Смт Летичів
Скачати 37.99 Kb.
НазваСмт Летичів
Дата конвертації01.05.2013
Розмір37.99 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Туризм > Документы

Файл скачаний з сайту: http://www.letish.narod.ru. Дякуємо Вам!

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +380982524743 ;

+38 (03857) 9 91 15 або за адресом ел.пошти: kordyak2007@ukr.netРОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 10 жовтня 2007 року №336 /2007-р

смт ЛетичівПро підсумки літнього

оздоровлення дітей в районі

__________________________________
Відмітити, що в районі приділяється певна увага літньому відпочинку та оздоровленню дітей. Діє Програма відпочинку та оздоровлення дітей району на період до 2008 року. Прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 05.05.2007 року №122 “Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей в районі у 2007 році”. Питання організації оздоровлення дітей розглянуто на засіданні координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей при райдержадміністрації. На місцях дане питання розглядалося на виконкомах в 9 сільських та селищних радах району.

Проведено семінар-навчання для керівників дитячих оздоровчих таборів різних типів та організаторів літнього відпочинку. Виготовлено збірник методичних рекомендацій на допомогу організаторам дитячого відпочинку.

Узгоджено та затверджено мережу районних стаціонарних та пришкільних оздоровчих закладів. Здійснено виїзди комісії з перевірки стану оздоровчих закладів до початку оздоровчої кампанії.

На території району влітку 2007 року функціонувало 3 позаміські стаціонарні оздоровчі заклади.

Всього на їх базі оздоровлено 580 дітей, в т. ч. 38 дітей Летичівського району, з них – 35 дітей в ОП “Лісова казка”, 3 дитини в ДОЗ “Чайка”. Усі вони оздоровлені за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з частковою батьківською доплатою та доплатою профспілкових організацій та підприємств, установ .

За межами області за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, батьків та профспілок оздоровлено 198 дітей.

Влітку 2007 року в районі функціонувало 28 пришкільних таборів, де провели оздоровлення 2069 дітей. Усі вони діяли згідно Положення про дитячий оздоровчий заклад. Вартість харчування в день на одну дитину становила 77 коп. Це говорить про низьку якість оздоровлення дітей.

В ході оздоровчої кампанії значна увага приділялася дітям пільгових категорій. Вони оздоровлювалися відділами у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, а також центральною районною лікарнею. Так, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту в стаціонарних таборах оздоровлено 60 дітей, серед яких сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, інваліди, діти, що потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС, діти з неблагополучних сімей, обдаровані діти. Летичівською центральною районною лікарнею оздоровлено 36 дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Видатки на оздоровлення дітей і підлітків з районного бюджету становлять 29 тис. грн., які використані для організації функціонування пришкільних оздоровчих таборів. Районна Програма відпочинку та оздоровлення дітей Летичівського району на період до 2008 року в поточному році не фінансувалась.

Головною проблемою по даному напрямку залишається низька якість оздоровлення дітей. На стаціонарній оздоровчій базі оздоровлено лише 3,5% від усіх дітей. За призначенням використовуються лише 3 з 6 наявних дитячих стаціонарних таборів.

Низький відсоток оздоровлених дітей обумовлений, насамперед, недостатнім його фінансуванням. На показник оздоровлених дітей вплинуло й використания лише 70% коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Це зумовлено високою вартістю путівок та значною батьківською доплатою.

Не дбають належним чином про здоров’я своїх працівників і їх дітей профспілкові організації таких підприємств, як ЗАТ “Летичівська швейна фабрика”, ТОВ “Летичів-продукт”, ТОВ “Летичівська меблева фабрика”, ПП “Бого”, ДП “Летичівське лісове господарство” та “Спеціалізоване лісове господарство”. Серед сільськогосподарських підприємств організували оздоровлення дітей лише СТОВ “Промінь” та СПП “Обрій”.
На підставі викладеного:

1.Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації взяти до відома.

2.Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації:

2.1.Продовжити координаційну роботу, спрямовану на організацію дитячого відпочинку й оздоровлення та покращення їх якості;

2.2.Охопити оздоровчими послугами максимальну кількість дітей пільгових категорій, особливо, в стаціонарних оздоровчих закладах;

3.Відділу освіти райдержадміністрації:

3.1.Вжити заходів щодо покращення якості надання оздоровчих послуг на базі пришкільних таборів;

3.2.Вишукати можливості щодо покращення якості харчування дітей в пришкільних оздоровчих таборах;

3.3.Забезпечити організацію змістовного дозвілля дітей під час відпочинку в пришкільних таборах.

4. Рекомендувати:

4.1. Виконкомам сільських та селищних рад району передбачити при формуванні бюджетів сільських та селищних рад кошти для організації оздоровлення дітей сільської (селищної) громади;

4.2. Керівникам підприємств, установ та організацій району зосередити увагу на можливості збільшення кількості оздоровлення дітей своїх працівників.

5.Фінансовому управлінню райдержадміністрації вишукати можливості для фінансування в 2008 році “Програми відпочинку та оздоровлення дітей району на 2003-2008 роки”.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Ю.Драча.

Голова адміністрації А.Сельський

Схожі:

Смт Летичів iconПро створення державної приймальної
Пп хоменко Л. А.; реконструйованої частини приміщення адміністративного будинку Летичівської райст під офісне приміщення Летичівського...
Смт Летичів iconДодаток 1 до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 грудня 2007 року №467/2007-р склад
Головчинці, реконструйованої частини приміщення підвалу адмінбудинку районного споживчого товариства під магазин приватного підприємця...
Смт Летичів iconСмт Летичів Про покладання обов’язків щодо
Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних І призовників”, наказу Міністра оборони України від 27. 06....
Смт Летичів iconСмт. Летичів Про передачу в оренду підприємцю Чопі С. Г. земельної...
Земельного кодексу України, статті 56 Закону України „Про землеустрій” та частини 4 статті 51 Водного кодексу України, враховуючи...
Смт Летичів iconМіж Оріллю та Ворсклою або за вісім днів навколо
Нехвороща – с. Маячка – с. Канави (переїзд автобусом)- м. Кобеляки – смт Білики – смт Нові Санжари – с. Старі Санжари
Смт Летичів iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка!
Україні”, Комунальне підприємство „Калинівське дпс” повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого...
Смт Летичів iconДрпоу: 01034662. Місцезнаходження: 74822, Херсонська обл., Каховський...
Місцезнаходження: 74822, Херсонська обл., Каховський р-н., смт. Любимівка, вул. Індустріальна,4
Смт Летичів iconДрпоу: 01034662. Місцезнаходження: 74822, Херсонська обл., Каховський...
Місцезнаходження: 74822, Херсонська обл., Каховський р-н., смт. Любимівка, вул. Індустріальна,4
Смт Летичів iconДрпоу: 01034662. Місцезнаходження: 74822, Херсонська обл., Каховський...
Місцезнаходження: 74822, Херсонська обл., Каховський р-н., смт. Любимівка, вул. Індустріальна,4
Смт Летичів iconДрпоу: 01034662. Місцезнаходження: 74822, Херсонська обл., Каховський...
Місцезнаходження: 74822, Херсонська обл., Каховський р-н., смт. Любимівка, вул. Індустріальна,4
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка