Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків
Скачати 35.08 Kb.
НазваСценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків
Дата конвертації29.07.2013
Розмір35.08 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Туризм > Конкурс
СЦЕНАРІЙ НОВОРІЧНОГО СВЯТА: КОМАНДА ДІТЕЙ ТА КОМАНДА БАТЬКІВ

Настання Нового року - самий радісний момент. Ми за тижні, а то й місяці готуємося до його святкування. Але для того, щоб він вийшов просто чудовим, недостатньо тільки майстерно приготованого столу, шикарного наряду і святково прибрано приміщення. Потрібно, щоб ще було і весело. А для цього я хочу запропонувати невеликий сценарій святкування Нового року, який підійде як для дорослих, так і для дітей.
Ви повинні зараннее підготувати: 10 паличок і 10 метелочек (невеликі аплікації, як емблемкі), 20 невеликих саморобних конвертів (ви заготавліваете стільки аплікацій та конвертів, скільки буде учасників), снігові кульки 50-100 штук (їх просто накатать з вати), 10 елочек (аплікаціі, які ми будемо давати за переможне очко), газети, повітряні кульки, конфеті, призи.
Треба всіх гостей розділити на 2 команди, щоб нікому не було прикро ділитися таким чином: в шапці лежать конвертик, в яких знаходяться аплікації палок і метелок (порівну ялинок і палок, а конвертів стільки, скільки людей). Поочереді виймає з шапки конвертик. Якщо дісталася палиця, то ви в команді "Ялинки-палки", якщо дісталася "незабаром", то ви в команді "Ялинки-метелкі". Можна булавкой прикріпити аплікацію на кофточку.

Конкурс 1. "Сніговий ком"

У цьому конкурсі беруть участь усі присутні. Провідний включає веселу музику і всі починають кідаться один в одного сніжки, які зробили з вати. Але як провідний виключіт музику, всі починають збирати сніжки. Чия команда насобірает більше, та й отримає 1 "ялинку". Дайте дітям і дорослим трохи поозорнічать, не кваптеся вимкнути магнітофон.

А ось тепер треба трохи відпочити. Для цього у другому конкурсі ми будемо співати. Цей конкурс всі знають. Він так і називається "перепевка". Починає виграла команда. Вони співають декілька рядків з пісні, в якій йдеться про Новому році або ялиночці або просто про зиму. Наприклад: 1 команда: "зима - холоду, самотні будинку", 2 команда: "в лесу родилась елочка", знову перша: "Новий рік до нас йде, що він нам принесе". Так по черзі, поки не вичерпаються всі пісні.

Яка команда не зможе на протязі 30 секунд здивувати своїм співом, та й програла. А хто виграв - отримує "ялинку".

Конкурс 2

Ну звичайно ж, ні одна ялинка не обходиться без загадок і шарад. Провідний поочереді задає питання та загадки командам на будь-які теми, що не обов'язково за темою Нового року. Хто відповість більше, той і переможе.

1. Часом ношу на голові своїй дві пари чудових вух.
Одну з цих пар ношу завжди, іншу рідше - тільки в холоду. (шапка - ушанка)

2. Білими-білими нитками шіт, він спочатку йде і лежить,
Ну а потім він тече, щоб потім слідом безслідно зникнути зовсім. (сніг)

3. Щоб побачити ці кіночудеса, потрібно з вечора улечься на ліжко --
І, закривши сліпающіеся очі, їх - до самого ранку - не розкривати ... (сни)

4. Він всередині - морозний, він всередині - моторний.
Може в ньому зберігатися безліч речей.
Для кастрюлек, банок, плошек - він просторий.
Тісний - для костюмів, парасольок, плащі. (холодильник)

Питання на кмітливість:

1. Курка стоїть на двох ногах і важить 3 кг, якщо вона стане на одну ногу, скільки вона буде важити. (3 кг).

2. Як звати батька Татьни Михайлівни Ларіної? (Михайло).

3. Летіли качки; одна попереду і дві позаду, одна позаду й дві попереду, одна між двома і три в ряд. Скільки всього летело качок? (Всього летело 3 качки, одна за одною.)

4. Чи може страус назвати себе птицею? (Не може, він не вміє говорити.)

Конкурс 4.

Ну що, відпочили? Може, потанцуем? А танцювати будуть всі. Просто треба розділитися по парам, природно, кожна пара складається з 2 осіб однієї і тієї ж команди. Але танок буде нелегким. Провідний кладе під ноги кожної пари газету. А тепер музика. Всі мають танцювати, не заступився за краю газети.

А тепер ускладнити завдання, свернем газетку навпіл і нехай всі пари продовжують танцювати, стоячи на своїх газетах. Ускладнює завдання кожен раз, сладивая газету, поки не залишиться 1 пара, яка зможе утриматися на вже малюсеньком кусочке газети.

Конкурс 5

Цей конкурс є дуже простим. Треба лише придумати продовження рядка, звичайно ж, щоб вам було смішно і в риму. Наприклад: Варто в кутку пухнаста красуня ..., ви повинні придумати закінчення. Це легко - Стоіт в кутку пухнаста красуня ... того гляди, зараз завалами.

Пропозиції командам дати однакові, подивимося, в кого вийде цікавіше. Можна продовжити не однієї рядок, а придумати стішок. А також до однієї рядку можна вигадати кілька закінчень. Головне - є початок.

1. Після Новорічної ночі ... (ранок було тяжким дуже)

2. До нас приїхав Дід Мороз ....( та подарунки всю відвіз)

3. Ми подарунків чекали ... (зі Снігуронькою побилися)

4. Куранти б'ють 12 разів ...

5. Ми ялинку дружно народила ...

6. Від снігу всі білим - біло ...

Провідний дає командам листи з написаними рядками і 10 хвилин часу. Команди дружно придумують продовження. Після представники команд по черзі зачитує текст, щоб можна було порівняти. У кого вийшло веселіше, той і отримує "ялинку".

Конкурс 6. "Сюрприз"

Це, мабуть, самий веселий і радісний конкурс. Він готується зараннее. Беремо самі звичайні повітряні кульки. На бумажках пишемо завдання. Завдання можуть бути різні.

Наприклад;

1. Відтворено бій Курантов в Новорічну ніч.

2. Встаньте на стілець і оповестіте весь білий світ про те, що до нас їде Дід Мороз.

3. Спойте Пісеньку "В лесу родилась елочка".

4. Станцюйте рок-н-рол.

5. Отгадайте загадку.

6. Скуштуйте кілька часточок лимона без цукру.

У висновку подсчітаем "ялинки" у кожної команди. І як завжди - перемогла дружба.

Схожі:

Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconСценарій-план до театралізованого дитячого новорічного свята «новорічні пригоди снігуроньки»
Ролі можуть виконувати як діти так І дорослі. Для різних вікових категорій дітей рекомендовано змінювати ігри, масовки
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconСценарій новорічного свята
Білосніжка Скоро Новий рік, сімейне свято, а мені навіть додому до палацу навідатися
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconГра – вікторина вихователь: Волотко О. В. 2009 – 2010 н р. Мета
Перша команда «Веселі мандрівники». Їх девіз «Завжди впе ред.». Друга команда «Юні туристи». Їх девіз -ні кроку назад.»
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconСценарій Новорічного ранку для учнів 1-4-х класів
Лунають позивні сповіщаючи, про початок свята. На фоні легенької музики ведучі говорять слова
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconХарактеристики програми 6 Сервіс 6 Команда установка параметрів 7 Команда архівна копія 9
Установка робочого періоду, інтервалу операцій, перенос операцій, закриття періоду й видалення даних. 25
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconКоманда для розрахунку: "По три розрахуйсь!". Команда: "У два кола шикуйсь!"
Перші номери стоять на місці. Другі номери роблять два кроки І приставляють ногу. Треті номери роблять половину кроку в праву сторону....
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconТурнір «Розумних. Обережних. Уважних» на тему: «Рідна природа»
«роу», що розшифровується як «розумні, обережні, уважні». У грі беруть участь дві команди. Перша команда – «Всезнайки», друга команда...
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків icon2010- сценарій новорічного свята-молодші класи
Зима, Гном-Шерлок Холмс, Гном- доктор Ват сон, Королева-чаклунка, Баба-Яга, Водяник –Чорт,Чахлик-Привид, Ліший,Білосніжка, Солоха,...
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconЗакон умови проведення гри
У грі беруть участь 2 команди. В кожній команді по 6 чоловік : це може бути команда учнів одного класу чи збірні команди по кілька...
Сценарій новорічного свята: команда дітей та команда батьків iconМісце Прізвище Ім'я Команда

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка