Розпорядження
Скачати 98.43 Kb.
НазваРозпорядження
Дата конвертації30.03.2013
Розмір98.43 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Туризм > Документы
ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Великий Бурлук


06 серпня 2012 року № 237
Про додаткові заходи щодо

посилення техногенної

пожежної безпеки в районі
У зв’язку зі складними погодними умовами, з метою запобігання виникнення пожеж у населених пунктах, лісових масивах, на небезпечних об’єктах, сільгоспугіддях, недопущення загибелі людей або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, відповідно до статті 32 Закону України “Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, статей 32, 88 Лісового кодексу України, на виконання вимог розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 01 серпня 2012 року № 451 “Про додаткові заходи щодо посилення техногенної пожежної безпеки в області”, керуючись статтями 6, 28 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:
1. Утворити районний оперативний штаб щодо протидії пожежам у природних екосистемах та затвердити його персональний склад (додається).
2. Рекомендувати виконкомам селищних і сільських рад:

2.1. Утворити та організувати роботу оперативних штабів щодо протидії пожежам у природних екосистемах на підвідомчій території.

2.2. Забезпечити неухильне виконання заборони, встановленої розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 10 квітня 2012 року № 209 “Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2012 року”.

2.3. Посилити роботу з населенням, керівниками підприємств, організацій та установ району щодо недопущення випалювання сухої трави, бур’янів, сміття, стерні та пожнивних залишків на полях.

2.4. Визначити зони ймовірного виникнення пожеж. Розробити, затвердити графіки контролю за станом пожежної безпеки та організувати їх виконання.

2.5. Підготовити пункти евакуації населення на випадок можливого його відселення з постраждалих територій та вжити організаційних заходів щодо забезпечення цих пунктів питною водою, медикаментами тощо.

2.6. У разі виникнення складних пожежних та погодних умов вжити дієвих заходів для надання населенню відповідної допомоги.

2.7. Забезпечити проведення рейдових перевірок для посилення контролю за дотримання вимог пожежної безпеки в лісонасадженнях, сільгоспугіддях та об’єктах, місцях зберігання і переробки врожаю, грубих кормів із залученням представників Служби цивільного захисту у Великобурлуцькому районі Головного територіального управління МНС України в Харківській області, Великобурлуцького районного відділу Головного управління МВС України в Харківській області.
3. Рекомендувати Великобурлуцькому лісництву державного підприємства “Куп’янське лісове господарство” Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства (Мутильов О.М.), Харківському обласному державному агролісомеліоративному підприємству “Харківоблагроліс” у Великобурлуцькому районі (Вєтров Г.І.):

3.1. Забезпечити неухильне виконання, заборони відвідування лісонасаджень населенням, в’їзд до них транспортних засобів та випалювання бур’янів, смітників тощо.

3.2. Здійснювати постійне патрулювання лісових масивів із метою профілактики та виявлення порушень правил пожежної безпеки.

3.3. Забезпечити постійний нагляд за пожежною ситуацією в лісах, оперативне виявлення лісових пожеж та їх ліквідацію.

3.4. Утримувати в належному технічному стані засоби пожежогасіння, забезпечити цілодобову готовність сил та засобів пожежогасіння, достатніх для своєчасного гасіння лісових пожеж. Створити запас паливно-мастильних матеріалів.

3.5. Забезпечити підготовку пірсів та під’їздів до водоймищ для забору води пожежною автомобільною технікою.

3.6. Невідкладно надавати до Служби цивільного захисту у Великобурлуцькому районі Головного територіального управління МНС України в Харківській області, районній державній адміністрації своєчасну та достовірну інформацію про пожежний стан лісонасаджень.
4. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Рубіжанський С.І.), відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Проваторов М.О.) спільно з Службою цивільного захисту у Великобурлуцькому районі Головного територіального управління МНС України в Харківській області (Лещенко Ю.В.):

4.1. Уточнити план дій органів управління ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання та реагування на випадок виникнення лісових, польових та інших пожеж.

4.2. Уточнити сили і засоби для залучення на випадок виникнення лісових, польових та інших пожеж.

4.3. Вжити заходів щодо створення запасу пально-мастильних матеріалів.

4.4. Забезпечити проведення постійного контролю стану виконання суб’єктами господарювання протипожежних заходів.

4.5. Активізувати через засоби масової інформації роз’яснювальну роботу серед населення стосовно введення тимчасових обмежень на відвідування лісових масивів, обов’язкового дотримання протипожежних правил під час перебування в лісопарках та рекреаційних зонах, а також при проведенні польових робіт.
5. Запропонувати Великобурлуцькому районному відділу Головного управління МВС України в Харківській області (Стефанов В.А.):

5.1. Забезпечити постійний контроль за дотриманням громадського порядку у разі виникнення надзвичайних ситуацій, недопущення порушень вимог пожежної безпеки.

5.2. Посилити контроль за учасниками дорожнього руху з метою безумовного дотримання ними правил пожежної безпеки.

5.3. Вжити дієвих заходів щодо дотримання заборони в’їзду транспортних засобів до лісових масивів та недопущення стоянок транспорту уздовж лісонасаджень.

5.4. Забезпечити посилене патрулювання співробітниками міліції парків, скверів, місць масового перебування людей із метою запобігання виникненню пожеж.
6. Рекомендувати Великобурлуцькому районному сектору Головного управління Держтехногенбезпеки в Харківській області (Сологуб Д.В.) забезпечити проведення постійного контролю за станом виконання лісокористувачами, сільгосппідприємствами та суб’єктами господарювання протипожежних заходів.
7. Рекомендувати комунальному закладу охорони здоровя “Великобурлуцька центральна районна лікарня” (Ворошилов О.В.):

7.1. Забезпечити готовність медичних закладів району до надання невідкладної медичної допомоги потерпілим від пожеж та складаних погодних умов.

7.2. Організувати проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил особистої безпеки та поведінки у спекотну погоду.
8. Запропонувати районній газеті “Радянський патріот”, радіокомпанії Великобурлуччини “Патріот” (Лукашова Л.М.) забезпечити:

8.1. Оприлюднення цього розпорядження.

8.2. Розміщення матеріалів щодо роз’яснення серед населення введення тимчасових обмежень на відвідування лісових масивів, обов’язкового дотримання протипожежних правил під час перебування в лісопарках та рекреаційних зонах, а також при проведенні польових робіт.

8.3. Широке висвітлення інформації щодо пожежного стану в області та районі, а також необхідності дотримання правил безпеки у спекотний період.
9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Єсіпова М.Ф.

^ Голова районної державної

адміністрації В. КРИНИЧАНСЬКИЙ

ДОДАТОК

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 06 серпня 2010 р. №
^ ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

районного оперативного штабу щодо протидії пожежам у природних екосистемах


ЄСІПОВ

Микола Федорович

-

заступник голови районної державної адміністрації, керівник районного оперативного штабу


СОРОКІН

Василь Олександрович

-

заступник голови Великобурлуцької районної ради, заступник керівника районного оперативного штабу (за згодою)


ЛЕЩЕНКО

Юрій Володимирович

-

начальник Служби цивільного захисту у Великобурлуцькому районі Головного територіального управління МНС України в Харківській області заступник керівника районного оперативного штабу (за згодою)

ПРОВАТОРОВ


Микола Олександрович


-

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, відповідальний секретар районного оперативного штабу


АНДРУЩЕНКО

Ольга Миколаївна

-

начальник управління економіки райдержадміністрації


ВЕСЕЛОВСЬКА

Лілія Валеріївна

-

начальник метеорологічної станції “Великий Бурлук” Харківського регіонального центру з гідрометеорології (за згодою)


ВЄТРОВ

Геннадій Іванович

-

інженер лісового господарства Харківського обласного державного агролісомеліоративного підприємства “Харківоблагроліс” у Великобурлуцькому районі (за згодою)ВОРОШИЛОВ

Олександр Вікторович
головний лікар КЗОЗ “Великобурлуцька центральна районна лікарня” (за згодою)


ГНУТОВ

Микола Тихонович

-

завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи районної державної адміністрації

ЗАЖАРСЬКА

Ніна Едуардівна
начальник відділу житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації


КИСІЛЬ

Борис Іванович

-

завідувач сектору інженерно-технічного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.


ЛУКАШОВА

Лідія Миколаївна

-

головний редактор районної газети “Радянський патріот” (за згодою)


МУТИЛЬОВ

Олег Михайлович

-

лісничий Великобурлуцького лісництва ДП “Куп’янське лісове господарство” Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства (за згодою)


РУБІЖАНСЬКИЙ

Сергій Івановичначальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації


СТЕФАНОВ

Володимир Анатолійович

-

начальник Великобурлуцького районного відділу Головного управління МВС України в Харківській області (за згодою)


ТЕРЕЩЕНКО

Віктор Миколайович


-

головний державний санітарний лікар Великобурлуцької районної санепідемстанції (за згодою)
^ Керівник апарату районної

державної адміністрації Ю. ВАСИЛЬЄВА
Проваторов^ СПИСОК

осіб, які завізували розпорядження голови райдержадміністрації
Про додаткові заходи щодо посилення техногенної пожежної безпеки в районі
^ 06 серпня 2012 року №


з/п

Прізвище та ініціали

Посада

Дата візи

Підпис

1.

Єсіпов М.Ф.

перший заступник голови райдержадміністрації
2.

Васильєва Ю.А.

керівник апарату райдержадміністрації
3.

Головчак В.В

головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації4

Василенко А.В.

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, відповідальна за роботу з питань запобігання і протидії корупції4.

Настенко О.М.

завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації
5.

Чернецька Т.Є.


начальник загального відділу апарату райдержадміністрації
6.

Проваторов М.О.

виконавець

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

Схожі:

Розпорядження iconРозпорядження
Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Васильєву Ю. А
Розпорядження iconРозпорядження
Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1 та 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 листопада 2010 року...
Розпорядження iconЛітківська сільська рада броварського району Київської області розпорядження...
На виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації №161 від 03. 02. 2012 року Про відзначення в районі...
Розпорядження iconРозпорядження
Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07. 06....
Розпорядження iconЗгурівська районна державна адміністрація розпорядження від „
Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про захист суспільної моралі”, розпорядження голови Київської обласної державної...
Розпорядження iconРозпорядження
На шляху до доброчесності”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 08. 12. 2009 №470 „Про план заходів щодо попередження...
Розпорядження iconРозпорядження
України та постанови Кабінету Міністрів України від 09. 10. 06 №1404 “Питання попередньої оплати товарів, робіт І послуг, що закуповуються...
Розпорядження iconРозпорядження
Харківської обласної ради від 17 лютого 2011 року №82- VI та розпорядження голови районної державної адміністрації від 8 липня 2005...
Розпорядження iconРозпорядження
«Про доступ до публічної інформації», розпорядження голови районної держаної адміністрації від 10 травня 2011 року №142 «Про забезпечення...
Розпорядження iconЗгурівська районна державна адміністрація київської області розпорядження
України від 08. 07. 2011 №164, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28. 07. 2011 за №930/19668, на виконання розпорядження...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка