Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради
Скачати 100.47 Kb.
НазваР І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради
Дата конвертації05.09.2013
Розмір100.47 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
Р І Ш Е Н Н Я

постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі

Маловисківської міської ради.
від 24 жовтня 2011 року №

Про надання дозволу на оприлюднення регуляторного акту,

«Про пайову участь замовників у створенні та розвитку

інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

території Маловисківської міської ради»

-----------------------------------------------------
З метою встановлення єдиних вимог до процесу залучення замовників об»єктів будівництва до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради, відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та заслухавши інформацію спеціаліста – економіста Маловисківської міської ради І.О.Стець, спеціаліста (юриста) Линник Л.І., комісія вирішила:

1). Надати дозвіл на оприлюднення проекту регуляторного акту, - проекту рішення сесії «Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради» .

3). Відповідальним особам Маловисківської міської ради з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі підготувати проект рішення сесії міської ради для публічного обговорення в засобах масової інформації.

Голова постійної комісії з питань регуляторної

політики, підприємництва та торгівлі

Маловисківської міської рад О.В.Гончарова

Протокол №

засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради.
Від 20 жовтня 2011 року м. Мала Виска
Присутні:

Голова постійної комісії з питань регуляторної

політики, підприємництва та торгівлі: Гончарова О.В.

Члени комісії: Бровченко Б.Д.

Сорока П.В.

Сімчишина А.Б.

Запрошені : Ткаченко О.А. – секретар ради;

Линник Л.І. –спеціаліст- юрист міської ради;

Стець І.О. – спеціаліст-економіст міської ради;

Порядок денний:

Розгляд питання про надання дозволу на оприлюднення регуляторного акту « Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради» та Положення «Про Цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради».

Інформація : Ткаченка О.А. – секретаря міської ради, Стець І.О.- економіста Маловисківської міської ради,

Виступили : Сімчишину А.Б., Бровченка Д.Б., Сороку В.П., Гончарову О.В.

.

Вирішили:

2). Надати дозвіл на оприлюднення даного регуляторного акту. Після обговорення, враховуючи пропозиції та зауваження винести на розгляд сесії Маловисківської міської ради.

Рішення прийнято одноголосно.

Голова постійної комісії з питань регуляторної

політики, підприємництва та торгівлі

Маловисківської міської ради Гончарова О.В.

Аналіз проекту регуляторного акту

« Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної

та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради»
Робочою групою Маловисківської міської ради розроблено проект регуляторного акта – проект рішення Маловисківської міської ради „Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради»

Даний проект підготовлено на виконання статті 40 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” у відповідності із Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
1. Опис проблеми, яку планується врегулювати шляхом прийняття рішення
Згідно статті 40 „Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту” Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону встановлюють порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

На виконання чинного законодавства та недопущення суперечливих ситуацій щодо залучення, розрахунку розміру та використання коштів пайової участі Маловисківська міська рада зобов’язана прийняти рішення „Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території Маловисківської міської ради».

Розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури міста вимагає комплексного вирішення багатьох проблем, а саме, будівництво нової та реконструкція і оновлення існуючої інфраструктури, яка потребує покращення її технічного стану. Всі ці роботи проводяться за кошти міського бюджету. Зважаючи на їх явну недостатність не завжди можна виконати заплановані роботи. Додаткові доходи до міського бюджету – пайова участь замовників будівництва дадуть можливість збільшити суму коштів спрямованих на відтворення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Вирішення проблеми сприятиме розвитку міської інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, зменшенню аварійних ситуацій на зношених і застарілих інженерних мережах і комунікаціях, покращенню стану доріг та благоустрою території міста.

Отже, суть проблеми полягає у необхідності у зв’язку з набранням чинності Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Мала Виска та й території Маловисківської міської ради в цілому.
2. Цілі (мета) державного регулювання

Метою прийняття рішення Маловисківської міської ради „Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради» є безумовне виконання норм чинного законодавства, встановлення прозорого і чітко врегульованого порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі, збільшення поступлень коштів до міського бюджету з подальшим їх використанням для розвитку інфраструктури міста Мала Виска та чітке врегулювання прав і обов’язків сторін, які уклали Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури міста.
3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей

У ході пошуку альтернативних способів досягнення встановлених цілей доцільно розглянути такі можливості:

- пропозиція відмови від введення в дію запропонованого регуляторного акту;

- здійснення регулювання нормативним актом іншого органу;

- введення в дію запропонованого регуляторного акту.
Пропозиція відмови від введення в дію запропонованого регуляторного акту та здійснення регулювання нормативним актом іншого органу не забезпечить безумовне виконання вимог чинного законодавства, оскільки суперечить статті 40 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.

Здійснення регулювання нормативним актом іншого органу не є можливим у зв’язку з тим, що згідно чинного законодавства право встановити порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту має виключно відповідний орган місцевого самоврядування. Це право виявляється у прийнятті рішення ради.
Зазначена проблема не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів або іншим способам, оскільки згідно чинного законодавства необхідно прийняти відповідне рішення Маловисківської міської ради.

Зважаючи на чинне законодавство України альтернативного способу встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Мала Виска, порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі для замовників, які мають намір здійснення будівництва на території міста, ніж затвердження даного проекту регуляторного акта, не існує.

Затвердження проекту рішення Маловисківської міської ради забезпечує його цілі, зокрема, збільшує надходження до міського бюджету, забезпечує вимоги діючого законодавства щодо встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі, забезпечує механізм врегулювання відносин між міською радою та замовником будівництва щодо визначення розміру і залучення коштів пайової участі.
4. Механізми та заходи, що пропонуються для розв’язання проблеми
Відповідно до статті 40 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста встановлює орган місцевого самоврядування.

Виконати цю вимогу чинного законодавства і вирішити проблему щодо врегулювання питань пайової участі у розвитку інфраструктури міста пропонується шляхом прийняття рішення Маловисківською міської ради „Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради»

Запропонований спосіб досягнення цілей є єдиним шляхом вирішення проблеми. Положенням про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Мала Виска визначається пайова участь замовників будівництва нових, реконструкції, реставрації, капітального ремонту існуючих об’єктів містобудування. Рішенням Маловисківської міської ради встановлюється розмір пайової участі у відсотках від загальної кошторисної вартості будівництва житлових, нежитлових та самовільно збудованих будівель та споруд. Величина пайового внеску залежить від загальної кошторисної вартості будівництва об’єкту.

Безумовність обраного виду правового регулювання ґрунтується на загальнообов’язковості виконання рішень Маловисківської міської ради на території м. Мала Виска, що передбачено ст.144 Конституції України, ст.73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст. 40 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”.
Після прийняття зазначеного рішення регуляторні акти Маловисківскої міської ради з залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Мала Виска та й в цілому вся територія Маловисківської міської ради відповідатимуть вимогам чинного законодавства.
5. Обґрунтування можливостей досягнення цілі (мети) у разі прийняття рішення
Досягнення цілі (мети) визначеної запропонованим регуляторним актом повністю залежить від його затвердження (прийняття) на сесії Маловисківської міської ради.

Можливість досягнення цілі (мети) вказаної у пункті 2 цього Аналізу, у разі прийняття зазначеного рішення є цілком реальною та обґрунтованою у зв’язку з тим, що метою розробки проекту рішення є цілеспрямоване вирішення проблеми.

Враховуючи, що виконання зазначеного рішення є загальнообов’язковим для всіх учасників правовідносин при будівництві об’єкта містобудування на території міста , досягнення вказаної цілі (мети) є реальним.

Запропонований механізм пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Мала Виска відповідає вимогам чинного законодавства України.

Прийняте рішення підлягатиме обов’язковому виконанню всіма замовниками будівництва і Маловисківською міською радою.

Досягнення встановленої Маловисківської міською радою цілі (мети) шляхом виконання вимог даного регуляторного акту принесе вигоди без необхідності здійснення фінансових та інших затрат.

Залучення замовників будівництва до пайової участі у розвитку інфраструктури міста дозволить створити нові та реконструювати діючі об’єкти міської інфраструктури.

На дію даного регуляторного акту можливий вплив зовнішніх чинників, таких, як прийняття змін та доповнень до чинного законодавства в цій сфері. У подальшому внесення змін до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Мала Виска можливе у разі зміни діючого законодавства України або виникнення необхідності у нормативному врегулюванні певних правовідносин.
6. Очікувані результати від прийняття рішення

Аналіз вигод та витрат

Впровадження даного рішення сприятиме додатковим надходженням коштів до міського бюджету з їх цільовим спрямуванням на розвиток інфраструктури території Маловисківської міської ради, встановленню прозорого і чітко врегульованого порядку розрахунку і залучення коштів пайової участі, забезпечить виконання вимог діючого законодавства.
Таблиця вигод та витрат

Назва суб’єкта

Вигоди

Витрати

Маловисківська міська рада

- збільшення надходжень коштів до міського бюджету з їх цільовим спрямуванням на розвиток інфраструктури міста;

- встановлення прозорого і чітко врегульованого порядку розрахунку і залучення коштів пайової участі.

Відсутні
Замовник будівництва

- право реалізувати проект об’єкту будівництва на території міста;

- участь у розвитку інфраструктури міста .Сплата пайового внеску
Мешканці міста, які не є замовниками будівництва

- покращення якості проживання у місті.

Відсутні
7. Термін дії рішення

Рішення Маловисківської міської ради „Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради” є загальнообов’язковим до виконання на території Маловисківської міської ради і термін його дії необмежений.

У випадку внесення змін до чинного законодавства, на підставі якого підготовлено це рішення, воно буде переглянуте із внесенням до нього відповідних змін.
8. Визначення показників результативності рішення
Показники результативності дії рішення Маловисківської міської ради не можуть бути виражені у числовій формі у зв’язку з тим, що метою розробки даного акту є виконання вимог чинного законодавства.

До показників результативності дії акту можна віднести кількість договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури території Маловисківської міської ради, обсяг надходжень пайової участі замовників будівництва до міського бюджету та роботи виконані за кошти пайової участі.

Дія рішення поширюється на замовників будівництва. Передбачити замовників, які мають намір щодо будівництва на території Маловисківської міської ради та загальну кошторисну вартість об’єктів будівництва не вбачається можливим.
9. Заходи щодо відстеження результативності рішення

Для відстеження результативності дії рішення Маловисківськоїї міської ради „Про пайову участь замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території Маловисківської міської ради» буде застосовано аналіз даних про надходження до міського бюджету коштів пайової участі замовників будівництва.

У зв’язку з відсутністю статистичних даних, необхідних для базового відстеження результативності дії даного рішення, базове відстеження здійснити через рік з дня набрання ним чинності.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 1 місяця з моменту оприлюднення за адресами:

- поштова адреса: 26200, Кіровоградська обл., м. Мала Виска, вул. Спортивна,6, міська рада;

Схожі:

Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconР І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва...
Правилами користування приміщеннями житлових будинків та заслухавши інформацію керуючого справами виконавчого комітету міської ради...
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconР І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва...
Маловисківської міської ради І. О. Стець, спеціаліста (юриста) Линник Л.І. про необхідність визначення вартості розміру плати за...
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconР І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва...
Мала Виска в частині організаційно-правових засад в порядку надання земельних ділянок, заслухавши інформацію старшого інспектора-землевпорядника...
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconПротокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики,...
Розгляд питання про надання дозволу на оприлюднення проекту регуляторного акту Про затвердження ставки податку на нерухоме майно,...
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconДержавний комітет україни з питань регуляторної політики та підприємництва...
Питання Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва І постанови Кабінету Міністрів України від 14...
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconГолова Державного комітету України з питань регуляторної політики...
Наказ Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconШостого скликання
На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення постійної комісії з питань бюджету, фінансів...
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconШостого скликання
На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення постійної комісії з питань бюджету, фінансів...
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconШостого скликання
На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення постійної комісії з питань бюджету, фінансів...
Р І шенн я постійної комісії з питань регуляторної політики, підприємництва та торгівлі Маловисківської міської ради iconШостого скликання
На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення постійної комісії з питань бюджету, фінансів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка