Нака з
Скачати 39.66 Kb.
НазваНака з
Дата конвертації03.07.2013
Розмір39.66 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Туризм > Документы


УКРАЇНА

С

КВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ


09000 м. Сквира, вул. Богачевського, 55, тел./ф. 5-25-75, e-mail: skviravo@ukrpost.net
Н А К А З
15 травня 2013 р. № 148
Про організацію літнього оздоровлення

та відпочинку дітей шкільного віку у 2013 році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.04.2013 №436 «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році», наказу департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації від 15.04.2013 р.№128 «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році», розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 29.03.2010 року №300 «Про затвердження Програми відпочинку та оздоровлення дітей Сквирського району на 2010-2013 роки», з метою створення належних умов для організованого відпочинку та оздоровлення дітей під час літніх канікул у 2013 р.
НАКАЗУЮ:

 1. Організувати роботу районного дитячого заміського оздоровчого табору «Росич-2013» на базі Чубинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – дитячий садок» з цілодобовим перебуванням з режимом роботи: 1-а зміна – з 10 по 23 червня 2013 р.; 2-га зміна – з 24 червня по 07 липня 2013 р.

 2. Організувати роботу наметового табору «Лісова пісня» на базі районного дитячого заміського оздоровчого табору «Росич-2013» з цілодобовим перебуванням з режимом роботи: 1-а зміна – з 10 по 23 червня 2013 р.; 2-га зміна – з 24 червня по 07 липня 2013 р.

 3. Районному методичному кабінету (Корбут Л.А.) забезпечити організаційно-методичний та психологічний супровід навчально-виховної роботи в таборі «Росич-2013» та наметовому таборі «Лісова пісня».

 4. Перевести в літній період дошкільні групи навчально-виховних комплексів «Загальноосвітня школа – дитячий садок», дошкільних навчальних закладів на оздоровчий режим роботи.

 5. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

  1. Організувати з 27 травня по 13 червня 2013 року на базі навчальних закладів роботу пришкільних відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей та дворазовим харчуванням для організованого відпочинку учнів та забезпечити належне функціонування цих таборів.

  2. Оформити акт прийняття пришкільного табору до 20 травня 2013 р.

  3. Вжити заходів щодо залучення додаткових коштів для фінансування відпочинку дітей, зокрема дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, лідерів учнівського самоврядування, талановитих і обдарованих дітей.

  4. Ужити заходів щодо організації харчування учнів у пришкільних таборах за рахунок бюджетних коштів, коштів спонсорів та батьків.

  5. Не допускати отримання харчової сировини і продукції без необхідної супровідної документації, сертифікатів відповідності.

  6. Залучати до роботи з дітьми в пришкільних таборах висококваліфікованих педагогічних працівників, психолога, соціального педагога, бібліотекаря, працівників різних служб та організацій району, батьків, студентів педагогічних навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації за рахунок педагогічної практики.

  7. Забезпечити проведення для учнів табору навчально-пізнавальних та розвивальних занять, екскурсій, вікторин, рухливих ігор, спортивно-масових заходів, туристичних походів та подорожей (поїздок) регіонами України для ознайомлення дітей з визначними культурними пам’ятками тощо.

  8. Розробити та затвердити наказом по школі план-сітку та режим роботи пришкільного табору на кожен день із зазначенням осіб, відповідальних за проведення заходів, та розмістити його в навчальному закладі на інформаційному стенді до 24 травня 2013 р. У плані роботи пришкільного табору передбачити заходи, спрямовані на формування в учнів культури поведінки в громадських місцях, пропаганду основ здорового способу життя, профілактику нарко - та алкозалежності, проявів насильства серед підлітків.

  9. Забезпечити дотримання вимог протипожежної безпеки, санітарно-епідеміологічного стану в пришкільному таборі. Ужити заходів щодо профілактики дитячого травматизму, безпечної поведінки на воді, попередження нещасним випадкам.

  10. На період літніх канікул взяти під контроль учнів, які знаходяться на обліку в органах внутрішніх справ, дітей, які виховуються в кризових сім’ях, поєднувати їх відпочинок із суспільно-корисною працею.

  11. Вести облік оздоровлення дітей і підлітків шкільного віку та забезпечити подання відповідної інформації до відділу освіти.

 6. Районному центру дитячої та юнацької творчості (Ільясевич В.М.), Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі (Хомяк В.М.):

  1. Залучити керівників гуртків, тренерів до проведення гурткової, спортивно-масової роботи та організації змістового дозвілля для учнів на базі позашкільних навчальних закладів у період роботи пришкільних таборів.

  2. Забезпечити проведення гурткової роботи та спортивно-масових заходів у дитячо-оздоровчому таборі «Росич-2013» та наметовому таборі «Лісова пісня» відповідно до плану роботи табору.

 7. Директору дитячого будинку «Надія» (Майорко Н.В.) забезпечити оздоровлення та організований відпочинок усіх вихованців дитячого будинку в літній період.

 8. Призначити координатором роботи пришкільних таборів, табору «Росич-2013», наметового табору «Лісова пісня» та відповідальною за формування груп дітей у табір «Росич-2013» та «Лісова пісня» головного спеціаліста відділу освіти Мазур Л.М.

 9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Начальник відділу освіти О. В. Заболотний
З наказом ознайомлені:
Мазур. Л.М.
Корбут Л.А.
Хомяк В.М.
Майорко Н.В.
Ільясевич В.М.

Схожі:

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з

Нака з iconНака з
Про затвердження Протоколів лікування дітей зі спеціальності „Дитяча офтальмологія”
Нака з iconНака з
Про затвердження методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку бібліотечних фондів
Нака з iconНака з
Про затвердження Протоколів діагностики та лікування інфекційних хвороб у дітей
Нака з iconНака з
Про затвердження клінічних Протоколів лікування дітей зі спеціальності “Дитяча нефрологія”
Нака з iconНака з
Про затвердження клінічних протоколів лікування найпоширеніших нейрохірургічних захворювань у дітей
Нака з iconНака з
Згідно з планом масових заходів Донецької облдержадміністрації, присвячених Року творчості
Нака з iconНака з
Про затвердження Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка