Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України
НазваЗатверджую президент Федерації спортивного орієнтування України
Дата конвертації20.09.2013
Розмір45.1 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы


ЗАТВЕРДЖУЮ

Президент Федерації

спортивного орієнтування України
Т. П. Божко

_____”___________2009 року


ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник Міністра України

у справах сім'ї, молоді та спорту
М. В. Дутчак
_____”___________2009 року


ПОЛОЖЕННЯ

про ІІІ літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту

зі спортивного орієнтування
1. Мета та завдання

1.1. Змагання проводяться за програмою підготовки до VІІ Всесвітніх ігор майстрів та відзначення Дня ветерана, встановленого Указом Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135, а також з метою подальшої популяризації ветеранського спорту та пропаганди здорового способу життя, розвитку спортивного орієнтування в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів ветеранів, формування збірної команди України для підготовки та участі у міжнародних змаганнях серед ветеранів.
^ 2. Місце та терміни проведення змагань

2.1. Фінальні змагання Ігор зі спортивного орієнтування проводяться з 3 по 7 вересня 2009 року.

2.2. Місце проведення фінальної частини Ігор – с. Кротенки, Полтавського району, Полтавської області. Центр змагань - санаторій «Кротенківський».
^ 3. Керівництво змаганнями.

3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Ігор здійснює Організаційний комітет Мінсім’ямолодьспорту спільно з структурним підрозділом з питань фізичної культури і спорту Полтавській обласній державній адміністрації та Федерацією спортивного орієнтування України. Відповідальність за безпосереднє проведення фінальних змагань Ігор покладається на Головну суддівську колегію зі спортивного орієнтування, затверджену наказом Мінсім’ямолодьспорту.
^ 4. Учасники змагань.

4.1. У фінальних змаганнях Ігор беруть участь збірні команди ветеранів спорту Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

4.2. Змагання проводяться серед чоловіків та жінок (вікові групи: Ч/Ж 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75 років і старші). Вік учасників фінальної частини: 35 років і старші станом на 31 грудня 2009 року. Всі спортсмени обов'язково повинні мати страховий поліс.

4.3. Склад збірної команди території визначається за рейтинговим принципом відбору за результатами участі ветеранів спорту в Кубках, чемпіонатах України у 2008 році та регіональних змаганнях за Програмою Ігор. При цьому в залік команді території йде до 10 кращих результатів у чоловіків та до 10 кращих результатів у жінок у кожному виді програми.
^ 5. Спортивна програма фінальних змагань.

03 вересня Приїзд, мандатна комісія, модельні змагання. Церемонія відкриття.

04 вересня Змагання на середніх дистанціях.

05 вересня Змагання на довгих дистанціях.

06 вересня Змагання у спринті. Церемонії нагородження і закриття змагань.

07 вересня Від’їзд.

^ 6. Умови проведення змагань.

6.1 Фінальні змагання Ігор проводяться згідно з діючими Правилами змагань зі спортивного орієнтування та регламентуються цим Положенням. Змагання особисто-командні.

6.2. Переможець і призери у особистих змаганнях визначаються у кожній віковій групі у кожному з трьох видів програми.

6.3. Переможець в кожній віковій групі на кожній дистанції отримує кількість очок рівну кількості учасників цієї групи, які отримали результат. За друге місце нараховується на одне очко менше, і т. д. Учасник, що зайняв останнє місце, отримує одне очко. Очки призначаються лише тим учасникам, які подолали дистанцію та вклалися у контрольний час.

6.4. Загальнокомандний підсумок серед команд територій визначається за найбільшою сумою очок, набраних спортсменами команди території у кожному з трьох видів програми. У разі однакової кількості очок у двох і більше команд перевага надається команді, яка має більше послідовно особистих перших місць, других і т.д.

7. Нагородження.

7.1. Переможці та призери особистих змагань у кожній групі у кожному виді програми нагороджуються дипломами та медалями Мінсім’ямолодьспорту України (або ФСО України) відповідних ступенів.

7.2. Команди переможниця та призери змагань нагороджуються дипломами Мінсім’ямолодьспорту України (або ФСО України) відповідних ступенів.
8. Фінансування.

8.1. Фінансування підготовки та проведення змагань здійснюється згідно кошторису, затвердженого Мінсім’ямолодьспортом України, та за рахунок коштів, що залучені Федерацією.

8.2. Витрати, пов'язані з відрядженням учасників (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення), а також з оплатою спортивних карт - за рахунок організацій, що відряджають або за власний рахунок.
9. Заявки.

9.1. Попередні заявки на участь у змаганнях повинні досягти організаторів змагань за адресою: E-mail: kulish_v@meta.ua (щонайменше кількість учасників по групам) не пізніше, як за 14 днів до початку змагань, а попередні іменні заявки - не пізніше, як за 7 днів до початку змагань.

9.2. Іменні заявки за встановленою формою та відповідні документи (паспорт або свідоцтво про народження, страховий поліс, ксерокопія довідки про ідентифікаційний код, тощо) подаються до мандатної комісії в день приїзду на змагання.

^ Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс.

До змагань допускаються команди, які підтвердили у встановлений термін свою участь у змаганнях.
10. Медичне забезпечення змагань

Медичне забезпечення змагань здійснюється у відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 № 614.


Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова. Лікарські бригади, які обслуговують спортивно-масові заходи, повинні мати все необхідне для надання невідкладної медичної допомоги та транспортування постраждалих у відповідні лікувально-профілактичні заклади.

Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт після їх закінчення згідно із затвердженою формою.

ЦЕ Положення є офіційним викликом на змагання.


Схожі:

Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України icon«затверджую» «затверджую» Президент федерації Т. в о. начальникауправління...
Змагання проводяться 20 квітня 2013 року на території Сумського р-ну, в урочищі «Зелений Гай»
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconДержавна служба молоді та спорту України Департамент у справах молоді...
Змагання проводяться згідно Положення про всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconЧемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів....
Заст гол судді по дистанціях Михайлов Олександр (М. Цюрупінськ) нк (095)43-03-746
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconКалендар обласних змагань зі спортивного орієнтування на 2012 рік
Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів. Кубок області
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconА. А. Підварко положенн япро проведення Національного турніру з футболу
Віце-президент Федерації Футболу України, Президент Асоціації футболу інвалідів України
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconДепартамент освіти, молоді та спорту
Згідно з планом роботи Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, з метою активізації спортивного орієнтування...
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconВ ідкритий Чемпіонат Сумської області
Організатори: Управління з питань фізичної культури та спорту Сумської облдержадміністрації, федерація спортивного орієнтування Сумської...
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconЗатверджую
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює департамент фізичного виховання та неолімпійських видів спорту Мінсім’ямолодьспорту...
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconПрезидент Федерації спортивного туризму в Чернівецької області
«Пам’яті Володимира Доцака» проводиться з метою подальшого розвитку велосипедного туризму, як ефективного засобу підвищення ролі...
Затверджую президент Федерації спортивного орієнтування України iconПоложення Про Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед...
Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних навчальних закладів (далі – Чемпіонат) проводиться
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка