З конкурсних торгів Гриньова М. О
Скачати 123.23 Kb.
НазваЗ конкурсних торгів Гриньова М. О
Дата конвертації23.03.2013
Розмір123.23 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Спорт > Конкурс
Протокол

124 від "03" жовтня 2012 року

засідання комітету конкурсних торгів щодо розгляду пропозицій конкурсних торгів на предмет їх відповідності вимогам
документації конкурсних торгів

Управління головного Каховського магістрального каналу
Присутні:
Голова комітету з конкурсних торгів Шестопалов С. В.

Заступник голови комітету

з конкурсних торгів Гриньова М. О.

Члени комітету з конкурсних торгів:

Пінчук І. А.

Хібовська Н. Б.

Шевченко О. В.


Порядок денний:
  1. Розгляд пропозицій конкурсних торгів на предмет їх відповідності вимогам документації конкурсних торгів на закупівлю: устаткування підіймальне та такелажне, код – 29.22.1 (автонавантажувач самохідний з бортовим поворотом та допоміжним обладнанням Bobcat S185 High Flow або еквівалент).

  2. Визначення учасників конкурсних торгів, пропозиції яких допускаються до оцінки на закупівлю: устаткування підіймальне та такелажне, код – 29.22.1 (автонаванта - жувач самохідний з бортовим поворотом та допоміжним обладнанням Bobcat S185 High Flow або еквівалент) (оголошення про торги № 267960 (ТЕХ), інформаційного бюлетеня «Вісник державних закупівель» № 100 (702) від 20.08.2012 року).Слухали:
1. Голова комітету з конкурсних торгів Шестопалов Сергій Володимирович вніс на розгляд комітету з конкурсних торгів питання про розгляд пропозицій учасників торгів на предмет їх відповідності вимогам документації конкурсних торгів на закупівлю: устаткування підіймальне та такелажне, код – 29.22.1 (автонавантажувач самохідний з бортовим поворотом та допоміжним обладнанням Bobcat S185 High Flow або еквівалент, затвердженої рішенням комітету з конкурсних торгів від 10.08.2012 р. (протокол № 108) (далі - документація конкурсних торгів).

Як вбачається із протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів від 19 вересня 2012 р. № 121, на закупівлю устаткування підіймальне та такелажне, код – 29.22.1 (автонавантажувач самохідний з бортовим поворотом та допоміжним обладнанням Bobcat S185 High Flow або еквівалент), отримано шість пропозицій конкурсних торгів, що надійшли від товариства з обмеженою відповідальністю "Транс – Сервіс - ККТ", товариства з обмеженою відповідальністю "Нові Транспортні Технології", товариства з обмеженою відповідальністю "Техноплаза Україна", товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо – комерційне підприємство "Євросервіс", товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо – комерційна фірма "Кредо-строй" та товариства з обмеженою відповідальністю "Альфатех".

За результатами розгляду вищевказаних пропозицій конкурсних торгів на предмет їх відповідності вимогам документації конкурсних торгів з’ясовано наступне.

Пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Транс – Сервіс - ККТ", ТОВ "Нові Транспортні Технології", ТОВ "Виробничо – комерційне підприємство "Євросервіс" та ТОВ "Виробничо – комерційна фірма "Кредо-строй" вимогам документації конкурсних торгів не відповідають:

1. Щодо пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Транс – Сервіс - ККТ".

1.1 Відповідно до вимог підпункту 4.1 розділу I Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів кожний учасник має надати, зокрема, довідку учасника торгів про відсутність (наявність) судимості керівника учасника торгів та посадової особи, відповідальної за проведення даної процедури закупівлі, якої учасником торгів надано не було.

У складі пропозиції конкурсних торгів міститься довідка Управління інформаційно – аналітичного забезпечення ГУ МВС України в Одеській області серія № 1961934, про те, що директор товариства засудженим за кримінальними справами не значиться та в розшуку не перебуває.

Як встановлено у абз. 7 п. 2 розділу III документації конкурсних торгів, учасник торгів може на свій розсуд подати у пропозиції конкурсних торгів додаткові документи та/або відомості, що мають підтвердити відповідність його пропозиції вимогам документації конкурсних торгів.

Проте, надання додаткових документів, за умовами документації конкурсних торгів не звільняє учасників торгів від виконання вимог документації конкурсних торгів.

1.2 За умовами п. 2.1 розділу II Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів, кожний учасник має надати, зокрема, копії референцій (відгуків) не менше ніж від трьох колишніх клієнтів за останній рік про належне виконання поставок товару, аналогічного предмету закупівлі.

ТОВ "Транс – Сервіс - ККТ" надано копії 2-х відгуків: ПП «Контейнерний термінал Іллічівськ» від 14.09.2012 р. № 135/06.12 та ДП «ГПК – Україна» від 10.09.2012 року б. н., тоді як за умовами документації конкурсних торгів вимагалося не менше 3-х.

1.3 Крім цього, запропонований учасником товар не відповідає технічній специфікаціії на закупівлю устаткування підіймального та такелажного код ДК016-97 - 29.22.1 (автонавантажувача самохідного з бортовим поворотом та допоміжним обладнанням)(Додаток 6) документації конкурсних торгів, зокрема, за такими важливими для Замовника параметрами як габарити та потужність двигуна, а саме: вимагалася довжина з ковшем не більше 3300 мм, а запропоновано 3525 мм, передбачена номінальна потужність двигуна не менше 57 к.с., а учасником запропоновано 55 к.с. та ін.

2. Щодо пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Нові Транспортні Технології".

2.1 Згідно вимог підпункту 4.1 розділу I Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів, кожний учасник має надати, зокрема, довідку учасника торгів про відсутність (наявність) судимості керівника учасника торгів та посадової особи, відповідальної за проведення даної процедури закупівлі, якої учасником торгів надано не було.

У складі пропозиції конкурсних торгів учасника міститься довідка Департаменту інформаційних технологій Міністерства внутрішніх справ України серія № 2654144, про те, що станом на 07.09.2012 року директор товариства засудженим за кримінальними справами не значиться та в розшуку не перебуває.

Як встановлено у абз. 7 п. 2 розділу III документації конкурсних торгів, учасник торгів може на свій розсуд подати у пропозиції конкурсних торгів додаткові документи та/або відомості, що мають підтвердити відповідність його пропозиції вимогам документації конкурсних торгів.

Проте, надання додаткових документів, за умовами документації конкурсних торгів не звільняє учасників торгів від виконання вимог документації конкурсних торгів.

2.2 У складі пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Нові Транспортні Технології" міститься довідка (оригінал) з банку філії «Розрахунковай центр» ПАТ АК «Приватбанк» від 11.09.2012 р. № 08.7.0.0.0/120911091435 про відсутність заборгованості за кредитами і відсотками та копія довідки філії «Розрахунковай центр» ПАТ АК «Приватбанк» про відкриті рахунки від 12.04.2012 року № 2710.

Згідно вимог підпункту 1.3 розділу II Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів, кожний учасник має надати, зокрема, оригінал довідки про наявність рахунків в банківських установах та про відсутність простроченої заборгованості по кредитах у учасника станом на 01.09.2012 р. або більш пізню дату.

Таким чином, подання копії довідки з банку не узгоджується із умовами документації конкурсних торгів.

2.3 За умовами підп. 2.1 розділу II Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів, кожний учасник має надати, зокрема, копії референцій (відгуків) не менше ніж від трьох колишніх клієнтів за останній рік про належне виконання поставок товару, аналогічного предмету закупівлі.

Учасником торгів надано копію листа - відгука ТОВ «Нова торгова група» б. д. б. н. та оригінали листів - відгуків ТОВ «Кар Сервіс» б.д. б.н. та ТОВ «Альтрекс» б. д. б. н., що суперечить із вищенаведеним вимогам документації конкурсних торгів.

2.4 Відповідно до підпунктів 3.1 та 3.2 розділу II Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів, кожний учасник має надати, зокрема, відомості про підтвердження того, що Учасник володіє власною та/або орендованою виробничою базою (на підставі договору оренди, лізингу, купівлі - продажу, тощо) в т.ч. необхідним обладнанням, спеціальною технікою для забезпечення належних умов зберігання, транспортування товарів, що є предметом закупівлі та інше із наданням копій вищевказаних договорів (інших правовстановлюючих документів).

У складі пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Нові Транспортні Технології" міститься довідка про наявність обладнання та матеріально – технічної бази від
01 вересня 2012 року б. н., у якій вказано, що компанія розміщена в приміщеннях загальною площею 601 кв. метрів за адресою: вул. Кримського, 4а, м. Київ.
На підтвердження вищенаведеної інформації учасником торгів надано копії наступних договорів:

- договір оренди нежитлових приміщень від 01 січня 2011 року № 120б/11. Згідно із п. 5.1 договору, договір діє до 31 грудня 2012 року. Його продовження має бути оформлене додатковою угодою до цього договору. Разом з тим, копію відповідної додаткової угоди про пролонгацію строку дії договору оренди нежитлових приміщень від 01 січня 2011 року № 120б/11 у складі пропозиції конкурсних торгів учасником не надано.

- договір оренди нерухомого майна від 01 січня 2012 року № 11/12. За умовами
п. 8.1 договору, цей договір набирає чинності з моменту підписання Сторонами та діє до 31 грудня 2012 року. До договору надано акт прийому передачі об’єктів оренди до договору оренди нерухомого майна № 11/12 від 01 січня 2012 року.

- договір оренди від 01 січня 2011 року № 014/2011. Згідно з п. 1.4 Договору, цей договір діє з моменту підписання його сторонами і до 31.12.2011 року. Проте, копію додаткової угоди про пролонгацію строку дії вищенаведеного договору у складі пропозиції конкурсних торгів учасником не надано.

Таким чином, учасником документально не підтверджено наявності у нього приміщень загальною площею 601 кв. метр, оскільки лише один із трьох договорів (від 01 січня 2012 року № 11/12) відповідає вимогам документації конкурсних торгів.

3. Щодо пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Виробничо – комерційне підприємство "Євросервіс".

3.1 За умовами підп. 2.1 розділу II Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів кожний учасник має надати, зокрема, копії референцій (відгуків) не менше ніж від трьох колишніх клієнтів за останній рік про належне виконання поставок товару, аналогічного предмету закупівлі.

Учасником торгів надано копії 3-х листів –відгуків від наступних конрагентів: ФОП Олійник Г. М., б. д. б. н., ФОП Патлай Т. І. б. д. б. н. та ТОВ «Укрспецтехніка» б. д. б. н.. При цьому, в останньому відгуку не зазначено найменування товару, постачання якого здійснював учасник торгів.

Отже, лист – відгук ТОВ "Укрспецтехніка" б. д. б. н. не може вважатися доказом належного виконання поставок товару, аналогічного предмету закупівлі

3.2 Згідно із підпункту 2.2 розділу II Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів, кожний учасник має надати, зокрема, копії договорів щодо виконання аналогічних за обсягом та предметом закупівлі поставлених товарів.

Учасником торгів надано копії договору купівлі – продажу від 10.08.12 р. № 10/08-1, зі строком дії до повного виконання сторонами своїх зобов’язань за договором(п. 8.3)., копію договору купівлі – продажу від 24.08.2012 р. № 24/08-1 зі строком дії до повного виконання сторонами своїх зобов’язань за договором(п. 8.3) та копію договору купівлі – продажу від 03.09.2012 р. № 03/09-1 зі строком дії до повного виконання сторонами своїх зобов’язань за договором(п. 8.3). За умовами п. 3.1 Вищевказаних договорів, термін постачання товару – протягом 70, 60, 50 календарних днів з моменту підписання договору відповідно. Поставка здійснюється на підставі письмової заявки Покупця.

Станом на дату розкриття пропозицій конкурсних торгів визначені вищевказаними договорами строки поставки товару ще не спливли. Акту прийому - передачі товару або накладної у складі пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Виробничо – комерційне підприємство "Євросервіс" не надано.

Таким чином, вищевказані договори не можуть вважатися доказами наявності в учасника досвіду постачання аналогічних за обсягом та предметом закупівлі товарів.

3.3. Крім цього, запропонований учасником товар не відповідає технічній специфікаціії на закупівлю устаткування підіймального та такелажного код ДК016-97 - 29.22.1 (автонавантажувача самохідного з бортовим поворотом та допоміжним обладнанням)(Додаток 6) документації конкурсних торгів, зокрема, за таким важливими для Замовника параметрамм як габарити, а саме: вимагалася довжина з ковшем не більше 3300 мм, а запропоновано 3600 мм, передбачена висота не більше 1940 мм, а учасником запропоновано 2000 мм та ін..

4. Щодо пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Виробничо – комерційна фірма "Кредо-строй".

4.1 За умовами підпункту 2.1 розділу II Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів кожний учасник має надати, зокрема, копії референцій (відгуків) не менше ніж від трьох колишніх клієнтів за останній рік про належне виконання поставок товару, аналогічного предмету закупівлі.

Учасником торгів надано копії 3-х листів – відгуків від ТОВ «СеЛеКон» від 10.09.2012 р. № 10/09, ТОВ «Віп Гіпс» б. д. б. н. , та ФОП Драгунов Ю. О. б. д. б. н. у яких не зазначено назву товару, постачання якого здійснював учасник торгів.

Отже, вищевказані листи – відгуки не можуть вважатися доказами належного виконання поставок товару, аналогічного предмету закупівлі.

4.2 Згідно із підпунктом 2.2 розділу II Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів, кожний учасник має надати, зокрема, копії договорів щодо виконання аналогічних за обсягом та предметом закупівлі поставлених товарів.

На виконання даної вимоги Учасником торгів надано:

- копію договору купівлі – продажу від 10.06.12 р. № 45. За умовами п. 6. 4 Договору, він набуває чинності з моменту підписання його сторонами і діє до 31 грудня 2012 р., але у будь – якому разі до повного погашення заборгованостей між сторонами.

- копію договору від 08.08.2012 р. № 29, який згідно із п. 4.1 Договору, набирає чинності з моменту підписання його сторонами і діє до 30.12.2012 року.

- копію договору купівлі – продажу від 23.08.2012 р. № 64. За умовами п. 6.4 Договору договір набуває чинності з моменту підписання його сторонами і діє до 31 грудня 2012 р. але у будь – якому разі до повного погашення заборгованостей між сторонами.

Слід зазначити, що конкретної дати поставки товару умовами вищевказаних договорів не визначено. Акту прийому - передачі товару або накладної у складі пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Виробничо – комерційна фірма "Кредо-строй" не надано.

Таким чином, вищевказані договори не можуть вважатися доказами наявності в учасника досвіду постачання аналогічних за обсягом та предметом закупівлі товарів.

На підставі вищевикладеного Замовник дійшов висновку про те, що пропозиції вищевказаних учасників конкурсних торгів не відповідають умовам документації конкурсних торгів.

Згідно п. 3 ч. 1 статті 29 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 30.06.2010 року № 2289-VI із змінами (далі – Закон), Замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів, зокрема, у разі якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів.

За таких обставин, на підставі вищевказаних положень Закону, пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Транс – Сервіс - ККТ", ТОВ "Нові Транспортні Технології", ТОВ "Виробничо – комерційне підприємство "Євросервіс" та ТОВ «Виробничо – комерційна фірма "Кредо-строй" на закупівлю: устаткування підіймальне та такелажне, код – 29.22.1 (автонавантажувач самохідний з бортовим поворотом та допоміжним обладнанням Bobcat S185 High Flow або еквівалент, підлягають відхиленню у зв’язку із їх невідповідністю вимогам документації конкурсних торгів.

Голова комітету конкурсних торгів запропонував провести голосування з даного питання. Усі присутні голосували „ЗА” одностайно.

^ 2. За результатами детального вивчення пропозицій конкурсних торгів учасників торгів ТОВ "Техноплаза Україна" та ТОВ "Альфатех" встановлено, що зазначені пропозиції відповідають вимогам документації конкурсних торгів.

Враховуючи викладене, пропонується допустити зазначених учасників до оцінки пропозицій конкурсних торгів.

Голова комітету конкурсних торгів запропонував провести голосування з даного питання. Усі присутні голосували „ЗА” одностайно.

3. Згідно із ч. 2 ст. 29 Закону, Учасник, пропозиція конкурсних торгів якого відхилена, повідомляється про це із зазначенням аргументованих підстав протягом трьох робочих днів з дати прийняття такого рішення. Інформація про відхилення пропозиції оприлюднюється відповідно до статті 10 цього Закону.

Враховуючи викладене, пропонується надіслати учасникам відкритих торгів, пропозиції яких було відхилено, повідомлення про це із зазначенням аргументованих підстав та оприлюднити інформацію про відхилення пропозицій конкурсних торгів у порядку та строки, що встановлені статтями 10, 29 Закону.

Голова комітету конкурсних торгів запропонував провести голосування з даного питання. Усі присутні голосували „ЗА” одностайно.
Ухвалили:
1. Відхилити пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Транс – Сервіс - ККТ", ТОВ "Нові Транспортні Технології", ТОВ "Виробничо – комерційне підприємство "Євросервіс" та ТОВ "Виробничо – комерційна фірма "Кредо-строй" на закупівлю: устаткування підіймальне та такелажне, код – 29.22.1 (автонавантажувач самохідний з бортовим поворотом та допоміжним обладнанням Bobcat S185 High Flow або еквівалент у зв’язку із їх невідповідністю вимогам документації конкурсних торгів.

2. До оцінки пропозицій конкурсних торгів допустити: ТОВ "Техноплаза Україна" та ТОВ "Альфатех".

3. Доручити секретарю комітету з конкурсних торгів надіслати учасникам відкритих торгів, пропозиції яких відхилені, повідомлення про це із зазначенням аргументованих підстав протягом трьох робочих днів з дати прийняття такого рішення.


Схожі:

З конкурсних торгів Гриньова М. О iconКонкурсних торгів Гриньова М. О
«Прокату сортового гарячекатаного» код 27. 10. 6, затвердженої рішенням комітету з конкурсних торгів від 27. 04. 2012 року (протокол...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconЗ конкурсних торгів Гриньова М. О
Внесення змін до документації конкурсних торгів на закупівлю: Труби сталеві, Код – 27. 22. 1, затвердженої рішенням комітету з конкурсних...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconКонкурсних торгів Гриньова М. О
Розгляд пропозицій конкурсних торгів на закупівлю: код 33. 20. 5 «Прилади для вимірювання фізичних та хімічних величин» Тепловізор...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconЗ конкурсних торгів Гриньова М. О
Труби сталеві. Код – 27. 22. 1, затвердженої на засіданні комітету з конкурсних торгів від 26. 01. 2012 р. (протокол №13) (оголошення...
З конкурсних торгів Гриньова М. О icon33 від ­­­­­12 березня 2012 року засідання комітету з конкурсних...
Заст голови комітету з конкурсних торгів Гриньова М. О. внесла на розгляд питання про здійснення закупівлі електричної енергії (код...
З конкурсних торгів Гриньова М. О icon34 від ­­­­­12 березня 2012 року засідання комітету з конкурсних...
Заст голови комітету з конкурсних торгів Гриньова М. О. внесла на розгляд питання про здійснення закупівлі електричної енергії (код...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconДокументація конкурсних торгів для підготовки учасниками пропозицій...
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон). Терміни,...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconДокументація конкурсних торгів для підготовки учасниками пропозицій...
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон). Терміни,...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconДокументація конкурсних торгів для підготовки учасниками пропозицій...
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель". Терміни, які використовуються...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconЗасідання комітету з конкурсних торгів щодо внесення змін до документації...
Продовження строку подання І розкриття пропозицій конкурсних торгів та інформування учасників про зміни, внесені до документації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка