4. Учасники змагань та вимоги до них
Назва4. Учасники змагань та вимоги до них
Дата конвертації31.03.2013
Розмір55.1 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Туризм > Документы

“ПОГОДЖЕНО”

Директор Чернівецького ОЦТКЕУМ
____________В.М.Сінгаєвський“ЗАТВЕРДЖУЮ”

Голова обласної організації профспілок працівників освіти і науки
___________В.В. Дудчак

___” ___________2012р.


ПОЛОЖЕННЯ

XХVІ обласного туристського зльоту педагогічних працівників

 1. Мета та завдання

1.1. XХVІ обласний туристський зліт педагогічних працівників проводиться з метою розвитку спортивного туризму, пропаганди та популяризації туризму, краєзнавства серед працівників освіти області; підвищення безпеки проведення туристських спортивних походів, технічної і тактичної майстерності педагогів туристсько-краєзнавчого профілю; підготовки туристських педагогічних кадрів для роботи з учнівською та студентською молоддю. Та з метою відбору збірної команди області для участі у Кубку України з спортивного туризму серед працівників освіти і науки.

 1. Термін та місце проведення

  1. Зліт проводиться з 8 по 10 червня 2012 року на території турбази „Черемош” м. Вижниця Чернівецької області.

  2. Заїзд команд на зліт 8.06.2012 р. до 17.00 год.
 1. Керівництво зльоту

  1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням зльоту здійснює Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації та обласна організація профспілок працівників освіти і науки. Безпосереднє проведення, суддівство зльоту і організація медичного забезпечення покладається на Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.


4. Учасники змагань та вимоги до них

  1. До участі в зльоті допускаються команди педагогічних працівників районів області, м. Чернівців, м. Новодністровська.

  2. Склад делегації 15 чоловік: з пішохідного туризму 4 особи (не менше 1 жінки), з водного та велосипедного туризму по 2 особи на вид; по 1 запасному учаснику на кожен вид туризму; представник, тренер команди та 2 судді, які мають досвід суддівства або участі у пішохідних та велосипедних змаганнях (віком не молодше 19 років). Вік учасників не молодше 22 років (по даті народження), педагогічний стаж роботи не менше 2 років безперервного стажу.

  3. Суддя від команди прибуває на змагання з пішохідного туризму із Правилами, Настановами з пішохідного туризму, секундоміром, каскою, страхувальною, зблокованою системою, 3-ма карабінами, спусковим пристроєм, страх. рукавицями, затискачем (жумар, або подібне йому).

Команда без суддів до зльоту не допускається.

^ 5. Умови проведення зльоту

  1. Команди повинні мати все необхідне для приготування їжі в польових умовах (розпалювання багаття на території пансіонату заборонено).

  2. Можливе проживання у будиночках пансіонату, ціна 35 та 45 гривень за добу на 1 людину, або в наметах - 100 грн. з команди (сплачується під час проходження мандатної комісії).

  3. Кожна команда повинна мати медичну аптечку, укомплектовану згідно з вимогами та спортивно-туристське спорядження для проходження дистанцій ІІ класу.

  4. Зліт проводиться на дистанціях ІІ класу з таких видів спортивного туризму:

  • водний туризм – дистанції „Ралі” та „Рятувальні роботи” (катамаран 2-місний);

  • велосипедний туризм – „Комплексна дистанція” („Крос”, „Тріал”, „Фігурне водіння”) (2 учасники, 2 велосипеди);

  • пішохідний туризм – дистанція “Смуга перешкод” (командна).

  1. Конкурсна програма:

   • Туристська самодіяльність - 2 номера, один з яких обов’язково туристська пісня;

   • Туристське фото – 2 знімка розміром 20х30см (формат А4);

   • Презентація команди до 3 хв. на відкритті (форма, прапор (команди), емблема, девіз та ін.).

5.6. Суддівство зльоту проводиться відповідно до “Правил змагань зі спортивного туризму”, погоджених Президентом федерації спортивного туризму України 22.03.2008 р. та затверджених Заступником міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту 24.04.2008 р.

Конкурси проводяться згідно умов.

 1. Визначення результатів та нагородження переможців

  1. Переможці та призери змагань визначаються згідно Правил.

  2. Результат команди в загальному заліку визначається за сумою відносних результатів з усіх видів.

  3. Переможці та призери в залікових видах визначаються:

 • водний туризм – за сумою часу на дистанціях та штрафного часу. Загальний залік з виду за сумою відносних результатів двох дистанцій;

 • велосипедний туризм – за сумою часу та штрафу на дистанціях. Загальний залік з виду за сумою відносних результатів трьох дистанцій;

 • пішохідний туризм – на дистанції «Смуга перешкод» - за сумою бігового часу та штрафних балів.

^ 6.4. „Конкурсна програма” – результати визначаються в кожному виді окремо, згідно з Умовами проведення конкурсів. Загальний результат визначається за сумою місць в окремих конкурсах.

Конкурсна програма” – окремий, обов’язковий вид програми.

6.5. Команди, які не брали участь у конкурсній програмі займають місця в загальному заліку зльоту після тих команд, які брали участь у конкурсній та спортивній програмах.

6.6. Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця в окремих видах змагань та конкурсній програмі, нагороджуються грамотами обласної організації профспілок працівників освіти і науки та цінними призами.

6.7. Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця на окремих дистанціях зі спортивного туризму нагороджуються грамотами обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

6.8. Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця у загальному заліку зльоту нагороджуються грамотами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, кубками та медалями.

 1. Фінансування

7.1. Головне управління освіти і науки облдержадміністрації та обласна організація профспілок працівників освіти і науки несуть витрати, пов’язані з організацією та проведенням зльоту (згідно кошторису). На підставі рішення спільного засідання президії обласної організації профспілок працівників освіти і науки та організаційного комітету XХVІ обласного туристського зльоту педагогічних працівників (протокол № ­­___ від _________ 2012 р.) і згідно кошторису витрат на організацію та проведення зльоту.

7.2. Для придбання спорядження на обладнання дистанцій, купівлі канцтоварів та організаційні витрати встановлюється стартовий внесок в сумі 250 (двісті п’ятдесят) грн., який вноситься на спецрахунок КЗ „ЧОЦТКЕУМ” УДКСУ у м. Чернівях р/р 35425002000509 МФО 856135, ідентифікаційний код: 21433097 (обов’язково вказати адресу платника - місто, район). Оплату здійснити до 25 травня 2012 року.


7.3. Витрати на участь у зльоті районних команд та команд-гостей (проїзд, харчування, стартовий внесок, проживання) – за рахунок відряджаючих організацій.

7.4. У випадку відсутності коштів для фінансування цього заходу просимо вивчити можливість участі команд з використанням фінансів від господарської діяльності, спонсорської допомоги тощо.

 1. Порядок та терміни подачі заявок, необхідна документація

8.1. Попередні заявки на участь у зльоті потрібно надіслати на електронну пошту обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (octkeum@rambler.ru) не пізніше ніж 1 червня 2012 року. Іменні заявки команд за встановленою Правилами формою, завірені керівниками організацій, що відряджають, лікарем, медичним закладом, подаються в мандатну комісію після прибуття делегації на зліт.

Мандатна комісія працюватиме 8.06.2012 р. з 16:00 до 18:00.

8.2. Разом з іменною заявкою необхідно подати такі документи:

 • паспорти учасників (оригінали);

 • копії трудових книжок завірені мокрою печаткою керівником навчального закладу (з відміткою про влаштування на роботу);

 • кваліфікаційні книжки спортсменів, що підтверджують розряд з спортивного туризму;

 • страхові поліси від нещасних випадків (на всіх учасників делегації) дійсні на час проведення змагань;

 • копії ідентифікаційних кодів представників команд.


Суддівська колегія залишає за собою право зміни програми зльоту.

Цей документ є офіційним викликом на змагання.


Схожі:

4. Учасники змагань та вимоги до них iconПокладається на директорів дюсш по місцю проведення змагань та головні...
Загальне керівництво організацією змагань здійснюється Львівським обласним управлінням з фізичного виховання та спорту Міністерства...
4. Учасники змагань та вимоги до них iconКраєзнавчої олімпіади серед гуртківців позашкільних закладів освіти
Учасники змагань зобов’язанні знати та виконувати Правила, Положення, Умови змагань та настанови з виду спортивного туризму: а так;...
4. Учасники змагань та вимоги до них iconСценарій спортивного свята
До майданчику під звуки "Козацького маршу" входять учасники змагань – команди, кожна з яких складається з 8 хлопців та дівчат
4. Учасники змагань та вимоги до них iconПлан: Вимоги до поведінки спортсменів та суддівські санкції Суддівська бригада та процедури
Учасники повинні сприймати рішення суддів зі спортивною поведінкою, без їх обговорення
4. Учасники змагань та вимоги до них iconТема: «Поклик джунглів»
Учасники змагань: у святі «Поклик джунглів» беруть участь діти до 12 років. Команди повинні мати гарний охайний вигляд, відповідний...
4. Учасники змагань та вимоги до них iconШановні учасники, вболівальники, журі І всі присутні в цій залі
Сьогодні ми зустрілися, щоб перевірити, чого навчилися наші учасники, вивчаючи математику, І виявити найрозумнішого
4. Учасники змагань та вимоги до них iconІіі. Учасники змагань До участі в змаганнях допускаються тільки учні...
Керівництво підготовкою І проведенням спартакіади здійснюється комітетом з фізичної культури І спорту виконкому міськради, безпосереднє...
4. Учасники змагань та вимоги до них iconПрограма всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування «Кубок Олешшя – 2013»
Район змагань має обмеження з півночі – шосе, зі сходу с. Раденськ, з півночі та заходу чітких обмежень немає. Аварійний азимут –...
4. Учасники змагань та вимоги до них iconНастанови з проведення змагань зі спортивного лижного туризму вступ
Основною метою розробки цих Настанов є визначення єдиного підходу до організації змагань, побудови дистанцій, подолання локальних...
4. Учасники змагань та вимоги до них iconПротокол результатів змагань з орієнтування
Класс дистанції: юнацьких розрядів; Ранг змагань: 1 балів ііі-ю 114% 00: 22: 52
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка