Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи
Скачати 41.77 Kb.
НазваІнструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи
Дата конвертації21.03.2013
Розмір41.77 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Спорт > Документы
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

 1. Організовує роботу з дотримання в навчальному процесі норм і правил охорони праці.

 2. Забезпечує контроль за безпекою обладнання, приладів, технічних і наочних засобів навчання, які використовуються в навчальному процесі.

 3. Дозволяє проведення навчального процесу з учнями та вихованцями при наявності навчальних приміщень, які обладнані з цією метою.

 4. Організовує разом із заступником директора з адміністративно-господарської роботи своєчасне та якісне проведення паспортизації навчальних кабінетів, майстерень, спортзали, а також службових приміщень.

5 Складає на основі матеріалів, отриманих з медичного закладу, списки осіб, які повинні періодично проходити медичні огляди з вказівкою причини, з якої встановлена необхідність проведення періодичного медичного огляду.

6 Організовує розробку та періодичний перегляд не менш одного разу на п'ять років інструкцій з охорони праці, а також розділів вимог безпеки в методичних вказівках щодо виконання практичних і лабораторних робіт.

7 Контролює своєчасне проведення інструктажу учнів та його реєстрацію в журналі.

8 Визначає методику порядку навчання правилам дорожнього руху, поведінці на воді, на вулиці, пожежної безпеки. Здійснює перевірку знань учнів.

6 Проводить разом із профспілковим комітетом адміністративно-громадський контроль безпеки використання, зберігання навчальних приладів і обладнання, хімічних реактивів, наочних посібників, шкільних меблів. Своєчасно вживає заходів щодо вилучення хімічних реактивів, навчального обладнання, приладів, яті не передбачені типовими переліками, в тому числі саморобного, встановленого в майстернях, навчальних та інших приміщеннях без відповідного акгу-дозволу, призупиняє навчальний процесу приміщеннях навчального закладу, якщо там створюються небезпечні умови для здоров'я працівників та учнів.

 1. Виявляє обставини нещасних випадків, які відбулися з працівниками, учнями.

 2. Несе відповідальність за виконання посадової інструкції, зокрема забезпечення безпеки життєдіяльності.


З інструкцією ознайомлений:_______________________________________

Інструкція з охорони праці для заступника директора з виховної роботи

Заступник директора з виховної роботи:

1. Забезпечує виконання класними керівниками обов'язків щодо забезпечення безпеки життєдіяльності, які на них покладено.

2, Бере участь у проведенні адміністративно-громадського контролю з питань забезпечення безпеки життєдіяльності, в розслідуванні нещасних випадків, які відбулися з працівниками або учнями.

3 Несе відповідальність за організацію виховної роботи, суспільно корисної праці учнів відповідно до норм і правил охорони праці.

4 Надає методичну допомогу класним керівникам, керівникам гуртків, спортивних секцій в організації походів, екскурсій, трудових об'єднань із питань забезпечення охорони праці учнів, попередження травматизму та інших нещасних випадків, організації їх інструктажу.

5 Контролює дотримання і вживання заходів щодо виконання санітарно-гігієнічиих норм, вимог, правил з охорони праці, пожежної безпеки при проведенні виховних заходів і робіт поза навчальним закладом з учнями.

6 Організовує з учнями та їхніми батьками заходи щодо запобігання травматизму, дорожньо-транснортних пригод, нещасних випадків тощо.

З інструкцією ознайомлений:

____________________________________________

____________________________________________

Інструкція з охорони праці для заступника директора з адміністративно-господарської роботи

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи:

 1. Забезпечує дотримання вимог охорони праці під час експлуатації основної будівлі та інших споруд навчального закладу, технологічного, енергетичного обладнання, здійснення періодичного огляду та організації поточного ремонту.

 2. Забезпечує безпеку під час перенесення вантажів, експлуатуванні транспортних засобів на території навчального закладу.

 3. Організовує дотримання вимог пожежної безпеки будівель і споруд, стеження за працездатністю засобів пожежогасіння.

 4. Забезпечує поточний контроль за саиітарно-гнїєнічпим станом навчальних кабінетів, майстерень, спортзалу, житлових та інших приміщень, а також їдальні відповідно до норм та правил безпеки життєдіяльності.

 5. Несе відповідальність за складання паспорта санітарно-технічного стану навчального закладу.

 6. Забезпечує навчальні кабінети, майстерні, побутові, господарські та інші приміщення обладнанням та інвентарем, які відповідають вимогам правил і норм безпеки життєдіяльності, стандартам безпеки праці.

 1. Організовує проведення щорічних вимірів опору ізоляції електроустановок та електропроводки, заземляючих пристроїв, періодичних випробувань водонагрівних та парових котлів, ємностей, які працюють під тиском, аналіз повітряного середовища на вміст пилу, газів та випаровувань шкідливих речовин, замірювання освітленості, наявності радіації, шуму в приміщеннях навчального закладу відповідно до правил і норм щодо забезпечення безпеки життєдіяльності.

 2. Організовує не менше одного разу на п'ять років розробку інструкцій з охорони праці за видами робіт для технічного персоналу.

 3. Організовує навчання, проведення інструктажу на робочому місці технічного та обслуговуючого персоналу, обладнує куток безпеки життєдіяльності.

 1. Забезпечує працівників, учнів спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту.

 2. Забезпечує облік, зберігання протипожежного інвентарю, сушіння, прання, ремонт та знезаражування спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту.


3 інструкцією ознайомлений: ____________________________________

Схожі:

Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconЗаступника директора школи з навчально-виховної роботи
Дана посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфі­каційної характеристики заступника директора навчального закладу
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconІнструкція № О. П. Для заступника директора з навчально-виховної роботи
Перед призначенням на роботу І періодично, один раз на рік, заступник директора закладу освіти повинен проходити медичний огляд
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconКнига представляє собою необхідну допомогу у нелегкій роботі Заступника...
Казанцева Н. А., Річна робоча книга заступника директора з виховної роботи на 2012
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconПлан навчання заступників директорів з навчально виховної роботи...
Тема навчання: Моніторинг у роботі заступника директора з навчально—виховної роботи
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconПосадова інструкція №4
Дана Інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики заступника директора навчального закладу. При розробці...
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconДо наказу №414 від 17. 09. 2012
Діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи по формуванню методичної культури вчителя
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconЗаступника директора школи
Дана посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики заступника директора навчального закладу
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconІнструкція № -оп для заступника директора
Перед призначенням на роботу І періодично, один раз на рік, заступник директора закладу освіти повинен проходити медичний огляд
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconЗаступник директора з виховної роботи, Самойлович Л.І., вчитель історії сзош№2
Дмитрієва Р. М. заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури вищої категорії
Інструкція з охорони праці для заступника директора з навчально-виховної роботи iconЗаступник директора відповідає за правильну організацію навчально-виховного...
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка