Відкритий
Скачати 111.2 Kb.
НазваВідкритий
Дата конвертації25.12.2013
Розмір111.2 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы


Відкритий


міжнародний УНІВЕРСИТЕТ

розвитку людини

"УКРАЇНА"Open

International UNIVERSITY

of Human Development

"UKRAINE"
03115 Київ, Львівська, 23. Тел. 409-27-49, 409-27-48 e-mail office@vmurol.com.uaПоложення про проведення 1 етапу

Х Міжнародної олімпіади з основ наук в Україні

2013-2014 навчальний рік
1. Базова інформація

1.1. Повноважним представником «Міжнародної олімпіади з основ наук» в Україні є ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

1.2. Питання організації і проведення Олімпіади в Україні вирішуються Національним оргкомітетом (ВНЗ Університет «Україна»).

1.3. Мета проведення першого етапу:

• Провести зріз знань серед учнів 5-11 класів шкіл усіх видів і типів.

• Виявити найбільш підготовлених учнів для участі у фінальному етапі Олімпіади.
^ 2. Учасники першого етапу.

2.1.Перший етап Олімпіади найдемократичніший і доступний. У ньому беруть участь учні 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів шкіл, а також студенти перших курсів закладів початкової та середньої професійної освіти. Попереднього відбору немає. Участь є добровільною.

2.2. В Олімпіаді можуть брати участь індивідуальні учасники. Індивідуальні учасники - учні шкіл, які самостійно дізналися про Олімпіаду, прийняли рішення брати участь у змаганнях, але педагогічний колектив освітнього закладу в цьому проекті участі не бере. Учень самостійно оформляє заявку відповідно до пункту 4.4.1. Упродовж всього часу участі в проекті індивідуальний учасник керується Положеннями про проведення Олімпіади. Індивідуальний учасник може приєднатися до проекту в будь-який зручний для нього час, але участь в очному фінальному етапі можлива тільки при наявності прохідних балів після першого (відбіркового) етапу.

2.3. Олімпіада проводиться з таких предметів навчальної програми: українська мова, українська література, історія України, математика, інформатика, фізика, географія, природознавство, біологія, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова.
^ 3. Зміст завдань:

3.1. Завдання першого етапу відповідають базовому та програмному рівневі учнів 5-11 класів загальноосвітніх закладів і відрізняються один від одного рівнем складності відповідно до класифікації Б. Блума.

3.2. Олімпіадні роботи складаються з 4 частин, і містять 25 завдань.

Частина 1 - 5 завдань закритої форми з вибором однієї відповіді з чотирьох-п'яти, які оцінюються в 1 бал.

Частина 2 - 5 завдань закритої форми з вибором трьох відповідей із шести, які оцінюються у 3 бали.

Частина 3 - 10 завдань: п'ять завдань на відповідність і п'ять завдань на послідовність з 5 елементами, які оцінюються у 5 балів.

Частина 4 - 5 найскладніші завдання відкритої форми з короткою відповіддю, які оцінюються у 6 балів. На виконання завдань першого етапу відводиться 1 година 15 хв.

3.3 Завдання розробляються предметною методичною комісією, з урахуванням освітнього рівня учнів шкіл України. На методичну комісію покладається вся повнота відповідальності за забезпечення конфіденційності та інформаційної безпеки на етапі підготовки цих завдань.

3.4. Олімпіади з кожного предмета проводяться на честь сучасників, які зробили вагомий внесок у розвиток науки, відомих діячів культури, мистецтва, громадського чи політичного життя. У завдання включено питання, пов'язані з їх науковими відкриттями, творчістю і біографією.
^ 4. Порядок проведення першого (відбіркового) етапу Олімпіади.

4.1. Порядок реєстрації та оформлення колективної заявки від школи.

Для участі в Олімпіаді необхідно зареєструвати на сайті www.urfodu.ru особистий "Кабінет Адміністратора". Будь-який педагог, який бажає залучити учнів своєї школи до Олімпіади і подати заявку на участь від свого імені, має право зареєструвати особистий Кабінет Адміністратора. Для оперетивного вирішення питань ,при реєстраціїї ОБОВ’ЯЗКОВО вказувати назву школи, її адресу, контактний телефон адміністратора та його e-mail Після модерації та перевірки інформації на правильність Адміністратор отримує персональний пароль доступу до Кабінету. Особистий Кабінет Адміністратора створюється один раз, і його можна використовувати упродовж декількох років, щорічно беручи участь в Олімпіаді. В одній школі може бути декілька особистих кабінетів адміністраторів. "Кабінети шкіл", зареєстровані минулого року або раніше, а також логіни шкіл і паролі доступу в ці кабінети збережені і можуть бути використані одним з педагогів школи, але вже як особистий Кабінет Адміністратора. Для використання "Кабінету школи" як особистого Кабінету Адміністратора, перед початком роботи, педагог в обов'язковому порядку повинен перевірити:

1. Ім'я адміністратора;

2. Контактну інформацію (поштова адреса школи та адміністратора (для доставки нагородних матеріалів), адреса електронної пошти, номери телефонів);

3. Номер/назву школи.

Школа на свій розсуд може призначити лише одного відповідального педагога, в такому випадку реєструвати нові особисті Кабінети Адміністраторів немає необхідності. На сайті www.urfodu.ru в розділі "Допомога" кожен педагог може пройти курс навчання роботі в системі з питань реєстрації особистого Кабінету, оформлення заявки та роботі з ЕТК. Також за допомогою можна звернутися у свій НОК. Всі контактні адреси НОК знаходяться на сайті в розділі «Контакти».

4.1.1. Права адміністратора особистого кабінету.

Кожен педагог-адміністратор особистого Кабінету має право:

- Складати і поповнювати список учнів, виправляти друкарські помилки в списку;

- Виправляти неточності в контактній інформації про школу, додавати дані;

- Залишати в Кабінеті Адміністратора свої особисті дані: ПІБ, телефон, e-mail і т.д.;

- Відправляти повідомлення в Оргкомітет Олімпіади та Службу технічної підтримки.

- Оформляти заявку на участь в Олімпіаді і видаляти з неї тільки тих учасників, яких він сам вніс;

- Формувати статистичні звіти по кожному учаснику і школі в цілому;

- Вносити відповіді учасників в ЕТК з паперових робіт.

Педагоги-адміністратори особистих кабінетів школи складають загальний список учнів, який можна використовувати з року в рік. Кожному учневі присвоюється індивідуальний код, що є паролем доступу до тестування. Кожен Адміністратор вносить в список своїх учнів, якими він буде керувати упродовж Олімпіади. Якщо у школи був раніше зареєстрований Кабінет, в списку вже будуть учні, внесені в минулому навчальному році або раніше. Список можна редагувати, додавати учасників, виправляти помилки і т.д.

Кожен педагог-адміністратор особистого Кабінету, має право переглядати:

- Список Адміністраторів своєї школи, що зареєстрували особистий Кабінет;

- Загальний список учнів своєї школи;

- Довідкову інформацію про свою школу (адреса, e-mail, телефон і т. д.),

- Заявки своєї школи на участь в Олімпіадах, подані ним самим, а також іншими педагогами-адміністраторами;

- Результати учасників за підсумками кожного етапу, загальні підсумкові протоколи з рейтингами;

- Новини, системні повідомлення та оголошення, що відносяться конкретно до школи, регіону або окремого проекту,

- Поточний стан свого балансу, історію нарахувань і списань.

4.2. Заявки на участь у першому (відбірковому) етапі Олімпіади оформляються в особистому кабінеті Адміністратора школи. Всі подробиці - в розділі «Допомога».

4.3. Адміністратори школи та індивідуальні учасники можуть робити зміни в заявці на участь і вносити додаткові кошти аж до закінчення проведення етапу.

4.4. Порядок участі в Олімпіаді для індивідуальних учасників

Індивідуальні учасники нарівні з учасниками у складі своїх класів упродовж усіх етапів Олімпіади керуються цим Положенням.

4.4.1. Порядок реєстрації та оформлення заявки індивідуальним учасником

Згідно пункту 2.2. цього Положення, в Олімпіаді мають право брати добровільну участь індивідуальні учасники - учні шкіл, які самостійно дізналися про Олімпіаду, прийняли рішення брати участь в ній, але педагогічний колектив школи в цьому проекті участь не бере. Індивідуальний учасник самостійно реєструється в якості учня і оформляє заявку на участь в Олімпіаді згідно інструкції, розміщеної в розділі «Допомога». Якщо при виборі освітнього закладу під час реєстрації виявиться, що у школи є Адміністратор, індивідуальному учаснику слід звернутися до нього для вирішення питань участі в Олімпіаді.

Після модерації і перевірки інформації, індивідуальний учасник стає Адміністратором Кабінету, отримує персональний пароль доступу до Кабінету і має право:

- редагувати свій профіль,

- інтегрувати профіль з соціальними мережами,

- подавати заявку на участь в Олімпіаді,

- самостійно вносити грошові кошти за участь в Олімпіаді,

- здійснювати контроль за надходженням і списанням грошових коштів,

- відстежувати свої результати за підсумками кожного етапу Олімпіади.
^ 5. Порядок проведення Олімпіади.

5.1. Відбіркові етапи у всіх країнах-учасницях проекту проводяться дистанційно на місцях постійного навчання учасників (у школах). Адміністрація школи на добровільній основі знайомить педагогічний колектив, учнів та батьків з умовами проведення першого етапу Олімпіади. Школа самостійно має право розподіляти дні і час проведення Олімпіади по паралелях упродовж зазначеного строку. На вибір пропонуються електронний (комп'ютерний) і комбінований (комп'ютерно-паперовий) варіанти тестування.

При електронній формі проведення Олімпіади учасники вирішують конкурсні завдання на комп'ютерах, використовуючи Електронний Тестовий Комплекс (ЕТК). При комбінованій формі проведення Олімпіади учасники виконують роботи в класі на папері і вписують відповіді у спеціальну форму. Після проведення Олімпіади вчитель збирає роботи учнів і вносить їх в комп'ютер, користуючись ЕТК. Школа, виходячи зі своїх технічних можливостей, сама обирає варіант тестування.

5.2. При комбінованому (комп'ютерно-паперовому) варіанті тестування за один день до початку першого етапу в кабінеті Адміністраторів відкривається доступ до файлів із завданнями, які необхідно завантажити на шкільний комп'ютер, відкрити їх за допомогою програми MS Word і роздрукувати у потрібній кількості. Для досягнення максимальної об'єктивності оцінювання знань учасника Олімпіада вимагає суворого дотримання процедури тестування. Категорично забороняється знайомити учасників із тестовими завданнями заздалегідь. Кожен учасник повинен отримати паперовий бланк із завданнями за обраним предметом безпосередньо перед тестуванням в призначений день і час.

5.3. У перший день проведення тестування на сайті urfodu.ru стане доступним ЕТК - спеціальна комп'ютерна програма для електронного тестування учасників. ЕТК працює в режимі on-line і в процесі тестування вимагає постійного стійкого підключення комп'ютера до мережі Інтернет. Перед тестуванням програма вимагає індивідуальний код та інші дані про учасника та його школу. Всі ці дані відображені в заявці.

5.4. При наявності в школі достатньої кількості комп'ютерів, підключених до Інтернету, учасники всі одночасно або позмінно самостійно проходять тестування в ЕТК. Відповіді учасників відразу надсилаються на сервер, одночасно ведеться підрахунок набраних балів, а після закінчення тестування обчислюється і відображається на екрані монітора підсумковий результат кожного учасника.

5.5. По закінченні тестування можна формувати різні аналітичні звіти за результатами учасників своєї школи.
^ 6. Терміни проведення першого етапу.

6.1. Перший етап в Україні проводиться з 15 січня 2014 року по 21 лютого 2014 року. Прийом заявок і цільових внесків на участь у першому етапі Олімпіади закінчується 17 лютого 2014 року.

6.2. Школа, не порушуючи навчального плану, має право самостійно розподіляти дні і час проведення Олімпіади по паралелях або предметам упродовж зазначеного строку.
^ 7. Підведення підсумків та нагородження

7.1. За підсумками першого етапу учасники Олімпіади розподіляються на дві ліги: Прем'єр Ліга та Вища Ліга. Визначено три бальних діапазони: високий (60 - 100) - надає учасникам право виступати у фінальному етапі у складі Вищої Ліги, середній (30 - 59) - надає учасникам право виступати у фінальному етапі Олімпіади у складі Прем'єр Ліги, низький (0 - 29) - не надає учасникам право виступати у фінальному етапі.

При формуванні заявки на участь у фінальному етапі вам не потрібно буде вносити ПІБ учасників. Потрібно буде тільки визначитися з вибором предметів у кожного учасника і видалити зі списку ті, за якими він брати участь не буде.

Подивитися підсумковий протокол першого етапу можна буде на сайті www.urfodu.ru. Термін розміщення протоколу першого етапу – 01 березня 2013 року. Оргкомітет Олімпіади не пізніше 15 квітня 2014 року надсилає сертифікати учасників першого етапу Олімпіади на поштові адреси шкіл-учасниць

Ознайомившись з результатами і отримавши сертифікати учасників, адміністрація та педагогічний колектив школи заповнюють їх і урочисто нагороджують учнів.

7.2. Підведення підсумків та нагородження індивідуальних учасників

Після відбіркового етапу індивідуальний учасник отримує сертифікат учасника Олімпіади. Нагородні матеріали для індивідуальних учасників за підсумками відбіркового етапу надсилаються поштою на адресу учасника. При узгодженні з адміністрацією школи індивідуальний учасник може бути нагороджений в урочистій обстановці на місці безпосереднього навчання.
^ 8. Розмір добровільних цільових внесків

8.1. Вартість участі в першому етапі складає 20 (двадцять) грн. за виконання учасником завдань з одного предмета.

8.2. Сума оплати автоматично формується в Кабінеті при оформленні заявки. Цільовий внесок індивідуального учасника за участь в Олімпіаді оформляється через банк або через інші системи прийому платежів. При здійсненні платежу індивідуальний учасник повинен чітко вказати у платіжному дорученні такі відомості: ПІБ і логін Кабінету Адміністратора. При відсутності або неправильному написанні цієї інформації, платіж не буде зараховано на рахунок платника, і за цим учасником буде значитися борг. У такому випадку індивідуальний учасник може звернутися до Національного Оргкомітету Олімпіади.

8.2.1. Платіж здійснюється кожним адміністратором школи окремо, незалежно від інших адміністраторів даної школи.

8.2.2. При здійсненні платежу Адміністратору слід звернути увагу на наступну інформацію: в квитанції (платіжному дорученні) необхідно чітко вказати ПІБ платника, назва, номер школи і логін особистого Кабінету. При неправильному написанні цієї інформації, платіж не буде занесений на рахунок платника та за цими учасниками, школою буде значитися борг. У такому випадку Адміністратор може звернутися до Національного Оргкомітету Олімпіади. Нагадуємо, що платіж, здійснений Адміністратором, потрапляє в його особистий Кабінет і не може використовуватися іншими Адміністраторами і на інші проекти.

8.3. Після перерахування платежу грошові кошти надходять в «гаманець» Адміністратора і списуються лише в момент тестування учасників.

8.4. Адміністратор може доповнювати заявку на участь школярів і вносити додаткові кошти аж до закінчення проведення етапу. У разі появи нових учасників після проведення першого етапу Адміністратору слід звернутися в НОК Олімпіади.

8.5. Якщо в школі кілька Адміністраторів, то кожен з них має свій гаманець, гроші якого не перемішуються з грошима інших Адміністраторів. Але Адміністратори можуть передавати один одному грошові кошти з одного гаманця в інший.

8.6. Якщо в гаманці Адміністратора за підсумками першого етапу залишилися грошові кошти, вони зберігаються і можуть бути використані на фінальному етапі, або в наступному навчальному році.

8.7. Індивідуальні учасники перераховують свій цільовий внесок повністю на рахунок Національного Організаційного Комітету Олімпіади.

8.8. Індивідуальний учасник допускається до тестування тільки в тому випадку, якщо на його рахунку достатньо коштів.

8.9. Якщо в гаманці індивідуального учасника за підсумками першого етапу залишилися кошти, вони зберігаються і можуть бути використані на фінальному етапі. Якщо в гаманці індивідуального учасника за підсумками фінального етапу залишилися кошти, вони зберігаються і за домовленістю з учасником можуть бути використані в наступному навчальному році.

8.10. ^ Учні 11 класів можуть проходити тестування безкоштовно з математики та української мови без отримання нагородних матеріалів.
Контактна інформація

Національний Оргкомітет в Україні

ВНЗ Університет «Україна»

Адреса: 03115 м. Київ, вул. Львівська, 23.

Координатор проведення Олімпіади в Україні – Луценко Анатолій Васильович

Адреса: 03115 м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. №1, к. 702.

Тел.: (044)423 72 30, (050) 443 61 91

e-mail:interolimpua@gmail.com

https://vk.com/id188123154
Міжнародний Оргкомітет Х Міжнародної олімпіади з основ наук

АНО «Будинок Вчителя УрФО»

Адреса: 620014 м. Єкатеринбург, вул. 8 березня 13, офіс 712

Тел/факс: +7 (343) 377-65-06

+7 (343) 377-66-42

+79089072012

+79089256505

+79049822358

Координатор по Україні - Жданова Оксана Павлівна

e-mail: urfodu8@k66.ru


Схожі:

Відкритий iconПро Національний проект відкритий світ назва проекту
Назва проекту:  «Відкритий світ» – створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня
Відкритий iconЯк підготувати відкритий урок із спец предметів
Як підготувати відкритий урок із спец предметів: Методичний посібник. Алчевськ: впу-40, 2012. – 50с
Відкритий iconВідкритий особисто-командний чемпіонат Чернівецької області
Відкритий особисто-командний чемпіонат Чернівецької області зі спортивного спортивного орієнтування серед учнівської молоді
Відкритий iconВідкритий урок: розробки. Технології. Досвід

Відкритий iconВідкритий урок: розробки. Технології. Досвід

Відкритий iconХv відкритий Чемпіонат м. Суми з техніки спортивного туризму "меморіал...
Хv відкритий Чемпіонат м. Суми з техніки спортивного туризму "меморіал пам'яті друзів,"
Відкритий iconВідкритий кубок сумськой області зі спортивного туризму "траверс-2011"

Відкритий iconФедоров А. В. Медiаосвiта: творчi завдання для школярiв // Відкритий...
Федоров А. В. Медiаосвiта: творчi завдання для школярiв // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. 2008. №1
Відкритий icon«Welcome to Ukraine»
Методи та прийми: «акваріум», «мозковий штурм», «відкритий мікрофон», робота в перехресних групах
Відкритий iconВідкритий
Керівник проекту: Горожанцева Тетяна Анатоліївна, заступник директора ано «Будинок Вчителя УрФО»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка