Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!»
Скачати 76.02 Kb.
НазваАндрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!»
Дата конвертації27.02.2013
Розмір76.02 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!»
Андрій Король - корінний білоцерківець. Народився 15 лютого 1974 року в сім ї робітників. В шкільні роки активно займався спортом, брав участь в олімпіадах з багатьох дисциплін, цікавився літературою, багато читав. Після закінчення школи вступив до Білоцерківського технікуму м’ясної та молочної промисловості на спеціальність технік-механік компресорних машин та устаткування, у 1993 році здобув звання молодшого спеціаліста. У червні 1993 року був призваний на строкову службу до лав Збройних сил України - саме в армії і почав загартовуватися характер Андрія Короля. Перший досвід самостійного життя, а разом із ним і трудовий шлях розпочався відразу після повернення з армії. Молодий спеціаліст, на той час вже одружений, не чекаючи від держави підтримки в забезпечення робочим місцем та житлом, не цураючись ніякої роботи, почав сам будувати власне майбутнє та майбутнє своєї родини. У 1995 році влаштувався охоронцем в ПФ "Єллін", пізніше працював водієм в ТОВ "АртТехЛтд". Але мрії про краще майбутнє та потяг до самовдодсконалення не давали покладати рук і стимулювали продовження впевненого руху до своєї мети. Таким чином вже у 2002 року Андрій Король обійняв посаду директора ДП "Сігма-Авіа", де набув першого практичного досвіду управлінської роботи.

Крок за кроком йшов до своєї мети, і вже 3 грудня 2002 року був призначений на посаду директора ТОВ науково-виробничого підприємства "БілоцерківМАЗ". Саме там, як молодий кеманич, Андрій Король зміг проявити свої організаторські здібності. Разом з колективом, впевнено, наполегливо і послідовно йшли до поставленої мети і вивели на той час занедбаний завод, на рівень одного з найуспішніших підприємств-виробників в галузі сільськогосподарського машинобудування. Насьогодні, як наслідок, підприємство має числені нагороди, дипломи і премії, є лауреатом різноманітних конкурсів та посідає перші позиції у багатьох рейтингах.

В травні 2007 року вирішив започаткувати власний бізнес, залишив посаду директора ТОВ НВП "БілоцерківМАЗ" та створив підприємство ТОВ "Техінвест-СХ" - підприємство, яке почало займатися впровадженням нових комплексних підходів до господаювання на селі та забезпечення його повним спектром обладнання та технологій. Підприємство стало успішним у свїй галузі, адже при наполегливості та професіоналізмі завжди вдається ефективно керувати кадрами, що і є однією з основних прерогатив бізнесмена і політика.

У березні 2009 року Андрія Короля знову запросили повернутися до ТОВ НВП "БілоцерківМАЗ" в якості комерційного директора. На цій посаді він працює посьогодні.

З 2010 року є постійним членом громадського формування МГО "Козацтво Запорозьке". На виборах Президента України 2010 року у першому турі був доіреною особою кандидата на пост Президента України М. Бродського. Насьогодні є головою первинного партійного осередку Білоцерківської міської організації Партії регіонів.

Освіта - вища економічна: менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Одружений, разом з дружиною Юлею виховує двох дітей - синів Тимура та Назара. Найбільшими цінностями родини, які передаються з покоління в покоління вважає порядність, взаємоповагу, патріотизм і вміння відстоювати свої переконання.

У політику Андрій Король вирішив йти через небайдужість до рідного міста та його мешканців. На вибори до Білоцерківської міської ради Андрій Петрович Король йде від Білоцерківської міської організації Партії регіонів по одномандатному мажоритарному округу №3, який включає такі адреси: вул. Гвардійська; вул. Крижанівського: 4, 5, 8, 9, 11, 15, 17/17; вул. Січневого прориву: 6/1, 7-14, 15/12, 16, 18-23, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 37, 38-60 (парні), 61, 62-70 (парні); вул. Суворова; вул. Турчанінова; 4-8, 11; вул. Чехословацька; вул. Гайова; вул. Крижанівського 2А; вул. Січневого прориву: 2-5; вул. Сквирське шосе: 39, 41, 47, 49, 51, 214А, 214Б, 214/2, 216А, 216, 218Б, 218, 220, 224А, 224, 226; пров. Будівельників.
- Андрію Петровичу, чому ви обрали для політичної діяльності саме цей округ?

- Основна причина одна - хочеться зробити багато корисного для мікрорайону, в якому я народився, прожив все життя і живу зараз. Хочу, щоб люди, яких я зустрічаю щодня, йдучи на роботу та повертаючись звідти, змогли відчути захищеність та справжню підтримку влади. Найбільшою проблемою Білої Церкви я вважаю те, що у місті обласного значення нема справжнього господаря, адже єдиним показником відмінної та результативної роботи місцевої влади я вважаю рівень життя та матеріальний стан мешканців міста.

- Чи є у Вас конкретна програма дій по втіленню ваших задумів щодо поліпшення життя у вашому мікрорайоні та місті вцілому?

- Так, звісно. Моя програма називається "Добробут. Комфорт. Порядок.". Моя програма побудована на принципі трьох "ЗА...": закласти, забезпечити, зберегти. Хотілося б зупинитися конкретніше на кожному з цих пунктів. На мою думку вкрай необхідно закласти основи для здоров я та інтелектуального резерву. Відповідно до цього необхідно впровадити якісне щорічне медичне обстеження учнів всіх освітніх закладів, виїзди учнів у табори відпочинку, безкоштовне лікування в санаторіях для дітей з малозабезпечених сімей, а також не можна обходити увагою належне фінансування дошкільних та освітніх закладів, підтримку позашкільних закладів та гуртків, підтримку старих та створення нових спортивних шкіл і секцій. Влада повинна займатися забезпеченням мешканців міста, саме тому у моїй програмі є пункт забезпечення підприємців та працівників. Для підприємців дуже важливо, щоб влада протидіяла корупції та хабарництву у сфері підпримництва, створила Фонд підтримки підприємців, де вони могли б здобувати юридичну консультаційну допомогу, і чи не найголовнішим є спрощення дозвільних процедур. Для працівників необхідно залучати інвесторів для створення нових робочих місць, а також підвищувати соціальні гарантії - все це закладено у моїй програмі і я буду працювати так, щоб якомога швидше втілити все це в життя. Не можна будувати щось нове, нехтуючи вже існуючим - саме тому у моїй програмі є важливий пункт "Зберегти". А зберегти необхідно передусім здоров я мешканців міста - шляхом створення соціальних аптек з пільговими цінами, забезпечення мікрорайонів спеціалізованими магазинами з продуктами, що дотуються коштами міського бюджету, забезпечення мешканців мікрорайону бюветами з питною водою. Крім того, необхідно зберегти соціальні умови шляхом надання субсидій для розрахунку за комунальні послуги, перегляд рішень стосовно діючих тарифів по ЖКГ, пільговий проїзд в громадському транспорті.

- Тож, виходячи з Вашої програми, які основні завдання для подальшої роботи Ви перед собою ставите?

- Передусім, це протидія корупції, хабарництву та злочинам у сфері господарської діяльності та реформування вертикалі влади. Адже корупція – це одна з головних причин усіх бід як нашого міста, так і держави вцілому. Вона гальмує економічний, соціальний розвиток, породжує повну недовіру народу до політиків, свавілля народних обранців. Дуже важливо спростити до мінімуму процедуру одержання ліцензій, сертифікатів та інших дозвільних документів. Ще одним завданням, яке я ставлю перед собою надання допомоги жителям стосовно захисту їхніх прав у сфері житлово-комунальних послуг та перегляд рішень, прийнятих нині діючою владою щодо тарифів. Це можна зробити шляхом створення можливості укладання угод з підприємствами-надавачами послуг. Оплата комунальних послуг має бути строго по фактичному споживанню (без оплати мережних втрат). Споживач повинен бути забезпечений термоносієм (гарячою водою і теплом) відповідно до параметрів, передбачених законом. Важливим напрямком моєї роботи є підтримка пенсіонерів, інвалідів та соціально незахищених людей – ми повинні турбуватися про тих, хто дав можливість нам стати на ноги. Та при цьому ми неодмінно повинні піклуватися про дітей та молодь – тих, хто прийде нам на зміну. Виховуючи двох синів, я добре розумі важливість виховання молодого покоління. Фізичне і духовне виховання відіграє важливу роль у формуванні здорового духу молоді, зміцненні і збереженні здоров’я, підготовці до майбутньої професійної діяльності та захисту Батьківщини. Розуміючи це, ми самі повинні створити умови для того, щоб наші діти мали можливість усвідомити переваги здорового способу життя, мали стимул до самостійного вибору життєвої позиції, здобуття знань, умінь і навичок, а також до відмови від негативної поведінки. Для цього ми повинні створювати і підтримувати творчі і мистецькі гуртки, танцювальні та музичні колективи, спортивні секції тощо.

- Ви все життя прожили у мікрорайоні, від якого балотуєтесь у міську раду – кому, як не Вам, знати про його проблеми. Тож які пріоритетні напрямки діяльності по Вашому мікрорайону Ви для себе визначили?

- По-перше, переважна більшість будинків, які знаходяться у моєму мікрорайоні – старі, їм понад 25 років. Відтак, будинки потребують серйозної роботи по реставрації, адже майже всі комунікації знаходяться в аварійному стані. Це не лише несе загрозу для мешканців цих будинків, але і створює дискомфортні умови проживання. Тож комунікації потребують капітального ремонту, а подекуди і заміни. Окрім цього, більшість будинків – панельні, утеплення стін в них застаріле і тому будинки не тримають тепло – виходить, що люди опалюють, так би мовити, вулицю, у квартирах через холод а підвищену вологість з’являються шкідливі грибки, через які люди хворіють. ЖЕКи на цю проблему зараз ніяк не реагують, тому нова команда, яка прийде у міську раду повинна поставити перед собою завдання провести утеплення будинків. Більшість дахів у цих будинках також у аварійному стані, тому ще одним пріоритетом моєї діяльності стане їх облаштування та ремонт. Ні для кого не є таємницею, що ЖЕКи протягом довгого часу ігнорували проблему необхідності ремонту під’їздів, багато з яких не ремонтувалися жодного разу за час існування будинку. Це, як і встановлення вже до Нового року нових вхідних дверей, що автоматично закриватимуться у під’їздах теж є ще одним важливим напрямком моєї діяльності в окрузі. Крім того, я буду сприяти тому, щоб було облаштоване освітлення внутрішньобудинкових територій і вулиць. Мій мікрорайон потребує серйозної роботи по благоустрою і я буду цим займатися. Так, наприклад, на території округа є досить багато аварійних дерев. Вже зараз ми зрізали аварійні дерева по вулицям Крижанівського, Чехословацькій, Січневого прориву. Ця робота буде продовжуватися і на місці зрізаних старих дерев будуть висаджуватися нові дерева та кущі. Мешканці мікрорайону повинні бути забезпечені чистою питною водою – на мікрорайон, в якому проживає понад 6 тисяч людей існує лише кілька діючих колонок з артезіанською водою. Цим питанням я вже почав займатися і вже за тиждень буде встановлена ще одна колонка у дворі будинків по вул. Січневого прориву, 2,4, вул. Сквирське шосе 214А, 214 Б, 214/2, вул. Гайової, 4. Надходить багато заявок від мешканців мікрорайону на встановлення дитячих майданчиків, і вже скоро буде встановлений майданчик у дворі будинків 3, 5, 9, 7 по вул. Січневий прорив, а після 20 жовтня буде встановлений ще один майданчик у дворі будинків 11,13, 9 по вул. Січневий прорив та 224А по вул. Сквирське шосе. Окрім того, дуже важливим кроком з боку нової влади повинне стати обмеження нічної торгівлі спиртними напоями, адже це породжує значний дискомфорт для мешканців будинків, що знаходяться поблизу нічних магазинів. Крім того, ми повинні створювати умови для того, щоб мешканці нашого міста були здоровішими – про це я говорив вище, тому і у своєму мікрорайоні я хочу згодом сприяти відкриттю спортивних залів та молодіжних центрів, спрямованих на розвиток туризму та інтелектуального потенціалу молоді. Нагальною у мікрорайоні «Піонерський», як і в інших частинах міста є проблема доріг, але її неможливо вирішити на рівні одного депутата – цим повинна займатися міська рада вцілому на чолі з міським головою. Маю надію, що до влади у Білій Церкві прийде команда професіоналів, яка спільними зусиллями вирішить цю та багато інших проблем міста.
Андрій Король будує свою політичну та громадську діяльність виходячи з потреб і пропозицій білоцерківців. Саме для цього створена громадська приймальня кандидата в депутати Андрія Короля, яка знаходиться за адресою пров. Будівельників, 1-А, офіс 26. Дні прийому середа 08.00-11.00, п’ятниця 16.00-18.00.
Юлія Бачківська

Схожі:

Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconВона загубилась у житті. Вже давно… Двадцять років назад пішла з...
Потім вважала себе недостойною, не вартою нормального життя, у якому є люблячі батьки, щаслива родина… а тепер – пізно. Вони ніколи...
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconА рхімед народився у 287 році до нашої ери у грецькому місті Сіракузи,...
Сіракузи, де І прожив майже усе своє життя. Його батьком був Фідій, астроном при дворі правителя міста Гієрона. Учився Архімед в...
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconФранко Вступ "Франко дійсно відчував потреби хвилі, жив все "
Одним словом творчість його виростала з життя І була для життя. Се становить її вартість, її цінність І капітал, се дає їй її широту...
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconВсе у Всесвіті має початок І кінець. Тож І життя людини не може бути...
Згідно з космічним принципом “тривалість існування системи відповідає тривалості виконання задачі системи” життя в людському образі...
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» icon«Збережи здоров’я та й на все життя» Мета
Мета: пропагувати здоровий спосіб життя; проводити оздоровчо-профілактичну роботу серед підлітків; формувати усвідомлення учнями...
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconНе чекай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй...
Не чекай від дитини плати за все, що ти для неї зробив. Ти дав їй життя, як вона може тобі віддячити? Вона дасть життя іншому, той...
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconГімназія – це простір життя дитини, тут вона не готується до життя,...
Виховати особистість – це значить навчити відповідальності та самостійності, наповнити її гідністю та духовністю
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconБесіда на тему: Життя — це шанс кожного
Формувати усвідомлене розуміння понят­тя «життя», його унікальності, цінності, значу­щості для кожної особистості; спонукати учнів...
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconТема. Не помилися у виборі стежини життя
О б л а д н а н н я : парти розставлені літерою «П», в центрі – стіл, все накрите білими скатертинами ( білий колір – емблема щастя),...
Андрій Король: «Хочу поліпшити життя мікрорайону, в якому прожив все життя!» iconБесіда на тему: Юність — це пік вашого життя
Формувати усвідомлене розуміння понят­тя «життя», його унікальності, цінності, значу­щості для кожної особистості; спонукати учнів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка