Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень
Скачати 275.5 Kb.
НазваНавчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень
Сторінка1/3
Дата конвертації26.04.2013
Розмір275.5 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Туризм > Документы
  1   2   3
ПІДГАЙЦІВСЬКИЙ

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»

Луцького району Волинської області
5 березень 2013З 8 березня

Зі святом весни!


Шкільний Вісник

ьььхщь
^ Земля зітхає ледве чутно

І прокидається від сну...

І березень дарує чудо,

Розпочинаючи весну.

Це чудо-в усмішках чарівних,

У морі квітів навкруги.

Ми Вас вітаємо,царівни,

Найкращі, милі, дорогі!

Редколегія

Все почалося на початку весни 1857 року, коли робітниці текстильної промисловості Нью-Йорку пройшли "маршем порожніх каструль" по Манхетену. Вони вимагали підвищення зарплати, поліпшення умов праці і рівні з чоловіками права Демонстрацію розігнали, але цей день стали називати Жіночим днем. Пройшло більше 50-ти років і в останню неділю лютого вже 1908 роки тисячі жінок знов вийшли на вулиці Нью-Йорку. Демонстрація ця, як можна здогадатися, була приурочена до того самого "Жіночого дня" 1857 роки. Жінки стали вимагати виборчого голосу, виступили проти жахливих умов праці, і особливо проти праці дітей. Поліція одержала наказ розігнати демонстрацію. У хід були пущені шланги з брудною крижаною водою. У 1910 році соціалісти провели Жіночий День вже по всій країні. Пізніше в цьому ж році делегатки поїхали із США до Копенгагену на Другу Міжнародну Конференцію жінок-соціалістів, де і зустрілися з Кларою Цеткін, яка запропонувала , щоб жінки у всьому світі вибрали певний день, коли вони привертатимуть увагу суспільства до своїх проблем. Конференція, в якій взяли участь більше 100 жінок з 17 країн, гаряче підтримали цю пропозицію. Треба відзначити, що точна дата цього дня на цій конференції так і не була визначена. Вперше Міжнародний Жіночий День святкували 19 березня 1911 року в Німеччині, Австрії, Данії і деяких інших європейських країнах. Ця дата була вибрана жінками Німеччини, тому що цього дня в 1848 році король Пруссії перед загрозою озброєного повстання дав обіцянку провести реформи, включаючи введення виборчого права для жінок. В 1912 року цей день жінки відзначили не 19 березня, а 12 травня. І лише з 1914 року цей день стихійно стали відзначати 8 березня. Так як Росія жила тоді ,на відміну від всієї Європи, за юліанським календарем, то Міжнародний Жіночий День відзначали не 8 березня, а 23 лютого. 23 лютого 1917 року жінки Петрограду вийшли на вулиці міста, протестуючи проти війни. Деякі стихійні мітинги перейшли в масові страйки і демонстрації, сутички з козаками і поліцією. 24-25 лютого масові страйки переросли в загальний страйк. 27 лютого загальний страйк переріс в озброєне повстання, почався масовий перехід військ на сторону повсталих, які зайняли найважливіші пункти міста, урядові будівлі. 2(15) березня Микола II відрікся від престолу. Таким чином, саме Міжнародний Жіночий День 1917 року привів до Лютневої революції, 8 березня довгий час був звичайним робочим днем, але 8 травня 1965 року, напередодні 20-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, Міжнародний жіночий день 8 березня був проголошений в СРСР святковим і вихідним днем З часом свято втрачає політичне забарвлення і стає одним з небагатьох неполітичних свят. Багато хто сумнівається, що це свято дійсно "міжнародне". Проте, ще в 1977 році ООН прийняла резолюцію 32/142, закликавши всі країни проголосити 8 березня днем боротьби за жіночі права - Міжнародним жіночим днем.

На мою думку, ідея святкування Дня жінки – чудова! Чим більше свят , тим яскравішим , цікавішим стає наше життя, а люди мають ще одну можливість привітати один одного, подарувати свою любов, усмішку, увагу! Зі святом Вас, дорогі жінки!

^ Катерина Шклярук


8 березня у країнах світу
Вперше "міжнародний" жіночий день відзначався в 1911 році в чотирьох країнах - Австрії, Німеччині, Данії і Швейцарії - в різні дні. .

У 1913 році жіночий день був вперше відзначений в Росії (точніше - в окремо взятому місті Санкт-Петербурзі). Дату його проведення, так само як і прізвища організаторів, не вдалося відшукати навіть у радянських джерелах. І тільки в 1914 році - в перший і останній раз! - Жіночий день відзначався 8 березня одночасно в шести країнах: Австрії, Данії, Німеччині, Нідерландах, Росії і Швейцарії.

Німеччина

У Німеччині 8 березня святкують не всі, цей день не є вихідним днем, мабуть, тому, що , на думку німців, це свято має соціалістичне коріння. У той час, як німці зі Східної Німеччини вітали у цей день жінок. у Західній Німеччині про таке свято навіть не чули. Після возз'єднання Німеччини 8 березня почали відзначати у Західній Німеччині, але загальнонародним це свято так і не стало. Незважаючи на те, що в засобах масової інформації згадують про 8 Березня як Міжнародний жіночий день, все-таки вшановують жінок у Німеччині в День матері, який відзначається у травні. У цей день жінкам - матерям у сімʼях дарують подарунки, звільняють від всіх турбот по господарству.

Польща

У цей день чоловіки, юнаки і хлопчики не забувають про жінок, дівчат і дівчаток. У продажу з'являються перші весняні квіти - тюльпани, нарциси. Ті поляки, які вважають, що 8 Березня - це комуністичне свято, не відзначають його, як і в Німеччині, цей день у Польщі робочий.

В'єтнам

У цій країні жінок вітають вже дві тисячі років. Тільки раніше це свято називалося День пам'яті сестер Чинг. Сестри Чинг - це хоробрі дівчата, які очолили визвольну війну в'єтнамського народу проти китайських поневолювачів. Коли їх військо потрапило в оточення, дівчата кинулися в річку, щоб не потрапити у полон. Після перемоги соціалізму у В'єтнамі День пам'яті сестер Чинг святкують 8 Березня.

Франція

8 березня у Франції не відзначається, хоча і згадується в засобах масової інформації як Міжнародний жіночий день. Відзначають це свято тільки комуністи та представники лівих партій. Вшановують ж жінок французи в травні, у День матері. Цікаво, що до молодих дівчат це свято не має ніякого відношення. Їх вітають у День святого Валентина.

Італія

Італійці належать до європейців, які не входили до колишнього соцтабору, але ставляться до 8 Березня так само, як і росіяни. Правда, вихідного в цей день у них немає.

З 1946 року символом італійського 8 Березня стала мімоза, яка була запропонована в перше післявоєнне 8 березня Радою італійських жінок, як квітка, що характеризує жіноче свято. І з тих пір у 8 березня для італійських жінок традиційним подарунком є букетик жовтої і пухнастої мімози.

Так само відомо, що деякі жінки вважають за краще відзначати це свято без своєї другої половини. Вони збираються в ресторані, або будь-якому іншому закладі, і там, за їжею, напоями та плітками придумують подальші розваги на вечір.

Китай

Дуже непомітно проходить для китайців свято 8 березня. Хіба що старі революціонерки отримують офіційні привітання. До того ж тут не прийнято дарувати зрізані квіти, тому купляють букети напередодні цього дня в Пекіні тільки іноземці. У цей час вже можна купити троянди, нарциси і деякі інші квіти.

Туркменістан

У Туркменістані дуже шанобливо ставляться до жінки як берегині роду, сімʼї. Жіноче свято відзначали завжди, але у різний час.

Свято 8 березня було скасоване першим президентом Туркменії Ніязовим у 2001 році. Під час перебування його на посаді президента жіноче свято відзначалося в Новруз байрам 21-22 березня і називалося Національним святом весни і жінок Туркменістану. Однак, у січні 2008 року президент республіки Гурбангули Бердимухамедов підписав закон про внесення змін до Кодексу законів про працю і Міжнародний жіночий день у Туркменістані стали відзначати 8 березня.

Болгарія

У Болгарії свято 8 Березня ще не стало національним. Це звичайний робочий день. Так що у чоловіків є привід привітати не тільки свою дружину, а й жінок-колег на роботі. Зазвичай на роботі, після обіду влаштовуються гуляння, або ж товариші по службі всім колективом відправляються в ресторан або кафе. Квіти на цьому святі - обовʼязковий атрибут.

^ Яна Бондарук

Кожна жінка у чоловіків асоціюється із певною квіткою.

Акацiя–елегантність

Барвiнок- свiтлий спогад

Гвоздика - цнотливiсть

Георгін - достоїнство й повага

Гортензiя - байдужість

^ Жасмин – дружні стосунки

Лаванда - вiдвертiсть

Конвалiя - повернення щастя

Лiлія - сором'язливiсть, скромнiсть

Мiмоза - чутливiсть

Незабудка - щирі почуття

Орхiдея - краса

Троянда - любов (її вiдтiнки передає колiр троянди); жовта троянда - попередження про небезпеку розриву)

Бузок – закоханість

^ Тюльпан - зізнання в любовi

Фіалка – скромність

Чому чоловіки і жінки бачать світ по-різному?

Чоловіки і жінки насправді бачать світ по-різному. Дослідження довели, що у представників різних статей сприйняття мозком кольору відрізняється.

Таким чином, якщо чоловіку і жінці показати помаранчевий колір, чоловік побачить його набагато "червонішим», ніж жінка. Так само трава здається представникам сильної половини людства "жовтішою", ніж її бачать жінки.

Проте на цьому відмінності в сприйнятті кольору не закінчуються. Досить цікаві результати отримали вчені з Університету Нью-Йорка при проведенні експерименту зі спалахом. Піддослідним, що володіють нормальним кольоровим зором, без відхилень, який, до речі, частіше зустрічається у чоловіків, показували спалах світла, а потім просили назвати побачені ними кольори. В результаті з'ясувалося, що чоловікам дуже непросто виділяти відтінки жовтого, зеленого і синього. Ця властивість, в принципі, ні на що не впливає, але, наприклад, вибір фарби для стін краще доручити жінці.

Як уточнює один з головних дослідників професор Ізраїль Абрамов, відмінності між колірним зором статей не можуть бути пояснені відмінностями в будові ока. Таким чином, відповідь має лежати в тому, як мозок сприймає і обробляє інформацію, отриману за допомогою очей. Втім, вчений не впевнений, наскільки серйозні і важливі відмінності між чоловічим і жіночим зором у реальному світі, за межами лабораторії.

Між тим, як з'ясувалося, жінки відрізняються не тільки кращим детальним зором. Як відзначає журнал "Біологія статевих відмінностей", недавні дослідження показали, що представниці слабкої статі володіють кращим слухом, а також більш тонким відчуттям смаку і запаху.

В результаті проведених експериментів з'ясувалося, що чоловікам краще вдається виявляти дрібні деталі рухомих об'єктів. Колись ця властивість допомогла нашим предкам стати хорошими мисливцями. Ця властивість чоловічого організму напевно, може допомогти нам, жінкам,пояснити, чому чоловіки так захоплюються футболом!

^ Катерина ГрогольКосметика в нашому житті…

Малюнок - ось те, що захоплює нас з раннього дитинства. Ми розмальовуємо принцес, домальовуємо губи лялькам, мріємо про бали і безбожно псуємо мамину косметику. Що це, дитячі пустощі? Звичайно ж, так! Але в кожному такому вчинку, можливо, виявляється бажання дитини зробити світ яскравішим. Подібні ігри у подальшому формують смак і закладають базову основу нашої краси. Тільки ось граємо ми дорослими вже в макіяж, де роль олівців та фарб виконує декоративна косметика, а дія переходить з альбомного аркуша на власне обличчя.

Ігри великих і маленьких дівчаток

Туші і помади, тіні і рум'яна, олівці і лаки - ось головні герої нашої косметички, такі улюблені і так швидко змінювані на більш нові та цікаві, але завжди підвладні навіть легким подихам пустунки моди.

Як часто ми міняємо імідж? Як довго шукаємо стиль, той самий індивідуальний штрих, з яким буде комфортно на прогулянці вранці, або з друзями увечері. Скільки прорахунків робимо в період становлення індивідуального смаку, яким тестам на витривалість піддаємо власне обличчя! І знову експериментуємо, експериментуємо, експериментуємо…

^ Спробуємо розібратися, шкодимо ми шкірі, подібними перевтіленнями?Тональний крем і пудра - «за» і «проти»

Чи справді щоденне використання будь – якого тонального крему,чи пудри приводить до раннього старіння шкіри? І невже ми всі стаємо заручниками рекламних буклетів і роликів, в яких бренд замінюється брендом, а насправді змінюється лише яскравість чи колір упаковки ?

Як часто можна чути подібне. І як багато в цих сумнівах таїться помилок і фобій, для спростування яких, слід для початку умовно класифікувати засоби сучасної декоративної косметики на класи: «мас-маркет», клас «люкс» і « лікувальна дерматокосметика». Перші - доступні і порівняно недорогі, в кращому випадку, не завдають шкоди і надають шкірі потрібний відтінок, але в гіршому, при поганій якості, можуть призвести до пігментації, появі вугрової висипки і зневоднення.

Коли мова йде про декоративну косметиці класу «Люкс», що належить виробникам зі світовим ім'ям і багаторічним перебуванням на ринку - подібні казуси трапляються вкрай рідко. А проблеми можуть бути пов'язані з неправильним застосуванням і зберіганням самих засобів, що частіше залежить від споживача. Пудри і тональні креми цього класу зволожують шкіру, захищають від ультрафіолетових променів, поглинають надлишкові антиоксиданти і антирадикали, припиняючи ефект фото старіння , це все спростовує легенду про шкоду, яку завдають шкірі.

Порівняно недавно з'явилася в аптеках лікувальна декоративна косметика, яка не тільки візуально усуває недоліки шкірного покриву, але і володіє лікувальними здібностями.

^ Вдивися в очі - дзеркало душі.

Всім нам давно знайома ця вже порядком набридла фраза.

Але чи багато хто, почувши її, думає про самі очі, а не про той спосіб, який призвів до «дзеркальному ефекту»?

Олівці, підводки, тіні і, звичайно, туш - наші вірні друзі в боротьбі за красу і неповторність, ту саму родзинку, за якою нас впізнають і запам'ятовують, у яку закохуються шанувальники і за яку часом ненавидять суперниці.

Наш різнобарвний світ час від часу, відбивається на наших віях , набуваючи нових відтінків і фарб. Розпушуюча і подовжуюча, водостійка або гіпоалергенна, рекомендована візажистами модних фільмів або подругами туш, ніколи не стане засобом масового використання, тому що ми різні, з різними смаками , вподобаннями, стилем життя і баченням світу.
  1   2   3

Схожі:

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconПідгайцівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа...
Та для того, щоб мрія стала реальністю, потрібно працювати над собою, вдосконалюватись І, головне, вірити. А ще потрібна команда...
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconНавчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»...
Сніг, повільно лягаючи додолу, вкривав дороги, будинки, дерева, землю. Все стало таким казковим, неземним.! Час ніби завмер, зникло...
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconНавчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»...
Один чоловік віддав своє добро рабам своїм. Одному рабові він дав п’ять талантів, другому – два таланти, третьому – один талант....
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconНавчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія»...
У школі ти вчився жити у світі людей, чужих тобі людей, які потім ставали тобі близькими І рідними. Саме тут ти дорослішав, закохувався....
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconПідгайцівськийнавчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа...
Сьогодні, ма-ючи свою державу, ми повинні пам’ятати,що для того, щоб синьо-жовтий Державний Прапор України вільно тріпотів над державними...
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconБілопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа...
Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №3
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconБілопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа...
Білопільський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №3
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconІ. Загальні положення
Славутської міської ради 23 скликання від 27. 07. 2001 року “Про реорганізацію зош №2 І-ІІІ ступенів у навчально-виховний комплекс...
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconУ 2001 році зош №2 здобула статус Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня...
Приміщення школи побудоване у 1939 році І мало назву Славутська українська середня школа №8
Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області №5 березень iconШаровечківський навчально-виховний комплекс
Дошкільний навчальний заклад, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Школа української І польської культур
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка