Розпорядженн я
Скачати 179.14 Kb.
НазваРозпорядженн я
Дата конвертації03.04.2013
Розмір179.14 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Туризм > Документы


УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 12.05.09 м.Вознесенськ № 154-р
Про затвердження та фінансування

заходів щодо реалізації в 2009 році

Програми відпочинку та оздоровлення

дітей Вознесенського району у 2009 році

Відповідно до статей 2, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 4 вересня 2008 року, розпорядження голови облдержадміністрації від 26.01.09 № 21-р, Програми відпочинку та оздоровлення дітей Вознесенського району на 2009-2013 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22 квітня 2009 року № 4, розпорядження голови облдержадміністрації від 07.05.2009 року № 174-р , з метою забезпечення належних умов для дозвілля, відпочинку і оздоровлення дітей, а також стимулювання та підтримки діяльності дитячих оздоровчих закладів:


  1. Затвердити заходи щодо реалізації Програми відпочинку та оздоровлення дітей Вознесенського району в 2009 році (далі - заходи), що додаються.

  2. Відповідальність за координацію діяльності управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та зацікавлених організацій щодо виконання заходів покласти на відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

  3. Затвердити склад районної комісії з перевірки готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей в оздоровчих закладах району (додається).

  4. Доручити управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та запропонувати селищному та сільским головам, зацікавленим організаціям:

4.1.Забезпечити належну підготовку і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2009 році, залучивши до цього профспілкові об’єднання, підприємства та організації, фермерські господарства.

4.2.Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства при підборі, направленні та перебуванні дітей району в дитячих
оздоровчих закладах та закладах відпочинку за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

4.3.Забезпечити в установленому порядку оздоровлення дітей пільгових категорій.

4.4.Подавати інформацію щодо стану реалізації заходів відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації: про підготовку до оздоровчої кампанії – до 15 травня, про хід оздоровчої кампанії – до 10 червня, 10 липня, 10 серпня та про підсумки проведення оздоровлення дітей – 25 вересня 2009 року.

  1. Запропонувати Вознесенському МРВ УМВС України в Миколаївській області (Граб) забезпечити охорону громадського порядку в зонах відпочинку дітей і підлітків, безкоштовне супроводження автомобільного транспорту з дітьми, а також суворий нагляд за технічним станом автотранспорту, яким будуть перевозитися діти до оздоровчих закладів і в зворотному напрямку.

  2. Рекомендувати центральній районній лікарні (Гоменюк), районній раді профспілок агропромислового комплексу (Михайлова), доручити відділам райдержадміністрації: освіти (Бакума), у справах сім’ї та молоді (Мустяца), управлінню агропромислового розвитку (Верлан) встановити на оздоровчий період «гарячу» телефонну лінію.

  3. Доручити відділу освіти райдержадміністрації (Бакума), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Спасенко), рекомендувати центральній районній лікарні (Гоменюк) надати матеріали щодо результатів оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2009 року відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації до 25 вересня 2009 року.

  4. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, що є розпорядниками коштів, призначених на відпочинок та оздоровлення дітей Вознесенського району, здійснювати витрати на фінансування заходів у 2009 році в межах асигнувань, передбачених для них в районному бюджеті.

  5. Відділу освіти райдержадміністрації (Бакума) забезпечити оздоровлення в пришкільних оздоровчих таборах дітей-сиріт, дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, дітей працівників органів внутрішніх справ, військовослужбовців і воїнів-інтернаціоналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей з девіантною поведінкою, талановитих, обдарованих дітей та лідерів

учнівського самоврядування (переможці обласних олімпіад,

конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання,

лідери громадських організацій), дітей, що постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.


  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Конторську Л.А.


Тимчасово виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації О.П.Васильковець

Затверджено

розпорядженням голови

райдержадміністрації

від 12.05.09 № 154-р
З А Х О Д И

щодо реалізації в 2009 році Програми відпочинку та оздоровлення

дітей Вознесенського району в 2009 році

1. Організаційне супроводження відпочинку та

оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді
1.1. Здійснити своєчасну, в повному обсязі підготовку і проведення відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2009 року, розробити та затвердити відповідні заходи, забезпечити проведення необхідних ремонтних та підготовчих робіт у дитячих оздоровчих закладах, створення належних умов для їх ефективного функціонування. Створити комісії з перевірки готовності дитячих оздоровчих закладів до приймання дітей.

Управління, відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту, освіти, культури та туризму, управління праці та соціального захисту населення, управління агропромислового розвитку, служба у справах дітей райдержадміністрації, КУ «Центральна районна лікарня» (за узгодженням), Вознесенський міський відділ управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області ( за узгодженням), головне управління МНС України в Миколаївській області (за узгодженням), районна санітарно-епідеміологічна станція ( за узгодженням), селищна та сільські ради (за узгодженням), районна рада профспілок (за узгодженням)

Травень 2009 року

1.2.Розробити та затвердити план дислокації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку району, які будуть приймати на оздоровлення та відпочинок дітей, використовуватись для різних форм і видів відпочинку, зайнятості організованих груп дітей та підлітків.
Відділи райдержадміністрації:

освіти, у справах молоді та спорту, районна санітарно-епідеміологічна станція (за узгодженням),

головне управління статистики у Вознесенському районі (за узгодженням).

До 1 квітня
1.3. Не допускати випадків використання дитячих закладів оздоровлення та відпочинку не за прямим призначенням, а також передачі в оренду приміщення (будівлі) для провадження діяльності, не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком дітей під час їх перебування в ньому.
Відділи райдержадміністрації:

освіти, у справах молоді та спорту, селищна, сільські ради (за узгодженням), керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (за узгодженням).

Протягом оздоровчого періоду

1.4. Вживати заходів щодо розвитку різноманітних форм і видів організації відпочинку та оздоровлення дітей ( профільні та наметові табори, табори відпочинку з денним перебуванням на базі шкіл, інтернатних, дошкільних, позашкільних, культурно-освітніх і спортивних закладів, туристичні походи і поїздки, літні спортивні змагання, спартакіади, художні, музичні та інші творчі конкурси і фестивалі) і постійного збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення.
Відділи райдержадміністрації: у справах молоді та

спорту, освіти, культури та туризму, служба у

справах дітей, селищна та сільські ради (за

узгодженням), громадські організації (за

узгодженням).

Протягом оздоровчого періоду
1.5. Вжити заходів щодо створення умов для повноцінного літнього відпочинку, оздоровлення та зайнятості дітей з використанням бази стаціонарних дитячих оздоровчих закладів та бази позашкільних, загальноосвітніх закладів.
Відділ освіти райдержадміністрації, селищна та

сільські ради (за узгодженням), керівники

дитячих закладів оздоровлення і відпочинку (за

узгодженням)

До 1 червня 2009 року
1.6. Забезпечувати, у першочерговому порядку, відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: дітей-сиріт, дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-інвалідів, вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, дітей з багатодітних, неповних та малозабезпечених сімей, дітей працівників органів внутрішніх справ, військовослужбовців і воїнів-інтернаціоналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС, дітей,

які перебувають на диспансерному обліку, тубінфікованих дітей, дітей з девіантною поведінкою, талановитих, обдарованих дітей, та лідерів учнівського самоврядування, дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту, освіти, управління райдержадміністрації:

праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку, КУ «Центральна районна лікарня», селищна та сільські ради (за узгодженням).

Протягом оздоровчого періоду

1.7. Перевіряти готовність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до роботи в літній період.

Відділи райдержадміністрації:

освіти, у справах молоді та спорту, служба у справах дітей райдержадміністрації, КУ «Центральна районна лікарня», МВ МНС України в Миколаївській області (за узгодженням), районна санітарно - епідеміологічна станція ( за узгодженням), селищна та сільські ради (за узгодженням)

До 20 травня
1.8. Забезпечити контроль за укладанням оздоровчими закладами договорів з підприємствами, що надають різні види послуг.

Районна санітарно-епідеміологічна станція

(за узгодженням), селищна та сільські ради (за

узгодженням), відділ освіти райдержадміністрації.

До 20 травня

1.9. Вживати заходів щодо забезпечення безпечного перевезення дітей до місць відпочинку і у зворотному напрямку, а також перебування їх у дитячих оздоровчих закладах, посилити персональну відповідальність керівників і працівників закладів оздоровлення і відпочинку, туристичних організацій за дотримання санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, походів і купання дітей у водоймах, організовувати щороку роз’яснювальну роботу серед дітей про суворе дотримання правил поводження на воді, з легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами.

Відділи райдержадміністрації:

освіти, служба у справах дітей райдержадміністрації, Вознесенське МВ управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області ( за узгодженням), управління МНС України в Миколаївській області України (за узгодженням), КУ «Центральна районна лікарня» (за узгодженням), селищна та сільські ради (за узгодженням), керівники дитячих закладів оздоровлення і відпочинку ( за узгодженням).

Протягом оздоровчого періоду
1.10. Сприяти залученню підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних та релігійних організацій щодо надання фінансової, матеріальної допомоги в організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

Відділ освіти райдержадміністрації,

селищна та сільські ради (за узгодженням)

Протягом оздоровчого періоду
1.11. Сприяти організації діяльності учнівських виробничих бригад, таборів праці та відпочинку, трудових об’єднань старшокласників та їх подальшого вдосконалення з метою створення умов для повноцінного відпочинку і зайнятості дітей та учнівської молоді.
Відділ освіти райдержадміністрації, селищна та

сільські ради (за узгодженням ).
^

Протягом оздоровчого періоду


1.12. Сприяти проведенню в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку виховної, культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи.
Відділи райдержадміністрації:

освіти, культури та туризму, у справах молоді та спорту, селищна та сільські ради (за узгодженням).
^

Протягом оздоровчого періоду1.13. Запровадити проведення щорічного районного огляду-конкурсу позашкільних оздоровчих закладів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей.


Відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту, освіти.

Протягом оздоровчого періоду

^

1.14. Забезпечувати проведення необхідних ремонтних та підготовчих робіт у дитячих оздоровчих закладах, створення належних умов для їх функціонування.


Відділ освіти райдержадміністрації,

керівники дитячих закладів оздоровлення

і відпочинку ( за узгодженням).

До 20 травня

1.15. Забезпечити проведення рейдів-перевірок умов утримання та виховання дітей в оздоровчих закладах області.

Відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту,

освіти, служба у справах дітей

райдержадміністрації,

районна санітарно – епідеміологічна станція (за

узгодженням), селищна та сільські ради (за

узгодженням)

Протягом оздоровчого періоду
2. Організація оздоровлення та відпочинку дітей соціально

незахищених категорій

2.1. Продовжити практику оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода гвардія» за рахунок коштів державного бюджету.

Відділ у справах молоді та

спорту райдержадміністрації

Протягом оздоровчого періоду


2.2. Переводити у літній період дитячі дошкільні заклади на санаторний режим роботи.

Відділ освіти райдержадміністрації,

селищна та сільські ради (за узгодженням).

Червень-серпень

2.3 Забезпечити оздоровлення дітей, хворих на цукровий діабет, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту, освіти, служба у справах дітей райдержадміністрації,

управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Протягом оздоровчого періоду


2.4. Продовжити практику проведення цільових рейдів для виявлення бездоглядних дітей та дітей з девіантною поведінкою з метою їх соціально-психологічної реабілітації та оздоровлення.

Служба у справах дітей райдержадміністрації,

селищна та сільські ради (за узгодженням).

Протягом оздоровчого періоду
3. Медичне забезпечення відпочинку і оздоровлення дітей,

учнівської та студентської молоді
3.1. Здійснювати аналіз ефективності літнього оздоровлення в дитячих закладах відпочинку та оздоровлення різних типів за визначеними критеріями.

Відділ освіти райдержадміністрації,

КУ «Центральна лікарня»

Після закінчення оздоровчого періоду

3.2. Сприяти забезпеченню дитячих оздоровчих закладів медичними працівниками. Допускати до роботи медичних працівників, які будуть працювати в оздоровчих закладах області, тільки при наявності заліку з питань невідкладної допомоги. Закріпити дитячі заклади оздоровлення та відпочинку за територіальними лікувально-профілактичними закладами району з метою надання невідкладного стаціонарного лікування.

КУ «Центральна лікарня»

До 25 травня 2009 року
3.3. Здійснювати безкоштовне медичне обстеження дітей, виховательського та обслуговуючого персоналу, які направляються в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

КУ «Центральна районна лікарня» (за

узгодженням), селищна та сільські ради (за

узгодженням).

Протягом оздоровчого періоду
3.4. Здійснювати контроль за дотриманням керівниками оздоровчих закладів санітарно-гігієнічних вимог у діяльності дитячого оздоровчого закладу. Організовувати харчування дітей в оздоровчих закладах згідно з затвердженими фізіологічними нормами. Сприяти збагаченню харчування дітей у дитячих оздоровчих закладах вітамінами, продуктами радіопротекторної дії та профілактики йодної недостатності.

Районна санітарно-епідеміологічна станція

(за узгодженням), відділ освіти

райдержадміністрації,

селищна та сільські ради (за узгодженням)

Протягом оздоровчого періоду

4. Інформаційно-методичне забезпечення відпочинку

та оздоровлення дітей

4.1. Забезпечувати надання організаційно-методичної допомоги дитячим оздоровчим закладам з питань відпочинку та оздоровлення дітей.

Відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту, освіти.

Травень-вересень 2009 року

4.2. Сприяти підготовці та розповсюдженню інформаційно-методичної літератури з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту, освіти,

Протягом оздоровчого періоду
4.3. Сприяти висвітленню у місцевих засобах масової інформації матеріалів про організацію відпочинку та оздоровлення дітей.

Відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту, освіти, сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ

Протягом оздоровчого періоду

4.4. Здійснювати контроль за підбором і направленням для роботи в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку підготовленого педагогічного, медичного персоналу, залучати до роботи студентів вищих навчальних закладів ІІІ - ІV рівнів акредитації.
Відділ освіти райдержадміністрації,

КУ «Центральна районна лікарня» (за узгодженням)

До 20 травня

4.5. Створювати умови для змістовного дозвілля, естетичного та патріотичного виховання, фізкультурно-спортивної роботи в дитячих оздоровчих закладах. Впроваджувати нові форми і методи виховання дітей з метою духовного відродження нації та утвердження національних традицій.

Відділи райдержадміністрації:

у справах молоді та спорту, освіти,

культури та туризму

Протягом оздоровчого періоду

5. Організація протипожежного та техногенного захисту місць

відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської та студентської

молоді

5.1. Проводити комплексні перевірки протипожежного, техногенного стану дитячих, молодіжних об’єктів відпочинку та оздоровлення.

Районний відділ МНС в Миколаївській

області ( за узгодженням), керівники

дитячих закладів оздоровлення і відпочинку

( за узгодженням).

Протягом оздоровчого періоду

5.2. Організувати навчання обслуговуючого персоналу оздоровчих закладів щодо правил пожежної безпеки.

Відділ освіти райдержадміністрації,

відділ з питань надзвичайних ситуацій,

районний відділ Головного управління

Міністерства надзвичайних ситуацій (за

узгодженням)

До початку оздоровчого періоду 2009 року

5.3. У місцях масового відпочинку, на територіях пришкільних оздоровчих таборів передбачити створення соціальної реклами на протипожежну тематику.

Відділ освіти райдержадміністрації,

відділ з питань надзвичайних ситуацій,

районний відділ Головного управління

Міністерства надзвичайних ситуацій (за

узгодженням)

Протягом оздоровчого періоду

5.4.Провести ремонт-ревізію зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання оздоровчих закладів. Пожежні крани укомплектувати пожежними рукавами та стволами зі з’єднувальними головками однакового типу.

Відділ освіти райдержадміністрації,

селищний та сільські голови /за узгодженням/

До початку оздоровчого періоду 2009 року

5.5. Забезпечити обслуговуючий персонал пришкільних оздоровчих таборів електричними ліхтарями на випадок відключення електричними ліхтарями на випадок відключення електроенергії

Відділ освіти райдержадміністрації,

селищний та сільські голови /за узгодженням/

До початку оздоровчого періоду 2009 року

5.6. Провести технічне обслуговування первинних засобів пожежегасіння /вогнегасників/, приміщення доукомплектувати вогнегасниками.

Відділ освіти райдержадміністрації,

селищний та сільські голови /за узгодженням/

До початку оздоровчого періоду 2009 року

5.7. Привести у відповідальність з вимогами норм і правил пожежної безпеки шляхи евакуації в будівлях об’єктів оздоровлення та відпочинку

Відділ освіти райдержадміністрації,

селищний та сільські голови /за узгодженням/

До початку оздоровчого періоду 2009 року

5.8. Забезпечити цілодобове чергування в пришкільних оздоровчих таборах для оперативного оповіщення райвідділу ГУ МНС України в Миколаївській області щодо протипожежного захисту.

Відділ освіти райдержадміністрації,

відділ з питань надзвичайних ситуацій,

селищний та сільські голови /за узгодженням/

Протягом оздоровчого періоду

Затверджено

розпорядженням голови

райдержадміністрації

від 12.05.09 № 154-р
С К Л А Д

районної комісії з перевірки готовності та дотримання умов безпеки життєдіяльності дітей в оздоровчих закладах району

^ Голова комісії:
Конторська - заступник голови райдержадміністрації

Людмила Анатоліївна
Заступник голови комісії:
Бакума - начальник відділу освіти райдержадміністрації

Тетяна Миколаївна
Мустяца - начальник відділу у справах молоді та спорту

Людмила Вікторівна райдержадміністрації


^ Члени комісії:
Грабар - головний спеціаліст сектора прав, свобод і

Ольга Михайлівна законних інтересів дітей служби у справах

дітей райдержадміністрації
Мельниченко - виконуючий обов’язки начальника ВНТД

Микола Миколайович Вознесенського РВ ГУ МНС України в

Миколаївській області (за узгодженням)
Домбровська - заступник головного лікаря районної

Лариса Іванівна санітарно-епідеміологічної станції

(за узгодженням)
Ісупов - начальник відділу з надзвичайних ситуацій

Дмитро Олександрович райдержадміністрації
Мельниченко - головний спеціаліст відділу освіти

Олена Олександрівна райдержадміністрації
Михайлова - голова комітету ради профспілок працівників

Надія Іванівна АПК (за узгодженням)
Саражалінська - лікар-педіатр центральної районної лікарні

Любов Василівна (за узгодженням)
Карпухіна - головний спеціаліст з питань економіки та

Надія Дмитрівна та власності

Сладков - депутат Вознесенської районної ради

Микола Вікторович (за узгодженням)
Макогон - депутат Вознесенської районної ради

Олександр Володимирович (за узгодженням)

Схожі:

Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Вознесенського району для своєчасного вжиття заходів щодо мінімізації прояв фінансової кризи
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та запропонувати сільським, селищному головам
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Про утворення районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати пенсій, стипендій, інших соціальних...
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Про затвердження Порядку взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб`єктів господарювання в одному...
Розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Про посилення соціального діалогу та підтримку профспілкового руху в Вознесенському районі
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Бюджетного Кодексу України, керуючись статтями 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації"
Розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Про посилення пожежної та техногенної безпеки в районі у пожежонебезпечний період 2011 року
Розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Утворити в районі місцеві галузеві ради підприємців, та затвердити їх склад (додається ), а саме
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
...
Розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та запропонувати сільським, селищному головам
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка