Головне управління освіти І науки
Скачати 487.99 Kb.
НазваГоловне управління освіти І науки
Сторінка1/4
Дата конвертації02.03.2013
Розмір487.99 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
  1   2   3   4

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Наказ20.01.2012 м. Черкаси №17Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011-2012 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.12.2011 №1507 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011-2012 навчальному році»
НАКАЗУЮ:
1. Провести у лютому 2012 року II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (далі – Конкурс).

2. Затвердити умови проведення Конкурсу згідно з додатком 1.

3. Затвердити склад організаційного комітету Конкурсу згідно з

додатком 2.

4. Затвердити склад журі та предметно-методичних комісій Конкурсу згідно з додатком 3.

5. Організаційному комітету Конкурсу (Недяк Т.О.):

5.1. Провести організаційну роботу з підготовки проведення Конкурсу.

5.2. Розглянути подані конкурсні матеріали для рішення про допуск учнів до участі у Конкурсі.

5.3. Організувати науковий супровід, рецензування учнівських робіт та підготовку учнів до виконання контрольних робіт з базових дисциплін.

5.4. Створити належні умови для роботи журі, участі учнів у Конкурсі.

5.5. Скласти кошторис витрат на проведення Конкурсу.

5.6. Здійснити оплату видатків на проведення Конкурсу згідно з цим наказом та кошторисом витрат, затвердженим Головним управлінням, з дотриманням цільового використання коштів.

5.7. Вжити організаційних заходів щодо забезпечення харчування та проживання учасників конкурсу на базі санаторію-профілакторію «Мрія».

5.8. Висвітлювати хід проведення Конкурсу у друкованих засобах масової інформації.

5.9. Прийняти, спільно з журі, рішення про визначення переможців Конкурсу.

6. Керівникам регіональних органів управління освітою, директору Черкаського обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти (Проценко Н.Д.):

6.1. До 23 січня 2012 року до оргкомітету Конкурсу подати звіти, додатки до протоколів про проведення І етапу Конкурсу, заявки на участь у ІІ етапі Конкурсу за встановленою формою (додатки 4–6) та науково-дослідницькі роботи переможців І етапу Конкурсу.

6.2. Відрядити для участі у ІІ етапі Конкурсу переможців І етапу Конкурсу відповідно до квот (додаток 7).

6.3. Відрядити членів журі Конкурсу (додаток 3) та керівників команд для супроводу учасників.

6.4. Витрати на оплату проїзду (в обидві сторони) учасників Конкурсу здійснити за рахунок сторони, що відряджає.

7. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу – головному бухгалтеру Головного управління (Лавренюк Л.В.) профінансувати Черкаському обласному Центру еколого-натуралістичної творчості, малій академії наук учнівської молоді видатки на проведення ІІ етапу конкурсу за рахунок призначень обласного бюджету, затверджених в обласному бюджеті за КФК 070401 «Позашкільні заклади освіти, заходи з позашкільної роботи з дітьми».

8. Черкаському обласному Центру еколого-натуралістичної творчості, малій академії наук учнівської молоді (Козинець А.Й.):

8.1. Витрати на організацію і проведення конкурсу, оплату за роботу журі, проживання і харчування учасників конкурсу, керівників команд та членів журі здійснити за рахунок коштів, затверджених в обласному бюджеті за КФК 070401 «Позашкільні заклади освіти, заходи з позашкільної роботи з дітьми» з розрахунку 30 гривень на добу на проживання однієї особи (керівника команди, учасника олімпіади, члена журі).

8.2. Харчування учасників конкурсу, керівників команд, членів журі здійснити за натуральними нормами, передбаченими для вихованців шкіл-інтернатів, з розрахунку 33 гривні на особу за добу (у тому числі: сніданок – 8 грн., обід з полуденком – 17 грн., вечеря – 8 грн.).

8.3. Оплату членам журі здійснити відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.08.2002 №450 «Про затвердження норм часу для планування і обліку навчальної роботи та переліків основних видів методичної, наукової і організаційної роботи педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів» за:

  • оцінювання конкурсу і захисту науково-дослідницьких робіт: з розрахунку 2 години на одну роботу, у тому числі 15 хвилин кожному членові комісії на оцінювання захисту;

  • перевірку контрольних завдань з базових дисциплін: з розрахунку 30 хвилин на одну роботу (з усіх предметів).

9. Черкаському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради (Чепурна Н.М.) сприяти організації харчування учасників конкурсу, керівників команд, членів журі.

10. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника Головного управління, начальника управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Короля Ю.П.
Начальник Головного управління І.Д. Шарапа

Додаток 1

до наказу Головного управління

освіти і науки облдержадміністрації

20.02.2012 № 17
^ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
1. Мета і завдання
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (далі – Конкурс) проводиться з метою створення умов для виявлення, розвитку і підтримки талановитої молоді, формування наукової зміни, сприяння професійному самовизначенню дітей та учнівської молоді.
^ 2. Місце, час та умови проведення
2.1. Конкурс проводиться в три тури:

  • 1 тур (заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт) – з 25 січня по 2 лютого 2012 року.

  • 2 тур (оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін) – 4 лютого 2012 року.

  • 3 тур (захист науково-дослідницьких робіт) – 18, 19 лютого 2012 року у визначеному порядку (Додаток 1, п.5).

Про місце і час проведення 2 та 3 турів Конкурсу буде повідомлено додатково.

    1. Конкурс проводяться у таких секціях наукових відділень Малої академії наук України:


  1   2   3   4

Схожі:

Головне управління освіти І науки iconГоловне управління освіти І науки
Положення про Головне управління освіти І науки облдержадміністрації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від...
Головне управління освіти І науки iconНаказ
Положення про Головне управління освіти І науки облдержадміністрації (далі – Головне управління), затвердженого розпорядженням голови...
Головне управління освіти І науки iconМіністерство освіти, науки, молоді та спорту України Головне управління...
Як реалізувати принципи професійного навчання в діяльності викладачів, майстрів виробничого навчання й учнів творче питання, обумовлене...
Головне управління освіти І науки iconЧеркаська обласна державна адміністрація
«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2012/2013 навчальному році» та керуючись п. 7 Положення про Головне...
Головне управління освіти І науки icon«Поезія -це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»...
Міністерство освіти І науки України. Головне управління освіти І науки Черкаської державної адміністрації
Головне управління освіти І науки iconГоловне управління освіти І науки

Головне управління освіти І науки iconГоловне управління освіти І науки

Головне управління освіти І науки iconГоловне   управління   освіти   І   науки виконавчого   органу   київміськради
Вступ
Головне управління освіти І науки iconЗавдання для державної підсумкової атестації учнів 11 (12)-х класів
Головне управління змісту освіти департаменту розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Міністерства освіти...
Головне управління освіти І науки iconГоловне управління освіти І науки
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 24 жовтня 2012 р. №1143 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка