На горнятко кави по-віденськи!
Скачати 114.99 Kb.
НазваНа горнятко кави по-віденськи!
Дата конвертації02.02.2014
Розмір114.99 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
Товариство з обмеженою

відповідальністю «АКУЛА ТРЕВЕЛ»

м. Київ, вул Артема, 33-Б, тел. (044) 587-7503, 229-1308

тел/факс (044) 484-0014, www.akulatravel.com.ua akulatravel@ukr.net ,

р/р 2600 8500043512 в ПАТ „Індексбанк”, МФО 300 614 код за ЄДРПОУ 363 55 636... Я запрошую Тебе на філіжанку кави
Призначаю побачення... Так стань сміливішим!

^

На горнятко кави по-віденськи!


Уік-енд в Відні! 

Березень

18
Квітень

8, 22, 29М
Травень

13, 27
Червень

3, 17
Липень

1*, 15*
Серпень

12**, 19**
Вересень

16, 30
Жовтень

7, 14
 ^ Львів - Баден – Відень – Львів

День 1. П'ЯТНИЦЯ. Львів. Зустріч кожного туриста.
09:00 – Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові...». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію... Вільний час.
^ 19:30 – Збір групи на залізничному вокзалі.
20:00 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд і проходження кордону.

День 2. СУБОТА. 11:00 - Прибуття в милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня - близько і одночасно достатньо далеко, щоб дозволити відпочити від метушні і гамору великого міста. Здається, що час тут призупинив свій плин, щоб не турбувати спокою людини і дати їй можливість поринути в мрійливі роздуми... Відвідування термальних купалень «Römertherme» (10€) – заряд бадьорості і енергії на цілий день!
14:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто Відень, місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне... його справедливо називають центром Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою... Це незвичайне місто! - вузенькі вулички, широкі імперські проспекти... Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовний символ історії і долі Австрії. У вільний час рекомендуємо:
«Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі - 20€, діти до 12 років - 10€) – відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці! 
18:00 – Рекомендуємо екскурсію - «Відень у вечірньому вбранні!» (дорослі - 45€, діти до 12 років - 30€) – Піднявшись на найвищу гору – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по–домашньому затишним…
20:00 - Переїзд (~70 км, територія Угорщини) і поселення в готель.

День 3. НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Відні.
09:00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (дорослі - 35€, діти до 12 років - 25€). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Оце вже дійсно — кайзерівський розмах! Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.
13:00 – Рекомендуємо екскурсію «Імператриця Елізабет – правда і вигадка» (Дорослі - 25€, діти до 12 років - 15€) - Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі. Особистість Елізабет - коханої імператора Франца Йосифа, - огорнута безліччю міфів і легенд. Вона була першою вершницею Європи і відомою красунею свого часу... слідкувала за фігурою, виснажуючи себе дієтами... коли їй було 15, "перший чиновник" великої Австрійської імперії попросив її руки... а після 30-ти років Сісі не позувала перед портретистами, бажаючи залишитись у віках молодою і неперевершеною... Правда змішалась з вигадкою... і вже вже важко відрізнити одне від іншого... 
16:00 – Повернення в Україну.

^ День 4. ПОНЕДІЛОК
Прибуття в Чоп приблизно в 3:00.
Прибуття до Львова приблизно в 9.00

^ Вартість туру 
при оплаті замовлення:


Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років


 ^ Більше 7 тижнів

 90 €

 80 €

 Більше 6 тижнів

 95 €

 85 €

 Більше 5 тижнів

 100 €

 90 €

 Менше 5 тижнів

 105 €

 95 €

Вартість туру відрізняється від звичайної:
* – сезонна доплата + 5€
** – сезонна доплата + 10€
М – Травневі свята 29.04 м
(зміна програми, тарифів і вартості туру)
^ НГ– Новорічні свята 30.12 нр (зміна програми, тарифів і вартості туру) 
Вартість включає
• зустріч представником компанії на зал. вокзалі м. Львова.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі (Угорщина), сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування
• !!!! DVD диск з фільмом про Австрію 
Вартість не включає
 
• рекомендовані програми і вхідні квитки
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)ВАЖЛИВО• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти!!!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
^ За одномісне розміщення передбачена доплата – 20 € 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб.
^ Місця в автобусі розприділяються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Компанія не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови

^ ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.


^ Документи, які необхідні для подачі в Консульство Угорщини: 

1) АКУРАТНИЙ дійсний закордонний паспорт / проїзний документ дитини, термін дії якого перевищує терміни поїздки мінімум на 6 місяців, з наявністю 2 вільних сторінок для візи і місцем для 4 штампів. 

Дитина, якій виповнилося 5 років, повинна бути вписана і вклеєна в паспорт батьків або мати власний проїзний документ / загран. паспорт. У випадку коли дитина вписана в паспорт одного з батьків, то в паспорті повинно бути як мінімум 4 вільні (чисті) сторінки. 

2) ^ ОРИГІНАЛ другого закордонного паспорта (якщо є. І не залежно від того, чинний він чи ні) 

3) копії шенген віз за останні 5 років 

4) дві кольорові фотографії розміром 3,5 х4, 5 (на вписаних дітей теж!), Якісні, на світлому фоні, 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкритий лоб і вуха). Не скановані! 
^ Фотографії повинні бути не старше 3 місяців! 

5) анкета туриста (обов'язкове заповнення саме нашої анкети) 

6) анкета Угорського Консульства 

Увага: анкета повинна бути роздрукована з використанням двосторонього друку

Просимо звернути увагу! Потрібно два підписи при заповненні анкети: 
• Підпис у пункті 37 (сторінка 3), пункт 36 - дата заповнення анкети (сторінка 3); 
• Сторінка 4 правий нижній кут в тому місці, де присутня фраза (Підпис). Підпис має бути чітким, як у закордонному паспорті. Всі інші пункти заповнювати не потрібно
• Сторінка 4 лівий нижній кут в полі "Місце і дата" поставити дату заповнення анкети 

7) копія українського паспорта (всіх сторінок з відмітками і штампами) 

8) копія свідоцтва про народження (для дітей до 18 років) 

9) нотаріально завірена копія (фотокопія) дозволу батьків на виїзд дитини (до 18 років) за кордон (! Навіть якщо батьки їдуть з дітьми, дозвіл обов'язково від кожного з батьків для Консульства). 

- У нотаріальному дозволі обов'язково потрібно вказувати терміни і країну поїздки
- Просимо НЕ передавати оригінал нотаріального дозволу, передавати лише фотокопію. Оригінал дозволу потрібно мати при собі для перетину кордону!^  У ВИПАДКУ ПЕРЕДАЧІ ОРИГІНАЛУ ДОРУЧЕННЯ, БУДЕМО ВВАЖАТИ, ЩО ЩЕ ОДИН ЕКЗЕМПЛЯР Є У ТУРИСТІВ ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ

10) копія українського паспорта спонсора (у разі фінансування поїздки) 

11) матеріальне забезпечення на поїздку: 

^ Для працюючих: оригінал довідки про доходи за останні 6 місяців з розбивкою зарплати по місяцях, з вказівкою окладу і посади, а також: копію першої сторінки трудової книжки + сторінки з відміткою про зарахування на роботу, завірені печаткою підприємства 

^ Для приватних підприємців: копія свідоцтва про реєстрацію ПП + копія ліцензії / патент ПП + оригінал довідки на фірмовому бланку податкової інспекції про доходи за останній звітний період. Звіти та Декларації - не підходять! 

^ Для пенсіонерів: копія пенсійного свідоцтва + оригінал довідки про розмір пенсії за останні 6 місяців з розбивкою пенсії по місяцях 

Для неповнолітніх: оригінал довідки про доходи + копія трудової книжки (завірена печаткою підприємства) одного з батьків разом з НОТАРІАЛЬНОЮ заявою про повне фінансування туристичної поїздки + копії сторінок українського паспорта обох батьків, де є будь-які позначки або штампи! 

^ Для студентів та школярів: оригінал довідки з місця навчання, копія студентського квитка, а також оригінал довідки про доходи + копія трудової книжки (завірена печаткою підприємства) одного їх найближчих родичів разом із НОТАРІАЛЬНОЮ заявою про повне фінансування туристичної поїздки, а копію документа, який підтверджує родинні зв'язки спонсора і того, кого фінансують 
       Приклад: Брат спонсорує свою сестру. 
       Для спонсорства необхідні додатково наступні документи: 
       - Копії українського паспорта спонсора (брат) 
       - Копія свідоцтва про народження спонсора (брат) 
       - Копія свідоцтва про народження того, кого спонсорують (сестра) 
       Саме по свідоцтвах про народження можна визначити, що у них одні й ті ж батьки - 
       відповідно дійсно родичі 

^ У разі, коли довідка про доходи на суму менше 18000 грн. (Сумарно за 6 місяців) потрібно надати один з наступних документів: 

- Оригінал довідки / виписки про стан банківського рахунку. Залишок на рахунку повинен бути на ту суму, якої не вистачає до 18000 грн за довідкою з місця роботи. У випадку, якщо довідка з місця роботи відсутня зовсім - залишок на рахунку повинен становити не менше 18000 грн. 

- Оригінал довідки про доходи одного з найближчих родичів, разом з НОТАРІАЛЬНОЮ заявою родича про повне фінансування туристичної поїздки. 

Також можна до пакету документів додати копії документів, підтверджуючих наявність власності (квартира, машина, земельна ділянка і т.д.) 

Вище згадані документи служать виключно для підтвердження матеріального забезпечення на поїздку. 

ВАЖЛИВО: 
Прийом документів починається за 90 днів і закінчується за 15 днів до початку туру.


Схожі:

На горнятко кави по-віденськи! iconТовариство з обмеженою відповідальністю «акула тревел»
А коли Ти познайомишся з Львовом ближче заглянеш в подвір'я старої частини міста, пройдешся алеями одного з історичних парків, вип'єш...
На горнятко кави по-віденськи! iconЛьвів – Брашов – Ришнов – Сіная
А коли Ти познайомишся з Львовом  ближче заглянеш в подвір'я старої частини міста, пройдешся алеями одного з історичних парків, вип'єш горнятко...
На горнятко кави по-віденськи! iconАналіз ринку кави за період 2005-2010 рр. Огляд (моніторинг) ринку...
У 1 кварталі 2011 року по відношенню до 4 кварталу 2010 року імпорт натуральної кави на територію України скоротився на 24%. У той...
На горнятко кави по-віденськи! icon15: 00 Екскурсія по Львову + чашка кави. 22: 30 Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Польщі
Екскурсія по Львову + чашка кави. 22: 30 — Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Польщі
На горнятко кави по-віденськи! iconЛьвів-Велічка-Краків-Закопане-Львів
Екскурсія по Львову + чашечка кави. 22: 30 — Виїзд зі Львова. Нічний переїзд до Польщі
На горнятко кави по-віденськи! iconПрактична робота 4 Мета практичних робіт
Визначте, наскільки узгоджується з цією потребою сніданок, який складається з сирників зі сметаною, білого хліба з бутербродним...
На горнятко кави по-віденськи! icon15: 00 екскурсія по Львову + чашечка кави. 20: 00 Виїзд зі Львова
Дунаю. Гора Гелерт, тераси Рибацького бастіону. Базиліка Святого Іштвана, Парламент. Відвідання Тропікарія Океанарія (7-8 Є) – найбільший...
На горнятко кави по-віденськи! iconТехнологія вирощування ячменю ярого в умовах лісостепу
Ячмінне борошно додають (10-15%) при випіканні житнього І пшеничного хліба. Через низьку якість клейковини хліб з чистого ячмінного...
На горнятко кави по-віденськи! icon0 (800) 500 89 90 (для бесплатных звонков из регионов Украины)
Коперніка (вулиця банків та палаців палац Потоцьких, палац Мистецтв, споруда Національного банку) – сецесійний пр. Шевченка Ви матимете...
На горнятко кави по-віденськи! iconТрішки попустуємо тут Варшава тут Берлін!
Львовом. Тут зупиняється час Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвониками святині Костел Успіня,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка