Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України
Скачати 83.87 Kb.
НазваПоложення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України
Дата конвертації19.06.2013
Розмір83.87 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
ЗАТВЕРДЖУЮ ЗАТВЕРДЖУЮ
ПОЛОЖЕННЯ

про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України

та IV чемпіонат України серед юніорів з шахів (розв'язування шахових композицій)
1. Мета змагань

Змагання проводяться з метою:

- виявлення найсильніших спортсменів і команд регіонів України з розв'язування шахових композицій;

- підвищення спортивної кваліфікації спортсменів з розв'язування шахових композицій;

- формування збірної команди України для участі у 8-му чемпіонаті Європи та 36-му чемпіонаті світу з розв'язування шахових композицій.
2. Термін і місце проведення змагання

Чемпіонат України проводиться з 15 по 17 березня 2013 року в м. Суми (Сумської області) в Клубі інтелектуальних ігор «Інтелект» Сумського державного університету за адресою: проспект Т.Шевченка, 15, м. Суми, Україна, 40011.

Дата приїзду – 15 березня 2013 року.

З організаційних питань звертатися до:

- Президента Федерації шахів Сумської області Тимошенка Миколи Єгоровича
(тел. 099-012-08-98);

- Голови Федерації шахів Сумської області Федченка Володимира Васильовича
(тел. 050-407-28-16);

- в спорткомплекс Сумського державного університету до Токаря Юрія Борисовича (тел. 050-307-42-26).

3. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює відділ розвитку неолімпійських видів спорту Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (далі - Міністерство) та Федерація шахів України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення покладається на управління з питань фізичної культури та спорту Сумської облдержадміністрації, головну суддівську колегію, затверджену Міністерством і Федерацією.

Головний суддя чемпіонату: Марандюк Михайло Назарович (Чернівецька область).

Головний секретар чемпіонату: Рибалка Микола Іванович (Сумська область).
4. Учасники змагань, вимоги до них та умови проведення змагань

До командних змагань допускаються збірні команди АР Крим, областей та міст України у складі до чотирьох учасників. До заліку включаються найкращі результати трьох спортсменів окремо по кожному туру, результати всіх турів сумуються. Дозволено виступ команд і в неповному складі.

До участі в особистому чемпіонаті персонально допускаються 15 українських найсильніших спортсменів-розв'язувачів, визначених за результатами XXVII чемпіонату України 2012 року:


1.

Соловчук Олексій В.

Полтавська обл.

2.

Копил В.В.

Полтавська обл.

3.

Погорєлов В.Н.

Полтавська обл.

4.

Семененко В. Ю.

Дніпропетровська обл.

5.

Крижанівський В.В.

Черкаська обл.

6.

Парадзінській О.

Херсонська обл.

7.

Куріленко В.

Полтавська обл.

8.

Князев О.

Дніпропетровська обл.

9.

Шалигін О.

Дніпропетровська обл.

10.

Бородавкін С.

Дніпропетровська обл.

11.

Коваленко І.

Дніпропетровська обл.

12.

Соловчук Олег В.

Полтавська обл.

13.

Волков Л.П.

Донецька обл.

14.

Гершинський М.

Донецька обл.

15.

Пархоменко М.

Вінницька обл.


а також учасники командних змагань, спортсмени від областей в яких несформована команда (не більше двох), та спортсмени з інших країн. У кожному з шести розділів (двоходівки, триходівки, етюди, багатоходівки, кооперативні мати, зворотні мати) для розв'язку пропонуються по три композиції.

До чемпіонату України серед юніорів допускаються спортсмени, яким на перший день змагань ще не виповнилося 23 роки. З кожної області допускається до 2-х юніорів.

Змагання проводяться згідно з діючими в Україні правилами змагань з шахів (шахова композиція) і регламентом чемпіонатів світу з розв'язування шахових композицій.
5. Програма XXVII чемпіонату України з розв'язування шахових композицій


П’ятниця 15 березня

Приїзд учасників чемпіонату;

16.00 – 19.00 Відкритий турнір з розв’язування шахових композицій на Кубок голови Сумської обласної державної адміністрації. Ю.П. Чмирь.

Субота 16 березня

09.30-10.00 – Відкриття чемпіонату;

10.00-14.00 – І-ІІІ тури;

16.00-20.30 – Турнір з бліц-розв’язування шахових композицій
на призи Ректора Сумського державного університету проф.
А.В. Васильєва і Федерації шахів Сумської області.

Неділя 17 березня

09.00-13.00 – IV-VI тури;

13.00-15.00 – Підведення підсумків чемпіонату;

15.00-16.00 – Нагородження переможців чемпіонату;

Від’їзд учасників.


6. Визначення переможців

Визначення переможців проводиться відповідно до діючих в Україні правил змагань з шахів (шахова композиція). За кожну правильно розв'язану композицію нараховується п'ять балів.

Місця визначаються за сумою балів, набраних кожним учасником та кожною командою. У випадку рівності балів у двох чи більше учасників місця визначаються за меншим часом, витраченим на розв'язування композицій.
7. Нагородження переможців

Учасники, що посіли 1-3 місця в особистому чемпіонаті, нагороджуються медалями та дипломами Міністерства.

Команди – чемпіон і призери та члени команд нагороджуються медалями та дипломами Міністерства.

15 найсильніших українських спортсменів – розв'язувачів, визначених за результатами цього чемпіонату персонально допускаються до участі у наступному чемпіонаті України.

З найсильніші українські спортсмени – розв'язувачі – юніори, визначені за результатами чемпіонату серед юніорів персонально допускаються до участі у наступному чемпіонаті України серед юніорів.
8. Умови прийому

Міністерство несе витрати відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2013 рік згідно із затвердженим кошторисом.

Часткові витрати на організацію змагань – за рахунок Федерації та залучених Федерацією позабюджетних коштів.

Витрати на відрядження учасників змагань (проїзд до місця проведення змагань та у зворотному напрямку, розміщення, харчування, добові в дорозі, збереження заробітної плати за основним місцем роботи) несуть організації, які відряджають на змагання.
9. Підготовка спортивних споруд

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 р. № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, утворена відповідними обласними та м. Києва державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш ніж за чотири години до початку змагань зобов'язаний подати до робочої комісії акт про готовність споруди до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
10. Медичне забезпечення змагань

У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі.

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов'язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії у правах заступника головного судді. Усі його рішення в межах компетентності обов'язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінченням.
11. Порядок оформлення учасників змагань

Всі учасники до відкриття змагань подають до суддівської колегії паспорт (особи, молодші 16 років – свідоцтво про народження), довідку лікаря про допуск до змагань, іменну заявку завірену печаткою територіального органу виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту, страхування від нещасних випадків (страховий поліс).

Спортсмени, які не подали зазначені документи, до участі у змаганнях не допускаються.
Телефони для довідок:

Міністерство – Тимошенко Леонід Володимирович 044-289-67-48 роб.

Федерація – Копил Валерій Володимирович 093-39172-86
Положення – офіційний виклик на змаганняФедерація шахів України Департамент фізичного виховання

та не олімпійських видів спорту

Мінсімямолодьспорту

Схожі:

Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconВідкритий особисто-командний чемпіонат Чернівецької області
Відкритий особисто-командний чемпіонат Чернівецької області зі спортивного спортивного орієнтування серед учнівської молоді
Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconХхv особисто-командний відкритий чемпіонат України та чемпіонат України...

Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconОсобистий чемпіонат України, Особисто-командний чемпіонат України...
Заст гол судді по дистанціях Тетяна Черниш (м. Київ) 067 606 34 51, (044) 331 70 43
Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconПроект календарного плану заходів
Примітка: чу серед юнаків, Командний та Особистий чу та чу з багатоборства проводяться паралельно з чу або багатоденками бігом, особисто-командний...
Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconЧемпіонат України (багатоборство), командний чемпіонат України з...
Дніпропетровський департамент фізичної культури І спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації
Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту федерація...

Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту федерація...

Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту федерація...

Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconМіністерство україни у справах сім’Ї, молоді та спорту федерація...

Положення про XXVII відкритий особисто-командний чемпіонат України iconПоложення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського...
Змагання проводяться орієнтовно щорічно у лютому місяці. Остаточна інформація про термін та місце проведення змагань повідомляється...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка