Рішення
Скачати 252.83 Kb.
НазваРішення
Дата конвертації27.06.2013
Розмір252.83 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
ПРОЕКТ

ЛУГАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ
від “13” жовтня 2008р.

№ 303

м. Луганськ
Про внесення змін до рішення ВИКОНАВЧОГО

КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від 24.06.08 №188 „Про встановлення

(затвердження) та погодження тарифів

на виробництво, транспортування, постачання

теплової енергії та послуги з централізованого

опалення і постачання гарячої води та пари”

Розглянувши проект регуляторного акта, а саме проект рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ „Про внесення змін до рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 24.06.08 №188 „Про встановлення (затвердження) та погодження тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та пари”, керуючись п.п.2 п.а ст.28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законами України "Про житлово-комунальні послуги", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", “Про теплопостачання”, на підставі постанови Кабінету Міністрів України 10.07.06 № 955 “Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води”, наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 08.09.2000 р. №191 „Про затвердження Правил розрахунку двоставкового тарифу на теплову енергію та гарячу воду”, аналізу регуляторного впливу проекту рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ „Про внесення змін до рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 24.06.08 №188 „Про встановлення (затвердження) та погодження тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та пари” від 03.09.08 №974/0/51-08, проведеного УПРАВЛІННЯМ ЕКОНОМІКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 10.09.2008 № 261 “Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта”, висновків Державної інспекції з контролю за цінами в Луганській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії та наданням послуг з централізованого опалення від 29.08.08 №247, від 29.08.08 №248, від 29.08.08 №249, висновків Державної інспекції з контролю за цінами в Луганській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії та наданням послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води від 29.08.08 №250, від 29.08.08 №251, від 29.08.08 №252, від 29.08.08 №253, від 29.08.08 №254, від 29.08.08 №255, наданих Луганським міським комунальним підприємством „Теплокомуненерго”, інформацій УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 03.09.08 №975/0/51-08 та від 13.10.08 № 1180/0/51-08, погодження територіального відділення Антимонопольного комітету України в Луганській області від 18.09.08, ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ВИРІШИВ:


 1. Не підвищувати до 01.01.2009 р. тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та на послуги з централізованого постачання гарячої води для першої групи споживачів – населення.
 1. Внести зміни до рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 24.06.08 №188 „Про встановлення (затвердження) та погодження тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та пари”, виклавши додатки 1,2, 3 вказаного рішення у новій редакції, згідно додатків 1, 2, 3, що додаються до цього рішення.
 1. УПРАВЛІННЮ ЕКОНОМІКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (С. Дроботенко):


3.1. відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 № 308 здійснювати відстеження результативності регуляторного впливу даного рішення, за результатами якого надавати Луганському міському голові для підпису відповідні звіти про відстеження результативності регуляторного впливу даного рішення;
3.2. здійснити інші необхідні заходи передбачені діючим законодавством, в тому числі Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.


  1. здійснити розрахунки суми різниці між діючими тарифами на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та на послуги з централізованого постачання гарячої води для першої групи споживачів – населення, передбачених рішенням ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 24.06.08 №188 „Про встановлення (затвердження) та погодження тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та пари”, та сумою економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та на послуги з централізованого постачання гарячої води для першої групи споживачів – населення, та надати вказані розрахунки до ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
 1. ФІНАНСОВОМУ УПРАВЛІННЮ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Стєна О.М.), у зв’язку з прийняттям п.1 цього рішення, на підставі розрахунків, наданих УПРАВЛІННЯМ ЕКОНОМІКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, про які йде мова в п.п.3.3 п.3 цього рішення, здійснити необхідні заходи, в тому числі, щодо внесення до міського бюджету на 2008 рік відповідних змін. 1. УПРАВЛІННЮ СПРАВАМИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Черних Н.) негайно довести дане рішення до відома УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, Луганського міського комунального підприємства „Теплокомуненерго”, міського комунального підприємства „Луганськ-Сервіс-Плюс”, комунального підприємства „Облтепло”. 1. УПРАВЛІННЮ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (С. Болотський ) в тижневий термін з моменту прийняття даного рішення опублікувати його у міській громадсько-політичній газеті „Жизнь Луганска” та розмістити на сайті Луганського міського голови та міської ради. 1. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття, крім п.2 цього рішення, який:

  1. відносно внесення змін до тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та на послуги з централізованого постачання гарячої води для першої групи споживачів – населення, набирає чинності з 01.01.2009 р.;

  2. відносно внесення змін до тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення та на послуги з централізованого постачання гарячої води для інших груп споживачів, крім першої групи споживачів – населення, набирає чинності з моменту опублікування даного рішення у міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска». 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника Луганського міського голови М. Пілавова.


Міський голова С. Кравченко

^

Додаток 1 до рішення

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ


ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від 13 жовтня 2008 р.

№ 303
Двоставкові тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення *) **)***)
п/п

Вид оплати

Одиниця виміру

Розмір тарифу,

в грн. з ПДВ
1

2

3

4

І.

Для першої групи споживачів - населення

1.

Плата за приєднане теплове навантаження в житлових будинках (квартирах), в тому числі гуртожитках, незалежно від наявності приладів обліку теплової енергії (сплачується щомісяця протягом року)

1 кв.метр опалювальної площі


1,79

2.

Плата за спожиту теплову енергію для житлових будинків (квартир), в тому числі гуртожитків, обладнаних приладами обліку теплової енергії (сплачується щомісяця в опалювальний період)

1 Гкал

118,72

3.

Плата за спожиту теплову енергію для житлових будинків (квартир), в тому числі гуртожитків, не обладнаних приладами обліку теплової енергії (сплачується щомісяця в опалювальний період)

1 кв.метр опалювальної площі


3,16

ІІ.

Для другої групи споживачів – бюджетні установи

1.

Плата за одиницю приєднаного теплового навантаження (сплачується щомісяця протягом року)

100 ккал/годин в місяць


3,28

2.

Плата за спожиту теплову енергію при наявності приладів обліку теплової енергії (сплачується в опалювальний період)

1 Гкал

260,47

3.

Плата за спожиту теплову енергію, при відсутності приладів обліку теплової енергії (сплачується в опалювальний період)

1 кв.метр опалювальної площі


7,55

ІІІ.

Для третьої групи споживачів – інші споживачі

ІІІ-1

Для підприємств, установ та організацій, що є виконавцями послуги з централізованого опалення у житловому фонді (у тому числі гуртожитках), незалежно від форм власності

1.

Плата за приєднане теплове навантаження в житлових будинках, в тому числі гуртожитках, незалежно від наявності приладів обліку теплової енергії (сплачується щомісяця протягом року)

1 кв.метр опалювальної площі


1,74

2.

Плата за спожиту теплову енергію для житлових будинків, в тому числі гуртожитків, обладнаних приладами обліку теплової енергії (сплачується щомісяця в опалювальний період)

1 Гкал

118,72

3.

Плата за спожиту теплову енергію для житлових будинків, в тому числі гуртожитків, не обладнаних приладами обліку теплової енергії (сплачується щомісяця в опалювальний період)

1 кв.метр опалювальної площі


3,16

ІІІ-2

Для членів творчих спілок (письменників, художників, композиторів, театральних діячів, кінематографістів, журналістів, фотохудожників, архітекторів, майстрів народного мистецтва, дизайнерів, музичних спілок)

1.

Плата за приєднане теплове навантаження для приміщень, які використовуються під індивідуальні майстерні-студії, незалежно від наявності приладів обліку теплової енергії (сплачується щомісяця протягом року)

1 кв.метр опалювальної площі


1,79

2.

Плата за спожиту теплову енергію для приміщень, які використовуються під індивідуальні майстерні-студії, обладнаних приладами обліку теплової енергії (сплачується щомісяця в опалювальний період)

1 Гкал

118,72

3.

Плата за спожиту теплову енергію для приміщень, які використовуються під індивідуальні майстерні-студії, не обладнаних приладами обліку теплової енергії (сплачується щомісяця в опалювальний період)

1 кв.метр опалювальної площі


3,16

ІІІ-3

Для інших споживачів

1.

Плата за одиницю приєднаного теплового навантаження (сплачується щомісяця протягом року)

100 ккал/годин в місяць


3,08

2.

Плата за спожиту теплову енергію при наявності приладів обліку теплової енергії (сплачується в опалювальний період)

1 Гкал

244,60

3.

Плата за спожиту теплову енергію, при відсутності приладів обліку теплової енергії (сплачується в опалювальний період)

1 кв.метр опалювальної площі


7,10


*) Розміри тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення, що зазначені у цьому додатку, які встановлені (затверджені) та погоджені ВИКОНАВЧИМ КОМІТЕТОМ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ розраховані з урахуванням ч.3 ст.31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, тобто вони є не нижчими від розмірів економічно обґрунтованих витрат на виробництво зазначених послуг. Крім того зазначені тарифи розраховані з урахуванням ч.6 ст.191 “Господарського кодексу України”, тобто вони є такими, застосування яких дасть змогу підприємствам, одержувати прибуток.

**) Рішення про початок та закінчення опалювального періоду приймається виконавчим комітетом Луганської міської ради.

***) Тарифи розраховано з урахуванням безперебійного теплопостачання протягом усього опалювального періоду.
Заступник Луганського міського голови А. Кузьменко
Начальник управління економіки Луганської міської ради С. Дроботенко
^

Додаток 2 до рішення

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ


ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від 13 жовтня 2008 р.

№ 303


 1. Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води *)**


п/п

Вид оплати

Одиниця виміру

Розмір тарифу,

в грн. з ПДВ
1

2

3

4

І.

Для першої групи споживачів - населенняПлата за надання послуг з централізованого постачання гарячої води:

- при відкритій системі постачання гарячої води;
- при закритій системі постачання гарячої води, всього,

в тому числі:

підігрів
1Гкал

1 куб.метр
1 Гкал

1 куб.метр
1 Гкал

1 куб.метр331,99

16,43
331,99

16,43
253,22

12,53ІІ.

Для другої групи споживачів – бюджетні установи
Плата за надання послуг з централізованого постачання гарячої води:

- при відкритій системі постачання гарячої води;
- при закритій системі постачання гарячої води, всього,

в тому числі:

підігрів

1Гкал

1 куб.метр
1Гкал

1 куб.метр
1 Гкал

1 куб.метр
465,54

23,04
465,01

23,09
350,35

17,39ІІІ.

Для третьої групи споживачів – інші споживачі

ІІІ-1

Для підприємств, установ та організацій, що є виконавцями послуг з централізованого постачання гарячої води у житловому фонді (у тому числі гуртожитках), незалежно від форм власності
Плата за послуги з централізованого постачання гарячої води виробникам цих послуг:

- при відкритій системі постачання гарячої води;
- при закритій системі постачання гарячої води, всього,

в тому числі:

підігрів

1 Гкал

1 куб.метр


1 Гкал

1 куб.метр
1 Гкал

1 куб.метр328,64

16,27


328,64

16,27
250,43

12,40

ІІІ-2

Для членів творчих спілок (письменників, художників, композиторів, театральних діячів, кінематографістів, журналістів, фотохудожників, архітекторів, майстрів народного мистецтва, дизайнерів, музичних спілок)
Плата за надання послуг з централізованого постачання гарячої води:

- при відкритій системі постачання гарячої води;
- при закритій системі постачання гарячої води, всього,

в тому числі:

підігрів
1Гкал

1 куб.метр
1 Гкал

1 куб.метр
1 Гкал

1 куб.метр331,99

16,43
331,99

16,43
253,22

12,53ІІІ-3

Для інших споживачів
Плата за надання послуг з централізованого постачання гарячої води:

в тому числі:

підігрів


1 Гкал

1 куб.метр
1 Гкал

1 куб.метр451,04

22,33
335,96

16,63
2. Тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання пари *)**

п/п

Вид оплати

Одиниця виміру

Розмір тарифу,

в грн. з ПДВ

1

2

3

4

І.

Для всіх груп споживачів (крім населення)
Плата за надання послуг з централізованого постачання пари


1 Гкал

1 т359,03

235,85


*) Розміри тарифів на послуги з централізованого постачання гарячої води та пари, що зазначені у цьому додатку, які встановлені (затверджені) та погоджені ВИКОНАВЧИМ КОМІТЕТОМ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ розраховані з урахуванням ч.3 ст.31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, тобто вони є не нижчими від розмірів економічно обґрунтованих витрат на виробництво зазначених послуг. Крім того зазначені тарифи розраховані з урахуванням ч.6 ст.191 “Господарського кодексу України”, тобто вони є такими, застосування яких дасть змогу підприємствам одержувати прибуток.

**) Тарифи на централізоване постачання гарячої води та пари розраховано з урахуванням безперебійного та цілодобового постачання гарячої води та пари.

Заступник Луганського міського голови А. Кузьменко

Начальник управління економіки Луганської міської ради С. Дроботенко
^

Додаток 3 до рішення


ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від 13 жовтня 2008 р.

№ 303
Структура тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води та париПоказники

Одиниця виміру

1. Опалення

2. Централізоване постачання гарячої води

3. Пара

Тарифи, передбачені п.1,2,3 розділу І та п.1,2,3 розділу ІІІ-1 додатку 1 до цього рішення

Тарифи, передбачені п. 1.2 розділу ІІ додатку 1 до цього рішення

Тарифи, передбачені п. 1.2 розділу ІІІ-2 додатку 1 до цього рішення

Тарифи, передбачені розділом І та розділом ІІІ-1 частини 1 додатку 2 до цього рішення

Тарифи, передбачені розділом ІІ частини 1 додатку 2 до цього рішення (при відкритій системі постачання гарячої води)

Тарифи, передбачені розділом ІІ частини 1 додатку 2 до цього рішення (при закритій системі постачання гарячої води)

Тарифи, передбачені розділом ІІ частини 1 додатку 2 до цього рішення (при закритій системі постачання гарячої води - підігрів)

Тарифи, передбачені розділом ІІІ-2 частини 1 додатку 2 до цього рішення

Тарифи, передбачені розділом І частини 2 додатку 2 до цього рішення
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Корисний відпуск теплової енергії

тис. Гкал

778,1

178,58

62,96

311,05

0,97

4,92

6,69

1,18

1,86
^

Собівартість послуг


грн./Гкал

211,09

291,89

279,56

276,66

387,95

387,51

291,96

375,87

299,19

в т.ч.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

прямі витрати, в т.ч.

грн./Гкал

175,35

256,85

244,52

240,92

352,91

352,47

256,92

340,83

264,15

- газ з транспортуванням

грн./Гкал

115,35

195,69

184,20

115,28

196,92

196,92

196,92

184,92

196,92

- електроенергія

грн./Гкал

26,53

26,53

26,53

26,53

26,53

26,53

26,53

26,54

26,53

- холодна вода на технологію

грн./Гкал

5,08

5,08

5,08

5,08

5,08

5,08

5,08

5,08

5,08

- холодна вода на гаряче водопостачання

грн./Гкал

0,00

0,00

0,00

65,64

95,99

95,55

0,00

95,91

7,23

- виплата на оплату праці

грн./Гкал

18,61

18,61

18,61

18,61

18,61

18,61

18,61

18,61

18,61

- амортизація основних засобів та матеріальних активів

грн./Гкал

1,63

1,63

1,63

1,63

1,63

1,63

1,63

1,63

1,62

- інші матеріальні витрати

грн./Гкал

8,15

9,31

8,47

8,15

8,15

8,15

8,15

8,14

8,16
^

загальновиробничі витрати


грн./Гкал

28,05

28,05

28,05

28,05

28,05

28,05

28,05

28,05

28,05
^

адміністративні витрати


грн./Гкал

5,05

5,05

5,05

5,05

5,04

5,05

5,04

5,04

5,05
^

витрати на збут


грн./Гкал

0,00

2,09

2,09

0,00

2,09

2,09

2,09

2,09

2,09
^

витрати на абонентську службу


грн./Гкал

2,79

0,00

0,00

2,79

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

витрати від інших видів діяльності (-)

грн./Гкал

0,15

0,15

0,15

0,15

0,14

0,15

0,14

0,14

0,15

Плановий прибуток

грн./Гкал

0,00

83,11

80,44

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Вартість послуги

грн./Гкал

211,09

375,00

360,00

276,66

387,95

387,51

291,96

375,87

299,19

Тариф (з ПДВ)

грн./Гкал

253,31

450,00

432,00

331,99

465,54

465,01

350,35

451,04

359,03

Норма витрат теплової енергії на опалення

Гкал/кв.м

0,02657

 

 

 

 

 

 

 

 

Тариф (з ПДВ)

грн./кв.м

6,73

 

 

 

 

 

 

 

 
Заступник Луганського міського голови А. Кузьменко


Начальник управління економіки Луганської міської ради С. Дроботенко

Схожі:

Рішення iconРеалізація компетентнісного підходу
Уміння приймати рішення (рольові ігри, рішення конкретних ситуацій, рішення правових задач)
Рішення iconУправлінське рішення
Управлінське рішення — діяльність з розробки оптимального | способу рішення задачі (питання) та його реалізації
Рішення iconРозв‘язування системи нелінійних рівнянь
Крім оптимізаційних задач, засіб Пошук рішення дозволяє також знаходити рішення систем нелінійних рівнянь. Продемонструємо, як це...
Рішення iconРішення
...
Рішення iconБуло не застосування ядерних реакцій для виробництва енергії традиційним...
Льтатів рішення формальної експертизи укрпатенту (дод. 1) Та рішення апеляційної палати Державного департаменту інтелектуальної власності...
Рішення iconЛуганська міська рада четверте скликання тридцять третя сесія рішення
Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 15. 08. 00 №19/22 „Про питання щодо приватизації майна, яке знаходиться...
Рішення iconРішення від “ 08 ” 08 2008р
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 20. 04. 2004 №129 «Про деякі питання щодо здійснення...
Рішення icon5. економічна частина в даному розділі дипломної роботи проводиться...
А також на основі показника якості та ціни споживання проектного рішення та його аналога визначається коефіцієнт конкурентноздатності,...
Рішення iconВисновок проходження проекту регуляторного акта управління транспорту...
Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 01. 07. 2005 №192 "Про питання,...
Рішення iconКерівнику українського підприємства сьогодні приходиться приймати...
Грамотно оброблена І систематизована, вона є, деякою мірою, гарантією ефективного керування виробництвом. Навпаки, відсутність достовірних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка