Відкритий
Скачати 95.09 Kb.
НазваВідкритий
Дата конвертації19.12.2013
Розмір95.09 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы


Відкритий


міжнародний УНІВЕРСИТЕТ

розвитку людини

"УКРАЇНА"Open

International UNIVERSITY

of Human Development

"UKRAINE"
03115 Київ, Львівська, 23. Тел. 409-27-49, 409-27-48 e-mail office@vmurol.com.ua


Положення про проведення першого етапу

Х Міжнародної олімпіади з основ наук для учнів початкових класів

2013-2014 навчальний рік

1. Загальні відомості

1.1. X Міжнародна Олімпіада з основ наук (далі Олімпіада) проводиться протягом 2013/2014 навчального року. Для учнів початкових (1-4) класів Олімпіада проводиться у два етапи.

1.2. Обидва етапи мають заочну (дистанційну) форму і проводяться для учнів усіх загальноосвітніх закладів (далі шкіл) України.

1.3. Перший етап Олімпіади проходить з 17 грудня 2013 р. по 25 січня 2014 р., фінальний ( другий) етап - з 11 по 23 березня 2014 року.

1.4. Питання організації і проведення Олімпіади у початковій школі вирішує Національний оргкомітет Олімпіади (ВНЗ Університет «Україна»).

1.5. Олімпіада проводиться з предметів навчальної програми початкової школи: російська мова, літературне читання, навколишній світ, математика - для 1 - 4-х класів. Додатково: інформатика та англійська мова для учнів 4-х класів.

^ 2. Мета першого етапу:

- Зріз знань з предметів шкільної програми серед учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів, виявлення найбільш підготовлених учнів для участі у другому, фінальному, етапі Олімпіади;

- Стимулювання пізнавальної активності учнів 1-4 класів;

- Виявлення схильностей і здібностей учнів до освоєння окремих предметів.

^ 3. Завдання першого етапу Олімпіади

3.1. Загальні завдання (незалежно від обраних учасниками предметів):

- Розвиток у школярів пізнавальних інтересів, інтелектуальних і творчих здібностей у різних науках;

- Стимулювання успішності учнів, а також самостійного набуття нових знань при підготовці до Олімпіади;

- Формування готовності до практичного застосування знань, отриманих під час навчання в школі і участі в Олімпіаді, в повсякденному житті;

- Розвиток у школярів творчої уяви, образного, просторового, аналітичного та логічного мислення.

^ 4. Учасники першого етапу

Перший етап Олімпіади загальнодоступний. У ньому беруть участь усі бажаючі учні 1-4 класів загальноосвітніх закладів України без попереднього відбору.

^ 5. Терміни проведення Олімпіади в початкових класах

5.1. Прийом заявок і цільових внесків на участь у першому етапі Олімпіади відкривається 7 жовтня 2013 року і закінчується 16 грудня 2013 року. Перший етап проводиться з 17 грудня 2013 р. по 25 січня 2014р.

Результати першого етапу розміщуються на сайті urfodu.ru не пізніше 31 січня 2014 року.

5.2. Прийом заявок і цільових внесків на участь у другому етапі Олімпіади відкривається 31 січня

2014 р. і закінчується 4 березня 2013 року. Другий етап проводиться з 11 по 23 березня 2014 року.

Результати другого етапу розміщуються на сайті urfodu.ru не пізніше 9 квітня 2014 року.

5.3. Школа має право самостійно скласти для себе графік проведення Олімпіади, розподіливши учасників з різних класів за часом (по днях), враховуючи загальні терміни тестування.

^ 6. Порядок проведення

6.1. Адміністрація шкіл на добровільній основі знайомить педагогічний колектив, учнів та батьків з умовами проведення Олімпіади.

6.2. У 2013/2014 навчальному році замість "Кабінету школи" вчителі будуть реєструвати на сайті urfodu.ru особистий "Кабінет Адміністратора". Всі педагоги, бажаючі залучити учнів своєї школи до Олімпіади і подати заявку на участь від їх імені, мають право зареєструвати Кабінет Адміністратора та отримати персональний пароль для доступу в цей Кабінет.

6.3. Кабінет Адміністратора створюється один раз, і його можна використовувати упродовж декількох років, щорічно беручи участь в різних проектах.

6.4. Віртуальні Кабінети шкіл, створені в минулому навчальному році або раніше, а також коди шкіл, паролі доступу до Кабінету, збереглися. Один з педагогів школи може продовжувати користуватися цими даними тільки вже як Адміністратор.

6.5. Якщо школі зручніше працювати за минулорічною схемою, коли Олімпіадою керував один педагог, нові кабінети від імені Адміністраторів можна не реєструвати.

6.6. Кожен педагог-адміністратор особистого Кабінету, має право переглядати:

- Список Адміністраторів своєї школи, що зареєстрували особистий Кабінет;

- Загальний список учнів своєї школи;

- Довідкову інформацію про свою школу (адреса, e-mail, телефон і т.п.),

- Заявки своєї школи на участь в Олімпіадах, подані ним самим, а також іншими педагогами-адміністраторами;

- Результати учасників за підсумками кожного етапу, загальні підсумкові протоколи з рейтингами;

- Новини, системні повідомлення та оголошення, що відносяться конкретно до школи, регіону або окремого проекту,

- Поточний стан свого балансу, історію нарахувань і списань;

6.7. Кожен педагог-адміністратор особистого Кабінету має право вносити такі зміни:

- Складати і поповнювати список учнів, виправляти друкарські помилки в списку;

- Виправляти неточності в контактній інформації про школу, додавати дані;

- Залишати в Кабінеті Адміністратора свої особисті дані: ПІБ, телефон, e-mail і т.д.;

- Відправляти повідомлення в Оргкомітет Олімпіади та Службу технічної підтримки.

- Оформляти заявку на участь в Олімпіаді і видаляти з неї тільки тих учасників, яких він сам вніс;

- Формувати статистичні звіти по кожному учаснику і школі в цілому;

- Вносити відповіді учасників в ЕТК з паперових робіт.

6.8. Спільними зусиллями всіх Адміністраторів школи складається загальний список учнів, який можна використовувати з року в рік у всіх проектах. Кожному учню, внесеного в список, присвоюється індивідуальний код, що є паролем доступу до тестування.

6.9. Кожен Адміністратор вносить в список тих учнів, якими він буде опікуватися упродовж Олімпіади. Якщо у школи був Кабінет, в списку вже будуть учні, внесені в минулому навчальному році або раніше. Список можна редагувати, додавати учасників, виправляти помилки і т.д.

6.10. Адміністратори Кабінетів, які відповідають за проведення Олімпіади у всіх класах, подають окрему заявку від учнів початкових класів та другу окрему заявку від учнів 5 - 11 класів, якщо такі теж беруть участь в Олімпіаді.

6.11. Терміни подачі заявок, кількість етапів Олімпіади та час їх проведення для учнів початкової школи та для учнів основної школи відрізняються.

6.12. Для оформлення заявки на участь у першому етапі Олімпіади треба зайти в особистий Кабінет, вибрати проект "Міжнародна Олімпіада з основ наук для початкових класів" і перейти на сторінку першого етапу. З випадаючих списків необхідно вибрати: клас учасника, літеру класу, ПІБ учасника та предмети, за якими він буде виконувати завдання. Всі учасники попередньо повинні бути внесені в загальношкільний список, складений педагогами-адміністраторами Кабінетів.

6.13. З заявок, складених різними Адміністраторами, формується загальна заявка від школи. Свою заявку кожен Адміністратор може редагувати аж до настання строків тестування.

6.14. Заповнені (свою і загальношкільну) заявки Адміністратор може переглянути у вигляді таблиці, в клітинках якої буде відображено кількість учасників з предметів і класів. Заявку можна відсортувати і відфільтрувати за такими ознаками:

- список учасників в алфавітному порядку;

- список учасників по вибраних предметах;

- список обраних учасниками предметів;

6.15. Напередодні дня початку першого етапу в кабінеті Адміністраторів відкриється доступ до файлів із завданнями, які потрібно завантажити на шкільні комп'ютери, відкрити їх за допомогою програми MS Word і роздрукувати у потрібній кількості. Кожен учасник повинен отримати паперовий бланк із завданнями за обраним предметом, або декілька бланків, якщо обрано кілька предметів.

6.16. У перший день проведення тестування на сайті urfodu.ru стане доступним електронний тестовий комплекс (ЕТК) - спеціальна комп'ютерна програма для електронного тестування учасників. ЕТК працює в режимі on-line і в процесі тестування вимагає постійного стійкого підключення комп'ютера до мережі Інтернет. Перед тестуванням програма вимагає індивідуальний код та інші дані про учасника та його школу.

6.17. Якщо у школи є можливість надати всім учасникам (відразу або позмінно) комп'ютери, підключені до Інтернету, то, запустивши ЕТК, учасники зможуть самі читати питання Олімпіади з екрану монітора і, клацаючи мишею, вибирати ті варіанти відповіді, які вони вважають правильними.

6.18. Провести тестування можна в комп'ютерному класі, звернувшись за допомогою до вчителів інформатики.

6.19. Усі відповіді учасників відразу надсилаються на сервер, одночасно ведеться підрахунок набраних балів, а після закінчення тестування обчислюється і відображається на екрані монітора підсумковий результат кожного учасника.

6.20. Передбачений комбінований (паперово-комп'ютерний) варіант тестування, при якому учасники виконують Олімпіадні роботи на папері і вписують свої відповіді в спеціальну таблицю, розміщену у верхній частині бланка з завданнями. Виконані учасниками роботи, учитель збирає і вводить у комп'ютер, користуючись ЕТК. Для цієї роботи досить одного комп'ютера, підключеного до Інтернет.

6.21. Список учасників, які набрали прохідні бали, сформується автоматично. При складанні заявки на другий етап залишиться тільки помітити "галочкою" учасників, що бажають продовжити боротьбу, а решту учнів із заявки видалити.

6.22. Після закінчення тестування можна формувати різні аналітичні звіти за результатами учасників своєї школи.

6.23. На сайті urfodu.ru в розділі "Допомога" кожен педагог може пройти курс навчання роботі в системі з питань реєстрації особистого Кабінету, оформлення заявки та роботі з ЕТК. Також за допомогою можна звернутися в Оргкомітет написавши повідомлення з Кабінету Адміністратора або по e-mail на адресу: 5chet@k6.ru.

^ 7. Зміст завдань:

7.1. Завдання відповідають освітньому рівню учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів і розділені на три блоки.

Перший блок - питання, оцінювані в 2 бали, пропонують учасникам продемонструвати вміння уважно прочитати завдання і вибрати правильний варіант відповіді, з п'яти запропонованих варіантів, на основі, наявних у учня знань, отриманих в рамках шкільної програми або на основі загального комплексу знань учня.

Другий блок - питання, оцінювані у 3 бали, передбачають знання учасниками понять, визначень, теорій, знання змісту конкретних підручників або навчальних посібників, першоджерел.

Третій блок - питання, оцінювані в 5 балів, передбачають обов'язкове використання учасником усього комплексу знань, навичок з цього предмета. Завдання цього рівня пропонують учасникам не тільки розібратися в структурі і логіці питання, не лише продемонструвати свої знання, але й застосувати їх для вирішення запропонованого питання або завдання.

7.2. Учасникам першого етапу пропонується 25 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, 100. Конкурсні завдання першого етапу для кожного класу представлені у вигляді тестів тільки закритого типу, серед яких завдання на вибір правильної відповіді, на відповідність між елементами двох груп, та на встановлення послідовності елементів. Тестова робота виконується кожним учнем індивідуально упродовж 1 год. 15 хв. у своїй школі за завданнями, отриманими від Оргкомітету.

^ 8. Підведення підсумків та нагородження

8.1. Загальний протокол і підсумкові порівняльні аналітичні звіти за результатами першого етапу будуть сформовані Оргкомітетом і викладені на сайті urfodu.ru не пізніше 31 січня 2014 року.

8.2. Кожен учасник першого етапу отримує по одному Сертифікату за кожну виконану роботу (за кожен предмет). У Сертифікаті зазначаються: назва Олімпіади, ПІБ учасника, населений пункт, номер школи, клас, предмет, за яким учасник змагався, і результат. Розробляється єдиний макет (бланк) Сертифіката, незалежно від результату.

8.3. Сертифікати поширюються по школах двома способами:

- Поштова розсилка паперових бланків сертифікатів;

- Видача Сертифікатів в паперовому вигляді в офісі Оргкомітету;

8.4. Адміністратор, який в своїй школі зареєструється першим, заповнюючи заявку, повинен зробити вибір на користь одного з двох способів отримання Сертифікатів. За замовчуванням в заявці у першого Адміністратора буде встановлено "Електронний варіант". Для вибору одного з двох варіантів їх отримання (в офісі Оргкомітету або поштою) необхідно поставити прапорець (галочку) у відповідній клітинці. Інші Адміністратори цієї ж школи, що зареєструвались пізніше, права вибору способу отримання Сертифікатів мати не будуть! У них за замовчуванням буде вибраний той спосіб доставки, який зробив перший адміністратор. Порадившись з іншими Адміністраторами своєї школи, перший Адміністратор може змінити спосіб отримання Сертифікатів на той, який буде зручний всім. Т.ч. кожна школа отримає Сертифікати на всіх своїх учасників одним способом. Остаточний вибір необхідно зробити перед сплатою участі і до закінчення термінів подання заявок!

^ 9. Розмір і порядок розподілу добровільних цільових внесків

9.1. Вартість участі в першому етапі складає 15 грн. за кожну, виконувану учасниками, роботу з одного предмета.

9.2.Кожен Адміністратор оплачує участь у першому етапі Олімпіади тільки за тих учнів, яких він сам вніс в заявку. Квитанція на оплату з зазначенням суми сформується після заповнення заявки.

9.3. Обидва варіанти отримання паперових бланків (в офісі Оргкомітету або поштою) однакові за вартістю.

9.4. При додаванні учасників у заявку після оплати, необхідно провести додатковий платіж (доплату), в цьому випадку перед роздрукуванням Квитанції необхідно вручну виправити загальну суму до оплати на ту, яку необхідно доплатити.

9.5. Внести оплату за участь у першому етапі від учнів початкових класів та від учнів 5 - 11 класів можна тільки двома різними платежами, за двома різними квитанціями, навіть якщо обидві заявки заповнювалися одним Адміністратором.

9.6. Оплата від учнів початкових класів проводиться на розрахунковий рахунок Університет «Україна».

9.7. Банківські реквізити організації будуть вказані у квитанції. Також у квитанції необхідно перевірити і при відсутності вказати: ПІБ Адміністратора - платника, його населений пункт і номер школи.

9.8. Грошові кошти, що залишилися після проведення першого етапу Олімпіади в початкових класах, можна перенести на другий етап Олімпіади в початкових класах.
10. Контактна інформація

Оргкомітет в Україні

ВНЗ Університет «Україна»

Адреса: 03115 м. Київ, вул. Львівська, 23.

Президент Університету – Таланчук П. М.

Тел / факс: +38 (044)4092749, 4092748

e-mail: talanchuk_pm@ukr.net

Координатор проведення Олімпіади в Україні – Луценко Анатолій Васильович

Адреса: 03115 м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. №1, к. 702.

Тел.: (044)4237230, (050)4436191

e-mail: interolimpua@gmail.comСхожі:

Відкритий iconПро Національний проект відкритий світ назва проекту
Назва проекту:  «Відкритий світ» – створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня
Відкритий iconЯк підготувати відкритий урок із спец предметів
Як підготувати відкритий урок із спец предметів: Методичний посібник. Алчевськ: впу-40, 2012. – 50с
Відкритий iconВідкритий особисто-командний чемпіонат Чернівецької області
Відкритий особисто-командний чемпіонат Чернівецької області зі спортивного спортивного орієнтування серед учнівської молоді
Відкритий iconВідкритий урок: розробки. Технології. Досвід

Відкритий iconВідкритий урок: розробки. Технології. Досвід

Відкритий iconХv відкритий Чемпіонат м. Суми з техніки спортивного туризму "меморіал...
Хv відкритий Чемпіонат м. Суми з техніки спортивного туризму "меморіал пам'яті друзів,"
Відкритий iconВідкритий кубок сумськой області зі спортивного туризму "траверс-2011"

Відкритий iconФедоров А. В. Медiаосвiта: творчi завдання для школярiв // Відкритий...
Федоров А. В. Медiаосвiта: творчi завдання для школярiв // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. 2008. №1
Відкритий icon«Welcome to Ukraine»
Методи та прийми: «акваріум», «мозковий штурм», «відкритий мікрофон», робота в перехресних групах
Відкритий iconВідкритий
Питання організації І проведення Олімпіади в Україні вирішуються Національним оргкомітетом (внз університет «Україна»)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка