Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка”
Скачати 81.12 Kb.
НазваПоложення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка”
Дата конвертації20.09.2013
Розмір81.12 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
ПОЛОЖЕННЯ

Про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області

з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „РУКАВИЧКА”
1.Мета змагань.

Змагання зі спортивного гірського туризму проводяться з метою:

- зміцнення здоров’я та пропаганди активного способу життя серед підлітків та молоді;

- популяризації занять спортивним гірським туризмом;

- підвищення тактико - технічної майстерності юних спортсменів туристів;

- обмін досвідом з туристсько-спортивної роботи серед педагогічних працівників;

- підвищення кваліфікації суддівських кадрів серед педагогічних працівників закладів освіти області;

- виконання спортивних розрядів та визначення кращих учасників та команд області.

2.Термін та місце проведення.

Змагання проводяться орієнтовно щорічно у лютому місяці. Остаточна інформація про термін та місце проведення змагань повідомляється листом комунального закладу «Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва ДОР» за місяць до початку змагань.
3.Керівництво змагань.

Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань здійснює комунальний заклад „Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетровської обласної ради” та Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму.

Організація підготовки та проведення змагань покладається на відділ освіти Вільногірського міськвиконкому.

Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.


4.Участники змагань.

До участі в змаганнях допускаються команди спортивно – туристичних гуртків, секцій, клубів, загальноосвітніх, навчально – виховних, позашкільних закладів, вищих навчальних закладів, збірні команди міст, міських та сільських районів. Вік учасників:

старша вікова група – 15 - 16 років;

середня вікова група – 13 - 14 років;

молодша вікова група – 11-12 років;

Склад делегації – 11 осіб (команда - 6 учасників/ 4 хлопця + 2 дівчини/ та 2 запасних) 1 керівник + 1 тренер + 1 суддя з туризму( наявність посвідчення судді обов’язкове). Дозволяється виступати в команді молодшим учасникам (до 2 осіб), які мають відповідну спортивну кваліфікацію та спеціальний медичний дозвіл.
5. Документація та умови допуску команд до змагань

Попередні заявки на участь у відкритих обласних змаганнях подаються письмово або факсом до комунального центру “Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетровської обласної ради”, за 1місяць до початку змагань, поточного року, за адресою: 49094 м. Дніпропетровськ, вул. Овражна 49-а, тел. 734-80-11,факс: 46-05-65 відділ спортивного туризму, за вказівкою: вік учасників, назва організації, ПІБ керівника, контактний телефон.

^ Без попередніх заявок, делегації до участі у змаганнях не допускаються.

У день заїзду команди подають до мандатної комісії на місці проведення змагань такі документи: іменну заявку за встановленою формою (зразок додається), свідоцтва про народження або паспорти, страхові поліси, учнівські квітки або довідки з місця навчання с фотокартками та підтвердження спортивної кваліфікації відповідно до класу змагань на всіх членів команди, а також документ, підтверджуючий кваліфікацію судді від команди. Кожна команда повинна внести стартовий внесок у розмірі 15 грн. з кожного учасника.

6.Програма та умови проведення змагань.

Змагання проводяться згідно до Правил змагань зі спортивного туризму, затверджених Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту 24.04.2008 року та умовами змагань. Клас дистанції змагань повідомляється додатково наказом головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

Умови змагань можуть бути спрощені та оголошені на нараді представників. В особистих змаганнях приймають участь усі заявлені та допущені головною суддівською колегією до змагань учасники.


1 день.

до14.00

Заїзд та розміщення учасників

з 11.00 до 15.00

Робота мандатної комісії

15.00 – 15.30

Засідання ГСК з представниками команд

16.00

Урочисте відкриття змагань

16.30

Показ дистанцій “Гірські перешкоди” (особиста з командним заліком), “Гірські перешкоди” ( командна ), “Рятувально - технічні прийоми” (командна)-

17.00-20.00

Початок змагань на дистанції “Гірські перешкоди”(особиста з командним заліком)-.

2 день

07.30 – 08.30

Подача тактичних заявок

10.00 –20.00

Змагання на дистанціях “Гірські перешкоди”, “Рятувально технічні прийоми”-.

20.00 – 20.20.

Показ дистанції “ Тактико – технічна ”-

3 день.

08.00 – 12.00

Початок змагань на дистанції “ Тактико – технічна ”- (командна

12.30 – 13.00

Урочисте закриття змагань

13.20

Роз’їзд команд


Для учасників старшої та середньої груп на дистанціях ”Гірські перешкоди”, “Рятувальні технічні прийоми” та “Тактико–технічна” передбачається: робота зв’язками, вільне або комбіноване лазіння, підйом та спуск по вертикальним або похилим перилам, маятники, траверс схилу, крутопохилу переправу вверх або вниз, переправу по колоді, навісну переправу, “самовилази з тріщини” - за допомогою драбинок, на стременах, стремено - вірьовка, надання до лікарської допомоги, транспортування потерпілого – спуск, підйом, спуск - з супроводжуючим, транспортування по перилах, на бухті одним або двома учасниками, на ношах у коконі (вміти в'язати ), вузли. Команда повинна вміти наводити перила на вказаних етапах.

Для учасників молодшої вікової групи передбачається на дистанціях:.

^ Тактико – технічна”- (особиста з командним заліком) маятник, навісна переправа, траверс, паралельні перила, вузли.

Тактико – технічна”- (командна) маятник, навісна переправа, траверс, паралельні перила, транспортування потерпілого на бухті, льодорубах або на ношах.

^ Гірські перешкоди” (особиста з командним заліком) лазіння на стенді, траверс, спуск за допомогою гальмівного пристрою + швидкісне лазіння на стенді.

7.Умови прийому та розміщення.

Команди розміщуються в гуртожитку Вільногірського металургійного технікуму, вартість проживання за одну добу орієнтовно – 20-30 грн. з особи. Використання газових плит, примусів, електроводонагрівачів в гуртожитку – забороняється. Харчування учасників змагань буде організовано стаціонарно в їдальні Вільногірської ЗОШ №4. Орієнтовна вартість харчування: сніданок –5-6грн., обід – 7-8грн., вечеря –5-6грн. (харчування дво або триразове за бажанням). Про можливі зміни в місці та вартості проживання і харчування буде повідомлено додатково.
8.Спорядження:

Команда повинна мати необхідний мінімум спорядження для самостійного проходження дистанції, згідно до класу дистанції. Додаткове та нестандартне спорядження може бути використано з дозволу ГСК.

Особисте спорядження:

- спортивна форма згідно до правил змагань;

- система особиста страхувальна -1шт.;

- вірьовка основна для блокування системи – до 5 м.( два вуса) – 1шт.;

- спусковий пристрій -1шт.;

- карабін з муфтою –5шт.;

- каска захисна з номерами з боків та ззаду - 1шт.;

- рукавиці брезентові – 1 пара.;

- прусик –2 шт.;

-прусик подвійний ( для старшої та середньої вікових груп).;

Командне спорядження:

- вірьовка основна ø10 мм.: 20м - 4шт., 30 - 40м. –2 шт.;

- карабін з муфтою –12шт.;

Команда повинна на час проведення змагань, здати в головну суддівську колегію: мотузку ø 10мм. довжиною 20м – 1шт., 5 карабінів з муфтою, для обладнання технічних етапів.
9.Підведення підсумків та нагородження.

Підведення підсумків проводиться в командному та особистому заліку. В командному заліку призери та переможці визначаються на кожній окремій дистанції.

Старша та середня групи - результат команди в загальному заліку визначається за найменшою сумою місць занятих командою на всіх дистанціях. У разі рівності суми місць, перевага надається команді що має вищий результат на дистанції "Рятувальні технічні прийоми". Для старшої та середньої групи, на дистанції “Тактико – технічна ”(командна). для молодшої вікової групи.

Учасники, що посіли призові місця в особистій першості нагороджуються грамотами ДДЮЦМС. Команди які посіли призові місця на окремих дистанціях –нагороджуються дипломами ДДЮЦМС, команди які посіли призові місця в загальному заліку нагороджуються кубком, медалями та дипломами від ДДЮЦМС в кожній віковій групі окремо.
10.Фінансування.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою, проведенням обласних змагань за рахунок затвердженого кошторису Комунального закладу „Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва” Дніпропетроської обласної ради”.

Витрати на проїзд та проживання делегації, харчування учасників, добові керівникам та суддям від команди, стартовий внесок - за рахунок коштів організацій, що відряджають.
Додаток

до Положення про першість Дніпропетровської області серед учнівської та студентської молоді

зі спортивного орієнтування,

пам’яті Валерія Цодікова


^ Зразок заявки

Іменна заявка

На участь ___________________________________

Місце проведення: ___________________Дата проведення__________________________

Команда_____________________________________________________________________

(місто або регіон)

Контактні дані________________________________________________________________

ПІБ учасника

Стать

Дата народж.

Спортивна

кваліф

Заклад освіти

Дозвіл лікаря, иечаткаДопущено до участі ________________________________________________________осіб
Лікар _______________________ ______________________________

(підпис) (ПІБ, печатка)
Представник _______________________ ______________________________

(підпис) (ПІБ)
Тренер ________________________ ______________________________

(підпис) (ПІБ)

Керівник закладу освіти

або органу управління

освіти і науки

(яка направляє команду)_______________________- ___________________________

(підпис) (ПІБ, печатка)

Схожі:

Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconНаказ
Українського державного центру туризму І краєзнавства учнівської молоді від 09. 02. 2011 р. №4-а з 1 по 5 березня 2011 року в м....
Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconД епартамент освіти І науки, молоді та спорту Чернівецької обласної...
Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Парки Буковини»
Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconВідкритий особисто-командний чемпіонат Чернівецької області
Відкритий особисто-командний чемпіонат Чернівецької області зі спортивного спортивного орієнтування серед учнівської молоді
Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconЧемпіонат з мікроорієнтування обласного центру туризму, краєзнавства...
В спортивній залі розташовані контрольні пункти без позначень. Спортивні лавки, розташовані в залі, є перешкодами, які необхідно...
Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconПоложення про відкритий Кубок Хмельницької області серед юнаків з...
Кам’янецькі скелі” (далі –Кубок) проводиться з метою подальшого розвитку спортивного туризму, як ефективного засобу підвищення ролі...
Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconПро затвердження Положення про Всеукраїнський біологічний форум учнівської...
Закону України "Про позашкільну освіту" та підпункту 14 пункту 4 Положення про Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України,...
Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconПоложення про відкритий Кубок Хмельницької області серед юнаків з...

Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconІнформація про відкриття весняного сезону гуртківцями Чернівецького...
Кого оцткеум. Майже 120 вихованців прийняли участь в подорожах та екскурсіях по Буковинських Карпатах та Чернівецькій області, а...
Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconЗасідання конкурсної комісії за визначення призерів міського конкурсу...
В. В., народного депутата України Лук’янова В. В., Харцизької міської ради у місті пройшов конкурс “Моя професія у долі мого міста...
Положення про відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з гірського туризму у спеціально обладнаному спортивному залі, серед учнівської та студентської молоді „рукавичка” iconПро затвердження Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс...
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка