України.

2.11.3.2 Особиста першість на кожному етапі визначається за найбільшою кількістю очок, набраних спортсменами за два дні полювання.

2.11.3.3 Командна першість на етапі Кубка визначається за найбільшою сумою очок, набраних всіма учасниками команди.

2.11.4 Визначення результатів у загальному заліку Кубка України.

2.11.4.1 Особиста першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних спортсменами за зайняті місця на кожному етапі Кубка відповідно до таблиці № 2.
Табл. № 2

Місце

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

Очки

100

93

87

82

78

75

72

69

66

63

60

57

54

51

48

46

44

Місце

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

Очки

42

40

38

36

34

32

30

28

26

24

23

22

21

20

19

18

17

Місце

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50
Очки

16

15

14

13

12

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

2.11.4.2 У разі однакової кількості очок у двох або більше спортсменів перевага надається спортсмену, що зайняв більш високе місце у Фіналі Кубка.

2.11.4.3 Загальнокомандна першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних командами за зайняті місця на кожному етапі Кубка згідно з таблицею, наведеною у п.2.9.3.3 цього Положення.

2.11.4.4 У разі однакової кількості набраних очок у двох або більше команд перевага надається команді, що зайняла більш високе місце у Фіналі Кубка.

Схожі:

1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань icon1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників...
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту...
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань icon1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників...
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту...
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань icon1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників...
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту...
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань iconНастанови з проведення змагань зі спортивного лижного туризму вступ
Основною метою розробки цих Настанов є визначення єдиного підходу до організації змагань, побудови дистанцій, подолання локальних...
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань iconПлан графік внутрішкільного контролю за станом безпеки життєдіяльності та охорони праці
Дотримання правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури І спорту у загальноосвітніх закладах
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань iconПсихологічна підтримка учасників навчально-виховного процесу під час підготовки до зно
Згідно плану роботи рво практичні психологи району вже другий рік поспіль здійснюють психологічну підтримку учасників навчально-виховного...
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань iconДержавна казначейська служба україни
Згідно з наказом Державного комітету України з фізичної культури І спорту від 06. 05. 98 р. N 917, видатки на проведення спортивних...
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань icon2 Туристські спортивні походи (СП) мають на меті вирішення широкого...
В (далі змагання сп) сприяють вихованню патріотизму, колективізму, шанобливому ставленню до пам’яток історії, культури та природи...
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань iconЗ пожежної безпеки життєдіяльності під час проведення занять
Пожежна безпека учнів під час занять предмета «Захист Вітчизни» забезпечується чіткою організацією, точним дотриманням встановлених...
1 Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників І глядачів під час проведення змагань iconЦі “Правила горосходжень” установлюють умови І порядок оформлення...
АЗ, вимоги до керівників аз, керівника І учасників групи горосходжувачів (команди), дотримання яких є мінімально необхідними мірами...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка